8 رفتار زنانه که مردان را جذب می کند.

مردان از چه زنانی خوششان میاد

مردان از چه زنانی خوششان میاد

گاهی گرمی، صمیمیت و عشق بین شما و مردتان خیلی راحت با رعایت یک سری رهکارهای ساده اما موثر آنقدر زیاد می شود که اطرافیانتان فکر می کنند شما از ابتدا لیلی و مجنون بوده اید. احتمالا الان دارید به این سوال فکر می کنید که این راهکارها چیست و مردان از چه زنانی خوششان میاد ؟

من در این مقاله می خواهم شما را با 8 مورد مفید و قابل اجرا آشنا کنم و چشم هایتان را بیشتر از قبل روی رفتارهایتان باز کنم تا زندگی و رابطتان شیرین تر، عاشقانه و محکم شود.

چه رفتاری مردان را جذب میکند

مورد اول: دوست دارم همسرم به ظاهرش برسد.

ما مردان نمی خواهیم دائم همسرمان آرایش زیاد داشته باشد، موهایش رنگ داشته باشد، هر روز لباس های جدید و زیبا بپوشد، همچون مدل ها باشد. به هر حال یک زن هم بعضی مواقع ممکن است حال و حوصله نداشته باشد یا حتی بیمار باشد. اما نباید این همیشگی باشد. بعضی زنان مثل بیمارنماها و ژولیده هستند.

مثلا به این شکایات برخی آقایان توجه کنید:

آقایی می گفت: «خانم من مدام ناله می کند. یک روز می گوید سرم، فردا میگوید پایم، و پس فردا می گوید کمرم. من او را هر دکتری بخواهد می برم اما باور کن هر دکتری که می رود می گویند عصبی است و چیز خاصی نیست. دوست دارم همسرم زنی شاداب و خوشحال باشد نه غمگین و افسرده و مدام در حال ناله کردن.»

آقای دیگری می گفت: «دوست ندارم خانمم شاغل باشد. چون خسته و بدبو از سرکار برمی گردد و دیگر حتی حوصله یک دوش گرفتن هم ندارد. ساعات زیبایی و مرتب بودنش، تنها اول صبح برای کارش است و بدبویی و خستگی اش برای من. من دوست دارم خانمم به اندازه کافی به ظاهرش اهمیت دهد.»

مردی که به تازگی یک سالی با خانمش زیر یک سقف رفته بودند، تعریف می کرد: «موقع خرید عروسی برای همسرم چندین نوع حالت دهنده مو از جمله سشوار، بیگودی، اتوی مو و … را خریدم. اما هر روز او را با موهای وز شده و مجعد می بینم. چندین لباس خواب زیبا برایش خریدم اما حسرت دیدن آنها در تنش، بر دلم مانده است. او اصلا به خودش نمی رسد و از صبح تا شب یا منزل پدرش است یا پای موبایل و تلویزیون و یا در آشپزخانه مشغول آشپزی.»

آقای دیگری می گفت: «من خیلی دوست دارم همسرم بوی خوش بدهد. اتفاقا خیلی اهل خرید عطر و ادکلن هستم. با مناسبت یا بی مناسبت برایش عطر می خرم اما او در خانه استفاده نمی کند. می گوید با این وضع گرانی اگر بخواهم همیشه عطر بزنم باید هفته ای یک بار عطر گرانقیمت بخریم. به او می گویم من پولش را می دهم تو غصه نخور. اما باز هم گوش به حرف نمی دهد. گاهی بوی تند عرقش یا ماندن بوی غذا روی لباسش مرا کلافه می کند.»

ظاهر و تناسب اندام خانم مهم است.

جالب است آقای دیگری می گفت: «این روزها اشتیاق شدید خانمم به غذا خوردن نه تنها خوشحالم نمی کند، بلکه برایم عذاب آور هم شده است. او در عرض یک سال 10 کیلو چاق شده است. هر چه به او می گویم من زن لاغر اندام دوست دارم در جواب می گوید که من خیلی چاق نیستم باید زنهای مردم را ببینی تا بفهمی چاق یعنی چی؟»

البته یک مرد هم باید به ظاهر خود اهمیت دهد و این موضوع دو طرفه است. اما ما مردان چون بیشتر بصری و تابع چشمان خود هستیم شاید این موضوع برایمان قدری مهم تر باشد.

