چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟ به تازگی با مردی آشنا شده اید و به او علاقه دارید اما مطمئن نیستید که او چنین حسی نسبت به شما داشته باشد؟ از کجا بفهمیم مردی دوستمان دارد ؟ چگونه بفهمیم مردی قصد ازدواج دارد ؟ از کجا مطمئن شویم واقعا عاشقمان است یا ما را بازی می دهد؟

در این مقاله می خواهیم رفتارهای یک مرد عاشق را تجزیه و تحلیل کنیم تا دید بهتر ی نسبت به طرف مقابل  و رابطه ای که در آن قرار دارید به دست بیاورید.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

رفتار مرد عاشق

 از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ اگر مدتی است که درگیر یک رابطه عاطفی هستید اما نسبت به عشق و احساسات مرد نسبت به خود تردید دارید باید بر اساس نشانه ها و علائمی بفهمید که آیا طرف مقابل واقعا عاشق شماست و هدفش ازدواج است یا نه برای چند روز خوشگذرانی و از روی هوا و هوس به دنبال شماست.

با ۵ رفتار یک مرد عاشق آشنا شوید:

۱- اگر مردی به شما علاقه مند باشد به علایق و خواسته های شما توجه زیادی نشان می دهد. او دوست دارد بداند که شما به چه چیزهایی علاقه دارید و از چه چیزهایی خوشتان نمی آید. وقتی علاقه مندی هایتان برای طرف مقابل مهم باشد و به دنبال جمع آوری این اطلاعات در مورد شما باشد یعنی واقعا دوستتان دارد.

جمع آوری این اطلاعات به دو صورت است:

مستقیم: گاهی در صحبت ها از موضوعات مورد علاقه تان سوال می کند یا ممکن است از شما بپرسد که از زندگی تان چه می خواهید و چه آرزوها و هدف هایی در سر دارید.

غیر مستقیم: از دوستان و اطرافیانتان بدون این که شما مطلع شوید درباره علاقه مندی های شما سوال می کند.

 

چگونه-بفهمیم-پسری-دوستمان-دارد؟

 

۲- وقتی فهمید به چه مواردی علاقه دارید یکدفعه علایق خود را به سمت و سوی چیزهایی که شما دوست دارید تغییر می دهد. مسائلی که قبلاً برایش هیچ جاذبه ای نداشتند اما چون مورد علاقه شماست را دوست دارد امتحان کند.

مثلاً علاقه مند شدن و خوردن غذای خاصی که شما دوست دارید. فرض کنید شما علاقه زیادی به کباب کوبیده دارید. هر گاه رستوران می روید با اینکه خودش غذای جوجه را دوست دارد اما غذای مورد علاقه شما را سفارش می دهد.گاهی هم سعی می کند درباره موضوعات مورد علاقه شما صحبت کند تا از این طریق بتواند دل شما را بیشتر به دست بیاورد.

شما در اولویت هستید

۳- اگر  طرف مقابل واقعا به شما علاقه داشته باشد دوست دارد زمان زیادی را با هم سپری کنید. هر چقدر هم که سرش شلوغ باشد اما باز هم زمانی را برای بودن در کنار شما در نظر می گیرد. برای باهم بودن لازم نیست حتما دلیل و یا برنامه ای وجود داشته باشد اگر از دیدن شما واقعا خوشحال می شود یعنی خیلی دوستتان دارد.

مثلا اگر مجبور است که به سفر کاری برود قبل از رفتن به شما زنگ می زند و می خواهد حتما شما را ببیند. یا اگر از او بخواهید برایتان کاری انجام دهد با اینکه سرش شلوغ است و زمان خالی ندارد اما برنامه آن روز را به نحوی تغییر می دهد که حتماً کار شما را انجام دهد.

۴- مردی که از صمیم قلب به شما علاقه مند است شما را به دوستان و حتی خانواده اش معرفی می کند. اگر مدتی است که با مردی آشنا شده اید اما هنوز وجودِ شما را از همه مخفی می کند و وقتی به او می گویید که چرا به خانواده ات نمی گویی دلیل موجه و قانع کننده ای نمی یابید، زنگ خطری برای شماست. چون ممکن است شما را برای هوا و هوس و چند روز خوشگذرانی خود بخواهد.

آیا پسری که دوستمان دارد به ازدواج فکر می کند ؟

۵- در فکر ازدواج با شماست. وقتی یک مرد شما را دوست داشته باشد برای ازدواج پیش‌قدم می شود.

