7 نشانه برای اینکه بفهمید زنی واقعا عاشق شماست.

7 نشانه برای اینکه بفهمید زنی واقعا عاشق شماست.

روانشناسی عشق در زنان

روانشناسی عشق در زنان را بیاموزید. شخصیت زنان به دلیل پیچیدگی های خاصی که دارد همیشه به عنوان یک راز سر به مهر برای مردان است. بسیاری از آقایان دوست دارند میزان عشق یک زن نسبت به خود را بدانند اما به هر حال بدون آگاهی و دانستن یک سری نکات نمی توان به این امر مهم دست یافت.

خیلی از آقایان می پرسند: یک زن عاشق چه رفتار و برخوردی دارد؟ نشانه های عشق در زنان چیست؟ ما از کجا بفهمیم زنی عاشق ماست؟. مقاله ی چه جملاتی در به دست آوردن دل دختر خانم ها معجزه می کند؟ نیز نگاه جالبی دارد.

نشانه اول: زبان بدن زن چه می گوید.

اولین و مهم ترین نشانه برای بررسی عشق در زنان زبان بدن است. با بررسی زبان بدن زن می توانید به سادگی متوجه احساسات او نسبت به خودتان شوید.

 

در اینجا به برخی علایم فیزیکی زن اشاره می کنیم:

  • در هنگام ارتباط و گفتگو متوجه مهربانی و خونگرم بودن او می‌ شوید.
  • نوعی دستپاچگی و گاهی هم خجالت در حرکات و رفتار او دیده می شود.
  • برای مدتی طولانی به شما نگاه می کند.
  • در هنگام گفتگو لبخند ملایمی بر لب دارد.
  • هنگام صحبت متمایل به طرف شماست.
  • حرکات شما را تقلید می کند. مثلاً اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می‌کند.
  • اگر شما یکدفعه نگاهتان به او بیفتد لبخند می زند.
  • وقتی از او خواستگاری می کنید سکوت می کند و یا دست و پایش را گم می کند.

زبان بدن زن چه می گوید.

نشانه دوم: دوست دارد در مورد شما بیشتر و بیشتر بداند.

دومین نشانه سنجش میزان کنجکاوی او نسبت به خودتان است. هر گاه زنی واقعا عاشق شما باشد و بخواهد یک عمر در کنارتان زندگی کند قطعا به دنبال شناخت بیشتر و عمیق تر شخصیت، رفتارهایتان، خانواده و وضع مالی شماست.

او به خاطر اینکه می خواهد بداند زوج مناسبی برای هم خواهید بود یا نه سوالات مختلفی در مورد خانواده، دوستان، تحصیلات، شغل، وضعیت مالی و علایق شما می پرسد.

 

او سعی می کند وجه مشترکی با شما پیدا کند. تمام توجهش به شماست و هنگامی که در مورد سربازی، شغل، ادامه تحصیل و برنامه ریزی هایی که در آینده دارید صحبت می کنید، مشتاقانه گوش می دهد.

او سوالاتی در مورد چیزهای مورد علاقه تان می پرسد. دختر مورد نظر دقیقا می داند چه فیلم هایی را دوست دارید، چه نوع موسیقی گوش می دهید، به چه ورزش هایی علاقه دارید و طرفدار چه تیم ورزشی هستید، غذاهای مورد علاقه تان چیست و … اگر او مایل هست همه چیز را درباره شما بداند به این علت است که شما تبدیل به مهم ترین فرد در زندگی او شده اید.

دوست دارد در مورد شما بیشتر و بیشتر بداند.

حواستان باشد که الان زمانی است که می توانید او را تحت تاثیر قرار دهید، صادقانه و با علاقه به سوال هایش جواب بدهید.

نشانه سوم: وضعیت مالی شما را بررسی می کند.

اگر یک زن واقعا به شما علاقه داشته باشد و  شما را به عنوان شوهر آینده اش انتخاب کرده باشد، وضعیت مالی تان هم برایش مهم است.

 البته درست است که نباید پول در زندگی حرف اول را بزند اما داشتن یک شرایط مالی مناسب برای شروع زندگی مشترک مهم است.

 

اگر مردی شغلی یا پشتوانه مالی نداشته باشد چگونه می خواهد نیازهای اولیه زندگی را تامین کند. خانه ای اجاره کند یا بخرد و … .