دیدن آرایش زیبا بر چهره، موهای مرتب، بر تن داشتن لباس خوشرنگ و زیبا، بیشتر از هر چیز دیگری میتواند مرد را دلگرم کند. اما شکایت هایی که در بالا گفته شد، کافی است تا یک مرد عاشق و گرم را به یک مرد سرد تبدیل کند.

برخی خانم ها به دلیل اینکه چند سالی از زندگی مشترکشان گذشته است، پیش خود می گویند: «شوهرم مرا بسیار دوست دارد، ما خیلی با هم صمیمی هستیم، او هر روز مرا با این قیافه می بیند، ما دیگه برای هم تکراری شدیم، چه لزومی داره هر روز به خودم برسم.»

اما اشتباه همین جاست.

نباید این نکته مهم را فراموش کنید که برای یک مرد، هر روز روزی تازه است. او دوست دارد گاهی که از سر کار خسته به خانه می آید همسرش با ظاهری تازه و جذاب به استقبالش بیاید.

خانم عزیز! در مورد ظاهرتان نکات زیر را رعایت کنید:

  • گاهی لباس های با رنگ های شاد، لباس های مدل دار و زیبا بپوشید.
  • آرایش ملایم به چهره داشته باشید.
  • حتما هر روز موهایتان را شانه کنید. اگر خیلی مجعد است با اتوی مو آن را صاف کنید.
  • گاهی یک رنگ موی خوشرنگ بزنید.
  • حداقل یک روز در میان حمام بروید.
  • عطری خوشبو بزنید. بوی خوش یکی از قدرتمندترین روش‌ها برای تأثیرگذاشتن روی مرد است.

مورد دوم: می خواهم خانمم با من همراه و همقدم خوبی باشد.

یکی از مواردی که زن را برای مرد جذاب می کند این است که همراه مرد باشد.

اگر مرد در حال تماشای فیلم است مدام در آشپزخانه مشغول کار کردن، دستمال کشی، طِی کشیدن و … نباشید. غذایتان را بپزید و سریع بیرون بیایید بقیه کارها را برای موقعی که در خانه نیست بگذارید.

کار خانه را تعطیل کنید و لحظاتی در کنار همسرتان بنشینید، دستان او را بگیرید نوازش کنید و با یکدیگر فیلم تماشا کنید.

اگر مرد می خواهد به مهمانی یا مسافرت برود نگویید: «حوصله ندارم» شما دیگر تنها نیستید و به مرد هم باید توجه کنید. به خاطر او هم که شده به مهمانی یا مسافرت بروید و همراهی اش کنید. سعی کنید یک مهمانی شاد یا سفری خاطره انگیز از خود به جای بگذارید.

اگر مرد بازی خاصی یا بازی های فکری مثل شطرنج را خیلی دوست دارد و از شما می خواهد با هم بازی کنید توی ذوقش نزنید او را همراهی کنید. این هیجانات ‌سطح انرژی شما و همسرتان را بالا می‌برد و باعث ایجاد صمیمت زیادی در رابطه‌تان می شود.

مردی تعریف می کرد: «من خیلی کوهنوردی را دوست دارم. اما همسرم مدام غر می زند:وای شلوارم خاکی شد، کفشم پاره شد، صورتم از بس آفتاب بهش خورد سیاه شده، وای چقدر سرده یا گرمه و … من دوست دارم بدون هیچ دغدغه و نگرانی از اینکه تیپ و ظاهرش به هم بخورد با هم در کوه قدم بزنیم و در کنار هم روی شن ریزه ها بنشینیم.»

مورد سوم: دوست دارم دستپخت خوبی داشته باشد و غذاهای متنوع بپزد.

یکی از راه ورود به قلب ما مردان معده مان است. زنی که همچون کدبانو در آشپزخانه غذاهای خوشمزه و متنوع می پزد با زنی که هر شب یک غذای فست فودی از بیرون سفارش می دهد یقیناً از دید مرد فرق دارد.

غذاهای خانگی برای مردان اهمیت زیادی دارد. بوی خوش غذا احساس خوب و آرامش بخش به انسان می دهد. مرد موقعی که در خانه را باز کند و به منزل بیاید و با عطر خوش غذای همسرش مواجه شود احساس خوشحالی می کند.

