موضوع گفتگو با نامزد – در مورد چه موضوعاتی با نامزد خود صحبت کنیم – زیبا اندیشی

موضوع گفتگو با نامزد

موضوع گفتگو با نامزد

موضوع گفتگو با نامزد

موضوع گفتگو با نامزد – ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که با نامزدتان قرار ملاقات می گذارید، هر دو ساکت هستید و نمی دانید در مورد چه موضوعاتی با طرف مقابل گفتگو کنید.

قبل از ملاقات بارها در مورد موضوع گفتگو با نامزد خود فکر می کنید اما به نتیجه ای مطلوب دست پیدا نمی کنید.

موضوع برای حرف زدن با نامزد

هنگامی که در کنار نامزدتان می نشینید، سکوتی بین شما حاکم است که آزارتان می دهد. در ذهنتان به دنبال موضوعی برای صحبت می گردید اما موضوع برای حرف زدن با نامزد خود پیدا نمی کنید.

اگر این اتفاق زیاد برایتان می افتد و این سکوت‌ها بیش از اندازه طول می‌کشند، بد نیست این راهکارها را برای یافتن موضوع صحبت و موضوع گفتگو با نامزد خود به کار بگیرید تا در نظر او دختری خوش صحبت و جذاب به نظر برسید.

موضوع حرف زدن با نامزد

چگونه موضوعاتی برای بحث با طرف مقابل بیابید؟

1- راهکار اول: آدم‌ها همیشه دوست دارند که در مورد چیزهایی که دوست دارند حرف بزنند. پس درباره موضوعاتی که طرف مقابلتان به آنها علاقه مند است حرف بزنید و او را تشویق کنید در مورد خودش و کارهایش با شما حرف بزند.

در انتخاب موضوع برای صحبت دقت کنید. هیچگاه صحبت های خود را در مورد مطالبی که با او اختلاف نظر دارید شروع نکنید که با این کار وجه خود را در مقابل او خدشه دار می کنید.

مطمئن باشید صحبت در مورد موضوعات مورد علاقه مرد، خیلی بیشتر از هر بحث دیگری او را به هیجان خواهد آورد.

ناراحت نباشید که مجبورید فقط گوش دهید. زیرا با این کار بیشتر از قبل دل او را به دست می آورید و حتی ممکن است کم کم به دانستن در مورد علایق شما روی آورد.

با عشقم راجب چی حرف بزنم ؟ به طور مثال در مورد خواننده و آهنگ ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی، غذاها و خوراکی هایی ها، کسب و کار و شغل موردعلاقه اش، سفرهایی که تاکنون رفته و … خلاصه به هر موضوعی که علاقه مند است صحبت کنید.

چگونه با نامزدم حرف بزنم

2- راهکار دوم: برای فهمیدن علایق او می توانید از اطرافیان، دوستانش یا خود او به طور غیر مستقیم سوال کنید. با این کار می توانید موضوع گفتگو با نامزد خود را بیابید.

3- راهکار سوم: وقتی فهمیدید طرف مقابل به چه چیزهایی علاقه دارد و موضوع حرف زدن را یافتید، باید بعد درباره آن موضوعات تحقیق و مطالعه کنید تا آگاهی خود را در آن زمینه ها بالا ببرید و بتوانید به راحتی با او درباره آن موضوعات صحبت کنید.

نامزدتان وقتی ببیند مسائل مورد علاقه اش را از زبان شما می شنود، شما اطلاعات کافی در این زمینه دارید و با اشتیاق درباره آن صحبت می کنید، عشق او نسبت به شما چندین برابر خواهد شد به گونه ای که او شما را نیمه گمشده خود خواهد دید.

4- راهکار چهارم: بعد از پی بردن به علایق طرف مقابل می توانید روزی را به همراه او به انجام فعالیت های مورد علاقه اش بپردازید.

مثلاً نامزد شما هر هفته به باشگاه ورزشی می رود و با دوستانش تنیس بازی می کند شما می توانید بدون اینکه از قبل به او بگوید به عنوان تماشاگر به باشگاه ورزشی بروید. قطعا وقتی او شما را در آنجا ببیند شوکه خواهد شد. می توانید بلیط کنسرت خواننده محبوبش را تهیه کنید یا بلیط بازی فوتبالی که تیم مورد علاقه اش در آن بازی دارد را بگیرید و او را شگفت زده کنید.

او بدون شك تحت تأثیر این توجه و محبت شما قرار خواهد گرفت و از این كه این برنامه، فقط مخصوص او بوده، بسیار هیجان زده خواهد شد.

موضوع حرف زدن با نامزد

چگونه حرف زدن با پسر و جذب او نیاز به آموزش دارد. 

تکنیک های تخصصی وجود دارد که دختر خانم عزیز با یادگیری آن می توانید مرد مورد علاقه تان را مجذوب خود کنید.

این تکنیک های تخصصی چه هستند؟

شما دختر خانم عزیز آیا می خواهید رازهای جذب مردان برای ازدواج را بیاموزید.

ما در سایت زیبا اندیشی یک امکان بی نظیر را برای شما فراهم کرده ایم.

 

چگونه با نامزدمان حرف بزنیم

در این دوره راهکارهایی می آموزید تا مرد مورد علاقه تان، شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کند.

دوره «ازدواج موفق آسان است اگر …» شامل چه موضوعاتی است؟

  • چگونه خواستگاری در حد و اندازه خود پیدا کنید.
  • 12 تکنیک افزایش اعتماد به نفس خانمها در ارتباط با آقایان
  • چگونه با رفتارهای صحیح طرف مقابل را عاشق و شیفته خود کنید.
  • نحوه انتخاب موضوع برای صحبت با طرف مقابل
  • چگونه تشخیص دهید عشق و علاقه طرف مقابلتان واقعی است.
  • چگونه یک آشنایی را به ازدواجی موفق تبدیل کنید.

دوره رایگان ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.