لوندی چیست ؟

لوندی-چیست-؟

لوندی چیست ؟

لوندی چیست ؟ گاهی در اطرافتان، در بین اعضای فامیل، دوستان، همکلاسی ها، همسایه ها و … خانم هایی را می بینید با اینکه شاید خیلی چهره زیبایی نداشته باشند، اما پیش نامزد یا شوهرشان خیلی محبوب و دست داشتنی هستند.

این گروه از خانم ها رابطه خیلی گرم و عاشقانه ای با مرد خود دارند و به شدت مورد تعریف و تمجید او قرار می گیرند. به طوری که  شما در حیرت هستید این مرد سخت و خشن چگونه مانند موم در دستان این زن قرار دارد؟

اما خانم هایی هستند که خیلی سرد و خشک هستند. نامزد یا شوهرشان میل و کششی نسبت به آنها ندارند و رابطه گرم و صمیمی هم با یکدیگر ندارند.

واقعا چرا بعضی از خانم ها اینقدر مورد توجه مرد خود هستند. اما بعضی دیگر هیچ مردی نمی خواهد حتی نزدیکشان شود؟

دسته اول از خانم ها چه ویژگی ها و رفتارهایی دارند که مردان جذبشان می شوند؟ در این مقاله می خواهم شما را با مفهوم زنانگی و لوندی آشنا کنم. در مقالات بعدی تکنیک هایی برای پرورش این هنر ارزشمند آموزش خواهم داد.  

معنی لوندی چیست ؟

ابتدا به تعریف لغوی لوندی می پردازم. لوندی یعنی طنازی، عشوه، عشوه گری، غمزه، غنج، کرشمه .لوندی، دلبری یا زنانگی هنری ذاتی است که خداوند آن را در درون هر زنی قرار داده و تبلور آن در رفتارهای خاص زنانه لوندی نام دارد. این ویژگی در برخی خانم ها بیشتر و در برخی کمتر است، اما همه از آن برخوردارند.

همه مردان این ویژگی را ستایش می کنند و به دنبال لوندی در زنی که می خواهند او را برای شریک زندگی انتخاب کنند، هستند و همیشه جذب زن های لوند می شوند. کمتر مردی پیدا می شود که خواهان این ویژگی در یک زن نباشد. لوندی چیزی نیست که یک زن بخواهد به راحتی از کنار آن بگذرد و بگوید که من نمی خواهم لوند باشم.

هر زنی دوست دارد دارای جذابیت باشد تا مورد توجه مرد مورد علاقه اش قرار گیرد.

 

لوندی-زنانه

 

شاید تصور ‌کنید که مردها تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری یک خانم است. اما اینگونه نیست. ظاهر مهم است اما کافی نیست. لوندی لزوماً ربطی به زیبایی یا زشتی صورت، لاغری یا چاقی، کوتاهی و بلندی قد یا چشم و ابروی کمند ندارد.

“زنی که لوندی را بلد نباشد نمی تواند انتظار داشته باشد که جذابیت خاصی در نظر مردها پیدا کند.”

لوندی زنانه چیست ؟

لوندی داشتن ظرافت و خصوصیاتی زنانه است که درافکار، گفتار، ظاهر، رفتار و حرکات بدن خود را نشان می دهد. یک زن لوند مجموعه ای از ویژگی های زنانه را دارد و همیشه تلاش می کند تا این ویژگی ها را تقویت کند. هر مردی به دنبال زنی است که در نظرش جذاب باشد و این جذابیت همان هنر لوندی است.

 

یک زن لوند می داند …

  • کی و کجا باید چه بگوید
  • لحن صدایش به چه صورت باشد
  • چگونه رفتار کند
  • چطور راه برود و بنشیند
  • چگونه نگاه کند
  • چگونه بخندد و شاد باشد
  • چه بپوشد

 

یک زن لوند جذاب و دلبر، زنی لطیف، شاد، خنده رو، قابل اعتماد، مهربان، شوخ طبع و شیرین زبان است. برای خود و خواسته هایش ارزش قائل است. یک زن لوند ظرافت های زنانگی را بلد است. قدرتی زیرکانه دارد با سیاست رفتار می کند. با دیالوگ های زنانه آشناست و زنی هوشیار که می داند کی و کجا چگونه باشد.

چنین زنی قوانین بازی مردان را بلد است. مرد مورد علاقه اش را به سمت خود جذب می کند ولی اجازه نمی دهد که طرف مقابل بر او تسلط کامل داشته باشد. او از هنر زنانگی به نفع خودش استفاده می کند.

لوندی زن چیست

راه دیگر برای توصیف زنانگی، فقدان خصوصیات مردانه در آنهاست. مثل نداشتن خشونت، قلدری، قدرت مردانه و … .

لوندی جنبه ای از وجود زن است که مردها همواره آن را ستایش می کنند. مردان عاشق زنانگی خانم ها هستند زیرا با مردانگی آنها تضادی عمیق دارد.کمرنگ شدن این حالت در زن باعث کاهش جذابیت او نزد مرد خواهد شد.

“لوندی یعنی از خصوصیات مردانه وجودتان دور شوید و بُعد زنانگی خود را پررنگ تر کنید و به زنی جذاب و تو دل برو تبدیل شوید.”

بیایید لوندی را بیاموزید، مردها مرد بودن را بلدند.

 

لوندی-چیست

منظور از لوندی چیست ؟

ممکن است یک خانم بگویید من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم اما نمی دانم چرا جذاب و تو دل برو نیستم. گاهی لوندی با رفتارهای جلف اشتباه گرفته می شود و یک خانم به خیال خود دارد مرد را به سوی خود جذب می کند اما نتیجه کار بر عکس می شود. لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که باید با آموزش های صحیح و اصولی احیا و پرورش یابد.

.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند. اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست.

.

 

در این محصول به موضوع مهم لوند بودن می پردازم و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیر منتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید. من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد