دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم – دختری که خواستگار ندارد باید چکار کند – زیبا اندیشی

خواستگار ندارم

خواستگار ندارم

گاهی اوقات از خودتون می پرسید چرا خواستگار ندارم ؟ خب موارد متعددی می تونه باعث این مشکل بشه، چه مواردی که مربوط با ظاهر شماست و چه مواردی که مربوط به نوع تفکر و نوع رفتار شما.

برای داشتن خواستگار خوب و ازدواج موفق، نیاز هست که مهارت هایی را به خوبی بلد باشید

من سالیان زیادی هست که به دختر و پسرها با توجه به شرایط فعلی جامعه، مشاوره میدهم که بتونند ازدواج موفق داشته باشند، و با قاطعیت به شما میگم اگر مهارت هایی را که لازم است به خوبی یاد نگیرید، هیچ وقت نخواهید توانست خواستگار خوبی داشته باشید.

در پایان این مقاله به شما یک فایل صوتی 40 دقیقه ای پیشنهاد میدهم که اگر تمام موارد گفته شده در آن را اجرا کنید، با هر شرایطی که دارید خواهید توانست خواستگار در حد و اندازه خودتان داشته باشید،

موارد گفته شده در فایل صوتی ” هشت قدم تا جذب خواستگار ” تجربه سال های سال بنده هست که با وسواس و دقت خاصی انتخاب کردم و تونسته به هزاران دختر کمک کنه که خواستگاران زیادی داشته باشند و ازدواج موفق انجام دهند

به مثال زیر توجه کنید:

من دختری ۳۵ ساله هستم که فوق لیسانس دارم. خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم . موقعیت خوبی هم دارم. اما نمی دانم چرا خواستگار ندارم ؟

از خانواده ام خجالت می کشم که با این سنم هنوز خواستگار ندارم . گاهی دوستانم به من طعنه می زنند و می گویند: تو چرا ازدواج نمی کنی؟ یا اگر دوستان قدیمی ام را ببینم فورا می پرسند: هنوز مجردی؟

اینها حرف های دل دختری بود که برای مشاوره پیش من آمده بود. البته بارها دختران این سوال را به صورت های مختلف از من می پرسند:

 • خواستگار ندارم
 • قصد ازدواج دارم
 • میخوام ازدواج کنم اما خواستگار ندارم
 • چرا خواستگار ندارم
 • دختری که خواستگار ندارد باید چکار کند
 • دلم گرفته خواستگار ندارم
 • دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم
 • خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم
 • دوست دارم ازدواج کنم

متاسفانه در جامعه ما در ميان مردم جا افتاده كه خوبی دختر را از تعداد خواستگارانش می سنجند.

يعنی هر دختری كه تعداد خواستگارانش زياد باشد دختری خوب و اصل و نسب دار است. اما اگر دختری خواستگار نداشته باشد اين طور تعبير می شود كه حتماً مشكلی دارد كه كسی به سراغش نمی رود.

آن وقت است كه دختر و خانواده اش روز به روز نگران و نااميدتر می شوند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

احتمالا شما هم جزء آن دسته از دختر خانم هایی هستید که نگرانید مبادا اوضاع به همین منوال پیش برود و نتوانید مرد دلخواهتان را پیدا و ازدواج کنید.

اگر به دنبال عواملی هستید که باعث تاخیر در ازدواج تان شده، از بالا رفتن سن خود بیم دارید و مدام از خود می پرسید: « چرا خواستگار ندارم » حتما این مقاله را بخوانید

دلم گرفته خواستگار ندارم

گاهی نداشتن خواستگار به خاطر وجود مانعی بر سر راه است که باید سعی کنید ابتدا آن مانع را برطرف کنید.

دختری که خواستگار ندارد باید چکار کند؟

دوست دارم ازدواج کنم اما خواستگار ندارم !

3 تا عواملی که سبب می شود شما دختر خانم عزیز خواستگار نداشته باشید:

چرا خواستگار ندارم چون …

۱- چرا خواستگار خوب ندارم ؟ بعضی از دختر خانم ها به علل مختلفی چون کمرویی، خجالتی بودن و درون گرا بودن از حاضر شدن در جمع های خانوادگی یا دوستان، مجالس زنانه و … دوری می کنند و ترجیح می دهند بیشتر وقتشان را در خانه پای تلویزیون و گوشی باشند.

