11 دلیل علاقه ی دختران به پسران بد – نکات باور نکردنی

11 دلیل علاقه ی دختران به پسران بد

چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن

دلیل علاقه ی دختران به پسران بد چیست ؟ ما همیشه فکر می کنیم دختر خانم ها به دنبال پسری خوب، باشخصیت، پاک و اصیل هستند، اما همیشه واقعیت این نیست.

جذابیت هایی مثل خوش اندامی، پولدار بودن، شوخ طبع و خوش گذارن بودن و یا حتی جذابیت های جنسی می تونه عاملی باشه برای اینکه، دخترا عاشق پسرهای بد بشن

پسرهایی که جز سو استفاده کردن و یا وقت گذرونی هدفی دیگری ندارند

من به عنوان یک متخصص و فردی باتجربه که با دختران و پسران بسیاری در ارتباط هستم، پای حرف ها و دردل هایشان نشسته ام، می بینم گاهی اوقات برخی دختر خانم ها با وجود اینکه می دانند این پسر به درد زندگی نمی خورد و فقط به دنبال خوشگذرانی است اما باز هم با او وارد رابطه می شوند.

این سوالی است که می خواهم در این مقاله به آن بپردازم و بررسی کنم چرا بعضی دختران از پسر های بی قید و بند بیشتر خوششان می اید ؟ راز موفقیت این پسران چیست ؟ دلیل علاقه ی دختران به پسران بد چیست ؟

علت گرایش دختران به پسران بی شخصیت و ناسالم

1- دختران جذب مردان قدرتمند می شوند.

به صورت کلی خانم ها، مردان قدرتمند را بیشتر می پسندند. هر چیزی که نشان دهنده قدرت ما آقایان باشد برای خانم ها جذاب است.

 

چرا دخترها پسرهای بد را دوست دارند

 

حتما می پرسید: از نظر یک خانم چه مردی قدرتمند است؟ و دلیل علاقه ی دختران به پسران بد چیست ؟

تعریق قدرت در دید و نگرش هر فرد متفاوت است. یکی قدرت را در قوای جسمی و هیکل، دیگری در پول، یکی در روابط اجتماعی قوی، صحبت کردن و … می داند.

این بسته به شرایط تربیتی و سلیقه خانم ها متفاوت است. بد نیست مقاله ی چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم را نیز مطالعه کنید.

 • مثلا تربیت دختر، نحوه بزرگ شدن او و علاقه او ممکن است به گونه ای باشد که مردان لات و بزن بهادر را بیشتر دوست داشته باشد.
 • دختر خانم دیگر مردی که خیلی در جمع خوب صحبت می کند را دوست دارد.
 • دیگری عاشق مردان ریسک کننده و پردل و جرئت است.

2- مردان ناسالم اعتماد به نفس بالایی دارند.

اگر ما در هر زمینه از خودمان اعتماد به نفس نشان دهیم در آن زمینه جزء موفق ترین ها هستیم.

در زمینه محبوبیت و جذب دختر هم اگر مردی از خود اعتماد به نفس نشان دهد، قطعا می تواند به راحتی از آن دختر بله را بگیرد.

واقعا کدام دختر خانمی دوست دارد شوهرش یک آدم تو سری خور، دست و پاچلفتی، ترسو و کمرو باشد؟

یک مرد اگر واقعا پاک و خوب باشد اما به دلیل کمرویی و خجالت به دختر مورد علاقه خود نزدیک نشود، احساسش را نگوید و خواستگاری نکند چگونه انتظار دارد آن دختر متوجه علاقه اش شود؟

آقای عزیز! وقتی خودتان عقب نشینی می کنید، برای احساسات خود ارزش قائل نیستید و اعتماد به نفس کافی ندارید، قطعا پسری که حتی خیلی شرایطش از شما پایین تر است اما زبان چرب و نرمی دارد آن دختر را به چنگ می آورد.

