4 ویژگی مهم دختران بی احساس که مردان را فراری می دهد

4 ویژگی مهم دختران بی احساس که مردان را فراری می دهد

دختر بی احساس کیست

من یه دختر بی احساس هستم چه کنم ؟ قبل از اینکه به این سوال مهم پاسخ دهم از شما می پرسم تا به حال فکر کرده اید چرا بعضی دختر خانم ها نزد همه دوست داشتنی و عزیز هستند اما بعضی دیگر … کسی دوست ندارد حتی نزدیکشان شود؟

اگر پاسخ شما این است که دسته اول مهره مار دارند به شما توصیه می کنم این جور خرافات را کنار بگذارید تا واقع بینانه موضوع را با هم بررسی کنیم.

دسته دوم یعنی دختر خانم های دوست داشتنی خصوصیاتی دارند که همه را به خود جذب می کنند. یکی از این خصوصیات مهم احساساتی، گرم و صمیمی بودن دختر است. دختر بی احساس و سرد  قطعا همه را از خود فراری می دهد.

احتمالا می پرسید: « آیا من یه دختر بی احساسم ؟ دختر بی احساس چه ویژگی هایی دارد؟ از کجا بفهمیم ما یک دختر بی احساس هستیم یا یک دختر احساساتی و گرم؟ چگونه دختری احساساتی شویم؟»

اگر نمی خواهید مجرد بمانید و نمی خواهید در زندگی مشترکتان تنش ایجاد شود این خصوصیات را از خود دور کنید.

این 4 خصوصیت سبب می شود که دیگران از شما فاصله بگیرند و به دختری بی احساس تبدیل شوید. هیچ مردی دوست ندارد با یک دختر بی احساس و سرد ازدواج کند و یک عمر در کنارش باشد.

 

دختر بی احساس کیست

1- دختر خانم های غرغرو

یکی از مهم ترین خصوصیاتی که سبب می شود یک مرد از شما دور شود غرغرو بودن است.

واقعا کدام مردی دوست دارد همسرش مدام از چیزی یا کسی شکایت کند و مدام انرژی منفی از همسرش دریافت کند؟

 

یک دختر بی احساس وقتی در کنار نامزد و یا همسرش می نشیند به جای اینکه سعی کند به او عشق بدهد، او را عاشقانه نگاه کند، با او صمیمانه گفتگو کند و در کل کاری کند که از بودن در کنار هم لذت ببرند مدام از زمین و زمان شکایت می کند.

یک خانم غرغرو انرژی طرف مقابل را تحلیل می برد و واقعا روی اعصاب راه می رود. متاسفانه خودشان هم متوجه نمی شوند که چقدر این کارشان بیهوده است.

اگر مدام غرغر کنید دیگر کسی به صحبت های شما گوش نمی دهد و برای حرف هایتان ارزش قائل نخواهد بود.

البته اگر از موضوعی ناراحت و عصبی هستید شما حق دارید شکایت خود را مطرح کنید. اما باید یک شیوه موثرتر برای این کار پیدا کنید. قطعا شما دوست ندارید در نظر مرد خود به یک دختر بی احساس و غرغرو تبدیل شوید.

1- دختر خانم های غرغرو

2- دختر خانم های پول دوست

این گروه از دخترها مدام در مورد مسائل مالی حرف می زنند. در جلسه خواستگاری اولین سوالاتی که از پسر می پرسند در مورد میزان درآمد، خانه، مدل ماشین، وضعیت اقتصادی خانواده و … است.

اگر آقا پسر شغلی پردرآمد و پول زیادی در بساط نداشته باشد، بدون هیچ فکر کردنی جواب منفی می دهند. اخلاق و رفتار پسر خیلی برایشان مهم نیست و در درجه اول پول برایشان اهمیت بالایی دارد.

 

این دختر بی احساس و پول پرست حتی در زندگی مشترک هم فقط و فقط به دنبال پول است. وقتی همسرش خسته از سر کار برمی گردد به جای اینکه در کنار او بنشینند، با مهربانی و عشق خستگی را از تن او بیرون بیاورد، در مورد موضوعات جذاب صحبت کنند و با هم بخندند و خوش بگذرانند؛ هرروز از او می پرسد: «حقوقت رو گرفتی، مدیرتون رو دیدی درخواست وام رو بهش گفتی، امروز چند تا مشتری داشتی، چقدر درآمد داشتی، و … »

 اگر شما هم جزء این دسته از دختران هستید، متاسفانه طرفداری ندارید. پسرها هم می خواهند با دختری احساساتی ازدواج کنند که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جیبشان. با این حال نگاهی به مقاله ی ۱۰ نشانه مهم از سوی پسری که شما را نمی خواهد. داشته باشیم.

 

2- دختر خانم های پول دوست

3- دخترهایی که می خواهند مردانگی کنند.