گاهی دختر خانم یک زندگی محدود دارد و با آدمهای کم و خاصی معاشرت می کند. مثلا صبح سر کار می رود و ظهر هم از همان مسیر بر می گردد.

در این حالت نه پسری آنها را می بیند که بپسندد و نه شخصی که دختر را به دیگران معرفی کند برای همین خواستگار ندارد.

من به شما توصیه می کنم از مجالس زنانه، عروسی، … و در مکان هایی که احتمال می دهید ممکن است توسط پسر یا فرد دیگری مثل اعضای خانواده و آشنایان او دیده شوید، دوری نکنید.

اگر تا به حال این کار را نمی کردید شاید در ابتدا کمی حضور در جمع برایتان سخت باشد. اما این تکنیک به احتمال خیلی زیاد جواب می دهد.

من موارد بسیاری را می شناسم که با همین روش توسط پسر، مادر یا خواهر پسر دیده شدند و این دیدار و آشنایی به ازدواج منجر شده است.

۲- تحصیلات بالای دختر یا نداشتن هم کفو هم گاهی باعث بی خواستگاری می شود. مثلاً دختری را در نظر بگیرید که تا مقطع دکترا درس خوانده باشد. اگر این دختر در یک محیط کوچک زندگی کند و افراد تحصیلکرده زیادی در آنجا نباشد، همتایی برایش وجود ندارد.

دختری تعریف می کرد: دلم گرفته خواستگار ندارم ، دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم . بعد از بررسی متوجه شدم او دکترای فیزیک دارد و به تازگی در دانشگاهی تدریس می کند. اما در یک شهرک کوچک زندگی می کنند. با اینکه دختر موقعیت خوبی دارد اما در اطرافش پسری هم کفو او وجود ندارد.

۳- اگر خانواده ای خوب در محله ای بدنام زندگی کنند احتمال اینکه برای دخترشان خواستگاران خوب بیاید کم می شود. زیرا خواستگارها فکر می کنند خود خانواده دختر هم همین گونه است.

متاسفانه امروزه بعضی از خانواده ها به محلی که دختر زندگی می کند بیش از اندازه اهمیت می دهند.

مثلاً مادری می گفت: «هر وقت برای خواستگاری به خانه دختری زنگ می زنم حتما آدرس محل سکونتشان را می پرسم. اگر ببینم آدرس مربوط به محله های پایین شهر است، نمی روم. آخر جواب مردم را چه بدهم. اگر پرسیدند عروست کجا زندگی می کند چه بگویم؟ دوست دارم پسرم با افتخار بگوید خانوده همسرم از فلان محله هستند نه اینکه خجالت بکشد.»

ازدواج نکردم چیکار کنم

خیلی از دخترخانم هایی که خواستگار مناسبی ندارند، از افزایش سن خود و مجرد ماندن می ترسند.

من دختری را می شناسم که سنش از مرز 35 سال گذشته بود. او نگران بود که دیگر موقعیت ازدواج نداشته باشد، به همین دلیل با مردی که شرایط مناسبی نداشت و هم کفو او نبود، ازدواج کرده بود.

ازدواج یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی هر آدمی است. نباید آن را دست کم گرفت.

آیا این درست است که به دلیل نداشتن خواستگار خوب و فقط به دلیل فرار از حرف مردم ، ترس از افزایش سن، تنهایی و مجرد ماندن با مردی که دلخوهتان نیست، ازدواج کنید.

داشتن ازدواج موفق هنر است.

هر دختر خانمی در هر سن و سالی و با هر شرایطی می تواند با رعایت یکسری اصول و راهکارهایی، خواستگارانی در حد و اندازه خودش داشته باشد و یک ازدواج موفق را تجربه کند.

من دوست دارم ازدواج کنم اما خواستگار ندارم چه کنم ؟

اگر می خواهید با مردی که هم کفو و دلخواهتان است آشنا شوید باید بدانید چگونه شانس آشنایی و ازدواج خود با او را افزایش دهید؟

جذب خواستگار

 

میخواهم ازدواج کنم اما خواستگار ندارم باید چکار کنم ازدواج کنم 

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » را دانلود و نکات و مراحلی که در آن گفته ام را قدم به قدم اجرا کنید تا با فردی که شایستگی و لیاقت شما را دارد، آشنا شوید و ازدواجی همراه با عشق واقعی را تجربه کنید.

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » به شما کمک می کند شانس پیدا کردن مرد دلخواهتان و ازدواج خود با او را افزایش دهید.

