چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم | با به کارگیری این نکته میتوانید مرد را برای ازدواج جذب کنید

چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم

چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیمچگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم

چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم ؟ آیا شما جزء آن دسته از دخترانی هستید که به تازگی با پسری آشنا شده اید و به دنبال راهکارهایی هستید تا رابطه خود را به ازدواجی عاشقانه و پایدار تبدیل کنید.

اگر می خواهید بدانید چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم ؟ این مقاله را تا انتها بخوانید.

چگونه مردان را برای ازدواج جذب کنیم

یکی از این مهم ترین تکنیک هایی که با به کارگیری آن می توانید مرد مورد علاقه خود را برای ازدواج جذب کنید این است: فردی منعطف باشید.

اگر نامزدتان راجع به مباحثی همچون سیاست یا هر مسئله دیگری که به زندگی و آینده شما خیلی ربط ندارد و اهمیت چندانی ندارد، عقاید خاص خودش را دارد و شما با او مخالف هستید به جای مجادله و بحث بهتر است که موضوع صحبت را مؤدبانه تغییر دهید.

از بحث و مجادله بیهوده دوری کنید. نظرات و عقاید هر کس محترم است و هیچ دلیلی ندارد که شما تلاش کنید تا عقاید طرف مقابل خود را تغییر دهید.

چگونه مردی را برای ازدواج جذب خود کنیم

چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم ؟ پسری به من مراجعه کرده بود و تعریف می کرد:

«من یک رابطه آرام و بدون هر گونه تنش را می خواهم. از مشاجره و دعوا بیزارم. من دوست دارم همسر آینده ام فردی منعطف باشد.

اما نامزدم این گونه نیست. کافی است در مورد مسئله ای نظرش با من متفاوت باشد، تا عقیده و حرف خود را به کرسی ننشاند دست از سرم بر نمی دارد. اگر من مقاومت کنم کارمان به بحث و مجادله کشیده می شود.

من همیشه سعی می کنم کوتاه بیایم. دلیل این همه مقاومت و سرسختی او را نمی فهمم هر کس افکار خودش را دارد. هیچ دو آدمی شبیه هم نیست. در بعضی از موضوعات برای من مهم نیست که نظر همسر آینده ام با من یکی نباشد اما او می خواهد از همه لحاظ مثل او فکر کنم.»

ایـن خیلی خوب است که خودتان باشید. نظرات خود را راجع به موضوعات مختلف با نامزدتان در میان بگذارید، اما بدون آنکه را او مجبور گردانید که بپذیرد در اشتباه است، حرف شما را قبول کند و یا آنکه او را بر اساس عقایدش مورد ارزیابی قرار دهید.

به این بیندیشید که اگر شما و نامزدتان در مورد مسئله ای هر دو بر سر حرف خود پافشاری کنید و کوتاه نیایید، باید فاتحه عشق و رابطه ای که بین تان است را بخوانید.

چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم ؟ به جای بحث و جدل در مورد یک موضوع سعی کنید علت اختلاف سلیقه تان را دریابید. به هر حال زن و مرد در دو خانواده با تربیت و فرهنگ های متفاوت بزرگ شده اند. هیچگاه یک خواهر و برادر هم که در یک خانواده با تربیت یکسان بزرگ شده اند دقیقا مثل هم فکر نمی کنند.

یکی از شگفتی های آفرینش، وجود تفاوت ها بین زنان و مردان است. این مسئله را بپذیرید که ذهن زنان و مردان، تفاوت های زیادی دارد.

اگر می خواهید ازدواج موفق داشته باشید باید این تفاوت های را بشناسید و روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید، زیرا بسیاری از دعواها و اختلافات ریشه در این تفاوتها دارد.

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

همیشه می گویند زنان موجودات پیچیده ای هستند. اما به هر حال مردان هم پیچیدگی های خاص خود را دارند.

نمی توان بدون آگاهی و نسنجیده مردی را به ازدواج با خود ترغیب کنید.

یک پیشنهاد ویژه برایتان دارم.

شما می توانید روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید؟؟!!

یعنی چی؟ شما می توانید با ذهنیت و دنیای مردان آشنا شوید.

اما چگونه ؟

کافیست در فرم پایین نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید.

 1 دیدگاه برای “چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم | با به کارگیری این نکته میتوانید مرد را برای ازدواج جذب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.