آقای محترم! اگر احساس کردید که طرف مقابل در حد منطقی نه زیاد در مورد مسائل مالی با شما حرف می زند، سوالاتی می پرسد و یا از شما توقعاتی دارد ناراحت نشوید. به هر حال این خانوم می خواهد شریک زندگی تان شود و باید بداند همسر آینده اش چه وضعیت مالی دارد.

 

وضعیت مالی شما را بررسی می کند.

نشانه چهارم: می‌ خواهد با خانواده و یا دوستان شما آشنا شود.

اگر دختر مورد نظرتان قصد دارد با خانواده و دوستانتان آشنا شود بدانید که برای ماندن در کنار شما و شروع یک زندگی جدید عزمش را جزم کرده است. او به دنبال یک رابطه پنهانی و زودگذر نیست.

 

او با این کار می‌ خواهد به افرادی که به هر نحو با شما در ارتباط‌ اند هم نزدیک شود و به همه نشان دهد که جزئی از زندگی شماست. یک دختر تنها زمانی این کارها را انجام خواهد داد که از صمیم قلب عاشق شما شده باشد.

نشانه پنجم: روی شما بسیار حساس است.

حساسیت بیش از اندازه یک خانم روی مرد مورد علاقه اش شدیم. یعنی اگر زمانی که در حال صحبت با خانم دیگری هستید، حسادت را در چهره، رفتار و گفتار او مشاهده کردید باید بدانید که او آنقدر شما را دوست دارد که نمی خواهد حتی سر سوزنی به خانم های دیگر توجه کنید.

او نسبت به زنان دیگر، حسادت می‌ ورزد. هنگامی که گروهی از دختران از جلوی شما رد می شوند به چشمان تان خیره می شود تا ببیند به آن ها نگاه می کنید یا نه.

 

در جمع ها شما را زیر نظر دارد، به رفتار، ظاهر و نگاه شما توجه می کند و عکس العمل و برخورد شما با زنان دیگر برایش مهم است اگر این چنین است بدانید برای او اهمیت دارید.

 

شما بسیار حساس است.

نشانه ششم: می خواهد شما را به خانواده و دوستانش معرفی کنید.

ششمین نشانه  این است که یک زن عاشق از اینکه با خانواده او آشنا شوید ترسی ندارد. او اگر به یک رابطه پایدار و مستحکم فکر نمی کرد، هیچگاه قصد معرفی و آشنایی شما با خانواده و دوستانش را نداشت.

 

به همین دلیل او می خواهد خیلی زود رابطه تان شکل جدی و رسمی تر به خود بگیرد و به خواستگاری اش بروید. از همه مهم تر با دختری که این 14 ویژگی را دارد ازدواج کنید.

نشانه هفتم: در مورد آینده صحبت می‌کند.

با بررسی روانشناسی عشق در زنان به این نتیجه رسیدیم که یک زن عاشق نمی خواهد تنها در زمان حال در کنار مرد مورد علاقه خود باشد. بلکه به دنبال یک برنامه ریزی قوی برای آینده است.

او همیشه در دیدارهایش یا تماس های تلفنی اش از شما می خواهد هر چه سریع تر سربازی بروید، درستان را تمام کنید، شغلی مناسب پیدا کنید و یا خانوداه تان را برای خواستگاری آماده کنید.

او در مورد نقشه‌های آینده و کارهایی که می‌توانید با هم انجام دهید و دوست دارد برایتان انجام دهد یا شما برایش انجام دهید، صحبت می کند.

 

مثلا می گوید: من سفر به شمال رو خیلی دوست دارم شما هم دوست دارید؟ در صورت جواب مثبت شما او می گوید: عالیه باید حداقل سالی 2 بار بریم.

 

در مورد آینده صحبت می‌کند.

 

شما از بولینگ خوشتون میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.

شما ماکارونی خیلی دوست دارید حتما هفته ای یک بار براتون درست خواهم کرد.

من دوست دارم درسم رو تا مقطع دکترا ادامه بدم شما که مشکلی با این قضیه ندارید.

من به کنسرت خوانندگان علاقه زیادی دارم حتما باید سالی 3 – 4 بار منو ببرید.

 و …. .

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.
close-link