خانم عزیز! در پخت غذا کمی تنوع هم بد نیست. هر هفته غذاهای تکراری درست نکنید. گاهی دستور پخت غذاهای تازه را از اینترنت پیدا کنید و درست کنید. البته حتما بفهمید علاقه همسرتان چیست و بیشتر غذاهایی که دوست دارد را درست کنید. یک میز رویایی برای همسرتان بچینید. سفره را با دستمال کاغذی های رنگی و طرح دار تزیین کنید. به همسرتان بگویید بیا به یاد شب عروسی مان که عسل در دهان هم می گذاشتیم امشب هم غذا در دهان یکدیگر بگذاریم.

مورد چهارم: من به دنبال زنی مستقل و قدرتمند هستم.

یکی دیگر از مواردی که در پاسخ به سوال مردان از چه زنانی خوششان می آید باید به آن بپردازیم اینست که ما مردان به زنان مستقل و خودساخته علاقه بیشتری داریم. زنی که در هر شرایطی از عهده کارهایش برمی آید و می تواند روی پای خود بایستد.

ما به دنبال زنی وابسته، ضعیف، دست و پا چلفتی و ناتوان نیستیم. ما احساس قدرت را دوست داریم. البته اگر زنی با استقلال بیش از حدش بخواهد مرد را تحت سلطه و کنترل خود در بیاورد، چندان جالب نیست.

ما مردان دوست داریم در زندگی حرف اول را بزنیم اما نمی خواهیم بار تمام مسئولیت های ریز و درشت خانه بر دوشمان باشد. دوست نداریم همه جا و همه زمانها مدام مراقب همسرمان باشیم و اینکه زن رفتاری کودکانه و غیرمنطقی هم داشته باشد را اصلا نمی پسندیم.

به درد دل این آقایان توجه کنید:

آقایی می گفت: «خانم من بسیار وابسته به من است. حتی نمی تواند تنهایی و بدون من به فروشگاه برود و یک خرید ساده انجام دهد. حتی اگر بخواهد برای خود یک روسری بخرد از من می خواهد دنبالش بروم و در انتخاب به او کمک کنم. همه جا باید کنارش باشم و بیشتر مسئولیت های زندگی بر دوش من است.»

آقای دیگری شکایت می کرد: «همسرم را آموزش رانندگی فرستادم و گواهینامه گرفت. اما اصلا حاضر نیست پشت ماشین بنشیند و می خواهد من همچون راننده شخصی او را هر جایی که می خواهد ببرم. من هم گاهی خسته از سر کار می آیم و به او می گویم ماشین را بردار و خودت بیرون برو. کارت را انجام بده، اما او می ترسد.»

آقای دیگری تعریف می کرد: «همسرم با یک بحث ساده فورا زیر گریه می زد. اصلا نمی توانیم دو کلمه با هم منطقی گفتگو کنیم. من نمی دانم چگونه باید اختلافات و مشکلاتمان را حل کنیم. چون با کوچکترین بحث فورا گریه و بعد قهر می کند.»

اگر شما اینگونه هستید و بیش از حد به مرد وابسته هستید و می ترسید خودتان به تنهایی کاری را انجام دهید، این مشکل ریشه در اعتماد به نفس تان دارد. مردان از زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند، خوششان نمی‌آید.

مردان جذب چه نوع زنانی می شوند

اگر شما زنی مستقل باشید یک شریک و همدم خوب برای مرد هستید که می توانید با هم بسیاری از مشکلات را حل کنید. زن مستقل اعتماد به نفس بالایی دارد.

خانم محترم! به جای اینکه بر نقاط ضعف خود و کم و کاستی هایتان تمرکز کنید، توانمندی های خود را پیدا کنید و پرورش دهید. از زبان بدن خوب در زمان راه رفتن، نشستن، ایستادن، ملاقات و گفتگو با دیگران استفاده کنید. تماس چشمی را فراموش نکنید و گاهی لبخندی ملایم بزنید.

به شما پیشنهاد می دهم برای افزایش اعتماد به نفس خود نگاهی به مقاله « خانمی با اعتماد به نفس باشید » بیندازید.

مورد پنجم: ما را کمی آزاد بگذارید.