امروزه آمار دخترانی که برای خودشان یک پا مرد شده اند و می خواهند استقلال خود را نشان دهند، رو به افزایش است. این گروه از دختر خانم ها به مردانگی خود افتخار می کنند.

اینها زنان دیگر را وابسته، ضعیف، ناتوان و حتی بی عرضه می دانند.

این دختر خانم ها دوست ندارند به عنوان جنسیت زن به آنها نگاه شود. با این حال مطلب ۱۰ ویژگی افراد با شخصیت قوی و تاثیرگذار را مطالعه می کنیم.

پوشیدن لباس های پسرانه، کفش های آدیداس و اسپرت، شلوارهای کتونی پرجیب، صدای کلفت، استفاده از جملات و عبارات مردانه و کوچه بازاری، کوتاه کردن موها از جمله کارهای مورد علاقه اینهاست.

اینها از ظرافت های زنانه و کارهایی مثل پوشیدن کفش پاشنه بلند و دامن، بستن مو با مدل های مختلف، صدای نازک، استفاده از جملات عاشقانه و لحن زیبا متنفر هستند.

زنی که دوست دارد ظاهرش شبیه مردان باشد و همانند آنان رفتار کند همچون یک دختر بی احساس است که نه تنها هیچ جاذبه ای برای جنس مخالف ندارد بلکه دافعه زیادی هم دارد.

3- دخترهایی که می خواهند مردانگی کنند.

4- دخترهای خانم معلم

این گروه از دختر خانم ها مدام به دنبال باید و نبایدها هستند.

یکی از مراجعینم که از دست نامزدش خسته شده بود تعریف می کرد: «نامزد من از صبح تا شب در حال امر و نهی کردن و گوشزد مداوم هست.

در همه زمینه ها از تغذیه، خواب، راه رفتن و نشستنم گرفته تا رفت و آمدم به سرکار گرفته و حقوق و … .

اگر بخواهم ظرف بشویم مدام میگه دستکش بپوش پوستت خشک میشه، موقع رانندگی تند نرو تصادف میکنی، نهار زیاد نخور چاق میشی، قوز نکن صاف بنشین، شام کم نخور لاغر میشی، جلوی کولر نشین مریض میشی، لباس آبی نپوش بهت نمیاد، سالاد بخور سالم باشی و …»

خدا نکند که من بخواهم از دستوراتش سرپیچی کنم و نادیده بگیرم مثلا خدای نکرده یک ساندویچ همبرگر بخرم و با سس فراوان بخورم.

از نظر من همسرم یک دختر بی احساس و سرد که فقط همچون معلم فقط حواسش به جسم من است.

البته اوایل زندگی مشترک مان خیلی بهتر بود اما هر چه جلوتر می رود بدتر می شود. من هیچگاه نمی توانم از بودن در کنار او لذت ببرم و همیشه باید از قوانین و مقررات او پیروی کنم.

 

4- دخترهای خانم معلم

دختر احساساتی

دختر خانم های عزیز معلم دورن خود را خاموش کنید. دنیا را سخت نگیرید. به جای امر و نهی های زیاد سعی کنید از نشستن در کنار معشوقه خود لذت ببرید با هم حرف بزنید بگویید و بخندید و شاد باشید.

از اینکه تا اخر مقاله « دختر بی احساس » همراهی کردید بسیار ممنونم.

هنر لوندی را بیاموزید تا بتوانید برای مرد خود دلبری کنید.

در محصول صوتی «هنر لوندی» نکاتی آموزش داده خواهد شد که بسیاری از خانم ها نمی دانند و فکر می کنند بلد هستند.

در این محصول به بررسی دقیق و تخصصی یک زن لوند و جذاب از لحاظ ظرافت ظاهر و نوع پوشش، نحوه رفتار، زبان بدن و حرکات صورت، تن صدا و کلام و … می پردازم.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد !

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند.

خانم های لوند همیشه چندین قدم از خانم های دیگر جلوتر هستند و توجه تمام مردان به آنهاست.

با یادگیری تکنیک های گفته شده در این محصول، هر ظاهری که داشته باشید، دوست داشتنی ترین فرد برای نامزد یا شوهرتان خواهید بود.

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

دختر احساساتی

کمترین محصولی را می توانید پیدا کنید که تا این حد به صورت تخصصی و جامع به موضوع لوندی و تکنیک های هنر دلبری پرداخته باشد.

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

من به شما این اطمینان را می دهم که اگر این محصول «هنر لوندی» را گوش دهید و تمرین های آن را انجام دهید به یک فرد جذاب و دوست داشتنی برای مرد مورد علاقه تان تبدیل خواهید شد.

بیاموزید که برای نامزد یا شوهرتان متفاوت و منحصر بفرد باشید.

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد