چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟ به تازگی با مردی آشنا شده اید و به او علاقه دارید اما مطمئن نیستید که او چنین حسی نسبت به شما داشته باشد؟ از کجا بفهمیم مردی دوستمان دارد ؟ چگونه بفهمیم مردی قصد ازدواج دارد ؟ از کجا مطمئن شویم واقعا عاشقمان است یا ما را بازی می دهد؟

در این مقاله می خواهیم رفتارهای یک مرد عاشق را تجزیه و تحلیل کنیم تا دید بهتر ی نسبت به طرف مقابل  و رابطه ای که در آن قرار دارید به دست بیاورید.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

رفتار مرد عاشق

 از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ اگر مدتی است که درگیر یک رابطه عاطفی هستید اما نسبت به عشق و احساسات مرد نسبت به خود تردید دارید باید بر اساس نشانه ها و علائمی بفهمید که آیا طرف مقابل واقعا عاشق شماست و هدفش ازدواج است یا نه برای چند روز خوشگذرانی و از روی هوا و هوس به دنبال شماست.

با 5 رفتار یک مرد عاشق آشنا شوید:

1- اگر مردی به شما علاقه مند باشد به علایق و خواسته های شما توجه زیادی نشان می دهد. او دوست دارد بداند که شما به چه چیزهایی علاقه دارید و از چه چیزهایی خوشتان نمی آید. وقتی علاقه مندی هایتان برای طرف مقابل مهم باشد و به دنبال جمع آوری این اطلاعات در مورد شما باشد یعنی واقعا دوستتان دارد.

جمع آوری این اطلاعات به دو صورت است:

مستقیم: گاهی در صحبت ها از موضوعات مورد علاقه تان سوال می کند یا ممکن است از شما بپرسد که از زندگی تان چه می خواهید و چه آرزوها و هدف هایی در سر دارید.

غیر مستقیم: از دوستان و اطرافیانتان بدون این که شما مطلع شوید درباره علاقه مندی های شما سوال می کند.

 

چگونه-بفهمیم-پسری-دوستمان-دارد؟

 

2- وقتی فهمید به چه مواردی علاقه دارید یکدفعه علایق خود را به سمت و سوی چیزهایی که شما دوست دارید تغییر می دهد. مسائلی که قبلاً برایش هیچ جاذبه ای نداشتند اما چون مورد علاقه شماست را دوست دارد امتحان کند.

مثلاً علاقه مند شدن و خوردن غذای خاصی که شما دوست دارید. فرض کنید شما علاقه زیادی به کباب کوبیده دارید. هر گاه رستوران می روید با اینکه خودش غذای جوجه را دوست دارد اما غذای مورد علاقه شما را سفارش می دهد.گاهی هم سعی می کند درباره موضوعات مورد علاقه شما صحبت کند تا از این طریق بتواند دل شما را بیشتر به دست بیاورد.

شما در اولویت هستید

3- اگر  طرف مقابل واقعا به شما علاقه داشته باشد دوست دارد زمان زیادی را با هم سپری کنید. هر چقدر هم که سرش شلوغ باشد اما باز هم زمانی را برای بودن در کنار شما در نظر می گیرد. برای باهم بودن لازم نیست حتما دلیل و یا برنامه ای وجود داشته باشد اگر از دیدن شما واقعا خوشحال می شود یعنی خیلی دوستتان دارد.

مثلا اگر مجبور است که به سفر کاری برود قبل از رفتن به شما زنگ می زند و می خواهد حتما شما را ببیند. یا اگر از او بخواهید برایتان کاری انجام دهد با اینکه سرش شلوغ است و زمان خالی ندارد اما برنامه آن روز را به نحوی تغییر می دهد که حتماً کار شما را انجام دهد.

4- مردی که از صمیم قلب به شما علاقه مند است شما را به دوستان و حتی خانواده اش معرفی می کند. اگر مدتی است که با مردی آشنا شده اید اما هنوز وجودِ شما را از همه مخفی می کند و وقتی به او می گویید که چرا به خانواده ات نمی گویی دلیل موجه و قانع کننده ای نمی یابید، زنگ خطری برای شماست. چون ممکن است شما را برای هوا و هوس و چند روز خوشگذرانی خود بخواهد.

