با قانون جذب عشق با فرد مورد علاقه تان ازدواج کنید

با قانون جذب عشق با فرد مورد علاقه تان ازدواج کنید

قانون جذب عشق

به احتمال زیاد شما در مورد « قانون جذب عشق » برای رسیدن به خواسته هایتان مثل رشته تحصیلی دلخواه، شغل مناسب، درآمد عالی، همسر ایده آل شنیده اید.

از قانون جذب عشق می توانید برای جذب شخصی استفاده کنید که ویژگی ها و خصوصیات دلخواه شما را داشته باشد. در ادامه نگاهی به مقاله ی رمزگشایی یکی از رازهای دلبری که هر خانمی باید بلد باشد. خواهیم داشت.

استفاده صحیح از قانون جذب عشق در زندگی تاثیرات شگفت انگیزی دارد. اما متاسفانه بسیاری از ما دقیق نمی دانیم قانون جذب برای عشق و ازدواج چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

اگر می خواهید با قانون جذب عشق ، نحوه استفاده و تاثیرات شگفت انگیز آن آشنا شوید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 

قانون جذب عشق

 

قانون راز جذب عشق چیست؟ قانون جذب عشق یعنی توانایی جذب هر چیزی که روی آن متمرکز می‌شویم. قانون جذب می تواند هر آنچه را که در ذهن و افکار ما وجود دارد، به واقعیت تبدیل کند.

همه افکار و ذهنیت ما موجودیت پیدا می‌کنند. اگر شما بر روی مسائل منفی همچون غم، شکست در عشق، شکست در کسب و کار، رد شدن از امتحان، بیماری و … متمرکز شوید این افکار منفی دیر یا زود در زندگی تان به واقعیت تبدیل می شود.

اما اگر روی افکار مثبتی همچون داشتن همسری ایده آل، ازدواج موفق، داشتن یک شغل مناسب، درآمد عالی، قبولی در آزمون، موفقیت در کسب و کار و … متمرکز شوید و در همین راستا برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید قطعا به آنچه می خواهید می رسید.

قانون جذب برای عشق

از زمانی که روی خواسته‌هایتان تمرکز کنید، ذهن ناخودآگاه تان به دنبال راهی برای رسیدن به آن خواهد بود.

نکته مهم در مورد قانون جذب و عشق : قانون جذب عشق تنها به معنای فرورفتن در فکر و خیال نیست. این قانون به ما نمی‌گوید دست روی دست بگذارید و فقط و فقط به آن چیزی که می خواهید فکر کنید. آرزو کردن لازم هست، اما کافی نیست.

قانون جذب می گوید: «هر چیزی را که تصور کنید و عمیقا بخواهید می توانید به آن برسید. به شرطی که برای رسیدن به آنچه می خواهید برنامه ریزی و تلاش هم بکنید.»

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به عشق خود و ازدواج پایدار استفاده کنید.

 

قانون جذب برای عشق

مراحل قانون جذب عشق

برای استفاده اصولی از قانون جذب عشق باید این 5 مرحله را در زندگیتان پیاده سازی کنید.

مرحله اول: دقیقا مشخص کنید چه خواسته هایی دارید.

برای اینکه به خواسته های خود دست یابید نیاز است ابتدا بادقت بررسی کنید. ببینید فردی را که می‌خواهید به سمت خود جذب کنید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ از لحاظ ظاهری، شخصیتی، رفتاری، تحصیلی، درآمد و … چگونه باشد؟

یک قلم و کاغذ بیاورید. یک لیست از مشخصات همسری که می خواهید را بنویسید.

 • دوست دارید قیافه اش چه شکلی باشد
 • قدش بلند باشد یا متوسط
 • هیکلی باشد یا لاغر
 • میزان تحصیلاتش چقدر باشد
 • کارمند باشد یا شغل آزاد داشته باشد
 • درآمدش چقدر باشد
 • میزان شوخ طبعی اش چقدر باشد
 • بیشتر فردی احساساتی باشد یا منطقی
 • صمیمی و خنده رو باشد یا جدی
 • درون گرا باشد یا برون گرا
 • بسیار با نظم و دسییپلین باشد یا نه با کمی شلختگی موافقید
 • باورها و عقایدش در مورد سیاست چگونه باشد
 • از نظر مذهبی چگونه باشد
 • چقدر اهل تفریح و خوشگذرانی باشد
 • چه نوع رفتاری با شما، فرزندان، خانواده و دوستانتان داشته باشد
 • چقدر اهل ریسک پذیری باشد
 • و …

مرحله اول: دقیقا مشخص کنید چه خواسته هایی دارید.

هر خصوصیتی که برایتان مهم است و می خواهید مرد مورد علاقتان داشته باشد را بنویسید.

