راه های پیدا کردن خواستگار – با این ۶ تکنیک شانس ازدواج خود را افزایش دهید – زیبا اندیشی

راه های پیدا کردن خواستگار

راه های پیدا کردن خواستگار

راه های پیدا کردن خواستگار -در بیشتر مشاوره هایی که با دختر خانم ها دارم یک سوال مشترک دارند که به زبان های مختلف می پرسند:

چگونه خواستگار پیدا کنیم

تمام دخترانی که خواستگار ندارند یک مشکل مشترک دارند. آنها راه های پیدا کردن خواستگار را بلد نیستند.

دختر عزیزم؛ دغدغه نداشتن خواستگار ، اینکه چگونه خواستگار پیدا کنیم و ازدواج امری طبیعی است؛ این مسائل مهم هستند. اما اهمیت این مسئله نباید موجب نگرانی شدید شما شود و زندگی شما را مختل کند.

حال دختر خانمی که خواستگار ندارد باید چه کند ؟

من در پاسخ به دختری که می پرسد: « راه های پیدا کردن خواستگار ، میخوام ازدواج کنم اما خواستگار ندارم و یا راه های جذب خواستگار چیست ؟» این راهکارها را پیشنهاد می دهم:

راههای جذب خواستگار

چگونه خواستگار جذب کنیم

۱- یکی از موانع مهم پیش روی ازدواج توقعات بالا است. با کم کردن توقعات بی مورد و ازدواج آسان می توانید زمینه ازدواج را ایجاد کنید.

مثلاً دختر خانمی به خاطر اینکه خواستگارش شغل دولتی نداشت آن را رد کرده بود در صورتی که بقیه موارد پسر خوب بود. یا دختری تعریف می کرد می خواهم اول زندگی همسرم خانه ای مستقل داشته باشد.

ابتدا سطح توقعات خود را پایین بیاورید و گاهی این مساله را در جمع دوستان و بستگان که انتظارات من برای ازدواج بالا نیست را بیان کنید.

۲- یکی از مهم ترین راه های پیدا کردن خواستگار ، رفتار مناسب، با ادب و احترام، به دور از شوخی زیاد و جلف نبودنِ یک دختر خانم می تواند نظر یک آقا را جلب کند.

به این نکته توجه کنید رفتار محرک، برخورد بسیار صمیمانه با یک پسر و دوستی های قبل ازدواج درست نیست اما اخم کردن و بدخلقی هم در مواجهه با پسر باعث دوری او می شود.

۳- یکی دیگر از راههای جذب خواستگار توسعه روابط اجتماعی دختر است.

از کجا همسر پیدا کنیم ؟ پیشنهاد می کنم با حضور در مهمانی های خانوادگی، دوستانه و مجالس زنانه نظیر روضه های خانگی خود را در معرض دید بیشتر قرار دهید، تا زمینه آشنایی پسران، مادران و یا واسطه ها با شما مهیا شود.

۴- در مهمانی های خانوادگی و مراسم گوناگون در میان حرف های خود به صورت غیر مستقیم نسبت به ازدواج علاقه نشان دهید.

مثلاً هنگامی که با دوست خود صحبت می کنید. به او بگویید: من دوست دارم تا مقطع دکترا ادامه تحصیل دهم اما تشکیل خانواده و ازدواج با مردی در حد و اندازه خودم اولویت اول من در زندگی است.

۵- از افکار منفی دوری کنید. اگر می خواهید طراوت و جوانی خود را حفظ کنید باید ناراحتی و افکار مزاحم را از خود دور کنید.

سعی کنید بدبینی را کنار بگذارید و با عینک خوشبینی به دنیا نگاه کنید. اجازه ندهید افکار منفی بر شما پیروز شود و آرامشتان را بر هم زنند.

کم نیستند دخترانی که در سنین بالا ازدواج کرده اند و زندگی موفق تری نسبت به فردی که زود ازدواج کرده داشته اند.

۶- به خدا توکل کنید. از خدا بخواهید که همسری مناسب و لایق نصیب کند که لیاقت عشق شما را داشته باشد.

روشهاي پيدا كردن شوهر و پيدا كردن شوهر خوب نیاز به آموزش دارد.

اما متاسفانه در سیستم آموزشی ما جای چنین آموزش هایی خالی است.

پس باید چه کرد؟

خواستگار ایده آلت را به راحتی جذب کن!

 

چطور خواستگار جذب کنیم

دختر خانم عزیز!
شاید شما درگیر این موضوع هستید که چگونه می توانید خواستگاری در حد و اندازه خودتان پیدا کنید؟

بعضی از دختر خانم ها فکر می کنند که دوری کردن یا به اصطلاح مغرور بودن باعث جذب خواستگار مورد علاقه می شود و بعضی دیگر برعکس فکر میکنند زیادی در دید بودن باعث می شود خواستگار جذب آنها شود.

طی سالها مشاوره هایی که با دختران و پسران امروزی داشتم و با ریز شدن در شخصیت آنها، به نتایج جالبی رسیدم که در قالب راهکار و نکته به دختران جوان زیادی در این زمینه کمک کردم تا خواستگار ایده آلی داشته باشند.

چگونه خواستگار را جذب کنیم ؟

شما در هر سن و سالی و با هر شرایطی می توانید با رعایت یکسری اصول و راهکارهایی، خواستگارانی در حد و اندازه خودش داشته باشید و یک ازدواج موفق را تجربه کنید.

اگر می خواهید با مردی که هم کفو و دلخواهتان است آشنا شوید باید بدانید چگونه شانس آشنایی و ازدواج خود با او را افزایش دهید؟

جذب خواستگار

راه های پیدا شدن خواستگار

من یاسر مهدویان ، نویسنده، سخنران و مدرس دوره های مهارت های فردی و پایه گذاره مکتب زیبا اندیشی در ایران

در فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » راهکارها و نکاتی را به صورت ۸ قدم برای پیدا کردن خواستگار بیان کردم که همین الان می توانید خریداری و دانلود نمایید.

چگونه همسر پیدا کنیم

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » را دانلود و نکات و مراحلی که در آن گفته ام را قدم به قدم اجرا کنید تا با فردی که شایستگی و لیاقت شما را دارد، آشنا شوید و ازدواجی همراه با عشق واقعی را تجربه کنید.

این فایل صوتی به شما کمک می کند شانس پیدا کردن مرد دلخواهتان و ازدواج خود با او را افزایش دهید.

 

1 دیدگاه برای “راه های پیدا کردن خواستگار – با این ۶ تکنیک شانس ازدواج خود را افزایش دهید – زیبا اندیشی

  1. دوستدار شما گفته:

    باسلام خدمت آقاي مهدويان من قبل از آشنايي با سايت شما و قبل از تهيه فايل صوتي بسيار زيباي شما وارد هيچ رابطه اي نشده بودم ولي بعد از بكار بردن راهكارهاي فوق العاده اي كه ارائه داده بوديد بلافاصله چندين پيشنهاد خيلي خوب از ترم بالايي هايم پيدا كردم و الان با يكي از آنها كه از نظر من مورد مناسبي هستن حدود سه ماه است كه آشنا شدم

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.