آیا پسری که دوستمان دارد به ازدواج فکر می کند ؟

5- در فکر ازدواج با شماست. وقتی یک مرد شما را دوست داشته باشد برای ازدواج پیش‌قدم می شود.

در موضوع روانشناسی رفتار مرد عاشق این هشدارها را جدی بگیرید. اگر هر موقع حرف از ازدواج به میان می آید بحث را عوض می کند، از جواب دادن طفره می رود، بهانه های بیهوده می آورد و ازدواج را به تاخیر می اندازد، باید به علاقه او شک کنید. زیرا اگر طرف مقابل واقعا عاشقتان باشد به خاطر ترس از دست دادن شما فوراً پیش قدم می شود.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد یا نه ؟ شما می توانید او را امتحان کنید. مثلاً به او بگویید خواستگاری زنگ زده که سمج است و می خواهد هر چه زودتر به او جواب دهم. از او بخواهید هر چه سریع تر تکلیفتان را روشن کند.

اگر به فکر افتاد به خواستگاری تان بیاید که خیلی خوب است اما اگر باز هم طفره رفت باید به عشق او شک کنید.

از کجا بفهمیم پسری به ما علاقه دارد

شما طرف مقابل را بسیار دوست دارید به عنوان همسر آینده تان انتخاب کرده اید و می خواهید هر چه زودتر رابطه تان به ازدواجی پایدار و عاشقانه منجر شود.

اما آیا او هم چنین حسی به شما دارد؟ تصور می کنید پسری که با او رابطه دارید واقعا عاشقتان است. شما را خوشبخت خواهد کرد.اما شاید اینگونه نباشد و باید حتما در رابطه تان تجدیدنظر کنید و این به نفع خود شماست.

من دختران زیادی را می شناسم که خواستگاران خود را به خاطر علاقه به پسری رد کرده اند در صورتی که این علاقه یک طرفه و تنها از جانب دختره بوده است.

چگونه می توانید چنین رابطه ای را تشخیص دهید؟

شما نباید عمر و بهترین سالهای جوانی تان را به پای پسری بگذرانید که علاقه ای به شما ندارد و صرفا برای چند روز خوشگذرانی با شماست و در آخر بدون هیچ تعهدی شما را رها خواهد کرد. هیچ گاه به حرف های یک پسر نمی توان اطمینان کرد.

اگر از حرف های طرف مقابل نمی توان فهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس چگونه از عشق و احساس واقعی او مطمئن شوید؟

 

محصول پیشنهادی :

در آخر برای اینکه بتوانید بفهمید که آیا رابطه شما به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر ، کتاب الکترونیکی زیر را مطالعه کنید و به تمام جنبه های یک رابطه نگاه دقیق تری کنید .

در کتاب « آیا رابطه تان به ازدواج ختم خواهد شد » نکات و تکنیک هایی آمده است که می توانید زبان بدن طرف مقابل را رمز گشایی کنید.

همچنین با خصوصیات و ویژگی های مردی که متعهد به شماست و علامت هایی که نشان می‌دهد یک مرد به فکر ازدواج با شما نیست، آشنا می شوید.

One thought on “چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟

 1. مریم میگوید:

  سلام من 16 سالمه و به تازگی به پسر خالم که ۱۹ سالشه علاقه پیدا کردم و فکر میکنم که اون هم احساسی نسبت به من داره چون خیلی اذیتم میکنه و سر ب سرم میزاره بهم پیام میده و درمورد چیزای مختلف نظرمو میپرسه ، ولی اصلن من به روش نمیارم که علاقه بهش دارم اونم همینطور
  نمیدونم واقعن دوسش دارم و اون دوسم داره یا نه

 2. صبا ❤❤❤❤ میگوید:

  سلا
  پسر دایی مامانم نگاه های زیادی به من داره و درباره ی خاننده ی مورد علاقم باهام خیلی شوخی میکنه و تاحد ممکن پیشم میشینه و توی این روابطا از من خیلی نظر میخواد البته ادم خیلی شوخیه با همه شوخی میکنه ولی با من فرق میکنه حتی ی بار عکسمو توی گوشیش دیدم
  ی بار برای شوخی بهش گفتم دوس دختر داری این چیزا اونمصمم اوند بهم توضیح بده که اینطور نیست
  ۶سال ازم بزرگتره و روابط خانوادگیمون خیلی صمیمیه
  نمیدونم باچه دیدگاهی نگاش کنم یا در رفتارام چیو اضافه کنم

