زنان عاشق چه مردهایی می شوند

زنان عاشق چه مردهایی می شوند

خانم ها از چه مردهایی خوششون میاد

یکی از موضوعات جنجالی و بحث برانگیز این است که یک مرد باید دارای چه ویژگی های ظاهری، اخلاقی و رفتاری باشد تا دختر خانم او را به عنوان شوهر آینده خود انتخاب کند. اگر بخواهم به زبان خودمانی بخواهم بگویم خانم ها از چه مردهایی خوششون میاد

رفتارهای مردانه که زنان را جذب میکند چیست ؟ ویژگی های مردانه که باعث جذب زنان میشود کدام است؟

 • خوش تیپی
 • پولدار بودن
 • تحصیلات بالا
 • خانواده دار بودن
 • اخلاق خوش
 • رومانتیک بودن

خب به احتمال زیاد هر کدام از موارد بالا می تواند برای یک زن جذاب باشد. مثلا ممکن است خانمی مرد خوش تیپی را ببیند و در یک لحظه مجذوب او شود.

 

خانم ها از چه مردهایی خوششون میاد

 

تیپ و ظاهر، تحصیلات و … خوب است اما این موارد سطحی و ظاهری است. یعنی فقط با اینها برای مدت کوتاهی می توانید نظر طرف مقابل را به خود جلب کنید بعد از آن باید با رفتارهای صحیح تان او را نگه دارید و بیش از پیش عاشق خود کنید.

مقام و شان شما نزد زن مورد علاقه تان توسط رفتارهایتان تعیین می شود. نمود خارجی مقام و صلاحیت می تواند باعث ایجاد فرصت ها شود (ماشین، ثروت، لباسهای فاخر و …) باعث ایجاد جذابیت ماندگار نخواهد شد. جذابیت دائم، زاده ی رفتار سطح بالاست. نه علت آن.

به 12 موردی که در این مقاله آموزش دادم خوب توجه کنید تا بتواند نزد زنی که دوستش دارید جذابیت دائمی پیدا کنید.

1- نگرش مثبت داشته باشید و منطقی عمل کنید.

خانم ها دوست دارند مردشان فارغ از این که چقدر اوضاع به هم ریخته و استرس زاست اما بتواند نگرش مثبت خود را حفظ کند و به آسانی کنترل خود را از دست ندهد.

اگر در آرامش و منطقی مشکلات خود را حل کنید، خانم شما به خاطر داشتن چنین مردی در زندگی به خود افتخار خواهد کرد.

اگر حقوق شما 5 ماه است که عقب افتاده و مدیر شرکت امروز و فردا می کند به جای اینکه هر روز خانه بیایید و اعصاب خوردی خود را با داد و فریاد سر بچه ها و خانم خود خالی کنید. به دنبال راه چاره باشید. با مدیرتان صحبت کنید اگر واقعا کار رو به ورشکستگی است و پرداخت حقوق برایش سخت است از طریق مراکز کاریابی به دنبال کار بهتر باشید. تلاش خود را بکنید. بگذار همسرتان ببیند به چه مرد قوی و بااراده ای تکیه کرده است.

کنترل امور را به دست بگیرید. اجازه ندهید با هر بادی از این سو به آن سو بروید.

مردی با رفتارهای عجیب

مردی که رفتارهای عجیب، نامطمئن و پرتنش دارد و یا با رفتار خود روزهای تلخی را برای زن ایجاد می کند، به هیچ عنوان مورد قبول نخواهد بود.

 

مردی با رفتارهای عجیب

 

اگر مزه غذای امروز را دوست ندارید به جای اخم و تخم کردن لبخندی به همسرتان بزنید و به او بگویید: «من غذای امروز را به خاطر اینکه دستپخت شما بود خوردم اما مزه آن با ذائقه من جور نبود.»

اگر تصادف کردید و ماشین مقابل با پرویی شما را مقصر می داند در حالی که خودش مقصر است به جای عصبانیت و داد و فریاد خیلی آرام و با طمانینه به او بگویید: «من الان به پلیس زنگ می زنم تا او مقصر را پیدا و ارزیابی خسارت کند.»

اگر آرام باشید و رفتارهای غیرمنطقی و بچگانه از خود نشان ندهید، قطعا در نظر خانم خود جذاب و دوست داشتنی تر خواهید بود

شاید بگویید مثبت بودن و انجام رفتارهای منطقی و صحیح در همه شرایط تقریبا غیر ممکن است اما مردی که بتواند به مشکلات لبخند بزند، رفتارهای خود را کنترل کند و همواره به سمت جلو حرکت کند می تواند ستون محکم هر رابطه عاشقانه ای باشد و این مسئله تاثیر زیادی روی جذابیت او به جا می گذارد.

 2- تیپ و استایل یک مرد جذاب و باشخصیت را داشته باشید.

خوب معلومه داشتن ظاهری باوقار و شیک. من گفتم داشتن ظاهری شیک و جذاب در ابتدا نظر زن را به خود جلب می کند اما اگر رفتار و برخوردهای صحیحی نداشته باشید بعد از مدتی دیگر ظاهرتان برای او جذبه و کششی نخواهد داشت.

این مثل این می ماند که بخواهیم یک سیب خوش آب و رنگ اما از درون پوسیده و خراب را بخوریم. هرگز ما میوه ای که از درون خوب نیست را نمی خوریم حتی اگر ظاهر بسیار خوشگل و زیبایی داشته باشد.

ظاهر آراسته

برای داشتن ظاهر آراسته، مرتب و باشخصت دانستن نکات زیر خائز اهمیت است:

هیچگاه سعی نکنید ظاهر خود را تغییر دهید و شبیه دخترها درست کنید. این نکته را بدانید دختر خانم ها هر چه سنشان بیشتر می شود از پسران با تیپ مردانه، جدی و قدرتمند بیشتر خوششان می آید.

 

ظاهر آراسته

 

برداشتن و نازک کردن ابرو، آرایش صورت، پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ و زننده، لباس های خیلی عجیب و غریب شاید نظر یک دختر خیابانی را به شما جلب کند اما خانمی که بخواهد شما را به عنوان همسر آینده انتحاب کند نه!

خیلی از خانم های می گویند: «ما مردانی را دوست داریم که تیپ مردانه داشته باشند و اصلا از آنهایی که ظاهرشان مردانه نیست متنفریم.»

خب برای داشتن تیپ یک مرد با اعتماد به نفس اولین نکته این بود که سعی نکنید خود را شبیه خانم ها درست کنید.

دومین نکته این است که اگر به خوبی بدانید در مراسم خانوادگی، رسمی، جشن ها و یا ملاقات های کاری چه لباسی بپوشید خیلی زود زن مورد علاقه تان را شیفته خود خواهید کرد.

کت و شلوار بپوشد.

زنان کت و شلوار را دوست دارند. چرا؟ چون ظاهر مردانه ای به مردشان می بخشد. شما هم امتحان کنید مطمئنا پوشیدن کت شما را مردانه و زیباتر خواهد کرد. اما به این شرط، کتی که می پوشید باید به خوبی روی تن تان بنشیند و کاملا فیت باشد، در غیر این صورت نتیجه ای برعکس خواهد داد.

امروزه کت شلوار به رنگ های زیبا، تیره و روشن و جنس های مختلفی در بازار وجود دارد.

البته من نمی گویم در همه جا کت و شلوار بپوشید. گاهی هم می توانید تیپ اسپرت بزنید. یک تیشرت و شلوار کتونی یا جین.

البته از پوشیدن شلوار بسیار تنگ و زننده به شدت خودداری کنید.

اگر تا به حال کت و شلوار نمی پوشیدید اما الان نظرتان عوض شده و می خواهید امتحان کنید حتما از دوست و آشنایی که در این زمینه تجربه و آگاهی دارد سوال بپرسید یا از او بخواهید برای خرید به دنبالتان بیاید و شما را راهنمایی کند.