دختر خانم عزیز!

فایل صوتی «8 قدم تا جذب خواستگار» برای شما مناسب است اگر بنا به هر دلیلی …

 • خواستگار ندارید
 • خواستگار خوب و در حد و اندازه خود ندارید

One thought on “دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم – دختری که خواستگار ندارد باید چکار کند – زیبا اندیشی

 1. رها میگوید:

  ولا منم ۲۷سالمه خواستگارم ندارم خیلی دلم میخواد ازدواج کنم اما کووووو شوووووهررررر

  • یاسر مهدویان میگوید:

   برای داشتن یک ازدواج خوب و موفق نیاز دارید که مهارت های لازم را به دست آوردید، بهتون پیشنهاد میدم در دوره رایگانی که به صورت آنلاین هم برگزار میشه و در همین زمینه هست شرکت کنید و مهارت های لازم را به دست بیارید
   برای شرکت در این دوره از لینک زیر استفاده کنید

   https://zibaandishi.com/how-to-be-attractive/

 2. عاطفه میگوید:

  سلام ۲۳سالمه و۳سال باپسری بودم که ۱۵سال ازخودم بزرگتر بود واینکه من دنبال ازدواج بودم ولی اون اوایل خیلی خوب بود ولی به مرور هی عیب روی من گذاشت ومنو ترک کرد الان اصلا نمیتونم اعتمادکنم به پسرا و خیلی وقتا احساس گناه میکنم ازکاری که کردم پشیمون شدم

 3. فاطمه میگوید:

  سلام
  من دختری ۲۶ساله هستم خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی هیچ موقعیتی برام پیش نیومده لیسانس دارم
  خیلی وقت از خداوند میخوام که همسر خوب برام بفرسته ولی نمیدونم چرا هیچ کس برام نمیاد

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام عزیزم
   خیلی عوامل باعث میشه که هیچ موقعیتی نداشته باشی، باید از نظر روحی و ذهنی مهارت کامل داشته باشی، همچنین نوع برخورد و روابط تو هم می تونه باعث به وجود آمدن این مشکل باشه
   می تونی در دوره رایگانی که به صورت آنلاین هست شرکت کنی و مهرات خود را بالا ببری
   برای شرکت در این دوره از لینک زیر استفاده کنید
   https://zibaandishi.com/how-to-be-attractive/

 4. صابر میگوید:

  سلام
  من پسرم دنبال همسری برا ازدواج دائم میگردم آیا از دختر خانمهای عزیز کسی هست که واقعا قصد ازدواج داشته باشه پیام بزارید.

 5. گزل میگوید:

  سلام وقت بخیر من دختری 27 ساله هستم لیسانس دارم و کار هم می کنم خانواده و موقعیت اجتماعی خوبی هم دارم ولی چند سالی است که اصلا خواستگار ندارم. مجرد موندن و بالا رفتن سنم برام یک کابوس شده حتی بعضی وقت ها پریشون از خواب بیدار می شوم نمی دونم چیکار کنم که ازدواج کنم از اونجا هم کیس مناسبی ندارم میشه کمکم کنید.

 6. یاس میگوید:

  سلام من دختری هستم30 سالمه، تحصیل کردم، خانوادم خوبن، هیچوقت چادرملو از سرم در نیاوردم،، تاجایی ک تونستم نمازمو اول وقت خوندم، البته اینا حرفایی نیست ک بگم،، اما میخام شرایطم کامل بگم، طوری بودم ک همیشه خانوادم سرشون بالا بوده،،خیلی از دخترا میشناسم ک هم دوره من بودن تو دانشگاه کلی، دوست پسر داشتن و…
  اما حالا ازدواج کردن و زندگی خوبی هم دارن،،
  من تو سن 18 سالگی دوتا خواستگار داشتم از فامیلا نزدیکم،، اونموقع تازه کنکور ی بودم، عشق دانشگاه تو سرم بود،، ردشون کردم،، بعداز اینکه دانشگاه قبول شدم، چندتا پیشنهاد داشتم،ک از طرف خواهرای پسرا بود، چندتا از پسرا فامیل هم خودشون پیشنهاد میدادن، اما نشد انگار ذهنم بسته بود و به همه ن میگفتم،، الانم سرکار میرم از همکار و آشناها معرفی میکنن،،، ولی من بدون اینکه شرایطشون رو بدونم، میگم نه،، خودمم کلافه م اصن نمیدونم شرایطم برا ازدواج چیه،، با اینکه الان دوست دارم ازدواج کنم،، موقعیتی ک میخام نیست، یا بدون دلیل رد میکنم، لطفا راهنماییم کنید