 3. الهام فرهادی میگوید:

  سلا خسته نباشین من حدود 9 ماه با یه پسری اشنا شدم عاشقشم اونم منو دوست داره خیلی بهم وابسته ایم اما هروقتی که موضوع ازدواج پیش میاد یه جوری بهونه میاره نمیدون اخرش قراره چی بشه اما من خیلی دوستش دارمو خاستگارامو به خاطرش رد میکنم

 4. سارا میگوید:

  سلام خسته نباشید..پیج زدم اینستا و با پسر همشهری خودم اشنا شدم..از نظر قد و قیافه و کار و شخصیت خوشم اومد..اول پیام دادم که
  میشناسمتون اینا..چون مجریه..و ایشون هم ادامه دادن..الان دوهفته اس با هم چت میکنیم..برای بیرون رفتن و ازدواج که حرفش میشه میگه من شمارو نمی شناسم! و خب به نظرم اینکه اهل سواستفاده نیست کارش درسته..نمیدونم این رابطه به کجا ختم میشه..مودبه و حرفای هوسی نمی زنه.. یازده سال ازم بزرگترا و مشکلی با اختلاف سنی ندارم..میدونم که نیاز داره بیشتر منو بشناسه..به نظرتون این رابطه درسته؟

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام
   رابطه هایی که در فضای مجازی صورت میگیره، خیلی حساس هستند و اگر هدف ازدواج دارید باید حتما در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشید، به زودی در وب سایت زیبا اندیشی آموزش هایی برای ارتباطات در فضای مجازی قرار خواهد گرفت، البته الان هم ویدیوهای رایگانی در این زمینه داخل سایت وجود دارد

 5. مریم میگوید:

  سلام من حدود ۲ ماهه با یه پسری اشنا شدم میگه خیلی دوستم داره و فلان حتی به مامانش و خواهرش منو گفته ولی از کجا بفهمم واقعا دوسم داره و نمیخواد بازیم بده؟منم دوسش دارم ولی اخه یه جوری نسبت ب پسرا بی اعتمادم نمیتونم باورش کنم

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام عزیزم

   یه تستی داخل سایت زییبا اندیشی هست که به انجام دادن آن می تونی متوجه بشی تا چه اندازه حرف های این آقا درست هست و داره راست می گه به شما. و آیا واقعا شما را دوست داره یا نه. برای انجام تست عشق آنلاین اینجا را کلیک کنید.

 6. El unico میگوید:

  سلام.
  دو سه سال پیش یکی از اقوام نزدیک من ادعامیکرد که منودوست داره ومیخواددراینده بامن ازدواج کنه وهم سنوسالای خودمونم توی فامیل تقریبامیدونستن امانه جزئیات و تقریبایکی دوسالی باهم بودیم اما خب بین نبودنم وجودداشت تااینکه اون چیزاییواز من طلب میکرد که چون بهم نامحرم بودیم من قبول نمیکردم بعضی اوقات خیلی روم غیرتی میشدوشده بودکه تاصبح باهم سرهمین پیامی بحث میکردیم واون خودشوبه زمینوزمان میزد تاثابت کنه منودوست داره واگه میگه باهم راحتترباشیم به این دلیله که دوستم داره وگرنه اگه هوس بود یه عالمه دختربیرون ریخته بودنوحتی خودشون بهش پیشنهادمیدادن ولی اون چون منودوست داشت قبول نمیکردخودش شخصابه من گفت گذشتومن به دلیل اصراراش رابطه رو سردکردم وتموم شد چونجبه یه عقایدی پایبند بودم الان نزدیک دوساله که ازاون رابطه میگذره من کلاقیدشوزده بودم ولی نمیدونم چراچندماهی هست که خیلی به سمتش کشش دارم دوست دارم که ای کاش دوباره باهم بودیم ولی اون دیگه مثل قبل نیس یعنی نه به اصطلاح بخوادهیزی بکنه(ببخشیدکه رک میگم)وکلاتغییرکرده یک ماه پیش سریک پسر اتفاقی توگروه یه چیزی شد که رفتوکلی باهاش دعواکرد وبعدفهمیدم که بخاطرمن بوده امامن قبلش کلی ناراحت شده بودم ازش ولی بعدش که به مامانم گفتم گفت اون بخاطرتوبوده که باهاش دعواکرده ومامانم ازش پرسیدوگفت اماخب رفتاراییوداره که اصن نمیتونم باورکنم بهم احساسی داشته یکی باریم بودکه سرپروفایلم بهم گیردادوگفت عوضش کن امامن گوش نکردم یکی سریم سریه موضوعی الکی بهش گفتم بامن رل میزنی گفت مگه ادم باخواهرش رل میزنه؟؟؟منم بهش فهموندم که الکی بوده الان واقعا سردرگمم واینم بگم که خیلی مخصوصاتازگی شخصیت مغرورو توداری شده…