بعضی از خانم ها وقتی از انها بپرسیم: به نظر شما مردان از چه زنانی خوششان میاد ؟ جواب می دهند: هر چه بیشتر در کنار هم باشیم عشق و علاقه مان روز به روز بیشتر می شود. خب این حرف شاید تا حدی درست باشد اما بعضی از زن‌ها مثل چسب به مرد می‌چسبند. ما مردان دوست نداریم همسرمان بیش از حد به ما وابسته باشد، چنین چیزی باعث می شود که احساس خفگی کنیم.

برخی خانم ها سعی می کنند تمام وقت خود را در کنار مرد بگذرانند. در حالی که ما مردان اینگونه نیستیم. گاهی ترجیح می دهیم تنها یا چند ساعتی با دوستانمان باشیم.

شما هم خانم عزیز، زندگی خود را داشته باشید. هیچگاه بعد از ازدواج خانواده و دوستانتان را کنار نگذارید و نخواهید تمام وقت خود را در کنار نامزد و یا شوهرتان سپری کنید.

ما مردان هم به فضای شخصی مختص به خود نیاز داریم. مدام پاپیچ مرد نشوید. نخواهید 24 ساعته در کنارتان باشد. گاهی او را آزاد بگذارید و هرازگاهی با دوستانش تفریح کند. مثلا اگر همسرتان ماهی یکبار با دوستانش می خواهد جایی برود به او سخت نگیرید.

آقایی از دست خانم خود ناراحت بود و می گفت: «من همیشه جمعه ها در اختیار همسر و فرزندم هستم و آنها را گردش و تفریح می برم. اما پنجشنبه شب ها دوست دارم باشگاه ورزشی بروم و با دوستانم فوتبال بازی کنم. اما خانمم اجازه نمی دهد و اوقات تلخی می کندو می گوید: باز میخوای ما رو تنها بگذاری بری دوستات دنبال بازی. من 6 روز هفته در اختیار او هستم اما 2 ساعت نمی توانم برای ورزش مورد علاقه ام وقت بگذارم.»

برای زندگیتان هدف و برنامه ریزی داشته باشید.

در برنامه روزانه خود زمانی را به فعالیت های مخصوص به خود اختصاص دهید. هدف هایتان را دنبال کنید. هنر و مهارت های جدید بیاموزید. کلاس زبان، کلاس های کامپیوتری، باشگاه ورزشی بروید. ماهی یک یا دو، سه ماهی یکبار با دوستانتان به کافی شاپ بروید و از احوال هم جویا شوید و دیداری تازه کنید.

خلاصه هر زن و مردی باید به دنبال دستیابی به یک تعادل کامل در روابط خود باشند. همه چیز باید در حد نرمال باشد نه افراط و تفریط. یعنی زن و مرد باید برای یکدیگر وقت بگذارند با هم صحبت کنند با یکدیگر گردش و تفریح بروند اما گاهی هم همدیگر را آزاد بگذارند تا هر کدام به کار و تفریح مورد علاقه خود بپردازند.

مورد ششم: می خواهم زن خوشبین و مثبت ‌نگر باشد.

داشتن دید مثبت و خوشبینانه به زندگی و اطرافیانتان باعث ایجاد آرامش و افزایش عشق و محبت می شود.

هر گاه با مرد بر سر موضوعی اختلاف نظر پیدا می کنید سعی کنید این موضوع به اختلاف عمیق و جدی، دعوا و قهر طولانی منجر نشود. به خصوصیات اخلاقی و رفتاری خوب همدیگر بیندیشید. به کارهایی که تابحال برایتان کرده فکر کنید. خاطرات شیرین زندگیتان را مرور کنید. به این فکر کنید اگر یک روز نباشد چقدر از دوری و ندیدن او دلتنگ می شوید.

مورد هفتم: چقدر خوب است که حامی و پشتیبان من است.

مورد دیگری که باید در پاسخ به سوال مردان از چه زنانی خوششان میاد ، عرض کنم اینست که ما مردان خانمی که مثل یک حامی و همچون کوه پشت مان باشد را خیلی دوست داریم.

بعضی از خانم ها منتظرند اشتباهی از مرد سر بزند که او را به باد انتقاد بگیرند. به جای اینکه پشتش باشند و به مرد در حل مشکل کمک کنند، مدام غر می زنند و او را سرزنش می کنند.

البته منظور من این نیست که در مسائل کاری مرد دخالت کنید. اما اگر مرد ورشکست شده به جای سرزنش و سرکوفت زدن، به او اطمینان دهید که همیشه و در همه سختی ها در کنارش هستید و هیچگاه علاقه تان به او کم نخواهد شد و ترکش نخواهید کرد.

