فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

به کارگیری این شیوه برای ترغیب مرد به ازدواج اشتباه است؟

مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند

مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند ؟ پسرا از چطور دخترایی خوششون میاد ؟ چه ویژگی هایی در زنان، مرد را مجذوب خود می کند؟

من با پسرهای زیادی برخورد داشتم، پای دردل آنها نشستم، صحبت کردم و به آنها مشاوره دادم. وقتی نظرات آنها را در مورد اینکه مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند جویا می شوم هر کسی یک جوابی می دهد و البته خیلی از جوابها شبیه هم هستند.

به یکی از پاسخ ها که البته حرف دل خیلی از پسرهاست توجه کنید.

مردان چگونه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند

پسرا از چه ارایشی خوششون میاد ؟ رضا پسری 25 ساله بود که تعریف می کرد: «من دختری را می پسندم که به ظاهر خود اهمیت دهد. اما از آرایش غلیظ و زننده به شدت متنفرم. سال گذشته با دختری آشنا شدم و می خواستم بعد از اتمام سربازی به خواستگاری او بروم اما حالا مردد شدم؟»

وقتی از او علت را جویا شدم گفت: «او بیش از حد به ظاهر خود توجه می کند. به او می گویم که من صورت طبیعی او را بیشتر دوست دارم یا حداقل کمی ملایم تر آرایش کند. اما او به خواسته من توجه نمی کند و می گوید: من اینگونه دوست دارم. گاهی هم مرا فردی که از دنیا عقب است، خطاب می کند.

زیبایی، آراستگی، تمیز و مرتب بودن برای من خیلی مهم است. من زنی با موهای ژولیده، لباس هایی نامرتب، صورتی خشک و بی روح را نمی پسندم، اما دوست ندارم همسر آینده ام مدام جلوی آینه باشد و تمام فکر و ذهنش ظاهرش باشد. افراط و تفریط در هر کاری اشتباه است.

من دوست دارم او به وضعیت ظاهری خود افتخار کند. این دختر فکر می کند می تواند با آرایش زیاد و پوشیدن لباس های گرانقیمت نظر مرا بیشتر به خود جلب کند اما واقعا اینگونه نیست

امیدوارم تا به اینجا منظور ما را فهمیده باشید: بله! توجه افراطی و بیش از اندازه به ظاهر، آرایش های زننده و غلیظ که چهره را مصنوعی نشان می دهد، کمک زیای به شما در ترغیب مرد دلخواهتان به ازدواج نمی کند.

بعد از این داستان فهمیدید که پسرا از چی دخترا بدشون میاد ؟ یک مرد اگر واقعا قصد ازدواج داشته باشد و خواهان شما باشد هیچگاه به خاطر اینکه فلان لباس گرانقیمت و فاخر را نمی پوشید، اهل آرایش زیاد نیستید و … شما را ترک نخواهد کرد. البته اگر مردی به این دلایل شما را ترک کرد خوشحال باشید چون او مرد زندگی نبوده است.

مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند ؟ 

پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان می آید؟ 

برای جذب پسر مورد علاقه تان از لحاظ ظاهری کافی است:

 • آرایشی ملایم به چهره داشته باشید. در حد معقول به خودتان برسید ولی همه وقتتان را جلوی آینه نگذارید. نیاز نیست شبیه مدل ها باشید.
 • لباس هایی شیک بپوشید. به دنبال لباس های خیلی جلف، خیلی رسمی و سنگین و گرانقیمت نباشید.
 • به اندام خود توجه کنید و برای تناسب اندام خود ورزش کنید.
 • خوشبو باشید اما نیاز نیست عطر و ادکلن شما از برندهای گرانقیمت باشد.

مردی ایده آلی که شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کند و بخواهد یک عمر در کنارتان با آرامش و خوشی زندگی کند، آیا دوست دارد  ظاهر بسیار خوبی داشته باشید در حالی که خیلی از رفتارهای تان را نمی پسندد؟

مردان با چه دخترانی ازدواج میکنند

دختر خانم عزیز: بدون شک زیبایی مهم است، اما همه‌ چیز نیست. برای گذاشتن اولین تاثیر روی طرف ‌مقابل الزامی است، اما کافی نیست.

برای تاثیر گذاشتن روی مرد مورد علاقه تان باید به خیلی از موارد دیگر هم توجه کنید که عدم توجه به این موارد مرد را نسبت به شما دلسرد و از ازدواج منصرف می کند.

بارها و بارها در مشاوره هایم دختر خانم ها از من می پرسند:

ما قبلا یک رابطه عاطفی داشتیم. اوایل همه چیز خوب بود و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما بعد از مدتی پسر سرد شد و رابطه را به هم زد مشکل چیست؟ من چکار باید بکنم؟

مشکل این دختر خانم ها این است: زمانی که با یک مرد رابطه دارند خیلی از موارد را رعایت نکردند و نمی دانند که مردان چه رفتارهایی را دوست ندارند در طرف مقابل خود ببینند.

شما دختر خانم عزیز که می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج کنید باید از اسرار مردان آگاه باشید و بدانید مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند ، چه رفتارهایی را در یک دختر می پسندد و از چه چیزهایی بدشون میاد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مردها از چه کلماتی خوششون میاد ؟ مردها بیشتر دوست دارند چه حرفهایی از زبان همسر آینده خود بشنوند تا به این اطمینان برسند که در کنار هیچ کس جز این دختر نمی توانند یک زندگی عاشقانه و صمیمی را تجربه کنند؟

شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه مردان ببینید. پس بهتر هست مثل هر کاری دیگری در این راه آموزش ببینید.

شاید پیش خود بگویید مگر این چیزها هم نیاز به آموزش دارد؟

بله، شما باید روانشناسی پسرها را یاد بگیرید

باید بدانید مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند  و پسرا از چی دخترا خوششون میاد ؟

جذب پسر
 • نوع نگاهتان در برخورد با یک پسر چگونه باید باشد ؟
 • چه نوع لحن و کلماتی در ارتباط با مرد باید داشته باشید.
 • در دیدارهایتان طرف مقابل می خواهد بیشتر در مورد چه موضوعاتی با یکدیگر گفتگو کنید.
 • پسرا از چه دختری خوششون میاد ؟
 • چه رفتارهایی از سوی دختر خانم مرد را ترغیب به ازدواج می کند؟
 • چه رفتارهایی مرد را دلسرد و از ازدواج منصرف می کند؟
 • و صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را دختری جذاب و دوست داشتنی نشان دهد…

موارد بسیاری هست که اگر آنها را بیاموزید می توانید پسری را عاشق و شیفته خود و او را به ازدواج ترغیب کنید.

یک پسر از چه دختری خوشش میاد ؟ نوع برخورد شما با طرف مقابل خیلی مهم است. اهمیت این مسئله به حدی است که در تصمیم گیری برای ادامه ارتباط و از همه مهم تر پیشقدم شدن او برای ازدواج بسیار به چشم می خورد.

شما خودتان را جای طرف مقابل بگذارید اگر رفتارهایی از او ببینید که نمی پسندید و خوشتان نمی آید آیا باز هم با او ازدواج می کنید؟

این اصول و قوانین مهم را از کجا بیاموزید؟

جذب پسر  من یاسر مهدویان نویسنده، مشاور و مدرس دوره های شخصیت شناسی و ایجاد روابط موثر و مدیر و موسس سایت زیبا اندیشی

به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم و به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم.

کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در این بسته آموزشی آماده کرده ام.

80%
Awesome
 • Design

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هشت =

2 نظرات
 1. Kh.mohammadi6312@gmail.com اینگونه نظر داد

  با سلام من فایل صوتی رو گوش کردم همه جوره عالی بود ولی من همه جور رعایت کردم اما دوست پسرم بعد از یک ماه ازم سرد شد . نمیدونم چرا . شاید طبق این فایل زیاد لوسشون کردیم و همش محبت. . الان واقعن نگرانم کارم به کجا میکشه و چی جوری رابطه رو درست کنم . واقعن عاشقشم . اونم منو خیلی دوست داشت انا الان نه . روزی یه پیام هم نمیده . فاصلمون از هم دوره .

  1. یاسر مهدویان اینگونه نظر داد

   سلام
   دقیقا همین طور هست
   در فایل های صوتی آموزشی هم توضیح داده ایم که محبت بیش از اندازه باعث می شه رابطه شما آسیب ببینه

مرد ها در یک رابطه به چه چیزی اهمیت می دهند ؟

فایل صوتی رایگان
دانلود فایل صوتی رایگان

برای دریافت آموزس های رایگان ما ایمیل اصلی خود را وارد نمایید. متشکریم
رواشناسی رفتار با پسر
close-link