الان وقتش رسیده که کمد لباس های خود را با لباس‌های شیک و بی عیب و نقص پر کنید. اگر ایده خاصی ندارید توصیه می‌ کنم که ظاهر یک مرد موفق و خوش لباس را تقلید کنید.

 

کت و شلوار بپوشد.

ساعت مچی

به نظر می رسد دست کردن یک ساعت مچی شکیل هم می تواند روی جذابیت شما تاثیر داشته باشد. شاید تا به حال برای چک کردن ساعت از موبایل خود استفاده می کردید، اما این نکته را بدانید که خانم ها به آقایانی که برای دیدن ساعت به جای موبایل به ساعت مچی خود نگاه می کنند توجه خاص تری نشان می دهند.

عطر خوشبو

عطر هم یکی از عوامل موثر در جذابیت شما نزد خانم مورد علاقه تان است. قدرت آن را دست کم نگیرید.

کفش

یک کفش تمیز و زیبا نشان دهنده آن است که شما برای جزئیات ظاهری خود نیز توجه می کنید.

اگر شما لباس هایتان خوب باشد اما کفش های کهنه و خاکی به پا داشته باشید، کل ظاهر شما را تحت الشعاع خود قرار خواهد داد که این اصلا خوشایند نیست.

مقاله پیشنهادی : تست میزان عشق 

3- به اندام خود برسید.

متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ها نشان می‌دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید.

قطعا خانم ها در نگاه اول بیشتر جذب مرد خوش هیکل و با اندام متناسب می شوند نه یک مرد خیلی چاق با شکم بزرگ و یا یک مرد خیلی لاغر.

اگر اضافه وزن دارید یا بیش از حد لاغر هستید سعی کنید ابتدا یک رژیم صحیح غذایی را دنبال کنید و بعد حتما به باشگاه ورزشی بروید و روی اندام خود کار کنید. البته منظور من خوردن پودرهای مضر پرورش اندام نیست.

4- به زبان بدن خود توجه ویژه ای داشته باشید.

برای جذب زن مورد علاقه تان ابتدا تیپ و استایل و سپس به نحوه راه رفتن و نشستن خود توجه کنید.

باوقار راه بروید.

حرکات آهسته و با آرام راه رفتن شما نشانه اعتماد به نفستان هست و جذابیت تان را دو چندان خواهد کرد. از این به بعد به حرکات خود بیشتر دقت کنید و با طمانینه قدم بردارید. مردان با اعتماد به نفس هیچگاه عجله ندارند.

صاف و محکم بایستید.

قوز نکنید.شاید در اوایل این کار برایتان سخت باشد، به خصوص اگر همیشه به حالت قوز نشسته و یا ایستاده باشید، اما کم کم به صاف ایستادن عادت می کنید.

سینه تان رو به جلو و شانه هایتان را عقب ببرید. کمرتان را هم صاف نگه دارید. وزنتان را روی هر دو پاهایتان به نسبت مساوی تقسیم کنید. کج و متمایل به یک سمت نایستید.

 

صاف و محکم بایستید.

 

اگر یک بار این کار را در مقابل آینه انجام دهید، می بینید که چقدر خوش استایل تر به نظر خواهید رسید و در بالا بردن اعتماد به نفس شما، تاثیر مثبتی خواهد داشت.

ارتباط چشمی داشته باشید.

هنگام صحبت با نامزد و یا همسرتان داشتن تماس چشمی بسیار مهم است و زن آن را نشانه اهمیت دادن، احترام گذاشتن و میزان عشق و علاقه مرد نسبت به خود می داند.

هنگامی که در حال گفتگو با خانم خود هستید از نگاه کردن به اطراف و یا مشغول بودن با تلفن همراهتان بپرهیزید.