 7. فاطمه میگوید:

  سلام من ذهنم درگیر پسری شده که قبلا دوست پسر داییم بود و از طریق اون میخواست با من صحبت کنه منتها من قبول نکردم چون زود بود و حتی یک سال از من کوچیکتره الان چند سال میگذره و کم همو میبینیم و هر بار تو خیابونه و ارتباط چشمی کمی برقرار میشه و میدونم کمی خجالتیه ولی احساس میکنم بهتر از منه اگه میشه راهنمایی کنید

 8. مهسا میگوید:

  سلام.من ۲۸ سالم هست.فردی رو چند سال هست دوس دارم. البته همیشه نگاهشو میدیدم. همیشه وقتی در دسترس بود شروع میکرد به نگاه کردن. متاسفانه یا خوشبختانه بهش پیام دادم نامزد دارین یا نه..گفتن بله… البته نمیدونست کی هستم. بعد گفتم فلانی…تعجب کرد. گفتم جسارت کردم ببخشید. گفتن که شما سوالی پرسیدی وجوابی شنیدی این حرفا چییه. سوال بود. بعد از یه مدت گفتم که نمیخوام موذب باشید…من خودمو به دوس نداشتنتون دارم قانع میکنم و…… جوابمو نداد.ولی بازهم نگاهش هست.نمیدونم چیکار کنم. قانون جذب و…………انجام دادم ولی بی فایده بود…نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه…

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام مهسا جان
   تقریبا اشتباه ترین کار ممکن را انجام دادی که اون پیامک را فرستادی. من در جاهای مختلف چندین و چندابر تاکید کردم که اینگونه شروع ها برای یک رابطه قطعا بی نتیجه خواهد ماند ( بر اساس روانشناسی پسرها )
   متاسفم که این را می گم : اون پسر به شما علاقه ای ندارد، چون اگر علاقه ای وجود داشت حتما عکس العملی نشان می داد نه اینکه فقط همون نگاه های قبلی را ادامه دهد.
   عشق یک طرفه هیچ دستاوردی برای شما نخواهد داشت، بهتر هست این شخص را به کلی فراموش کنید.
   موفق باشید

   • فرزانه میگوید:

    سلام.
    من دوماهه ک باپسری تورابطم خیلی اتفاقی باهم اشنا شدیمومن ازروزاول یجورایی دوسش داشتم بعد دوروز خودش باهام تماس گرفتوگفت که ازمن خوشش اومده و براش جذابم الانم رابطمون خوبه‌.وسعی میکنه ک بیشتر ملاقات داشته باشیم.منوبخانوادشم معرفی کرده و پیشنهاد ازدواجم داده و چن سری درمورداینک بیان خواستگاری حرف زده مو گفتم ک فلا صب کنن واینک یبارم رابطه جنسی داشتیم وازم میخواد ک چن وقت یبار داشته باشیم بنظرتون چیکارکنم؟؟؟!!

    • یاسر مهدویان میگوید:

     سلام فرزانه جان
     مدت آشنایی شما خیلی کم هست و تعجب می کنم که در این مدت کوتاه چطور دوست شما تصمیم گرفته که بیاد خواستگاری !!
     به هیچ عنوان شناخت شما از هم کافی نیست و موقعی که پسری بدون شناخت کافی رف از ازدواج می زنه نشان دهنده اینه که یا کاملا دروغ میگه و یا به اندازه کافی شخصیت پخته و سالمی نداره و بدتر از اینها اینکه در این مدت کم شما رابطه هم داشتید، هیچ کدوم از اینها نشانه های خوبی نیست
     خیلی مراقب باشید و حتما با خانواده خودتون مشورت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.