 7. hadis میگوید:

  سلام من حدیث 23 سالمه قیافه امم خداروشکر خوبه شاید بگید زود واس ازدواج اینا ولی من دوتا خواهر از خودم بزرگتر دارم ک هنوز ازدواج نکردن یعنی خواسگاری نمیاد براشون منم یکی دوبار اومدن ک بابام راضی نبود ک البته ممنونشم ولی من واقعا همه دوستام ازدواج کردن وقتی میبینم اونا سرخونه زندگیشونن عزیت میشم. واینک واقعا از طرف فامیل خیلی طعنه می‌شنویم واقعا دیگ نمی‌دونم باید چکار.

 8. حسین میگوید:

  آدما به همه چیز عادت میکنن.نه با ازدواج خوشبخت میشین نه بدون اون بدبخت.دنیا و زندگی و متاهلی و ازدواج و مادرشدن و پدرشدن .آش دهن سوزی نیس که براش بجنگی.فقط با زمان کنار بیاین به همه چی عادت میکنن

 9. devilishman1989 میگوید:

  سلام.من ۳۰ سالمه و تو ۲۰ سالگی ازدواج کردم و الان ۳ ساله که طلاق گرفتم.از سر شکم سیری نبود.اتفاقاتی افتاد که بهترین راهش همین بود.حالا از اونوقت تا حالا میخوام ازدواج کنم ولی انگار طلسم شدم.اصلا کسی نیست.من ادمی هستم کلا دنبال زندگی هستم نه الواتی.ولی دست رو هر کس هم که میذارم یا پیدا میشه یا اینقدر سنش کمه که مثلا ۲۰ سالشه و با شرایط من سازگار نیست یا کلا دنبال کندن هستن.اصلا موردی که ادمو درک کنه یا هم سن یا همتراز باشه نیست.خانوادمم اصلا نه کسی رو سراغ دارن نه دنبال کسی میگردن.خودم موندم چیکار کنم.کلافه شدم.اصلا شوقی به زندگی ندارم.دیگه اینقدر میبنم بختم بسته شده که به باد هوا گرفتم روزمره زندگیمو.تو خیلی جاها دنبال همسر مورد علاقم گشتم.تو دینور تو اونور ثبت نام کنم.ولی ببتشید انگار ماها جزامی هستیم.انگار ما دیگه دیو دنیا هستیم.حالا اگه باریگر یا هنرمند بودیم تا سومی هم ازدواج پیش میومد و همه خواهان میشدن با شرایطتت.خیلی بد زمونه ای هستش که خیلی خودشونو تافته جدا بافته میدونن.من خودم احساساتی هستم و تو عشق هیچ کم نمیذارم.طرف مقابلم رو بهش ارج میدم.ولی خب شرایط شده سوداستفاده گر.من هرکاری که دختر تو زمینه علاقه و اخساس و دوست داشتن که میخواد ببینه بچشه و حس کنه رو در خودم میبنم و بیش از این جیزی که میگم انجام میدم.ولی کسی نیست.به نظر من به این نقطه رسیدم که از وضع مالی خوب و عالی برخودار باش حتی اگه زن هم داشته باشی باز هم میتونی همسر دیگری داشته باشی.به اینتیجه رسیدم که اصلا عشقی وحود نداره.و اصلا کسی دیگه نمیشناسه عشق و علاقه رو.و منم از حال بد ابن روزگار ۳ سال نابود شدم

 10. محمد میگوید:

  من پسری ۳۰ ساله هستم. به دختری تو دانشگاه علاقه مند شدم چون کار خوبی نداشتم با ایشون صحبت نکردم . وقتی کار خوبی پیدا کردم بعد اتمام درسم به ایشون علاقه مو گفتم و ایشون خیلی راحت گفتن من دوست پسر دارم و دوستش دارم. من شرایط ازدواج داشتم و علاقه زیادی به ایشون داشتم ولی ایشون اصلا به علاقه و تلاش من اهمیت ندادن متاسفانه راحت از من گذشتن . الانم برام سواله چطور یه دختر بین خواستگار و دوست پسر . دوست پسر ترجیح میده و این موضوع رو خیلی علنی بیان میکنه برام جای تعجب داشت

  • یاسر مهدویان میگوید:

