فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟

آیا به پسری علاقه مند هستید اما مطمئن نیستید که این او هم شما را دوست دارد یا نه؟ احساس می‌کنید به شما توجه دارد اما دقیقاً نمی دانید که این احساس واقعی است یا زاییده خیالاتتان؟  از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد یا ما را بازی می دهد؟
اگر به این فکر می کنید که پسر مورد نظرتان به شما علاقه دارد یا نه، خواندن این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله می خواهم نشانه های عشق در پسران و علائمی که نشان می دهد یک پسر عاشق شما است یا نه را آموزش دهم.

از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد

۱- اگر پسری شما را دوست داشته باشد به علایق و خواسته های شما توجه زیادی نشان می دهد. او دوست دارد بداند که شما به چه چیزهایی علاقه دارید و از چه چیزهایی خوشتان نمی آید. وقتی علاقه مندی هایتان برای پسر مهم باشد و به دنبال جمع آوری این اطلاعات در مورد شما باشد یعنی واقعا دوستتان دارد.
جمع آوری این اطلاعات به دو صورت است:
مستقیم: گاهی در صحبت ها از موضوعات مورد علاقه تان سوال می کند یا ممکن است از شما بپرسد که از زندگی تان چه می خواهید و چه آرزوهایی دارید.
غیر مستقیم: از دوستان و اطرافیانتان بدون این که شما مطلع شوید درباره علاقه مندی های شما سوال می کند.

۲- وقتی پسر فهمید به چه چیزهایی علاقه دارید یکدفعه علایق خود را به سمت و سوی چیزهایی که شما دوست دارید تغییر می دهد. مسائلی که قبلاً برایش هیچ جاذبه ای نداشتند اما چون مورد علاقه شماست را دوست دارد امتحان کند. مثلاً علاقه مند شدن و خوردن غذای خاصی که شما دوست دارید. گاهی هم سعی می کند درباره موضوعات مورد علاقه شما صحبت کند تا از این طریق بتواند دل شما را بیشتر به دست بیاورد.

۳- از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ اگر پسری از ته قلب به شما علاقه داشته باشد دوست دارد زمان زیادی را با هم سپری کنید. هر چقدر هم که سرش شلوغ باشد اما باز هم زمانی را برای بودن در کنار شما در نظر می گیرد. برای باهم بودن لازم نیست حتما دلیل و یا برنامه ای وجود داشته باشد اگر از دیدن شما واقعا خوشحال می شود یعنی خیلی دوستتان دارد.
مثلا اگر مجبور است که به سفر کاری برود قبل از رفتن به شما زنگ می زند و می خواهد حتما شما را ببیند. یا اگر از او بخواهید برایتان کاری انجام دهد با اینکه سرش شلوغ است و زمان خالی ندارد اما برنامه آن روز را به نحوی تغییر می دهد که حتماً به کار شما را انجام دهد.

۴- چطور بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟ پسری که از صمیم قلب به شما علاقه مند است شما را به دوستان و حتی خانواده اش معرفی می کند و البته این کار را با افتخار انجام می دهد. اگر مدتی است که با پسری آشنا شدید اما هنوز وجود شما را از همه مخفی می کند و وقتی به او می گویید که چرا به خانواده ات نمی گویی دلیل موجه و قانع کننده ای نمی یابید، زنگ خطری برای شماست. چون ممکن است شما را برای هوا و هوس و چند روز خوشگذرانی خود بخواهد.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

۵- یکی دیگر از تکنیک ها برای جواب به سوال « چگونه بفهمیم پسری ما را دوست دارد » اینست که در فکر ازدواج با شماست. وقتی پسر شما را دوست داشته باشد برای ازدواج پیش‌قدم می شود. اگر هر موقع حرف از ازدواج به میان می آید بحث را عوض می کند یا از جواب دادن طفره می رود و یا بهانه های بیهوده می آورد و ازدواج را به تاخیر می اندازد، باید به علاقه او شک کنید. زیرا پسری که شما را دوست داشته باشد به خاطر ترس از دست دادن شما فوراً پیشقدم می شود.
شما می توانید او را امتحان کنید مثلاً به او بگویید خواستگاری زنگ زده که سمج است و می خواهد هر چه زودتر به او جواب دهم. از او بخواهید هر چه سریع تر تکلیفتان را روشن کند. اگر به فکر آمدن به خواستگاری شما افتاد که خیلی خوب است اما اگر باز هم طفره رفت باید به عشق او شک کنید.

روش های جذب پسر مورد علاقه

این سوال را بارها و بارها در سمینارهایم و یا در مشاوره هایم از زبان دختر خانم ها شنیده ام که می پرسند :

من با یک پسری دوست هستم، اوایل رابطه ما خیلی شور و نشاط داشت ولی بعد از مدتی دوست من رفتارهاش سرد شده فکر می کنم یا پای شخصی دیگری در میان هست و یا من را دوست ندارد چه باید بکنم ؟

مشکل این دختر خانم ها این هست که در زمانی که با یک پسر در ارتباط هستند خیلی موارد را رعایت نکردند و پسر به صورت ناخودآگاه نسبت به آنها سرد شده

متاسفانه خیلی از این ارتباط ها بدون نتیجه می ماند و فقط وقت و احساسات یک دختر آسیب می بیند

پس بهتر هست مثل هر کاری دیگری در این راه هم سعی کنید آموزش ببینید تا هم عشق واقعی را تجربه کنید و هم بتوانید به خواسته خود یعنی ازدواج برسید

شاید پیش خودتان فکر کنید مگر این چیزها هم نیاز به آموزش دیدن دارد ؟
بله یقینا، مگر می شود با آزمون و خطا و صدمه زدن به احساسات خودتان به یک ازدواج موفق دست پیدا کنید، چه بهتر هست راه های لازم برای این کار را یاد بگیرید و بدون استرس و با آرامش ازدواج کنید تا مثل یک پرنسس پرستیده شوید !!!

همانطور که شما برای ازدواجتان به یک سری ویژگی هایی در پسر حساس هستید، پسرها هم وقتی که دختری را می بینند و با با آن دختر در ارتباط هستند به دنبال یک سری ویژگی ها هستند

شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه پسرها ببینید

شاید برایتان سوال پیش بیاید که این اصول و قوانین را از کجا باید یاد گرفت ؟

می توانید در سمینار های مربوطه شرکت کنید

می توانید در کارگاه های آموزشی شرکت کنید

می توانید به مشاور مراجعه کنید

…..

اما یک راه آسان تر هم وجود دارد

من یاسر مهدویان مدرس دوره های شخصیت شناسی و ایجاد روابط موثر به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم و به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم، کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در این بسته آموزشی آماده کرده ام.

من نمی گویم حتما فایل صوتی من را خریداری کنید، اما اگر مایل هستید یک ارتباط موفق داشته باشید و اگر می خواهید راز جذب پسر ها را بدانید می توانید با تهیه این محصول و رعایت نکات گفته شده در آن به نتیجه دلخوهتان که همان ازدواج با دوست پسرتان هست برسید

توضیحات صوتی در مورد این بسته را در زیر بشنوید

این بسته آموزشی به صورت صوتی هست و بعد از پرداخت برایتان ایمیل می شود و می توانید دانلود و گوش کنید

بازهم می گویم تنها خرید این محصول به شما کمک نمی کند، رعایت نکات گفته شده هست که می توانید برای شما موفقیت آمیز باشد

دانلود نظرات خریداران قبلی

راه های جذب پسرانضمانت برگشت وجه پرداختی

دوست داری قلب پسر مورد علاقه ات را تسخیر کنی ؟

محتویان این محصول:

۱۱۸ دقیقه راز ها و تکنیک های تخصصی جذب پسر

فرمت : MP3

قابل گوش کردن در موبایل و ماشین

نحوه تحویل: دسترسی به دانلود بلافاصله پس از پرداخت

حجم فایل: ۱۸ مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.