10 رفتار که نشان می دهد مردی قصد ازدواج ندارد.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

مهمترین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد چیست؟ در این مقاله قصد داریم شما را با دقیق‌ ترین و مهم ترین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد و تنها به دلیل هوا و هوس خود و خوشگذرانی می خواهد با شما باشد، آشنا کنم.

چگونه بفهمیم پسری واقعا قصد ازدواج دارد ؟

 چگونه به احساسات مردان پی ببریم ؟

چگونه یک مرد هوس باز را از یک مرد عاشق واقعی تشخیص دهید؟

 

null اگر می خواهید بدانید طرف مقابل واقعا عاشق تان است یا نه به خاطر هوا و هوس خود با شماست پیشنهاد می کنم حتما این فیلم را ببینید…

 

 

 

ده نشانه مردی که قصد ازدواج ندارد

 

null نشانه اول: اگر امکان رابطه جنسی نداشته باشید رابطه را تمام می کند.

 

اولین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد این است که این دسته از مردان به تنها چیزی که فکر می کنند رابطه جنسی هست. آنها سعی می کنند به هر ترتیبی ذهن شما را شست و شو دهند تا رضایت دهید.

به طور مثال به شما می گویند: «من تو رو خیلی دوست دارم، من تنها تو را برای همسری انتخاب کردم، ما مال هم هستیم به همین دلیل میتونیم قبل ازدواج با هم رابطه جنسی داشته باشیم.»

اما اگر شما به مرد جواب «نه» بدهید و به او بگویید با رابطه جنسی قبل ازدواج مخالف هستید، از او بخواهید تا بعد از ازدواج صبر کند و به طور کلی طرف مقابل در شرایطی قرار بگیرد که نتواند با شما رابطه داشته باشد، به احتمال زیاد شما را رها خواهد کرد یا در قرار ملاقات ها شما را سر کار می گذارد، امروز و فردا می کند، تلفن و پیام هایتان را با تاخیر و بی میلی جواب می دهد.

 

null نشانه دوم: به شدت در مورد تلفن همراهش محتاط است.

 

کانون فعالیت‌ های مردی که قصد ازدواج ندارد ، تلفن همراه اوست. تلفن همراه او جایی است که تمام اطلاعات، شماره تلفن ها، پیام ها و برنامه های مربوط به ارتباطات با دختران دیگر را نگهداری می کند. به واسطه همین موبایل با آنها در تماس است و ارتباطش را ادامه می دهد.

حالا اگر مرد بیش از اندازه در مورد تلفن همراهش محتاط است. می ترسد که آن را دست شما بدهد و کاملا حواسش هست که آن را جایی جا نگذارد، این نشانه بزرگی است که او مردی است که به دنبال هوا و هوس خود است.

این نشانه اگر مدتها ادامه داشته باشه و او بیش از اندازه روی تلفن همراهش حساس باشد، گاهی موقع پیام دادن به گونه ای بنشیند که شما نتوانید صفحه موبایلش را ببینید.

اگر تلفنش زنگ می زند جلوی شما جواب ندهد، رد تماس بدهد یا برای جواب دادن از شما دور شود اینها همه نشانه هایی باز هم تاکید می کنم نشانه هایی برای هوسبازی مرد است.

البته باید این را هم اضافه کنم که مواقعی هم هست که پسر همزمان با چند نفر قرار می گذارد و شما ممکن است اولین یا دومین نفر باشید و او شما را نپسندد که در حین قرار پیام‌ ها مدام روی صفحه تلفنش ظاهر می شوند.

 

نشانه مردی که قصد ازدواج ندارد

 

null نشانه سوم: تا به حال با او بیرون از خانه نبوده اید.

 

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد این است که دوست ندارد این ریسک را بکند و با شما در کوچه و خیابان قدم بزند زیرا از دیده شدن توسط آشنایان، فامیل، دوستان و اعضای خانواده اش می ترسد.