   محمد جان، شما را درک می کنم ولی دلیلی نداره وقتی شما به کسی علاقه داری اون دختر هم حتما به شما علاقه داشته باشه، شاید منظور اون خانم این بوده که با پسری به قصد ازدواج دوست هست و می خواهد با همون ازدواج کند، و علنی بیان کردن این قضیه اصلا مشکلی نداره، اتفاقا کار بسیار درستی کرده که تکلیف شما را مشخص کرده تا شما هم به دنبال شخص دیگری برای ازدواج باشید

  • اصغر میگوید:

   به نظر من دختر یا پسری که اصلا ارزشی برای ازدواج قایل نیست نباید براش وقت گذاشت.
   من خودم چند تا وصلت رو جور کردم شاید بیش از ده تا فهمیدم اگه یه دختر یا پسر رفتارش طوری هست که خیلی سختگیری میکنه اصلا براش وقت نذارم.
   کسی که بخواد ازدواج کنه اول از همه ملاکهاش رو واقعی میکنه شما هم مطمئن باش اگه دختری خیلی راحت بهت گفت من دوست پسر دارم اصلا فرد مناسبی برای زندگی طولانی مدت نیست.

  • Bibizahra Mazlom میگوید:

   اون به شما علاقه ای نداشته فقط میخاسته بدون این که دل شما بشکند جواب رد داده باشد

  • hadis میگوید:

   سلام. آره بعضی ایجورین نمی‌دونم متلاشی دوس پسر چی داره آخه. من خودم در گذشته دوس پسر داشتم ولی هیچوقت موقعیت خوب زندگیموازدست نمیدم.

 11. مهرانه میگوید:

  اگر تعیین کننده مهیارها پدر آدم باشه در حالیکه بخاطر شرایط جامعه منکه دخترش هستم با اینکه ۳۴ سالمه و اعتماد کامل به حرفهای پدرم دارم چیکار باید بکنم که پدرم مو رو از ماست میکشه؟!! اگر بخوام جلوش وایسم اخلاقی داره که براحتی میگه برو و مشکلات زندگیت رو خودت حل کن و یا ممکن صدها دلیل بیاره که طرف مقابلت خوب نیست یکی از روشهای پدرم تو امسال که برای خواستگارام اینه که اصلا اجازه نمیده خونه بیان تا نشناسه تازه بعد از شناخت اگه دو سه نفر تاییدش نکنن باید خودش باهاشون حرف بزنه تا تایید بشن تازه بیان خونمون اونوقت من و خواهرم با سن ۳۴؛۳۵ سال موندیم خونه و اکثر خواستگارها تا میشنون پدرم میخواد باهاشون حرف بزنه همچین میرن انگار از اول قرار نبود بیان!!! حرف هیچ کسی رو بغیر از خودش قبول نمیکنه خواهر کوچیکم که الآن ۲۹ سالشه شانس آورد با یه آشنا ازدواج کرد ویابرادرم چون از نظر شغلی و مالی مستقل بود تو ۲۶ سالگیش ازدواج کرد اونوقت من با لیسانس و خواهرم فوق لیسانس پدرم همه رو به یه بهونه ای رد میکنه البته مشکل مالیمون هم زیاده نه به کسی علاقه داریم نه میتونیم جلوی حرف پدرم بایستیم واقعا برزخ از این بیشتر گاهی فکر میکنم بخاطر اینکه جهیزیه نده همه رو رد میکنه از نظر مذهبی خ معتقد هستیم ولی واقعا فشار حرف اطرافیان رو نمیشه تحمل کرد خودمون هم سنمون میره بالا بدون هیچ آینده اسی نه درسی نه شغلی! البته دوستان مثل خودمون کم و بیش دوربرمون هستن واقعا چه میشه کرد؟!!

 12. زهرا میگوید:

  منم ۳۵ سال دارم.هم نیاز دارم ازدواج کنم هم علاقه دارم به تشکیل خانواده.ولی چه فایده نه خواستگاری نه عشقی…فقط دارم زجر میکشم.زجر میکشم که نکنه عفتم زیر سوال بره.اخه تا کی باید مبارزه کنم و مراقب باشم

 13. مریم میگوید:

  سلام،شما به همه پیشنهاد بسته رو کردید،میخوام بدونم اگر به شرایط اعتقادی به هیچ مردی درارتباط نباشیم هم این بسته کمکی میکنه واقعا؟؟
  کاش برای نمونه چند دقیقه ای روبزاریدگوش بدیم

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام بله حتی که به شرایط اعتقادی هم با مردی در ارتباط نباشید این دوره می تونه به شما کمک کنه، در واقه ما در این دوره آموزش دادیم که چه مواردی را در خودتون باید تغییر بدید که شرایط ازدواج و خواستگار داشتن براتون به وجود بیاد، ایت تغییرات درونی هست نه بیرونی

 14. تنها میگوید:

  من پسری ۲۹ ساله با قیافه معمولی از نظر خودم البته کارمم ماهی ۲.۳ تومن حقوقم میترسم پاپیش بزارم میگم نرم خواستگاری جواب رد بشنوم یا دختر وسط ازدواج زیر بار مشکلات تنهام بزاره لطفاً راهنمایی کنید ۰۹۱۸۴۴۳۸۵۸۸جهت مشاوره و راهنمایی بنده خدا خیرتون بده کمک کنید تو عذابم نیاز به مشورت و راهنمایی از شما خواهر و برادرهای خودم دارم دارم ممنوم

 15. صابر میگوید:

  سلام
  من مردی تنها هستم متولد 1/1/1361 میخواهم ازدواج کنم آیا اینجا دختر خانمهایی هستند برای ازدواج و تشکیل خانواده ای بی شیله پیله من منتظر جوابتون هستم.
  تا میتونید اجازه ندید خانوادتون تو زندگی خصوصیتون وارد بشه چه مرد چه زن چون شروع و پایان خوشی نحواهد داشت. اکثر بی ازدواجی های ما دخالت خانوادهاست و به قول خودشون ما بد شمارو نمیخاهیم ولی نمیدونند این یه جهنمی به پا میشه واسه دوتا جوون و زندگی و آیندشونو از هم میپاشونند.

 16. کاوه میگوید:

  سلام میخواستم در جواب اون دخترخانومایی که میگن خواستگاران بگم مشکل ازاونهانیست که خواستگاران مشکل ازماپسرهاست که وضعیت مالیمون بده ونمیتونیم یک زندگی رو اداره کنیم.تنهازندگی کردن بهترازاینه که دخترمردموبدبخت کنی ونتونی به آرزوهایش برسونی وگرنه کی اززن وفرزندبدش میاد

  • یاسر مهدویان میگوید:

   کاوه جان، ما به دنبال مقصر نیستیم. هر کسی باید وظیفه خودش رو بدرستی انجام بده. یکی از دلایلی که پسرها شرایط مالی خوب ندارند اینه که هدفگذاری را به درستی نمی دانند، قطعا اگر با روش های هدفگذاری و کشف استعداد های خودشون آشنا باشند می تونن شرایط مالی خیلی خوبی برای خودشون درست کنند. پیشنهاد می کنم سری به محصول هدفگذاری به روش نابغه ها بزنید، می تونه براتون خیلی زیاد مفید باشه

 17. فاطمه میگوید:

  سلام منم 32 ساله همه فک میکنن 26 سالمه جذاب و خوش چهره هم هستم ولی خواستگاری نداشتم،کارمندم و خداروشکر درآمد بالایی دارم…اینقدر واسه این نبودن خواستگار غصه خوردم که فقط خدا خودش خبر داره،…ولی الطاف خدا برمن کم نبود، از درآمد زیر صفر الان اوضاع مالیم عالیه غصه ی چیزی رو نمیخورم و مطمئنم که بزودی اوضاع من عالیتر میشه و من قول خوشبختی رو بخودم داده ام… از بیست سالگی نیاز شدید داشتم و بهیچ عنوان حاضر نبودم با پسری سرگرم بشم فقط دلم تشکیل خانواده میخاست… اجازه نمیدادم کسی ازم سو استفاده کنه ولو با یه قدم زدن بیرون…تاالانم منتظر رحمت خدام… و مطمئنم همون مردی که میخام هم تو دنیا هست و یه روزی از این روزا میاد و میگه بیا زندگی رو که ارزشو داشتی باهم بسازیم… من بینظیرم و لایق بهترین مرد و باوفاترین و باشخصیت ترین و خانواده ی عالی هستم…. بچه ها فهمیدم اضطراب و نگرانی درونی ما باعث میشه خواستگار نداشته باشیم، باورهامونو عوض کنیم و منتظر نباشیم یه آدم بیاد مارو خوشبخت کنه،،،خودمون خوشبخت زندگی کنیم تا خوشبختی بیشتری (عشق ایده آل) هم هروقت تمایل داشت بیاد و آنوقت ما یاد گرفتیم هرگز عجله نکنیم و بافکر باز و اطمینان در موردش فکر کنیم… هر طور میدونین خوش بگذرونین با مسافرت، عبادت، آرایش کردن، خرید کردن، حتی گریه های یواشکی جلو آینه… تا وقتتون بگذره و موقعیت های بهتری براتون جور بشه و وارد مرحله ی قشنگتر زندگی تون بشید. اگ الان ناراحت باشید، در زندگی زناشویی هم ناراحت هستید… شک نکنید…اونم خیلی عادی میشه… ارزش و اعتماد بنفس تون رو ببرید بالا و هیچ اهمیتی به افراد کوته فکر نشون ندین تنها کار اینه که ازشون فاصله بگیرید و با پرستیژ زندگی کنید تا همه بدونن که چقدر متشخص و خانوم هستین… شل نگیرین، قوی باشید لطفاً