قانون جذب و عشق

سعی کنید به فرد خاصی فکر نکنید. شما باید به داشتن همسری با مشخصاتی که دوست دارید تمرکز کنید نه فقط یک شخص خاص. از کجا می دانید آن فرد خاص دارای خصوصیاتی است که می خواهید؟

خوب فکر کنید و لیست بالا را با وسواس و دقت زیاد کامل کنید. سری نیز به مقاله ی 10 نشانه مهم از سوی پسری که شما را نمی خواهد. میزنیم.

تمام ویژگی‌هایی که دوست دارید همسرتان داشته باشد را بنویسید و خواسته‌تان را برای کائنات اعلام کنید و منتظر پاسخ بمانید زیرا افکار شما به واقعیت تبدیل خواهد شد.

اگر بخواهید تنها فرد خاصی را در نظر بگیرید ممکن است او بسیاری از خصوصیاتی که می خواهید را نداشته باشد. از خدا بخواهید آنچه بهترین هست برایتان رقم بخورد.

شما فردی را می‌خواهید که با او خوشبختی و لذت یک زندگی مشترک عاشقانه را تجربه کنید. پس به دنبال ویژگی‌هایی که می خواهید باشید نه فرد خاصی.

شاید به دلیل اینکه تا به حال روی باورهای خود کار نکرده اید چنین شخصی را در اطرافتان نبینید. اما همین که روی افکار و باورهای خود کار کنید فردی با ویژگی هایی که می خواهید را پیدا و با او آشنا می شوید.

قانون جذب و عشق

مرحله دوم: افکار منفی را کنار بگذارید.

بارها و بارها پیش آمده که چیزی را مدتی طولانی بخواهید، اما به آن نرسید؟ تا به حال شده زمانی که بیخیال همه چیز می شوید ناگهان آرزویتان به واقعیت تبدیل می شود؟

چرا؟ گاهی شما خواسته ای دارید اما به جای اینکه روی تحقق یافتن آن متمرکز باشید روی نبود و نداشتن آن فوکوس می کنید. به همین دلیل دچار یاس و ناامیدی می شوید. اما وقتی که به خود می گویید خودم مهم هستم ناگهان رویای شما محقق می شود.

یکی از بزرگترین موانع در تحقق یافتن خواسته هایتان، شک و تردید و انرژی های منفی است. خواسته هایی دارید، اما در رسیدن به آن شک دارید. ناامید هستید.

بارها شده افرادی که می خواهند بچه دار شوند بعد از مدتی آنقدر به خاطر نداشتن بچه ناامید می شوند به خودشان شک می کنند که نکنه من مشکلی دارم. به همین دلیل دچار ناباروری بدون دلیل می شوند. اما به محض اینکه احساس کنند بدون بچه هم می توانند زندگی زیبایی داشته باشند و ناامیدی و اندوه را کنار می گذارند، خیلی زود صاحب فرزند می شوند.

یا افراد مجردی که شدیداً خواهان ازدواج هستند، نمی ‌توانند لحظه‌ای از فکر کردن به تنهایی خود دست بردارند. آنها احساس تنهایی، غم و ناامیدی شدیدی می کنند.

اما لحظه‌ای که احساس می کنند می توانند از دنیای مجردی خود هم لذت ببرند و اعتقاد داشته باشند شخصی که دوست دارند وجود دارد و در زمان مناسب آن را خواهند یافت، ناگهان عشق ایده آل آنها وارد زندگی‌ شان می‌شود.

هیچگاه به خاطر نبود و فقدان عشق در زندگیتان ناامید و غمگین نباشید بلکه سعی کنید از زندگی خود لذت ببرید و در کنار آن با روش هایی که می گویم عشق ایده آل خود را جذب کنید.

 

مرحله دوم: افکار منفی را کنار بگذارید.

مرحله سوم: خودتان را فردی شایسته و توانمند ببینید.

در تکنیک جذب عشق باید خودتان را لایق این بدانید فردی که به آن علاقه دارید را جذب می ‌کنید و این موضوع را عمیقا باور کنید.

خود را دست کم نگیرید. آیا درست است فکر کنید چون خیلی زیبا نیستید نمی توانید با فردی زیبا ازدواج کنید و نباید زیبایی ظاهری را جزء ویژگی های طرف مقابل در نظر بگیرید؟

نه! من افراد زیادی را می شناسم که خانم یا آقا چندان زیبا نبودند اما همسرشان بسیار زیبا و خوشگل است.

عاقلانه نیست به خاطر این که فکر می ‌کنید، نمی‌توانید زندگی و موقعیت بهتری پیدا داشته باشید، از خواسته های قلبی خود صرف نظر کنید.

مهم نیست چه قیافه و اندامی دارید. مهم نیست چه درآمدی دارید. شما آنقدر بد نیستید که سزاوار زندگی با همسری بددهن یا بدرفتار باشید.

