راه جذب مردان برای ازدواج – با این تکنیک شانس ازدواج خود را بالا ببرید – زیبا اندیشی

راه جذب مردان برای ازدواج

راه جذب مردان برای ازدواج

با راه جذب مردان برای ازدواج آشنا شوید؟ چیکار کنم عاشقم بشه ؟ خیلی وقت ها به دنبال راهکارهایی هستید تا بتوانید مرد مورد علاقه تان را مجذوب خود و آشنایی تان را به ازدواجی پایدار تبدیل کنید.

ممکن است در همان ابتدای رابطه بتوانید نظر طرف مقابل را به خود جلب کنید اما بعد از مدتی مرد نسبت به شما آن شور و عشق اولیه را ندارد.

شما از خود می پرسید: علت این دلسردی چیست؟ چیکار کنم عشقم عاشقم بشه ؟ بهترین راه جذب مردان برای ازدواج کدام است؟

جذب مردان برای ازدواج

یکی از تکنیک ها اهمیت دادن به غرور مرد است. شاید این جمله را بارها شنیده باشید اما آیا واقعا به آن عمل می‌کنید؟

شرایط زندگی جامعه مدرن به گونه‌ای است که در آن بسیاری از مواقع سطح تحصیلات، درآمد و جایگاه اجتماعی یک خانم از آقا بالاتر است.

این هیچ عیبی ندارد و برای بسیاری از مردان لذتبخش هم هست که در آینده همسرانی موفق داشته باشند، اما به شرطی که در ارتباط دونفره‌تان، مردهمچنان این حس را داشته باشد که نقطه اتکای شماست.

چیکار کنم عاشقم شه ؟ به هزار و یک دلیل مردان دوست دارند قوی و محکم ارزیابی شوند و از همه مهم‌تر هم برای آنها این است، دختری که دوستش دارند آنها را قوی، پشتیبان و حمایت کننده بداند.

راه جذب مردان برای ازدواج چیست؟

مرد می خواهد او را دست کم نگیرید. بنابراین همیشه این حس را به او بدهید که در نهایت به شانه‌های او تکیه خواهید کرد.

تحت هیچ شرایطی چه درمورد مسائل مالی، مسائل احساسی و … غرور او را نشکنید. وقتی مرد احساس کند که مورد پذیرش شما قرار دارد، عمیقاً عاشق و شیفته تان خواهد شد.

راه های جذب مردان برای ازدواج

یکی از دوستانم به عنوان کارمند بخش فروش در شرکتی مشغول بود. در محل کارش با دختری آشنا شده بود که مدیر فروش بود و در آن شرکت مقام بالاتری نسبت به او داشت. او تعریف می کرد می خواهم به ارتباطم با او را خاتمه دهم.

وقتی علت را از او جویا شدم گفت: «در محل کار او مقام بالاتری نسبت به من دارد و این مسئله باعث شده او در بیرون از شرکت هم نسبت به من احساس برتری کند. فکر می کند چون سر کار زیر دست او هستم در بیرون از آنجا هم باید به من حکمفرمایی کند. آخر من مرد هستم و دوست ندارم همسر آینده ام، کسی که می خواهم سالیان سال با او زندگی کنم مرا کوچک و ضعیف بداند. من می خواهم او به من تکیه کند و مرا پشتیبان خود ببیند، نه اینکه من به او تکیه کنم.»

چیکارکنم عاشقم بشه

آقای دیگری هم تعریف می کرد: «سطح تحصیلات من تا دیپلم هست و خانمم فوق لیسانس دارد. قبل از ازدواج به او گفتم که با این تفاوت تحصیلی مشکلی ندارید؟ ایشان گفتند که نه فقط خودت برای من مهم هستی.

اما بعد از ازدواج هر گاه اشتباهی از من سر می زند یا در مسئله ای بر سر حرف خودم پافشاری می کنم فورا می گوید: حرف من درسته، هر چه باشه من تحصیلاتم از توبیشتره، بیشتر از تو می فهمم، این کار رو بکنی درست تره، من چهار تا کتاب بیشتر از تو خوندم و … دیگر از سرکوفت های او خسته شدم کاش قبل از ازدواج این را می دانستم و هرگز با دختری که از نظر تحصیلات از من بالاتر بود ازدواج نمی کردم.»

چیکار کنم یه پسر عاشقم بشه

راه جذب مردان برای ازدواج چیست؟ دختر خانم عزیز، برای تاثیر گذاشتن روی مرد مورد علاقه تان باید به خیلی از موارد دیگر هم توجه کنید که عدم توجه به این موارد مرد را نسبت به شما دلسرد و از ازدواج منصرف می کند.

بارها و بارها در مشاوره هایم دختر خانم ها از من می پرسند:

ما قبلا یک رابطه عاطفی داشتیم. اوایل همه چیز خوب بود و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما بعد از مدتی پسر سرد شد و رابطه را به هم زد مشکل چیست؟ من چکار باید بکنم؟

مشکل این دختر خانم ها این است: زمانی که با یک مرد رابطه دارند خیلی از موارد را رعایت نکردند و نمی دانند که مردان چه رفتارهایی را دوست ندارند در طرف مقابل خود ببینند.

شما دختر خانم عزیز که می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج کنید باید از اسرار مردان آگاه باشید، راه جذب مردان برای ازدواج را بدانید، یک مرد چه رفتارها، نوع لحن و گفتگوهایی را می پسندد و از چه رفتارها و جملاتی متنفر است؟ 

شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه پسران ببینید. پس بهتر هست مثل هر کاری دیگری در این راه آموزش ببینید.

شاید پیش خود بگویید مگر این چیزها هم نیاز به آموزش دارد؟

بله، شما باید روانشناسی پسرها را یاد بگیرید

باید راههای جذب مردان برای ازدواج را یاد بگیرید؟

  • نوع نگاهتان در برخورد با یک پسر چگونه باید باشد؟
  • چه نوع لحن و کلماتی در ارتباط با مرد باید داشته باشید.
  • در دیدارهایتان طرف مقابل می خواهد بیشتر در مورد چه موضوعاتی با یکدیگر گفتگو کنید.
  • چه رفتارهایی از سوی دختر خانم مرد را ترغیب به ازدواج می کند؟
  • چه رفتارهایی مرد را دلسرد و از ازدواج منصرف می کند؟

و … صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را دختری جذاب و دوست داشتنی نشان دهد.

موارد بسیاری هست که اگر آنها را بیاموزید می توانید پسری را عاشق و شیفته خود و او را به ازدواج ترغیب کنید.

نوع برخورد شما با طرف مقابل خیلی مهم است. اهمیت این مسئله به حدی است که در تصمیم گیری برای ادامه ارتباط و از همه مهم تر پیشقدم شدن او برای ازدواج بسیار به چشم می خورد.

شما خودتان را جای طرف مقابل بگذارید اگر رفتارهایی از او ببینید که نمی پسندید و خوشتان نمی آید آیا باز هم با او ازدواج می کنید؟

این اصول و قوانین مهم را از کجا بیاموزید؟

یاسر مهدویانمن یاسر مهدویان نویسنده، مشاور و مدرس دوره های شخصیت شناسی و ایجاد روابط موثر و مدیر و موسس سایت زیبا اندیشی

به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم و به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم،

کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در این بسته آموزشی آماده کرده ام.

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.
close-link