فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

راه های پیدا کردن خواستگار

در بیشتر مشاوره هایی که با دختر خانم ها دارم یک سوال مشترک دارند که به زبان های مختلف می پرسند:

  • هیچ کس به خواستگاریم نمی آید خسته شدم، چگونه خواستگار پیدا کنیم ؟
  • میخوام ازدواج کنم اما خواستگار ندارم راههای جذب خواستگار چیست ؟
  • دوست دارم ازدواج کنم اما نمی دانم چطور شوهر پیدا کنم ؟
  • من شوهر میخوام اما هیچ آگاهی از راه های پیدا کردن شوهر ندارم چکار کنم ؟
  • من خواستگار ندارم خانواده ام از این بابت خیلی ناراحت هستند علت خواستگار نداشتن من چیست ؟

چگونه خواستگار پیدا کنیم

چگونه خواستگار پیدا کنیم

تمام دخترانی که خواستگار ندارند یک مشکل مشترک دارند آنها راه های پیدا کردن خواستگار را بلد نیستند.

دختر عزیزم؛ دغدغه نداشتن خواستگار ، اینکه چگونه خواستگار پیدا کنیم و ازدواج امری طبیعی است؛ این مسائل مهم هستند. اما اهمیت این مسئله نباید موجب نگرانی شدید شما شود و زندگی شما را مختل کند.

حال دختر خانمی که خواستگار ندارد باید چه کند ؟ من در پاسخ به دختری که می پرسد: « راه های پیدا کردن خواستگار ، میخوام ازدواج کنم اما خواستگار ندارم و یا راه های جذب خواستگار چیست ؟» این راهکارها را پیشنهاد می دهم:

راههای جذب خواستگار

۱- یکی از موانع مهم پیش روی ازدواج توقعات بالا است. با کم کردن این توقعات و ازدواج آسان می توانید زمینه ازدواج را ایجاد کنید. مثلاً دختر خانمی به خاطر اینکه خواستگارش شغل دولتی نداشت آن را رد کرده بود در صورتی که بقیه موارد پسر خوب بود. یا دختری تعریف می کرد می خواهم اول زندگی همسرم خانه ای مستقل داشته باشد.

بنابراین ابتدا سطح توقعات خود را پایین بیاورید و گاهی این مساله را در جمع دوستان و بستگان که انتظارات من برای ازدواج بالا نیست را بیان کنید.

۲- رفتار مناسب، با ادب و احترام و به دور از شوخی زیاد و جلف بودن می تواند برای یک دختر مناسب باشد و نظر یک آقا را جلب کند. به این نکته توجه کنید رفتار محرک، برخورد بسیار صمیمانه با پسر و دوستی های قبل ازدواج درست نیست اما اخم کردن و بدخلقی هم در مواجهه با پسر باعث دوری او می شود.

۳- برای شکوفایی استعدادها و توانایی ها و پر کردن اوقات فراغت خود به کلاس های مختلف هنری، ورزشی و علمی بروید و به یادگیری فنون و هنرهای مختلف بپردازید. مطمئن باشید دختری که دارای چنین مهارت هایی است خواهان بیشتری دارد.

۴- یکی دیگر از راههای جذب خواستگار توسعه روابط اجتماعی دختر است. پیشنهاد می کنم با حضور در مهمانی های خانوادگی، دوستانه و مجالس زنانه نظیر روضه های خانگی خود را در معرض دید بیشتر قرار دهید است تا زمینه آشنایی پسران، مادران و یا واسطه ها با شما مهیا شود.

۵- برای جذب خواستگار به سر و وضع و آراستگی ظاهری خود بیشتر از قبل توجه کنید و از نامرتب بودن و شلختگی دوری کنید.

۶- در مهمانی های خانوادگی و مراسم گوناگون در میان حرف های خود به صورت غیر مستقیم نسبت به ازدواج علاقه نشان دهید.

۷- از افکار منفی دوری کنید. اگر می خواهید طراوت و جوانی خود را حفظ کنید باید ناراحتی و افکار مزاحم را از خود دور کنید. سعی کنید بدبینی را کنار بگذارید و با عینک خوشبینی به دنیا نگاه کنید. اجازه ندهید افکار منفی بر شما پیروز شود و آرامشتان را بر هم زنند. کم نیستند دخترانی که در سنین بالا ازدواج کرده اند و زندگی موفق تری نسبت به فردی که زود ازدواج کرده داشته اند.

۸- به خدا توکل کنید و از خدا بخواهید که همسری مناسب و لایق نصیب کند که لیاقت شما را داشته باشد.

 

راه های پیدا کردن خواستگار

دختر خانم عزیز
شاید شما درگیر این موضوع هستید که چگونه می توانید خواستگاری در حد و اندازه خودتان پیدا کنید؟ بعضی از دختر خانم ها فکر می کنند که  دوری کردن یا به اصطلاح مغرور بودن باعث جذب خواستگار مورد علاقه می شود و بعضی دیگر برعکس فکر میکنند زیادی در دید بودن باعث می شود خواستگار جذب آنها شود.
طی سالها مشاوره هایی که با دختران و پسران امروزی داشتم و ریز شدن در شخصیت آنها، به نتایج جالبی رسیدم که در قالب راهکار و نکته به چند صد نفر از دختران جوان در این زمینه کمک کردم تا خواستگار ایده آلی داشته باشند.

من یاسر مهدویان، نویسنده و سخنران و مدرس دوره های مهارت های فردی و پایه گذاره مکتب زیبا اندیشی در ایران در فایل صوتی “۸ قدم برای جذب خواستگار” این راهکارها و نکات را به صورت ۸ قدم بیان کردم که همین الان می توانید خریداری و دانلود نمایید.

خواستگار ایده آلت را به راحتی جذب کن!

8 قدم برای جذب خواستگار

محتویان این محصول:

۴۰ دقیقه  قدم های جذب خواستگار ایده آل

فرمت : MP3

——————–

قابل گوش کردن در موبایل و ماشین

نحوه تحویل: دسترسی به دانلود بلافاصله پس از پرداخت

حجم فایل: ۱۹ مگابایت

پرداخت آنلاین

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. دوستدار شما اینگونه نظر داد

    باسلام خدمت آقای مهدویان من قبل از آشنایی با سایت شما و قبل از تهیه فایل صوتی بسیار زیبای شما وارد هیچ رابطه ای نشده بودم ولی بعد از بکار بردن راهکارهای فوق العاده ای که ارائه داده بودید بلافاصله چندین پیشنهاد خیلی خوب از ترم بالایی هایم پیدا کردم و الان با یکی از آنها که از نظر من مورد مناسبی هستن حدود سه ماه است که آشنا شدم