به خودتان بگویید:

 • من آدم خوبی هستم
 • از لحاظ ظاهری زیبا هستم
 • قد و هیکل متناسبی دارم
 • من دلسوز و مهربان هستم
 • من لایق بهترین ها در زندگی هستم
 • من شایسته فردی با این ویژگی ‌ها هستم
 • من حتما به فردی با ویژگی های دلخواهم می ‌رسم.

این جملات را بنویسید و هر روز به خودتان بگویید.

مرحله سوم: خودتان را فردی شایسته و توانمند ببینید.

راز جذب عشق

فرض کنید می‌خواهید به یک شغل خوب داشته باشید. فقط نباید به شغل مورد نظر خود فکر کنید و تجسم کنید به آن رسیده اید. بلکه وقتی احساس ارزشمندی شما تا حدی زیاد می‌شود که آن شغل و جایگاه را لایق خود بدانید، بعد از مدتی صاحب آن می شوید.

در مورد عشق و ازدواج هم همین ‌طور است. شما تنها با فکر کردن به فرد خاصی به عشق تان نمی‌ رسید. بلکه وقتی ابتدا خودتان را دوست بدارید، احساس ارزشمندی می ‌کنید و خود را لایق این فرد و امثال آن می دانید. به او می‌رسید و یک ازدواج موفق را تجربه می ‌کنید

مرحله چهارم: رویایتان را تجسم و تصویرسازی کنید.

مرد دلخواهتان را در ذهنتان مجسم کنید. انگار وجود خارجی دارد. تصور کنید که در جلسه خواستگاری رو به روی او نشسته اید. با او حرف می زنید. در مورد آینده و اهداف مشترکتان صحبت می کنید.

سفره عقد خود را مجسم کنید .بله می گویید و همه برایتان دست می زنند و کِل می کشند.

احساساتی را تجربه کنید که اگر آن فرد در دنیای واقعی می بود، می داشتید. احساساتی نظیر شادی و هیجان.

اینها را بارها و بارها در ذهنتان تمرین کنید تا زمانی که به واقعیت تبدیل می شود برایش آماده باشید.

مرحله چهارم: رویایتان را تجسم و تصویرسازی کنید.

مرحله پنجم: برای جذب عشق خود برنامه ریزی و تلاش کنید.

بعد از آن که از لحاظ ذهنی خود را آماده کردید و به این نتیجه رسیدید که شما فردی شایسته هستید و لیاقت بهترین ها را دارید، وقتی مشخص کردید که می خواهید همسرتان چه خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد نوبت به عمل می رسد.

شما باید این 2 کار را انجام دهید:

1- سعی کنید بیشتر به مکان هایی بروید که به احتمال زیاد فردی با ویژگی هایی که در نظر دارید آنجا حضور دارد.

خود را متعهد كنید كه حداقل هفته ای یک یا دو بار به جایی بروید كه  افراد همفكر و هم سیلقه شما در آن جمع حضور دارند.

اگر تصمیم گرفت ه­اید که با شخصی با گرایش ­های مذهبی آشنا شوید باید به مکان­های مذهبی بروید. در مراسم های معنوی بیشتر شرکت کنید. باید عضو انجمن­های مذهبی شوید و فعالیت کنید.

اگر می خواهید با یک موسیقیدان ازدواج کنید. در کلاسهای متعدد موسیقی شرکت کنید. عضو انجمنی شوید که موسیقیدانان معمولا عضو آن می شوند.

2- خجالت را کنار بگذارید. به دوستان و آشنایان خود به صورت مستقیم یا غیر مستقیم اعلام کنید به دنبال ازدواج و شریک زندگی ایده آل هستید. و بگویید دوست دارید همسر آینده تان چه خصوصیاتی داشته باشد. البته هنگام اعلام کردن خواسته خود ضعیف، محتاج و درمانده به نظر نرسید.

محصول پیشنهادی :

از اینکه تا آخر مقاله همراهی کردید بسیار ممنونم و البته میشه فهمید شما برای زندگی خودتان ارزش قائل هستید و به دنبال یک ازدواج عاشقانه و پایدار هستید.

برای اینکه شخصی را که دوست دارید مجذوب خود و با آن ازدواج کنید باید با تکنیک های جذب عشق آشنا باشید.

 

جذب خواستگار

 

از 0 تا 100 آنچه شما با توجه به جامعه امروزی، نوع رفتارها و ویژگی های مردان امروزی و خلاء های آموزشی نیاز دارید بیاموزید در محصول « 8 قدم تا جذب خواستگار » وجود دارد.

چون تا به اینجا ما را همراهی کردید، کد تخفیف 15 درصدی هدیه ما به شما خانم عزیز است تا بتوانید برای محصول « 8 قدم تا جذب خواستگار » سرمایه گذاری کنید و برای زیباتر شدن زندگیتان تلاش کنید.

کد تخفیف : taghire-zendegi

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.