اگر در خانه باشد یا شما در خانه تنها باشید از شما می خواهد به خانه همدیگر بروید. وقتی در مکانی با او قرار می گذارید سعی می کند قرارها را کنسل کند. یا در مکان هایی که از محل زندگی تان دور است و احتمال دیده شدنتان توسط فرد آشنایی بسیار پایین است قرار می گذارد.

 به طور کلی اگر طرف مقابلتان مرد هوسرانی باشد احتمال اینکه در طول روز با هم بیرون از خانه قدم بزنید بسیار پایین است. مخصوصا اینکه در نزدیکی محل زندگی اش بخواهید با هم قرار بگذارید و افراد زیادی در محل زندگی اش او را بشناسند و بدانند کیه.

 

null نشانه چهارم: شما را برای داشتن رابطه جنسی وسوسه می کند.

 

پسری که قصد ازدواج ندارد به طور واضح می خواهد از شما سوء استفاده کند.

شما را وسوسه می کند تا با او رابطه داشته باشید. این یک نشانه مهم است که شما دختر خانم عزیز باید حتما به آن توجه کنید.

مثلا ممکن است به شما بگوید: «اگر رابطه نداشته باشیم شما را ترک خواهم کرد یا با شما ازدواج نخواهم کرد.» آن وقت ممکن است شما به خاطر ترس از دست دادن او پیشنهادش را قبول کنید.

 

مردانی که قصد ازدواج ندارند

 

null نشانه پنجم: برای آینده برنامه ریزی ‌هایی می کند اما از آنها پیروی نمی کند.

 

یکی دیگر از  نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد این است که برنامه ریزی برای آینده دارد ممکن است این برنامه ها بلند مدت باشند، احتمالا در این رابطه حرفایی را به شما می زند یا قول هایی هم می دهد. از شما می خواهد که همدیگر را ببینید و درباره اهدافش صحبت می کند اما مشکل این است که هیچ وقت به این برنامه ها عمل نمی کند.

مثلا از شما می خواهد به پای او بنشینید و به محض این که از سربازی آمد شما را عقد خواهم کرد. با اینکه 2 سال به پای او می نشینید، اما وقتی می آید برای ازدواج بهانه های مختلف می آورد. یا ممکن است به شما قول دهد به محض اینکه کار پیدا کند به خواستگاری تان خواهد آمد اما در عمل می بینید که هیچ تلاشی برای یافتن شغل نمی کند.

خلاصه اگر پسری بطور مداوم برنامه ریزی کند ولی به آنها عمل نکند، یک نشانه مهم است که او دارد با احساسات شما بازی می کند و همه این قول ها و وعده و عیدهایش برای جذب شما برای داشتن رابطه جنسی است.

 

null نشانه ششم: اگر با مردهای دیگه باشید به شما حسادت می کند اما از طرفی بخاطر شما چندان از خودش مایه نمی گذارد.

موقعی که حرف از مردان دیگر می شود، یا با مردی در مورد موضوعی صحبت می کنید یا اگر از مردی تعریف کنید حرکات مسخره و عجیب از خودش در می آورد ممکن است حرفی بزند و حس حسادت خود را نشان دهد.

اما خودش به راحتی در مورد زن های دیگر حرف می زند، از آنها تعریف می کند.

اگر دختری را ببیند ممکن است برای مدتی به او خیره شود و شما احساس می کنید که تنها به شما توجه ندارد بلکه به همه زنان و دختران توجه دارد.

 

ویژگی های مردانی که قصد ازدواج ندارند

 

null نشانه هفتم: وقتی در اجتماع خیلی غیرمنتظره به شما برخورد کند، شُکه و دستپاچه می شود.

 

یک مرد فریبکار عاشق شست و شو ذهنی است، با افکار طرف مقابل خود بازی می‌کند، همه چیز را مدیریت می‌کند و برنامه ‌هایش را طبق یک پازل بی عیب و نقص می‌ چیند.

پس وقتی طرف مقابل خیلی غیرمنتظره شما را ببیند، مطمئن باشید این بخشی از بازی و برنامه‌اش نیست و کاملا طبیعی است که شُکه شود و دست و پاش را گم کند.

