سلام، من یاسر مهدویان هستم

در یک شهر کوچک به دنیا اومدم ولی بسار کنجکاو و اهل مطالعه، تحقیق و پژوهش

تقریبا ۱۳ یا ۱۴ سالم بود که شروع کردم به مطالعه کتاب های روانشناسی و خیلی زود به این نتیجه رسیدم که سه موضوع را باید به خوبی یاد بگیرم:

  • تقویت حافظه
  • تندخوانی
  • روش استفاده از نیروی ذهن

در سال های اول شروع تحقیقاتم فقط روی این سه حوزه پژوهش و بررسی کردم، آموخته هایی به دست آوردم که تونستم به خوبی کنترل زندگی م رو به دست بگیرم، بعد از آن وارد حوزه روابط شدم

به طور کلی روابط انسان به سه دسته تقسیم میشود:


۱- ارتباط با خود: که با مهارت در این حوزه می توانید به موفقیت و ثروت زیادی در زندگی برسید

۲- ارتباط با جنس موافق: که با مهارت در این حوزه می توانید، در بین دوستان و آشنایان تون فردی محبوب و دوست داشتنی باشید و قطعا به موفقیت های شما خیلی زیاد کمک خواهد کرد

۳- ارتباط به جنس مخالف: با یادگیری اصولی روانشناسی رفتار با جنس مخالف، قطعا خواهید توانست ازدواج موفقی داشته باشید و خانواده خوشبختی را تشکیل دهید.

به شما قول می دهم تمام آنچه در حوزه روابط آموخته ام را در این سایت با شما به اشتراک بگذارم.

اما ایده زیبا اندیشی از کجا آمد ؟

از هر شخصی بپرسید در زندگی به دنبال چه هستی ؟ اولین جوابی که می دهد کلمه ” موفقیت ” است، من هم از این قاعده مستثنی نبودم.

بیش از ۲۰ سال مطالعه،تحقیق و گذرندان دوره های مختلف آموزشی و خواندن بیش از ۹۰۰ جلد کتاب در زمینه روانشناسی باورهای جدیدی به من داد، مخصوصا زمانی که بیوگرافی تک تک کسانی که در دنیا موفقیت های بزرگی داشتند را می خواندم و متفکرانه به زندگی آنها دقت می کردم نگرشی جدیدی درباره کل هستی، و قدرت بی نهایت فکر انسان کشف کردم.

نگرشی که می تواند زندگی هر شخصی را از جهنم به بهشت تبدیل کند و برعکس.

من این ایده را زیبا اندیشی نامگذاری کردم.

اگر به طور خلاصه بخواهم درباره این ایده صحبت کنم می توانم اینگونه برایتان توضیح بدهم:

انسان های معمولی از ذهنشان دستور می گیرند که چگونه زندگی کنند، اما انسان های موفق به ذهنشان دستور می دهند که به چه چیزی فکر کند و تقریبا تمام اتفاق های زندگی را در تسلط خودشان دارند ….

توضیح این ایده و نحوه اجرای آن در این مجال نمی گنجد، اما با تمام وجود به شما قول می دهم همه آموخته های خودم در طول این ۲۰ سال را در سایت زیبا اندیشی در اختیار شما دوستان قرار دهم،

یکی از اصلی ترین دلایلی که تصمیم گرفتم دانش و اطلاعاتم را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم، این است که :

زمان هایی که واقعا نیاز به راهنما و شخصی مثل الان خودم داشتم، نه تنها هیچ کسی نبود، بلکه مجبور بودم کتاب هایی را هم که می خوانم با روزنامه جلد کنم تا مورد تمسخر اطرافیانم قرار نگیرم.

حرف آخر :

از شما می خواهم با بکارگیری و اجرای نکات گفته شده در این سایت کنترل زندگی خودتان را به دست بگیرید، موفقیت های خودتان را جشن بگیرید و زندگیتان را به آنچه خودتان می خواهید تبدیل کنید.