در موضوع روانشناسی رفتار مرد عاشق این هشدارها را جدی بگیرید. اگر هر موقع حرف از ازدواج به میان می آید بحث را عوض می کند، از جواب دادن طفره می رود، بهانه های بیهوده می آورد و ازدواج را به تاخیر می اندازد، باید به علاقه او شک کنید. زیرا اگر طرف مقابل واقعا عاشقتان باشد به خاطر ترس از دست دادن شما فوراً پیش قدم می شود.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد یا نه ؟ شما می توانید او را امتحان کنید. مثلاً به او بگویید خواستگاری زنگ زده که سمج است و می خواهد هر چه زودتر به او جواب دهم. از او بخواهید هر چه سریع تر تکلیفتان را روشن کند.

اگر به فکر افتاد به خواستگاری تان بیاید که خیلی خوب است اما اگر باز هم طفره رفت باید به عشق او شک کنید.

از کجا بفهمیم پسری به ما علاقه دارد

شما طرف مقابل را بسیار دوست دارید به عنوان همسر آینده تان انتخاب کرده اید و می خواهید هر چه زودتر رابطه تان به ازدواجی پایدار و عاشقانه منجر شود.

اما آیا او هم چنین حسی به شما دارد؟ تصور می کنید پسری که با او رابطه دارید واقعا عاشقتان است. شما را خوشبخت خواهد کرد.اما شاید اینگونه نباشد و باید حتما در رابطه تان تجدیدنظر کنید و این به نفع خود شماست.

من دختران زیادی را می شناسم که خواستگاران خود را به خاطر علاقه به پسری رد کرده اند در صورتی که این علاقه یک طرفه و تنها از جانب دختره بوده است.

چگونه می توانید چنین رابطه ای را تشخیص دهید؟

شما نباید عمر و بهترین سالهای جوانی تان را به پای پسری بگذرانید که علاقه ای به شما ندارد و صرفا برای چند روز خوشگذرانی با شماست و در آخر بدون هیچ تعهدی شما را رها خواهد کرد. هیچ گاه به حرف های یک پسر نمی توان اطمینان کرد.

اگر از حرف های طرف مقابل نمی توان فهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس چگونه از عشق و احساس واقعی او مطمئن شوید؟

 

محصول پیشنهادی :

در آخر برای اینکه بتوانید بفهمید که آیا رابطه شما به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر ، کتاب الکترونیکی زیر را مطالعه کنید و به تمام جنبه های یک رابطه نگاه دقیق تری کنید .

در کتاب « آیا رابطه تان به ازدواج ختم خواهد شد » نکات و تکنیک هایی آمده است که می توانید زبان بدن طرف مقابل را رمز گشایی کنید.

همچنین با خصوصیات و ویژگی های مردی که متعهد به شماست و علامت هایی که نشان می‌دهد یک مرد به فکر ازدواج با شما نیست، آشنا می شوید.

2 دیدگاه برای “چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

 1. مهسا گفته:

  سلام.من ۲۸ سالم هست.فردی رو چند سال هست دوس دارم. البته همیشه نگاهشو میدیدم. همیشه وقتی در دسترس بود شروع میکرد به نگاه کردن. متاسفانه یا خوشبختانه بهش پیام دادم نامزد دارین یا نه..گفتن بله… البته نمیدونست کی هستم. بعد گفتم فلانی…تعجب کرد. گفتم جسارت کردم ببخشید. گفتن که شما سوالی پرسیدی وجوابی شنیدی این حرفا چییه. سوال بود. بعد از یه مدت گفتم که نمیخوام موذب باشید…من خودمو به دوس نداشتنتون دارم قانع میکنم و…… جوابمو نداد.ولی بازهم نگاهش هست.نمیدونم چیکار کنم. قانون جذب و…………انجام دادم ولی بی فایده بود…نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه…

  • یاسر مهدویان گفته:

   سلام مهسا جان
   تقریبا اشتباه ترین کار ممکن را انجام دادی که اون پیامک را فرستادی. من در جاهای مختلف چندین و چندابر تاکید کردم که اینگونه شروع ها برای یک رابطه قطعا بی نتیجه خواهد ماند ( بر اساس روانشناسی پسرها )
   متاسفم که این را می گم : اون پسر به شما علاقه ای ندارد، چون اگر علاقه ای وجود داشت حتما عکس العملی نشان می داد نه اینکه فقط همون نگاه های قبلی را ادامه دهد.
   عشق یک طرفه هیچ دستاوردی برای شما نخواهد داشت، بهتر هست این شخص را به کلی فراموش کنید.
   موفق باشید

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.

یک × 2 =