این نشان می دهد که از دیدن شما خوشحال نشده و اگر در برخوردهای غیرمنتظره، عجیب و غریب رفتار می کند نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد است.

 

null نشانه هشتم: هر موقع او را به چالش بکشید یا خواسته‌اش را رد کنید شدیداً ناراحت و عصبی می شود.

 

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد و یک مرد فریبکار اینست که تا حدودی عادت دارد به چالش کشیده شود و موش و گربه بازی کند. اما این مرد به همیشه برنده بودن هم عادت دارد.

تا زمانی که فکر کند برنده است، خیلی ریلکس و آروم است، اما به محض اینکه متوجه شوید، دیگر برنده میدان او نیست، ناراحت می شود، عصبانی می شود، ممکن است حتی داد و بیداد راه بیندازد و … .

به طور مثال از شما درخواست رابطه جنسی می کند.

اما شما پیشنهادش را قبول نمی کنید و او چیزی که دوست دارد را به دست نمی آورد، سردرگم، به شدت پَکر و ناامید و دلسرد می شود.

در این شرایط بودن با شما را اتلاف وقت تلقی می کند و این را حداقل به خودش و دوستاش می گوید و احتمالا به شما هم خواهد گفت. در آخر شما را ترک خواهد کرد. یک مرد فریبکار بازنده بودن را دوست ندارد.

 

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج ندارند

 

null نشانه نهم: رابطه جنسی یک طرفه.

 

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد اینست که همیشه و فقط و فقط به فکر رابطه جنسی با شماست.

اما شما به فکر فراهم کردن مقدمات خواستگاری و ازدواج هستید. او به فکر خواسته خودش است بدون اینکه به خواسته شما هم فکر کند.

 

null نشانه دهم: وقتی کنار شما باشد به شدت جنتلمن است اما وقتی نیست از شما فاصله می گیرد.

 

آخرین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد این است که وقتی در کنارش باشید کاری می کند خود را یک پرنسس فرض کنید.

شما را مجذوب خود می کند، وسوسه تان می کند، کاری می کند که با میل خود با او رابطه برقرار کنید. از نظر شما دقیقا کلماتی را به زبان می آورد که شما را به سمت خود بکشاند. اما وقتی پیش شما نیست، داستان کاملا فرق می کند.

وقتی از شما دور باشد به قدر کافی سراغتان را نمی گیرد.

قرارها را کنسل می کند یا زمانش را تغییر می دهد، دیر به دیر شما را می بیند، خیلی زنگتان نمی زند، پیام نمی دهد و کلاً متناقض رفتار می کند.

در این مواقع اگر حس ششمتان به شما می گوید که یک کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است باید کمی هوشیارانه عمل کنید!

اگر وقتی باهم هستید خیلی ملایم و خوش اخلاق است و وقتی از او دور هستید رفتار ضد و نقیض دارد، یک نشانه خیلی مهم است که عشق و علاقه طرف مقابل نسبت به شما واقعی نیست و دارد با احساسات شما بازی می کند.

اینها همه 10 مورد یا نشانه ای بود که می توانند به شما برای شناختن یک مردی که قصد ازدواج ندارد و به لیل خوشگذرانی و هوا و هوس خود با شما ارتباط دارد، کمک کنند.

طبق سالها تجربیات شخصی من این 10 نشانه مردی که با شما قصد ازدواج ندارد رایج ترین و اصلی ترین مواردی هستند که می توانید موقع برخورد با یک مرد هوسران شاهدش باشید.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد را جدی بگیرید …

دختر خانم عزیز و دوست داشتنی توصیه اکید من به شما این است که هیچگاه قبل از ازدواج با مردی که عنوان می کند عاشق و شیفته شماست و خیلی زود به خواستگاری تان می آید رابطه جنسی نداشته باشید. 

زیرا به بارها و بارها دیده ام که دختران به دلیل حرف های زیبا و قول های پسر فریب خورده اند و بعد از برقراری رابطه پسر دلسرد شده و حتی انها را رها کرده است.

لطفا نظرات و سوالات ‌خود را در پایین صفحه قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

چگونه بفهمیم مردی واقعا قصد ازدواج دارد

وقتی شما در رابطه عاطفی باشید به خواستگاران خود جواب رد می دهید. چرا که زندگی مشترک عاشقانه با طرف مقابل را با زندگی معمولی با خواستگارتان مقایسه می کنید. اما ممکن است واقعیت چیز دیگری باشد.

گاهی به خودتان می گویید: «تا کی باید صبر کنم؟ من به خاطر این مرد موقعیت های ازدواجم را از دست دادم نکنه مرا رها کند، اگر معطل او بنشینم سنم بالا برود و دیگر خواستگاری نداشته باشم چه می شود و…»

بسیاری از دختر خانم های جوان وقتی به قصد ازدواج با مردی آشنا می شوند و ارتباط برقرار می کنند این نگرانی ها را دارند.

این دسته از دختران می ترسند و نگران هستند مردی که با او در ارتباط هستند که فقط به فکر خوشگذرانی خود باشد و بعد از مدتی آنها را رها کند.

احتمالا شما هم چنین دغدغه هایی ذهنی را دارید و دلتان می خواهد بدانید آیا مرد واقعا تمایل به ازدواج دارد آیا ارتباطتان به ازدواج ختم خواهد شد یا نه؟

شما طرف مقابل را بسیار دوست دارید به عنوان همسر آینده تان انتخاب کرده اید و می خواهید هر چه زودتر رابطه تان به ازدواجی پایدار و عاشقانه منجر شود.

اما آیا پسر هم چنین حسی به شما دارد؟

از کجا بفهمید عشق و علاقه طرف مقابل واقعی است و قصد ازدواج دارد؟

تصور می کنید پسری که با او رابطه دارید واقعا عاشقتان است و شما را خوشبخت خواهد کرد.

اما شاید اینگونه نباشد و باید حتما در رابطه تان تجدیدنظر کنید و این به نفع خود شماست.

من دختران زیادی را می شناسم که خواستگاران خود را به خاطر علاقه به پسری رد کرده اند در صورتی که این علاقه یک طرفه و تنها از جانب دختره بوده است.

چگونه می توانید چنین رابطه ای را تشخیص دهید؟

شما نباید عمر و بهترین سالهای جوانی تان را به پای پسری بگذرانید که علاقه ای به شما ندارد و صرفا برای چند روز خوشگذرانی با شماست و در آخر بدون هیچ تعهدی شما را رها خواهد کرد.

هیچگاه به حرف های یک پسر نمی توان اطمینان کرد.

اگر از حرف های طرف مقابل نمی توان فهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس چگونه از عشق و احساس واقعی او مطمئن شوید؟ چگونه بفهمیم پسری واقعا دوستمان دارد؟ نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد کدام است؟

در کتاب « آیا ارتباطتان به ازدواج ختم خواهد شد » نکات و تکنیک هایی آمده است که می توانید زبان بدن طرف مقابل را رمز گشایی کنید.

همچنین با خصوصیات و ویژگی های مردی که متعهد به شماست و علامت هایی که نشان می‌دهد یک مرد به فکر ازدواج با شما نیست، آشنا می شوید.

One thought on “10 رفتار که نشان می دهد مردی قصد ازدواج ندارد.

