فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟

در بیشتر مشاوره هایی که با افراد دارم همواره یک سوال مطرح می شود: چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟ یا چگونه کسی را که دوست داریم جذب خود کنیم ؟ این سوال مشترک که دغدغه ذهنی خیلی ها است مرا بر آن داشت تا مقاله ای را به آن اختصاص دهم.

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیماغلب ما آدم ها تصور می کنیم برای اینکه یک نفر را عاشق خود کنیم خوب صحبت کردن کافی است ولی برای عاشق کردن دیگران یک ویژگی مهم را نباید فراموش کنید. این ویژگی چیست؟ شنونده خوبی باشید.

وقتی شنونده خوبی باشید در واقع دارید دیگران را تشویق می کنید که صحبت کنند و این طور به نظر می رسد که بسیار خوش صحبت هستید. مردم عاشق این هستند که ساعت ها در مورد خودشان، مطالب مورد علاقشان و احساسات خود نسبت به موضوعات مختلف حرف بزنند.

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم

.

با گوش دادن صحیح چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟

۱- یکی از بهترین روش ها برای علاقمند کردن یک فرد به خود اینست که از او سوالاتی درباره خودش بپرسید. سوالاتی بپرسید که او دوست دارد جوابش را بدهد. تشویقش کنید که درباره خودش و کارهایش و علاقه مندی هایش برایتان حرف بزند. برای جلب محبت او بیش از هر چیز به دقت به حرفهای او گوش دهید. با گوش دادن دقیق، به او می فهمانید که به دنبال درک او هستید. در عوض، او هم شما را مورد اعتماد و دوست داشتنی می داند.

۲- برای اینکه یک نفر را عاشق خود کنیم با علاقه و با تمام وجود به صحبتهایش گوش دهید. وقتی فردی با اشتیاق با شما صحبت می کند کاملا به او توجه کنید و کمی به سمت او خم شوید، با آرامش در چشمهایش نگاه کنید و به حرفهایی که می زند اهمیت دهید. زمان هایی که در وسط حرف زدن چند ثانیه سکوت می کند تا نفس بگیرد و یا یاد مطلبی بیفتد، شما باید ابراز کنید که مایلید ادامه صحبت هایش را بشنوید و این را با گفتن کلماتی مثل: چه جالب، ادامه بده، خب بعد چی شد و … بروز دهید، اینگونه به او بفهمانید که از شنیدن حرفهایش لذت می برید آنگاه خواهید دید که چگونه گل از گلش شکفته می شود.

[box type=”tip” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”18″]به شما دختر عزیز توصیه میکنم قبل از هر اقدامی فیلم کوتاه زیر را با دقت تماشا کنید[/box]

.

.
 ۳- هنگامی که طرف مقابلتان صحبت می کند در راستای تایید حرفهایش سرتان را تکان دهید، سعی کنید بعضی از جملاتش رو عیناً تکرار کنید و هر از گاهی از کلماتی مثل : «دقیقا، درست است، بله» استفاده کنید. این یکی از روشهای بسیار موثر برای عاشق کردن دیگران است و نشان می دهید کاملاً حواستان به او هست.

۴- یکی دیگر از مهم ترین راهکارها برای اینکه بدانید چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم اینست که وقتی طرف مقابلتان در مورد مساله ای که ناراحتش کرده است و صحبت می کند، سریع به دنبال پیدا کردن راه حل نباشید. در بیشتر مواقع فرد فقط دنبال این است که شما مشکلش را بشنوید و انتظار کمک و ارائه راه حل از شما ندارد. او فقط نیاز دارند که از جانب شما همدردی دریافت کنند.

البته این به این معنی نیست که بی خیال باشید و هیچ قدمی برای حل مشکل او بر ندارید. نه! بلکه در وهله­ اول فقط گوش کنید، با علاقه زیاد گوش کنید و با او ابراز همدردی کنید. بعد اگر خواستید می توانید بپرسید که چه کاری از شما ساخته است و چه کمکی از دست شما بر می آید.

۵- اگر یک نفر در مورد مشکلاتش با شما حرف می زند، فقط به کسی نیاز دارد که به او گوش دهد. لزومی ندارد در همان ابتدا او را نصیحت کنید یا به خاطر اشتباهی که کرده سرزنش کنید.

۶- لبخند بزنید و مهربان باشید. در هنگام گوش کردن به حرف های طرف مقابلتان لبخندی ملایم بر لب داشته باشید و گاهی برای تایید صحبت های او از بله به همراه لبخند استفاده کنید. به او بفهمانید از اینکه با او هستید لذت می برید.

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم؟

شما دختر خانم جوانی که در حال خواندن این مقاله هستید، میدانم که ذهن شما درگیر سوالاتی است که درمورد پسر مورد علاقه تان دارید:

چرا همیشه گرفتار عشق یک طرفه میشوم و به بن بست عشقی می رسم؟

پسرها از چه دخترانی خوششون میاد؟

چرا نمیتوانم پسر موردعلاقه ام را جذب خود کنم ؟

چگونه با دوست پسرم ازدواج کنم؟

چگونه پسر مورد علاقه م را عاشق خود کنم؟

چطوری میشه یه پسر رو غیر مستقیم جذب کرد؟

این سوالات کاملاً طبیعی هستند چون اینگونه آموزشها معمولاً نه از طرف خانواده و نه از طرف جامعه به دختران داده نمی شود و همین می شود که بسیاری از دختر خانم ها از بدست آوردن پسر مورد علاقه شان شکست می خورند.

در رابطه برقرار کردن با یک پسر نکاتی که باید رعایت کنید خیلی زیاد هستند و البته مهم.

شما باید یاد بگیرید که چطور علاقه تان را به دوست پسرتان نشان دهید و او را عاشق خود کنید؟

 

برای داشتن یک ازدواج موفق با دوست پسرتان اینجا را کلیک کنید

 

 

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. Bita0936 اینگونه نظر داد

    تشکر از زحماتتون استاد .خیلی مفید و اموزنده بود . خدارو شکر میکنم که تو این مملکت انسانهایی گرانقدر مثل شما هستند که با راهنماییهاشون از گمراهی و اشتباه بیش از اندازه نجات پیدا میکنیم.
    دختر ها خیلی ساده هستند .متشکر از راهنماییتون.خدا خیرتون بده.
    تشکر.

  2. fakhri1348 اینگونه نظر داد

    مرسی از اطلاعات خوب شما من خیلی لذت بردم