بنابراین حتما روی اعتماد به نفس خودتان کار کنید. فایل صوتی «جادوی اعتماد به نفس» در زمینه افزایش اعتماد به نفستان کمک بزرگی به شما خواهد کرد. این فایل صوتی را حتما تهیه، دانلود و گوش دهید.

 

2- مردان ناسالم اعتماد به نفس بالایی دارند.

 

۳- اعتماد به نفس دختر کم است.

دختر خانمی که اعتماد به نفس پایینی دارد، خود را دست کم می گیرد. خود را لایق بهترین ها نمی داند. فکر می کند ازدواج با یک مرد باشخصیت و اصیل از سرش هم زیاد است.

مدام به خود می گوید:

 • من که خیلی خوشگل نیستم تا پسری که از لحاظ ظاهری زیباست به طرفم بیاید.
 • با این وضع مالی پدرم و خونه زندگیمان کدام پسری مرا انتخاب می کند.
 • من که تحصیلات بالایی ندارم که دکتر، مهندس عاشقم شود.
 • و …

به همین دلیل با مردی که خیلی شرایط خوبی ندارد رابطه برقرار و ازدواج می کند.

بعضی از دختران می ترسند با یک مرد خوب ازدواج کنند و بعدها در زندگی به خاطر اختلاف طبقاتی و فرهنگی … سرکوفت بشنوند یا مرد به آنها خیانت کند.

در یکی از مشاوره هایم دختر خانمی تعریف می کرد: « درگیر رابطه با یک مرد بد شدم. با اینکه می دونم خیلی از من پایین تره و حتی برام ارزش قائل نیست، اما باز هم نمی تونم رابطه مان را بر هم بزنم. با اینکه دوستانم می گویند تو خیلی زیبا و جذابی اما فکر می کنم هیچ مردی حاضر نیست مرا به عنوان همسر خود انتخاب کنه و اگه با او بهم بزنم تنها میشم.»

این اعتماد به نفس پایین در دختر خانم باعث می شود به راحتی بازیچه مردان هوسباز شود.

 

۳- اعتماد به نفس دختر کم است.

4- رابطه با مردان بد هیجان بیشتری به همراه دارد.

مردان نجیب و پاک با تمام ویژگی ها و شرایط خوب شان معمولا افراد کسل کننده ای هستند. آنها دست به کارهای پرریسک، هیجان انگیز و ماجراجویانه نمی زنند تا دختری را تحت تأثیر خود قرار دهند.

از طرفی مردانی که خیلی شرایط مناسبی ندارند برای رفع نواقص خود و جلب توجه دختر دست به کارهای مخاطره آمیز می زنند و کارهایی که می کنند تا طرف مقابل را فریب دهند.

علاوه بر این چون این افراد اعتماد به نفس کاذبی دارند از هیچ چیزی نمی ترسند و دختران ترسو و فاقد اعتماد بنفس جذب قدرت آنها می شوند.

5- خود دختر باشخصیت و پاک نیست.

اگر دختری خود ویژگی های اخلاقی و رفتاری نامناسب داشته باشد. خانواده اصیل و خوبی نداشته باشد به دنبال مردی هم سطح خود است و تمایل دارد با هم نوع خود رابطه برقرار و ازدواج کند.

5- خود دختر باشخصیت و پاک نیست.

چرا دخترا عاشق پسرای بد میشن

6- دختر خانم سطحی نگر است.

بعضی از دخترها تنها به ظواهر اهمیت می دهند. احتمالا شما هم در اطرافتان با چنین دخترانی رو به رو شده اید.

آنها فقط قیافه، قد و بالا و هیکل ورزشکاری، پول، شغل و مقام پسر و … برایشان مهم است. آنها می خواهند به دوستان و آشنایان خود فخر بفروشند که شوهر من فلان ماشین خارجی را سوار می شود و اصلا برایشان پاک و نجیب بودن، اصالت خانوادگی، فرهنگ بالا و شخصیت مهم نیست.