 1. نرگس میگوید:

  ممنون از راهنمایتون اقایی مهدویان😊
  من با یک پسری هستم که وقتی دورش شلوغ میشه منو کنار میزنه.
  وخیلییی هم به من ابراز احساسات میکنه و هر روز با من سر بحث اینکه چرا برای من عکس نمیفر‌ستی بحثمون میشه میگه اون یک عکسی که فرستادیی پاک کردم یک عکس دیگه بفرست میخوام نشان مادرم بدهم واز این حرف ها
  وبیشتر مواقع به من دروغ میگوید
  به نظر شما دوست داشتن چنین فردیی عاقلانه هست؟؟؟؟
  من باید چیکارکنم
  میشه لطفا منو راهنمایی کنید☹
  و اگ امکان صحبت تلفنی من و شما باشه ممنون میشم
  من واقعآاااااا به راهنمایی شما احتیاج دارم..پس لطفا کمکم کنید

 2. سیدسارا اسدی میگوید:

  سلام من دوسال با پسری هستم که به شددت درونگراس اوایل خیلی جروبحث داشتیم الان یکسال ک اصلا دعوا نداریم..ولی ایشون میگه ما فقط دوستیم و مخالف رابطه عاشقانه س چون فکر میکنه ته عشق پوچه..میگ ارزش رفیق برای من از عشق بیشتر و برای ازدواج رفیق میخوام.نمیدونم هدفش چیه ..

 3. مینا میگوید:

  سلام آقای مهدویان عزیز ، من یه عکس پوشیده براشوم فرستادم و سریع هم پاک کردم چون شناختی ازس ندارم، قرار گذاشتیم همو ببینیم اما پیگیری نکرد منم نکردم، و الان ک دوماه بیشتر گذشته پیام میده و منم رک بهش گفتم ک از این اخلاق اش خوشم نمیاد و باز پیام میده و میگه چهرت یادم رفته مگه چیه ک بار دیگه عکس بفرستی، و من جوابشو ندادم و اصلا احساس خوبی ازش ندارم و قصد بلاک کردنشو دارم و متاسفم ک ایشون تحصیل کرده و دارای شخصیت اجتماعی بالایی برخوردارن

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام مینا جان قطعا باید بلاک ش کنی و دیگر هیچ ارتباطی با این آقا نگیری. تحصیلات ربطی به شعور اجتماعی ندارد، متاسفانه این آقا هدفی جز سواستفاده کردن ندارد

 4. مینا میگوید:

  سلام ، نکاتتون خوب بود اما کسی ک اینا رو رعایت کنه و باز هم برای هوس اومده رو چطور میشه شناخت ؟ یا کسی ک تو چت مجازی عکس میخاد یا از هیکل و اندام میپرسه، اینم نشانه های هوس بازی یک مرد ،اما نمیدونم چرا پسرا اینو حق مسلم میدونن ک باید ببینمت یا حالا عکستو ک بتونم چت رو ادامن بدم!!!الانم ک همه پسرا چندین رابطه رو تجربه کردن ما دخترای ساده و بدون تجربه ضربه میخوریم، نمیشه هم این دید رو ک همه بدجنس اند رو تو ذهنت ملکه کنی!! چون بازم ماییم ک ضربه میخوریم،ممنون راهنمایی کنید

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام مینا جان
   در این مقاله فقط 10 مورد را اشاره کردیم که قطعا موارد دیگری هم هست که باید مد نظر قرار بگیره
   مدیریت رابطه در فضای مجازی خیلی پیچیده هست و نیاز به مهارت زیادی دارد که در حال تولید دوره ای هستم که مفصل موارد ریز و درشت یک رابطه مجازی را آموزش خواهم داد.
   اما وقتی پسری در چت از شما عکس می خواهد، نباید به هیچ عنوان عکس باز ارسال کنید، به هر حال حق دارد که چهره شما را ببیند ولی بیش از آن خیر،
   اگر واقعا جفتتون هدف تون از ارتباط گرفتن، شناخت و ازدواج هست، بهتره هر چه زودتر ترتیب ملاقات حضوری در یک جای عمومی را بدهید مثل کافی شاپ یا پارک، و بعد از آن دیگه حق ندارد از شما درخواست عکس کند

 5. ماندانا شیوائی میگوید:

  خیلی عالی بود ممنون واقعا😊😊😊
  خیلی خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم.موفق باشین آقای مهدویان عزیز!

 6. منصوره میگوید:

  لازم نیست یکی هر 10 ویژگی داشته باشه یکی یا دوتاش کافیه تا کنار گذاشته بشه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.