در حین گفتگو به او نگاهی بیندازید. گاهی سرتان را به نشانه تایید حرفهایش بالا و پایین ببرید. برای اینکه نشان دهید به حرف هایش گوش می دهید از کلمات تاکیدی مثل بله، اوهوم، خب، ادامه بده و … استفاده کنید.

5- مردی مستقل و بااقتدار باشید.

یکی از ویژگی هایی که باعث جذب خانم ها می شود استقلال آقایان است. زنان به طور غریزی از مردانی که مستقل نیستند، نیازمند، وابسته و درمانده هستند، دوری می کنند.

اجازه دهید چند تا مثال بزنم:

تماس های پی در پی و، پیام دادن های زیاد به حدی که طرف مقابل را کلافه و خسته کند.

برای اینکه نظر خانمی را به خود جلب کنید دروغ می گویید تا خود را جذاب تر نشان دهید.

یک سری از مسائل را از او مخفی می کنید. یا عیب های خود را پنهان می کنید مبادا به خواستگاری شما جواب منفی دهد.

 

5- مردی مستقل و بااقتدار باشید.

 

سعی می کنید با جک های بی مزه و جملات طنز و خنده داری نظر دختر خانمی را جلب کنید یا کاری کنید که شما را دوست داشته باشد.

بیش از حد وابسته به خانواده تان هستید و وقتی خانم می گوید: «کی برای خرید حلقه برویم؟» شما در جواب می گویید: «صبر کن به مادرمم هم بگویم، هر گاه او بگوید و …» این وابستگی برای خانم ها اصلا خوشایند نیست.

به هیچ کس و هیچ چیزی وابسته نباشید. سعی کنید در همه زمینه ها یک مرد مقتدر و قدرتمند باشید. انجام دادن کارها و رفتارهایی که فکر می کنید باعث خواهد شد دیگران شما را دوست داشته باشند، بجای اینکه کاری را انجام دهید که دوستش دارید به استقلال و اقتدار شما لطمه خواهد زد و شما را فردی ضعیف و وابسته نشان خواهد داد.

اگر پدر شما بازنشسته یک کارخانه است یا وضع مالی پدرتان خوب نیست از مطرح کردن آن واهمه نداشته باشید به همسر آینده تان بگویید: «پدر من خیلی پولدار نیست اما این مهم نیست. مهم این است که من می خواهم برای خوشبختی و رفاه بیشتر تا جایی که می توانم شما تلاش و کار کنم.»

6- با خانم های دیگر جدی و سنگین تر برخورد کنید.

هر خانمی دوست دارد نامزد و یا شوهرش بیشتر با او گرم بگیرد، شوخی کند، بخندد و ارتباط چشمی داشته باشد.

گاهی نگاه کردن زیاد به دیگر خانم‌ها، شوخی های زیاد و زننده، تعریف و تمجید از آنها باعث ایجاد دلسردی در روابطتان می شود.

وقتی خانمی ببیند که شما هیچ علاقه ای در نگاه کردن به دیگر خانم ها ندارید و ایشان الویت اول زندگیتان هست قطعا این رفتار باعث استحکام بیشتر روابطتان خواهد شد.

خانمی میگفت: «من دوست دارم مرد زندگی ام تمام خوشی هایش با من باشد.»

 

6- با خانم های دیگر جدی و سنگین تر برخورد کنید.

7- فردی متعهد و مسئولیت پذیر باشید.

زنان، مردان مسئولیت پذیر را خیلی دوست دارند. اگر به خانمی قول دادید بعد از اتمام سربازی به خواستگاری اش می روید حتما این کار را بکنید، نترسید. زن‌ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ترسد، متنفر هستند.

اگر به تازگی با خانمی آشنا شدید و قصد ازدواج  با او را دارید اما شغلی ندارید حتما به دنبال یافتن شغل مناسب باشید. به تمام اداره های کاریابی سر بزنید. به دوستان و آشنایان خود بسپارید. در آزمون های استخدامی مرتبط شرکت کنید.

با دوستانتان به دنبال راه اندازی کسب و کار باشید. حتی شده تا یافتن شغل دائمی و خوب کارهای پاره وقت انجام دهید تا ضمن کسب تجربه، درآمد و هم سابقه کاری داشته باشید.

بگذارید دختر خانم ببیند شما در عشقتان جدی هستید. بگذارید ببیند که شما آن دسته از مردانی نیستید که با دختر خانمی دوست می شوند و بعد از چند صباحی او را رها می کنند و با یکی دیگر می روند.

8- با او صحبت کنید.

همانطور که می دانید خانم ها عاشق صحبت کردن هستند. برای زنان چیزی بدتر از این نیست که مردشان ساکت و آرام در گوشه ای برای خود بنشیند و تلویزیون ببیند یا سرش داخل گوشی باشد.

زنان عاشق صحبت کردن هستند و زمانی که قصد انتخاب شریک زندگی شان را دارند معمولا جذب مردی می شوند که به خوبی صحبت کند و شنونده خوبی هم باشد.

البته ممکن است حرف زدن درباره مدل و مشخصات فلان ماشین و یا بازی تیم فوتبال شب گذشته برای شما نتیجه موثری نداشته باشد.

برای حرف زدن سعی کنید موضوعات مورد علاقه خانم خود را پیدا کنید و ببینید او دوست دارد بیشتر در چه زمینه هایی حرف بزند و درد دل کند. برخی زنان در گفتگوهای خود بیشتر به دنبال موضوعات عمیق زندگی هستند. مثلا دوست دارند درباره آینده رابطه شان یا حل کردن مشکلات مهم زندگی صحبت کنند.

اگر برای ازدواج با او مشتاق هستید یا زیر یک سقف رفته اید باید مدتی وقت بگذارید، به حرف هایش خوب گوش کنید و پاسخ های خوبی برایش داشته باشید.

 

8- با او صحبت کنید.

8- به زن احساس ارزشمند بودن بدهید.

پس در تعاملات خود چه به دنبال شروع کردن یک مکالمه با دختری باشید که به تازگی ملاقات کرده‌اید یا رابطه با دوست دخترتان، تمرکز را از روی خودتان برداشته و روی او تمرکز کنید.

روی آنچه که از این تعامل نصیبتان می‌شود تمرکز نکنید (اکثر مردان به دنبال جلب توجه/ تأیید شدن، در قالب گرفتن شماره تلفن یا رابطه جنسی و غیره هستند).

در عوض روی آنچه که در این تعامل می‌گذارید تمرکز کنید.  به او توجه و تأییدی که همه مشتاقش هستند را بدهید.  سعی کنید روز او را درخشان کنید.

وقتی که آزادانه اینگونه رفتار کنید ( و در مقابل هیچ انتظاری نداشته باشید)، نه تنها در برابر زنان احساس اعتماد به نفس خواهید داشت، بلکه آن زن را وادار به دادن همین ارزش به شما خواهید کرد.

9- فردی هدفمند، شجاع و ریسک پذیر باشید.

زنان ، عاشق مردانی می شوند که ابتدا هدف داشته باشند و دوم خودشان را باور داشته باشند که می توانند و دل و جرئت دنبال کردن هدفشان را داشته باشند.

 • اگر هدفی برای آینده خود نداشته باشید
 • اگر آینده تان نامشخص باشد
 • اگر ندانید در زندگی به دنبال چه هستید
 • اگر هدف داشته باشید اما به خاطر ترس هرگز سمت آن نروید
 • اگر هدف دارید اما فکر می کنید نمی توانید
 • اگر قدرت ریسک پذیری نداشته باشید
 • و …

چگونه توقع دارید یک زن برای مسیر پرچالش زندگی مشترک به شما اعتماد کند و همراهتان گردد؟

پس ابتدا سعی کنید به زندگی شخصی خود سرو سامانی بدهید. هدف خود را مشخص کنید. برای اینده تان برنامه ریزی کنید از شکست نترسید با قوای تمام هدفتان را دنبال کنید. قطعا هر زنی با دیدن مردی هدفمند و پر دل و جرئت ناخودآگاه مجذوبش خواهد شد.

اگر در انتخاب هدف تردید دارید و می خواهید زندگی دلخواهتان را بسازید اما نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید، پیشنهاد می کنم فایل صوتی « هدفگذاری به روش نابغه ها » را تهیه و گوش دهید.

 

.

10- زود تکلیف رابطه تان را مشخص کنید.

اگر دختر خانمی را دوست دارید، به جای اینکه دست روی دست بگذارید، گفتگوهای بی نتیجه با او داشته باشید، منتظر چراغ سبز او بمانید یا به بهانه های مختلف رابطه تان را طولانی کنید، با اعتماد به نفس کامل به او ابراز علاقه و خواستگاری کنید.

خانم ها بیشتر به دنبال یک رابطه هدفمند هستند و دوست ندارند بازیچه دست طرف مقابل شوند.

11- رومانتیک و با محبت باشید.

یک خانم دوست دارد از سوی معشوقه اش عشق و محبت دریافت کند. حرف ها و جملات عاشقانه بشنود و لذت ببرد.

به همین دلیل در همان ابتدا مدام به دنبال رابطه جنسی نباشید. اگر زنی احساس کند تنها او را به خاطر رابطه جنسی می خواهید خیلی زود از شما سرد شده و حتی نمی خواهد بیش از این رابطه تان را ادامه دهید.

12- روی اعتماد به نفس خود تمرکز کنید.

چرا خانم ها ناخوداآگاه جذب مردان بااعتماد به نفس می شوند؟

این موضوع ریشه در غریزه آن ها دارد. زیرا مرد با اعتماد به نفس و قوی، در صورت بروز مشکل و خطر برای خانواده به جای فرار کردن، مبارزه می کند. به طور کلی مرد با اعتماد به نفس بالا می تواند حمایت و امنیت بیشتری برای خانواده اش فراهم کند و به همین دلیل  جذاب است.

مردی که خودش را باور دارد. توانمندی هایش را دست کم نمی گیرد. با هر سختی و شکست کوچکی جا نمی زند، عصبانی نمی شود و در عوض اوضاع را به خوبی مدیریت می کند از نظر زن ستودنی است.

شما هم روی اعتماد به نفس خود کار کنید.

بر ویژگی های مثبت خودتان تمرکز کنید. هنگامی که حس خوبی نسبت به خود داشته باشید دیگر هیچ چیزی نمی تواند حالتان را خراب کند.

برای افزایش دید مثبت به خود، ذهنتان را بر ویژگی های مثبت، توانایی ها و تمام کارهای مثبتی که انجام داده‌اید، متمرکز کنید.

یک روش برای انجام دادن این کار، نوشتن مجموعه‌ای از چیزهای مثبتی است که در وجود خود و زندگیتان دارید و سپس آنها را چندین بار در روز برای خود بلند بلند بخوانید.

مثلا به خود بگویید:

 • «من آدم خنده رویی هستم.»
 • «من تعمیرکار خوبی هستم.»
 • «من خیلی صبور و آرام هستم.»
 • «من تا به حال در مسابقات نقاشی چندین بار برنده شدم و یا مقام دارم»
 • «من دستپخت خوبی دارم.»
 • و … یا هر نقطه قوت دیگری که دارید، باعث می‌شود احساس بهتری نسبت به خود پیدا کنید.

البته اعتماد به نفس مقوله ای نیست که یک شبه و با یک تمرین به دست بیاید.

پیشنهاد می کنم فایل صوتی « جادوی اعتماد به نفس » را گوش دهید تا تکنیک های تخصصی و موثر در زمینه افزایش اعتماد به نفس را بیاموزید و به کار بگیرید.

قطعا با افزایش اعتماد به نفس در زندگیتان تغییرات بنیادی صورت خواهد گرفت.

 

دانلود فایل صوتی: جادوی اعتماد به نفس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.