چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟ چگونه مرد مورد علاقه تان را که به تازگی با هم آشنا شده اید عاشق و دیوانه خود کنید !!! اگر شما با مردی به قصد ازدواج در ارتباط هستید و دوست دارید بهترین رفتار را در این زمان بدانید فایل صوتی زیر را گوش بدید”

چگونه پسری را وابسته خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در اطرافتان به دختری غبطه خورده باشید و بخواهید مثل او پسری را دیوانه وار عاشق خود کنید . متاسفانه بعضی از دختر خانم ها زمانی که با یک مرد آشنا می شوند خیلی از نکات را نمی دانند یا رعایت نمی کنند.

همین موارد باعث می شود آن نیرو و جاذبه ای که باید از سوی خانم، مرد را مجذوب خود کند، احساس نمی شود و بعد از مدتی به صورت ناخودآگاه مرد نسبت به دختر خانم دلسرد می شود.

اگر می خواهید پسر مورد علاقه تان را دیوانه وار عاشق خود کنید ادامه این مطلب را بخوانید البته قبل از شروع پیشنهاد می کنم حتما دوره دختران جذاب چگونه رفتار می کنند را دانلود و همین الان گوش کنید تا بتوانید رابطه موفق تری داشته باشید.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟

راهکارها و تکنیک های تخصصی وجود دارد که می توانید قلب مرد مورد علاقه تان را تسخیر کنید. یکی از آن مواردی که می خواهم در این مقاله به شما آموزش دهم:

فهمیدن خواسته مرد و تحسین و تشویق او برای رسیدن به هدفش است.

وقتی طرف مقابل را تشویق و تحسین می کنید :

 • احساس ارزشمندی و قدرت می کند.
 • اعتماد به نفس قوی در او به وجود می آید.
 • استعدادهای نهفته اش شکوفا می شود و فرصتی است تا به توانمندی و ارزش های خود پی ببرد.
 • او را از ناامیدی نجات می دهد و به زندگی دلگرم می کند.
 • گاهی یک تشویق، مسیر زندگی فرد را دگرگون می سازد.

ابتدا مشخص کنید مرد مورد علاقه تان چه هدف و آرزوهایی دارد. بعد او را تشویق کنید به خواسته هایش برسد.

اگر مرد را برای انجام کاری تشویق کنید چنان شور نشاطی در او ایجاد خواهید کرد که او سعی می کند نقص های خود را برطرف کند و فردی توانمند و موفق شود.

مرد وقتی ببیند شما او را درک می کنید و به خواسته هایش بها می دهید، قطعا شیفته و دیوانه شما خواهد شد و پیش خود خواهد گفت:

«این دختر با تمام دخترهای دیگر فرق می کند. من تنها در کنار او خوشبخت و موفق خواهم بود.»

برای رسیدن به اهداف ، به یکدیگر کمک کنیم

یکی از دوستانم تا مقطع لیسانس درس خوانده بود. بعد از چند سال یک روز اتفاقی او را دیدم و گفت دانشجوی دکترا است. وقتی شور و اشتیاق او را برای ادامه تحصیل جویا شدم گفت: «حدود ۳ سال پیش با دختری نامزد کردم در اثر تشویق های او در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و بعد از گذراندن دوره فوق لیسانس مرا تشویق به شرکت در آزمون دکترا کرد و در این راه همیشه پشتیبان و همراه من بود و با هر موفقیتی که پشت سر می گذاشتم مرا تحسین و تشویق می کرد. به تازگی هم در یک شرکت بزرگ و معتبر کار می کنم.

قبل از اینکه این که با او آشنا شوم فردی بی اعتماد به نفس بودم. دکتر بودن جزء رویاهایم بود اما همیشه توانایی های خود را دست کم می گرفتم تا بالاخره تشویق های نامزدم محرک من شد. من دیوانه وار عاشق او شدم و به خاطر روحیه انگیزشی که داشت در ازدواج با او مصمم و به تازگی با هم ازدواج کردیم.

او می توانست مثل خیلی از دختران دیگر فقط به فکر خودش و خوشگذرانی هایش با پسر باشد. البته من نمی گویم تفریح و لذت چیز بدی است. نه! حرف من این است که او وقتی فهمید هدف و خواسته من در زندگی چیست، تلاش کرد با تشویق ها و حمایت هایش مرا به خواسته ام برساند و به نتیجه هم رسید.»

شما هم دختر خانم عزیز، به نامزدتان در رسیدن به اهدافش کمک کنید و همراه او باشید. او را تشویق کنید تا در کاری که به آن علاقه دارد  پیشرفت کند. موفقیت هایش را صادقانه تحسین کنید تا احساس بهتری به خود پیدا کند. در این صورت است که شما خواهید توانست پسری را دیوانه خود کنید.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟

بارها و بارها در سمینارها و یا در مشاوره هایم دختر خانم ها می پرسند ؟

ما با مردی به قصد ازدواج آشنا شده ایم، اوایل رابطه ما خیلی شور و نشاط داشت ولی بعد از مدتی رفتارهای طرف مقابل سرد شده فکر می کنم پای شخصی دیگری در میان هست و یا دیگر مرا دوست ندارد چه باید بکنم؟ چگونه پسر را وابسته خود کنیم ؟

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد و به ازدواج ختم نمی شود، به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند. متاسفانه خیلی از این ارتباط ها بدون نتیجه می ماند و فقط وقت و احساسات یک دختر آسیب می بیند.