بنابراین با مردی که دارای ثروت، مقام و تیپ و ظاهر خوبی است رابطه برقرار می کنند حتی اگر آن مرد بی شخصیت، لاابالی و بدرفتار باشد.

7- دختر در برابر مرد احساس مسئولیت می کند.

بعضی از دختران بر اساس طبیعتشان مایلند مشکلات و ناراحتی های یک مرد بدکردار را حل و فصل کنند.

در واقع او دوست دارد نقش یک مادر و یا نجات دهنده را ایفا کند و همچون فرشته نجات مرد را از گرداب بدبختی بیرون بیاورد. به همین دلیل خود را قربانی این گروه از مردان می کنند.

مثلا مردی که معتاد است و قصد رابطه و ازدواج با خانمی را دارد نباید خانم احساس ترحم و دلسوزی کند.با ما در مقاله ی ویژگی های دختر جذاب نیز همراه باشید.

اگر خانم بفهمد او اعتیاد دارد نباید با او بماند و باید او را رها کند. مگر اینکه مرد انگیزه بالایی برای ترک داشته باشد و واقعا تلاش کند تا از این گرداب بیرون بیاید.

مرد باید ابتدا کامل ترک کند و بعد از حداقل یک سال پاکی با هم ازدواج کنند. حتی به حرف های مرد اگر گفت ازدواج کنیم بعد به خاطر تو ترک خواهم کرد، اعتنا نکند. چه بسا بعد ازدواج به خاطر دست یافتن به شما دیگر برای ترک مواد دلسرد خواهد شد و انگیزه اش را از دست خواهد داد.

8- دختر و پسر به دنبال ازدواج نیستند.

اگر دختر به دنبال پسر باشخصیت نیست و از طرف دیگر پسر هم به دنبال دختری پاک و نجیب نیست به خاطر این است که به دنبال یک رابطه طولانی مدت و ازدواج نیستند.

دختر به دنبال تفریح و خوشگذرانی است. ما می دانیم که افراد بی قید و بند به درد ازدواج و زندگی مشترک نمی خورند. دختر خانم ها هم به امر واقف هستند. اما پسرهای بد و لاابالی وقتی دست روی دختری می گذارند خیلی بااعتماد به نفس جلو می روند و پیشنهاد رابطه دوستی می دهند.

بیشتر مردان بد به دنبال خوشگذرانی هستند. دختر خانم هم با علم به اینکه این آقا پسر برای ازدواج مناسب نیست، اما برای تفریح و خوشگذرانی با او دوست می شود.

8- دختر و پسر به دنبال ازدواج نیستند.

9- عفت و حیای برخی دختران امروز از بین رفته است.

امروزه برخی دختران خیلی راحت معیارهای پاک بودن، صداقت، وفاداری را کنار گذاشته اند و به دنبال پول و هوا و هوس هستند.

این دختران اصلا به دنبال ازدواج نیستند. به همین دلیل برایشان مهم نیست که طرف مقابل پاک و نجیب و از یک خانواده اصیل و بافرهنگ باشد. مدتی با هم هستند بعد همدیگر را رها می کنند.

در دوران دانشگاهیم دختری را می شناختم که هر ماه با یک پسر بود و بعد هم کات می کرد.

پسری را می شناختم اصلا مناسب ازدواج نبود با دختری می خواست رابطه برقرار کند اما دختر قبول نمی کرد. برای دختر سوییچ ماشین هدیه آورد قبول کرد و 6 ماه بعد هم همدیگر را رها کردند.

10- پسران بی شخصیت از قانون کمیابی استفاده می کنند.

این گروه از مردان به گونه ای رفتار می کنند که گویی پادشاه جهان هستند. خود را دست بالا می گیرند و خیلی برای دختر خانم و احساساتش ارزش قائل نیستند.

بر اساس قانونی که هر چه کمیاب باشد، مردم بیشتر دنبال آن می روند به دختر بی اعتنایی می کنند همین عامل سبب می شود دختر بیشتر خواهان او شود و پیش خود می گوید: عجب لقمه ای تور کرده ام حتما این پسر خیلی باارزش است که به این راحتی ها به دست نمی آید پس من باید برای رسیدن به او تلاش کنم.»

آنها خیلی هم تلاش نمی کنند تا دختری را به دست آوردند، چون پیش خود می گویند: این نشد یکی دیگه.

اما مردان خوب پاک و نجیب تنها به دنبال یک دختر برای آشنایی و ازدواج هستند. اگر از دختری خوششان بیاید چون می خواهند او را به دست آورند مدام به دنبال آن دخترند، همه چیز را برایش فراهم کنند و مثل عروسک خیمه شب بازی در دستان او هستند و اینجاست که دختر حس برتری پیدا می کند، طاقچه بالا می گذارد و برای جواب مثبت دادن به او طفره می رود.

دختر خانم پسری قدرتمند و بااعتماد به نفس را دوست دارد که در عین حال دست نیافتنی باشد.

 

11- پسران بد و ناسالم در زمینه جذب دختر تجربه بالایی دارند.

پسری که ده ها بار در رابطه با دختر شکست خورده، جواب نه شنیده و یا با دختران مختلف حرف زده و نشست و برخاست کرده الان دیگر یاد گرفته است که چگونه یک دختر را جذب خود کند.

در اثر تجربه زیاد فهمیده که چگونه با کلام و رفتارهایش دل دختری را به دست آورد.

در صورتی که یک پسر نجیب و اصیل به دلیل عدم تجربه و گاهی عدم آگاهی در مورد نحوه صحیح رفتار با دختر ممکن است حرفی بزند یا رفتاری از خود نشان دهد که برای همیشه طرف مقابل را از دست بدهد.

 

اینها فقط می خواهند چند هفته یا چند ماهی را اینا همش ماله رابطه های چند ماهست مسلما برای زندگی هیچ دختری حاضر نیست با چنین پسری زیر یک سقف برود.

نظر شما چیه ؟ دلیل علاقه ی دختران به پسران بد چیست ؟

خوشحال می شوم شما هم نظر خود را در پایین صفحه بنویسید.

هشداری به شما دختر خانم عزیز!

من به عنوان یک مشاور که تجربه چندین و چند ساله دارم باید عرض کنم یک پسر بی شخصیت و ناسالم اگر با هر ترفندی شما را به خود جذب کرد هرگز گول حرف ها و رفتارهایش را نخورید.

او ابتدا سعی می کند خودش را به شما نزدیک کند و بعد به بهانه ازدواج و اینکه ما دیگر مال هم هستیم درخواست رابطه جنسی می دهد.

به درخواست او پاسخ منفی دهید و هر چه زودتر رابطه خود را با او به هم بزنید.

One thought on “11 دلیل علاقه ی دختران به پسران بد – نکات باور نکردنی

 1. ناشناس میگوید:

  من چرا اصا نمیتونم عاشق شم از هیچ پسری خوشم نمیاد فقط برا وقت گذروندن دوست میشم اگه یه زمانی هم ازدواج کنم فقط با آدم پولدار برای پول ازدواج میکنم اسم مریضی من چیه؟

 2. ولی میگوید:

  دخترااز پسرای خوش اخلاق خوششون نمیاد ولی به پسرای بدحاظرن هر چیزشونوبدن چندین بار تجربه شده

 3. رها محمدی میگوید:

  متاسفانه دختری که به همچنین رابطه ای تن میده و با پسرای بد وارد رابطه میشه برای خودش ارزش قائل نیس ولی خب بعضی ها اصلا براشون مهم نیس

 4. گناه غشق میگوید:

  ببخشید این حرفی را که نوشتید خوب از شما ممنونم ولی این که با پسران بد به ازدواج میروند و رابطه جنسی درخواست میکنند هیچ براشون فرقی نمیکنه امروزه ییک شغلی برای دختران شده و همیشه من به خودم میگن {ُچرا اخه}

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.