اگر مرد می خواهد ادامه تحصیل دهد به او کمک و شرایط را فراهم کنید تا به راحتی درسش را بخواند. اگر می خواهد کسب و کاری راه بیندازد به جای اینکه آیه یاس بخوانید او را تشویق کنید به هدفش برسد.

مورد هشتم: دوست دارم زن مورد علاقه ام مرا سورپرایز کند.

یکی از بهترین تکنیک ها که زن را جذب مرد می کند این است که غافلگیر‌کننده و هیجان انگیز باشید.

گاهی او را سورپرایز کنید. کاری کنید که همیشه در ذهنش بمانید و خاطرات لذت بخشی را رقم بزنید.

کارهایی انجام دهید تا مرد غافلگیر شود. به چه صورت؟

مثلا روز تولدش بدون اینکه بفهمد یک مهمانی ترتیب دهید. خانواده هایتان و چند تا از دوستان صمیمی اش را دعوت کنید و یک شب خاطره انگیز را رقم بزنید.

اگر فوتبال خیلی دوست دارد روزی که تیم محبوبش مسابقه دارد با خرید بلیط او را شگفت زده کنید.

به محل کارش با پیک موتوری هدیه ای غافلگیرکننده یا یک دسته گل بفرستید.

گاهی بدون هیچ مناسبتی وقتی که در محل کار است به او زنگ بزنید و بگویید: «الان به تو فکر می کردم و دلم خیلی برایت تنگ شده است.»

با بادکنک پیام عشقتان را برسانید. درون چندین تکه کاغذ جمله ای عاشقانه برای نامزد یا شوهرتان بنویسید و دورن چندین بادکنک قرار دهید و آن را باد کنید. شما می توانید به هر تعداد که می خواهید بادکنک درست کنید بعد از او بخواهید آنها را یکی یکی بترکاند و کاغذهای درونش را بخواند.

رختخوابتان را پر از گلبرگ کنید. 2 یا 3 شاخه گل رز بخرید. گلبرگ هایش را بکنید و رختخوابتان را با آن تزیین کنید. مثلا می توانید با گلبرگ ها شکل قلب درست کنید. هنگامی که شوهرتان خواست بخوابد به او بگویید: «زندگی در کنار او مثل بستری از گل سرخ است» و بعد در کنارش با آرامش بخوابید.

پنهانی در کیف، جیب کت، داشبور ماشینش، و … نامه ای عاشقانه بگذارید.

.

مقاله پیشنهادی : تست میزان عشق 

.

چه رفتارهایی مردان را جذب میکند

در مقاله « مردان از چه زنانی خوششان میاد » تنها به 8 رفتار زنانه برای جذب مورد علاقه تان اشاره کردم، راهکارهای تخصصی بسیاری در  زمینه دلبری، افسونگری و جذب مردان وجود دارد.

آیا دوست دارید رازهای دلبری را به صورت تخصصی بیاموزید.

هنر لوندی را بیاموزید تا بتوانید برای مرد خود دلبری کنید.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد.

لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که می توانید با آموزش های صحیح و اصولی آن را احیا و پرورش دهید.

ما آقایان عاشق لطافت، حس زنانگی، لوندی و عشوه گری همسرمان هستیم و قطعا با یادگیری این هنر ارزشمند می توانید جذابیت خود را چندین برابر کنید.

چه رفتاری مردان را جذب میکند

در همین راستا دوره آموزشی « هنر لوندی » را که به صورت فایل های صوتی است، به شما پیشنهاد می دهم.

در این دوره به بررسی دقیق و تخصصی یک زن لوند و جذاب از لحاظ ظرافت ظاهر و نوع پوشش، نحوه رفتار، زبان بدن و حرکات صورت، تن صدا و کلام و … می پردازم.

فایل صوتی هنر لوندی به درد شما می خورد اگر …

  • به تازگی نامزد کرده اید و می خواهید یک زندگی سراسر با عشق و هیجان را شروع کنید
  • یا چند سالی است از ازدواجتان گذشته و می خواهید تکانی به زندگی یکنواخت و سرد خود بدهید همین حالا برای یادگیری هنر لوندی کلیک کنید.

1 دیدگاه برای “8 رفتار زنانه که مردان را جذب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد