با این 6 تکنیک شانس ازدواج خود را افزایش دهید.

راه های پیدا کردن خواستگار

راه های پیدا کردن خواستگار

داشتن خواستگار زیاد به هر دختری خانم اعتماد به نفس می دهد و این امر بسیار طبیعی است. هر دختری دوست دارد خواستگار های زیادی داشته باشد و بتواند از میان آنها یکی را انتخاب کند و یک ازدواج عاشقانه و مستحکنم را تجربه کند. به همین دلیل آموختن راه های پیدا کردن خواستگار می تونه خیلی برای شما مفید باشه.

در بین مراجعینم دختر خانم هایی را می بینم با توجه به اینکه از لحاظ تناسب اندام، استایل و قیافه خیلی خوب هستند، ظاهر بسیار مناسبی دارند، تحصیلات عالی و حتی خانواده خیلی خوبی دارند اما باز هم خواستگارهای زیادی ندارد. آنها یک دغدغه مشترک دارند: میخوام ازدواج کنم اما خواستگار ندارم . چگونه خواستگار پیدا کنیم ؟

مسلما ظاهر خوب، تحصیلات، خانواده اصیل روی خواستگار داشتن تاثیر داره اما چیزی که خیلی خیلی مهم تر هست نوع رفتار و باورهای درونی شما در مورد آقایان و جنس مخالف است.

خیلی از دختر خانم ها به دلیل تربیت غلطی که در کودکی داشتند، باورهایی نادرستی در مورد جنس مخالف دارند. معمولاً اینگونه دخترا از طرف خانواده بهشون توصیه شده که سرسنگین و جدی باشند. به جنس مخالف زیاد رو ندهند و زیاد مراوده نکنند که این قضیه در فرهنگ ما بسیار جا افتاده است.

وقتی در باورهای شما مردها انسانهای خطرناک، خشن و بی رحم هستند، ناخودآگاه از خود رفتارهای نمایش می دهید که هر مردی از ارتباط گرفتن با شما می ترسد و از شما دوری می کند.

درسته که نباید شما دختر جلف و سبکی باشید و روابط نامشروع را تجربه کنید اما نباید هم طوری برخورد کنید که همه مردها از شما فرار کنند !!.

از کجا همسر پیدا کنیم

روزی دختر خانمی به دفتر من آمد. ظاهر بسیار خوب و تحصیلات خوبی هم داشت. بزرگترین مشکل او این بود که می گفت: من خواستگار ندارم خانواده ام از این بابت خیلی ناراحت هستند . نمیدانم چیکار کنم؟ علت خواستگار نداشتن من چیست ؟

وقتی تحصیلات و شرایط خانوادگی اش را پرسیدم دیدم که خیلی شرایط ایده‌آلی دارد اما واقعیت این بود که یک حصاری دور خودش کشیده بود که باعث می شد مردها از ارتباط گرفتن با این دختر بترسند. در واقع کودک درونش کلاً مرده بود و اصلاً و ابداً به کودک درون خودش بها نمی داد.

به او گفتم: من هم که مشاور هستم از اینکه با شما ارتباط بگیرم می ترسم چه توقعی داری از اینکه پسر ها بتوانند با تو ارتباط خوبی بگیرند و به خود اجازه دهند که به شما پیشنهاد ازدواج بدهند و به زندگی با شما فکر کنند.

اگر بخواهم موضوع چگونه همسر مناسب پیدا کنیم را جمع‌بندی کنم باید بگویم چندین عامل وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا خواستگار های زیادی داشته باشید:

راه های پیدا کردن خواستگار چیست ؟

1- تغییر افکار و باورهای منفی

اولین عامل این است که باور هایتان را در مورد جنس مخالف تغییر دهید.

باورهای منفی همچون:

  • مردها ترسناک هستند و می‌توانند به شما ضربه بزنند
  • مردها آدم‌های سوء استفاده گری هستند
  • مردان فقط و فقط به دنبال رابطه جنسی هستند
  • مردان خیانت کار و غیرقابل اعتماد هستند
  •  و …

این‌ها باورهای اشتباهی است. هم مرد خوب وجود دارد هم مرد بد.

ولی این ذهنیت های منفی است که باعث می شود ناخودآگاه روی رفتار شما تاثیر بگذارد.

2- رفتار صحیح با آقایان را بیاموزید.

نکته بسیار مهم بعدی در رابطه با اینکه چگونه خواستگار زیاد داشته باشیم ، این است که باید رفتار مناسب با آقایان را یاد بگیرید. نباید آنقدر مغرور، خشک و خشن و دید از بالا نگاه کنید که هیچ مردی به خودش اجازه ندهد به شما نزدیک شود و پیشنهاد ازدواج دهد و یا اینکه آنقدر جلف بازی و لودگی در بیارید که از چشم هر مردی بیفتید. تعادل را رعایت کنید.

3- ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن خواستگار توجه به ظاهرتان است. مردها باید ابتدا ظاهر شما را بپسندند تا با شما ارتباط بگیرند.

خودتان را باید خیلی آراسته و مرتب درست کنید. من اصلاً منظورم این نیست که جلف باشید. از لباسهای برند و گرانقیمت استفاده کنید. آرایش ها غلیظ و میکاپ های خیلی خاصی انجام دهید.

نه! من منظورم آراستگی و هماهنگ بودن ظاهرتان، تمیزی و مرتب بودن ظاهر و چهره شما هست.

4-  چگونه ارتباط می گیرید؟

این نکته مربوط به ارتباط های اولیه شماست. آیا به گونه ای ارتباط می‌گیرید که طرف مقابل به خودش جرأت نمی دهد قرار بعدی را بگذارد یا توقع هایی دارید که طرف مقابل می گوید: من اصلاً نمی توانم توقعات این خانم را برآورده کنم.

 چگونه خواستگار پیدا کنیم

مسائل آموزش جذب خواستگار که در این مقاله به آن اشاره کردم به صورت کلی و بسیار خلاصه بود. راه های پیدا کردن خواستگار بسیار زیاد و البته تخصصی است.

در یک محصولی که زیر همین مقاله به شما پیشنهاد می دهم آموزش دادم که چطور خواستگار جذب کنیم ؟

شما می توانید با ۸ قدمی که ریز به ریز گفته شده و نکات بسیار مهم به همراه تمرین هایی که در آن آورده ام، تغییراتی را در زندگیتان ایجاد کنید و بتوانید خواستگاران زیادی داشته باشید و از بین خواستگارهایتان مردی که عاشقانه دوستش دارید و او هم به متقابلاً به شما احترام می گذارد، برای شما ارزش قائل است و سالهای سال در کنار شما خواهد ماند را انتخاب کنید.

از صمیم قلب برای تک تک شما آرزو می کنم که یک ازدواج عاشقانه و پایدار را تجربه کنید.

چگونه خواستگار جذب کنیم

روشهاي پيدا كردن شوهر و پيدا كردن شوهر خوب نیاز به آموزش دارد.

اما متاسفانه در سیستم آموزشی ما جای چنین آموزش هایی خالی است.

پس باید چه کرد؟

خواستگار ایده آلت را به راحتی جذب کن!

 

چطور خواستگار جذب کنیم

دختر عزیز!
شاید شما درگیر این موضوع هستید که چگونه می توانید خواستگاری در حد و اندازه خودتان پیدا کنید؟

بعضی از دختر خانم ها فکر می کنند که دوری کردن یا به اصطلاح مغرور بودن باعث جذب خواستگار مورد علاقه می شود و بعضی دیگر برعکس فکر میکنند زیادی در دید بودن باعث می شود خواستگار جذب آنها شود.

طی سالها مشاوره هایی که با دختران و پسران امروزی داشتم و با ریز شدن در شخصیت آنها، به نتایج جالبی رسیدم که در قالب راهکار و نکته به دختران جوان زیادی در این زمینه کمک کردم تا خواستگار ایده آلی داشته باشند.

چگونه خواستگار را جذب کنیم ؟

شما در هر سن و سالی و با هر شرایطی می توانید با رعایت یکسری اصول و راهکارهایی، خواستگارانی در حد و اندازه خودش داشته باشید و یک ازدواج موفق را تجربه کنید.

اگر می خواهید با مردی که هم کفو و دلخواهتان است آشنا شوید باید بدانید چگونه شانس آشنایی و ازدواج خود با او را افزایش دهید؟

جذب خواستگار

راه های پیدا شدن خواستگار

من یاسر مهدویان ، نویسنده، سخنران و مدرس دوره های مهارت های فردی و پایه گذاره مکتب زیبا اندیشی در ایران

در فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » راهکارها و نکاتی را به صورت ۸ قدم برای پیدا کردن خواستگار بیان کردم که همین الان می توانید خریداری و دانلود نمایید.

چگونه همسر پیدا کنیم

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » را دانلود و نکات و مراحلی که در آن گفته ام را قدم به قدم اجرا کنید تا با فردی که شایستگی و لیاقت شما را دارد، آشنا شوید و ازدواجی همراه با عشق واقعی را تجربه کنید.

این فایل صوتی به شما کمک می کند شانس پیدا کردن مرد دلخواهتان و ازدواج خود با او را افزایش دهید.

 

1 دیدگاه برای “با این 6 تکنیک شانس ازدواج خود را افزایش دهید.

  1. دوستدار شما میگوید:

    باسلام خدمت آقاي مهدويان من قبل از آشنايي با سايت شما و قبل از تهيه فايل صوتي بسيار زيباي شما وارد هيچ رابطه اي نشده بودم ولي بعد از بكار بردن راهكارهاي فوق العاده اي كه ارائه داده بوديد بلافاصله چندين پيشنهاد خيلي خوب از ترم بالايي هايم پيدا كردم و الان با يكي از آنها كه از نظر من مورد مناسبي هستن حدود سه ماه است كه آشنا شدم

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.