هیچ دختری دوست ندارد در زندگی اش شکست عشقی را تجربه کند و قطعا شما هم کنجکاو هستید بدانید چگونه پسر مورد علاقه تان را ترغیب به ازدواج با خود کنید.پس بهتر هست مثل هر کاری دیگری در این راه هم سعی کنید آموزش ببینید تا هم عشق واقعی را تجربه کنید و هم بتوانید به خواسته خود یعنی ازدواج موفق دست یابید.

متاسفانه اینگونه آموزشها جایی داده نمی شود و همین می شود که اغلب رابطه ها به بن بست می رسد.اگر بخواهید تمام این موارد را خودتان با آرمون و خطا کردن بیاموزید چندین سال از شما زمان می گیرد و ضربه های زیادی به احساسات شما می زند و به احتمال خیلی زیاد پسر تا آن زمان با دختر دیگری که این رازها را می داند وارد رابطه خواهد شد

برای شما محصول ویژه ای در نظر گرفته ام

به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم، به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم..

این محصول را برای بانوانی مثل شما ایجاد کردم تا کمک کنم که مردی که دوستش دارید را برای خودتون نگه دارید و در نظر اوم مرد جذابترین دختر باشید، اما نه از طریق بازی ها و تاکتیک هایی که ممکن بعضی از مربیان به شما آموزش بدن، بلکه با تغییر اعتماد به نفس شما که ناشی از رشد، عزت نفس و اصالت شماست.

کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در بسته آموزشی « دختران جذاب چگونه رفتار می کنند ؟ » آماده کرده ام. به اطمینان می گویم هیچ محصول آموزشی کامل تر این، در هیچ جا نمی توانید پیدا کنید !

در محصول « دختران جذاب چگونه رفتار می کنند؟ » شما با روانشناسی آقایان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه در نظر او دختری جذاب و دوست داشتنی باشید و بتوانید او را مشتاق ازدواج با خود کنید.

اگر می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج موفق داشته باشید به شما توصیه می کنم این پکیج را  که حاصل ۱۶ سال تجربه من در زمینه روانشناسی و شخصیت شناسی هست را در پایین همین صفحه سفارش دهید و خوب به نکات گفته شده گوش دهید.نظرات برخی خریداران فایل صوتی جذب پسر یاسر مهدویان ” قبل از هر چیز می توانید نظر صوتی دختر خانم هایی که قبل از شما این محصول را تهیه کردند گوش دهید.”

سوال هایی که با خرید محصول به جواب آن پی می برید :

 • چگونه بدون آن که به غرورتان لطمه ای وارد شود یک پسر را به طرف خودتان جذب کنید؟
 • بهترین نوع آرایش و لباس زمان برخورد با پسر چگونه باشد؟
 • نوع نگاهتان در برخورد با یک پسر چگونه باید باشد؟
 • پسرها در زمان گفتگو از چه نوع لحن، جملات و موضوعاتی لذت می برند؟
 • پسر ها چه توقعاتی از دختر ها دارند که حتی به زبان نمی آورند؟
 • شما یاد می گیرید ذهن آقایان را بخوانید.چگونه باید با یک پسر رفتار کرد تا تمام ذهن و حواسش در تمام روز پیش شما باشد؟
 • چرا بعد از گذشت مدتی از رابطه رفتارهای پسر نسبت به شما سرد می شود؟
 • چگونه یک پسر را به ازدواج با خود ترغیب کنید تا فکر نکند آویزان او هستید؟

و صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را دختری جذاب و دوست داشتنی نشان دهد!

6 دیدگاه برای “چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

 1. پیری گفته:

  سلام و وقت به خیر. میخوام یه تشکر خیلی خیلی ویژه داشته باشم چون واقعا راه کارهای که میدین عالیه عالییییییییی. واقعا بدون تعارف میگم خیلی عالی بودن نکاتی که شما گفتین.

 2. فاطمه گفته:

  سلام
  تا اینجایی که گوش دادم بسیار عالی بود
  ای کاش زودتر از این این پکیج رو خریداری میکردم
  من هنوز کامل گوش ندادم ولی باتوجه به این دو فصل اول مطمئنم بی نظیر خواهد بود

  • یاسر مهدویان گفته:

   سلام بله فروش دوره ها همیشه ادامه دارد و بعد از پرداخت هم برای شما ایمیل می شود و هم از طریق پنک کاربری تون در سایت می تونید دانلود کنید.
   هر زمان که به دوره ها قسمتی افزوده شود هم به رایگان برای شما ایمیل می شود.

 3. Ashegh گفته:

  سلام من نمیتونم احساستمو در مقابل عشقم کنترل کنم هرچقدر روشها و تکنیکهای مربوط به جذب عشق رو یاد میگیرم ولی بازم بعده یه مدت همون رفتارای قبلیمو تکرار میکنم ایا با خرید این فایل مشکلم حل میشه

  • زیبا اندیشی گفته:

   سلام
   بله در این پکیج توضیح دادیم که برای ابراز احساست چگونه باید رفتار کنید
   البته صرفا با خرید این پکیج مشکلتون حل نخواهد شد، بلکه با بکارگیری نکات گفته شده خواهید توانست مشکل خودتان را حل کنید

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.

14 − یازده =