  • یاسر مهدویان میگوید:

   فاطمه جان با خیلی از حرف هات موافقم و با چندتاشون مخالف
   عالیه که امیدوار باشیم و منتظر رحمت الهی، اما تا زمانی که آمادگی لازم را در خودمون ایجاد نکنیم به هیچ عنوان نمی توانیم از رحمت الهی هم استفاده کنیم،
   یک دختر برای داشتن ازدواج همراه با عشق، نیاز به آمادگی ها و مهارت هایی دارد و تا زمانی که مهارت های لازم را در خود به وجود نیاورد قطعا نمی تواند ازدواج خوبی داشته باشد. در محصول ” هشت قدم برای جذب خواستگار” مفصل در این زمینه آموزش هایی را ارائه داده ام.

 18. سمیه میگوید:

  سلام آقای مهدویان..با تعریفی که از ویژگیها و مشخصات خود فرمودین دیگه اینروزا خیلی کم‌پسری پیدا میشه که اهل دوس دختر نباشه..خدا حفظتون کنه.انشاالله که به آرزوی قلبیتون برسین.راستش من خیلی خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام سمیه جان
   من هم خوشحالم که به خانواده بزرگ زیبا اندیشی پیوستید، سپاس از همراهی شما

 19. مهدی میگوید:

  سلام
  وضع منم خیلی بهتر نیست با اینکه پسرم تحصیلات دارم تیپ ظاهر خیلی مناسب دارم کارم تازه برام جور شده ولی خانوادم حاضر به هیچ کمکی برای ازدواج کردنم نیستن دیگه حالم داره از مادرم بهم میخوره در حالی که سالها عاشقش بودم وقتی میبینم مادرای دیگه چطور میگدرن دنبال دخترای خوب من هر وقت بهش میگم میگه من کار ندارم. منو رها میکنه اعصابم بهم میریزه از اون طرف مذهبي هستم دوست ندارم دوست دختر بگیرم خنده داره تو خیابون که راه میرم همه میگن خوشبه حالش با این تیپ صدتا دوست دختر داره ولی نمیدونن من هیچی ندارم تو زندگیم نه دوست دختری نه عشقی نه همسری نه نامزدی دیگه هم شد سی سالمون ازدواج هم. نیاز به کمک دیگران داره حداقل تو انتخواب کمک. کنن دیگه منم باید به فکر خودم باشم اخر سر دست یک دخترو میگیرم میارم میگم همین که هست

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام مهدی جان
   متاسفم که چنین مشکلی برات پیش آمده
   اما دوست دختر گرفتن با انتخاب همسر توسط خودت متفاوت هست. تمام ذهنیت ما این هست که به جای اینکه مادر شما برای شما دختری را انتخاب کند بهتر هست خودتون نسبت به شناختی که از خودتون دارید و نسبت به اهداف و آینده و نگرش خودتون، همسری را انتخاب کنید. چنین کاری به مذهبی بودن یا نبودن ربطی ندارد

  • نرگس میگوید:

   ميشه لطفا اگه ازدواج نكردين شماره بدين ؟
   نمونه هاي شما منقرض شده هستن

  • Z میگوید:

   من خیلی اتفاقی وارد این سایت شدم (از این جهت میگم که من کلا ۲۰ سالم هست و دارم درس میخونم و اصلا ….)،برام جالب شد حرفای دوستان و نظراتشون تا اینکه رسیدم به حرف شما!!!! یه ادم تازه اونم مذهبی مادرش هر چقدرم بد باشه هیچ وقت نمیگه حالم ازش بهم میخوره هیچ وقتتتت با این طرز فکر چه انتظاری برای احترام همسرتون به خانوادتون دارید ؟؟؟ با همه این ها امیدوارم زودتر مشکلتون برطرف بشه .

