فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چرا دخترها همیشه باید سعی کنند روابط را مدیریت کنند؟

برای یادگیری رفتارهای صحیح در مقابل یک پسر و رساندن یک رابطه معمولی به ازدواج همراه با عشق واقعی پیشنهاد می کنم این فیلم را حتما ببینید.

خیلی از دختر خانم ها در مشاوره ها از من می پرسند: چرا ما خانم ها باید روانشناسی رفتار با آقایان یاد بگیریم و مهارت خود را در مدیریت روابط و نحوه رفتار با مردان بالا ببریم ؟ چرا پسرها سعی نمی کنند یاد بگیرند که چگونه با یک دختر رفتار کنند؟

جواب این سوال به اختلاف دیدگاه آقایان و خانم ها به زندگی بر می گردد.

خانم ها بیشتر رابطه گرا هستند و چیزی که بیشتر برایشان مهم هست رابطه هست مخصوصا با کسی که دوستش دارند.

اما آقایان دنیا را میدان برد و باخت می دانند و برد و باخت برایشان خیلی مهم است. روابط را هم به صورت برد و باخت می بینند.

روانشناسی رفتار با آقایان

روانشناسی رفتار با آقایان

  •  آقایان در یک رابطه به سه چیز اهمیت می دهند:
  • اشتباه نکرده باشند.
  • نباخته باشند.
  • برده باشند.

زمانی یک مرد برای رابطه انرژی می گذارد که در رابطه قهرمان باشد، احساس کمبود نکند و برد برای او باشد.

نکته خیلی مهم در روانشناسی رفتار با آقایان این است که وقتی در یک رابطه مردی برنده می شود، در واقع طرف مقابلش که شما هستید هم برنده می شوید، زیرا تمام تلاشش را می کند، وقت و انرژی می گذارد تا به شما هم خوش بگذرد.

اما زمانی که احساس کند دارد می بازد طوری رفتار می کند که شما را هم بازنده می کند.

به روابطه خود نگاهی بیندازید.

ببینید چه مواقعی هست که یکدفعه پسر رفتارهایش عوض شده و سعی کرده با بی حرمتی و بی اعتنایی شما را از خود دور کند؟

به احتمال زیاد در آن لحظات فکر می کرده در رابطه اش دارد بازنده می شود و با یک حرکت سعی می کند شما را هم بازنده کند.

در این مرحله باید مدیریت یک رابطه را یاد بگیرید و روانشناسی رفتار با آقایان را بلد باشید و بدانید چگونه با دوست پسر خود رفتار کنید تا او را قهرمان رابطه کنیم.

تمام چیزهایی که در یک رابطه برای شما مهم هست مثل هم حسی، درک شدن، شریک شدن در احساسات، همراه داشتن یک نفر در زندگی و بسیاری از موارد دیگر زمانی برای مرد جالب است که حس برنده بودن در رابطه را داشته باشد.

چون یک رابطه را زن به خوبی درک می کند و زنان از قدرت و نفوذ بالایی برخوردار هستند نمی توانیم از مرد توقع داشته باشیم به رابطه دقیقا مثل زن نگاه کند و برایش مهم باشد.

زمان هایی هست که مرد در یک رابطه احساس خوبی دارد و تمام فکر و ذهن او در روز درگیر طرف مقابل است و او را همچون پرنسس و معشوقه می بیند. چرا؟

چون طرف مقابلش که شما هستید روانشناسی رفتار با آقایان یاد گرفتید و می دانید چگونه با او برخورد کنید که حس برنده بودن به او دست دهد.

روانشناسی مردان

به شما دختر خانم عزیز که می خواهید ازدواج موفقی داشته باشید توصیه می کنم حتما روانشناسی مردان را یاد بگیرید.

شما باید بیاموزید چگونه با رفتارهایتان احساس برنده شدن را در مرد زنده کنید، زیرا در این موقع هست که احساسات شما هم نادیده گرفته نخواهد شد.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

تمام نکاتی که یک دختر قبل از رابطه و برخورد با یک پسر قبل ازدواج باید در آن مهارت پیدا کند در یک پکیج صوتی برای شما آماده کردم.

در پکیج صوتی «چگونه پسری را عاشق خود کنیم» به شما روانشناسی رفتار با آقایان و رفتارهای صحیح را در مقابل یک پسر یاد می دهم تا یاد بگیرید چگونه حس قدرت را در یک پسر ایجاد کنید.

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.