تصمیم های کوچک زندگی

در این فایل صوتی رایگان استاد یاسر مهدویان به توضیح « تصمیم های کوچک زندگی » می پردازد.

چند روز پیش داشتم اتفاقات بزرگ دو سال اخیر زندگی خود را مرور می کردم که متوجه شدم خیلی از رویدادهای بزرگ زندگی من با یک تصمیم کوچک آغاز شده است. تصمیم های کوچکی که شاید در ابتدا مهم به نظر نمی رسیدند.

شاید به نظر برسد که مهم نیست ما چه دوستانی داریم، با چه کسانی رفت و آمد می ‌کنیم، چه غذایی می‌ خوریم، چه شغلی داریم، تفریح ما چیست و … اما باید بدانیم که توجه به همین مسائل به ظاهر کوچک، زندگی ما را می‌ سازند.

در حقیقت تصمیم‌ های کوچک روزمره آینده‌ مان را رقم می ‌زنند. یک تغییر و تصمیم کوچک می­ تواند زندگی ما را متحول کند.

همیشه تغییرهای بزرگ در زندگی با گام های کوچک شروع می­شوند.

شما نمی ­توانید در یک لحظه زندگی تان را تغییر دهید. معمولا تغییرات بزرگ زندگی، با تغییرات کوچک پی در پی شروع می شوند. تصمیم هایی که امروز و هر روز می گیرید و ضعیت امروز و سال های بعد ما را رقم می زند.

تصمیم های کوچک روزمره ما مانند حلقه‌های یک زنجیری هستند که در نهایت حلقه‌ها، قدرت این زنجیرها را تعیین می‌کنند. به عنوان نمونه هر تصمیم کوچک که ما آن را بی‌ اهمیت می‌ پنداریم یک حلقه از این زنجیرها است که اگر سست باشد کل زنجیر از هم می ‌پاشد.

شما با زیبا اندیشی می توانید همین تصمیم های کوچک را به گونه ای جهت دهید تا جرقه ای برای تغییرات بزرگ زندگی تان باشند، مطمئن باشید این تغییرات تاثیر فوق العاده ای خواهند داشت.

این تصمیم های کوچک هستند که زندگی ما را شکل می دهند و از طریق انتخاب های درست به ما قدرت می دهند.

من در فایل صوتی رایگان « تصمیم های کوچک زندگی » به بررسی بیشتر این موضوع می پردازم.

دانلود این فایل صوتی فقط مخصوص اعضای سایت زیبا اندیشی است. شما هم به جمع 110 هزار نفری همراهان زیبا اندیشی بپیوندید.

دانلود فایل صوتی

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.