 20. mary میگوید:

  من یه دختر 26 ساله مجرد هستم و کارمند. شاید هنوز دیر نشده باشه ازدواج واسم. اما واقعا بعضی وقتا خسته میشم. واقعا چرا تا به نسل ما که رسید همه چیز از اعتماد بگیر تا اوضاع اقتصادی جامعه انقدر سخت شد.. ولی فقط ما دخترا سخت گیر نیستیم بخدا بعضی پسرا با خانواده شون هم خیلی سخت میگیرن..

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام دوست عزیز
   کاملا شما را درک می کنم به همین دلیل محصول 8 قدم برای جذب خواستگار را تهیه کردم که قطعا می تونه کمک زیادی به شما بکنه که ازدواج خوبی داشته باشید

 21. شهرزاد میگوید:

  سلام
  من دختری هستم 39 ساله با ظاهری خوب. و شاغل
  موقعیت خانوادگی متوسط رو به بالا
  اما متاسفانه کن خواستگار ندارم و کسی جذب من نمیشه و احساس می کنم کسی دوست نداره من شریک زندگی اش شوم
  می خوام ببینم من چکار کنم نن واقعا دوست دارم ازدواج کتم از طعنه های دیگران خسته شدم. وقتی از سر کار برمیگردم شدم جلفا خواهر برادرهایم که ازدواج کردن هر کدوم یک دستوری میدند و من باید بی جوت و چرا انجام بدم تا مجرد بودن و سن بالیم را تپ چشمم نکوبنآیا امید داشته باشم برای ازدواج
  یا اصلا راهی برای من وجود نداره با وجودیکه. سنم بالاست

  • یاسر مهدویان میگوید:

   سلام شهرزاد جان
   محصول 8 قدم برای جذب خواستگار که در سایت قرار گرفته خیلی زیاد می تونه به شما کمک کنه

  • پری میگوید:

   سلام… من چه اون موقع که بیست ساله بودم و چه الان که چهل ساله شده ام تقریباً خواستگار نداشتم. منم قیافه ام بد نیست تحصیلکرده هستم و حتی مقداری پول برای خرید جهاز پس انداز کرده ام ولی خواستگار ندارم اون دو سه موردی هم که معرفی شده بودم به چند نفر، منو پسند نکردند.

   • یاسر مهدویان میگوید:

    سلام پری خانم
    اصلا جای نگرانی نیست. خیلی از دخترهای دیگر هم متاسفانه شرایط شما را دارند، دلیل آن هم این است که متاسفانه در جامعه ما آموزش های لازم در این زمینه وجود ندارد. برای همین ما محصول جذب خواستگار را آماده کرده ایم. در این محصول راهکارهایی ارائه می دهیم که با اجرای آنها بدون شک شما می توانید یک ازدواج موفق داشته باشید. از لینک زیر می توانید جزئیات آن را ببینید.
    جذب خواستگار

 22. نسترن میگوید:

  منم واقعا اعصابم خورد شده.سی سالمه ولی هنوز نتونستم ازدواج کنم.قیافم خوشگله ولی چه فایده.کار هم که نیست لااقل خودمون رو باهاش سرگرم کنیم.همه ما جوونها یکی یکی داریم پر پر میشیم.دیگه خسته شدم از بس شب و روز گریه کردم.هیچکسو ندارم باهاش درد دل کنم.تورو خدا کمکم کنید.همش به خودکشی فکر میکنم.

  • یاسر مهدویان میگوید:

   احساس شما را کاملا درک می کنم
   بهتون پیشنهاد می کنم محصول 8 قدم برای جذب خواستگار را از سایت ما تهیه کنید و گوش کنید و اجرا کنید
   قطعا به نتیجه خواهید رسید
   در صورت لزوم می تونید از طریق کانال تلگرام با ما در ارتباط باشید

  • mary میگوید:

   خدا نکنه عزیز دلم… خودکشی واسه چی.. دور از جونت…از بس که بی لیاقتن… انشالله یه ازدواج خوب قسمتت شه که به حرف الانت یه روز خنده ت بگیره..

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.