چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم ؟

چگونه عشق خود را به یک پسر نشان دهیم

چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم

چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم وقتی با یک پسر آشنا می شوید از همان ابتدای رابطه دوست دارید که عشق و علاقه خود را به او نشان دهید. به پسر مورد علاقه تان نشان دهید او را فقط به خاطر خودش دوست دارید تا احساس خاص بودن کند. بعضی از دختر خانم ها از همان ابتدا که با طرف مقابل آشنا می شوند دوست دارند اطلاعاتی در مورد وضع مالی پسر و خانواده اش یا گذشته او به دست بیاورند.

شاید در نگاه اول بد نباشد و پیش خود بگویید:

«من باید در مورد کسی که می خواهم با او ازدواج کنم اطلاعات کافی داشته باشم».

حال بیایید این موضوع را برای خود تجسم کنید. در ذهنتان، خود را جای طرف مقابل بگذارید. با دختری آشنا می شوید. دختر از همان اول به دنبال مسائل مادی و جستجو در گذشته­ شماست. آیا شما عاشقانه چنین شخصی را دوست خواهید داشت؟ آیا با این کارها شما نسبت به او دلسرد نخواهید شد؟ آیا پیش خود نخواهید گفت که او فقط به دنبال پول من است.

چگونه علاقه خود را به طرف مقابل نشان دهیم

چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم ؟ برای این که به طرف مقابل بفهمانید دوستش دارید در ابتدای رابطه سعی کنید از پرسیدن چنین سوالاتی بپرهیزید:

  • چقدر درآمد دارید؟
  • خانه دارید؟
  • قیمت ماشین تان چقدر است؟ 
  • قبلاً با دختران دیگری هم رابطه داشته اید؟
  • وضع مالی خانواده تان خوب است؟

این سوالات نشان می دهد که شما او را زیر ذره بین گذاشته اید و قصد ارزیابی اش را دارید. ممکن است طرف مقابل برای آگاهی از عشق و علاقه واقعی شما نسبت به خود به این موضوع فکر کند که اگر روزی در کسب و کارش ورشکست شود آیا همسرم، به من کمک خواهد کرد، حامی من خواهد بود. اگر تصادف کنم، آسیب جدی ببینم و قطع نخاع شوم آیا در کنام خواهد بود یا ترکم خواهد کرد. 

فهمیدن این موارد برای پسر بسیار مهم است و برای انتخاب شما به عنوان همسر آینده اش تاثیرگذار است. از نظر روانشناسی باید این احساس را به طرف مقابل بدهید که او را به خاطر خودش می خواهید.

آقایی تعریف می کرد: «یک سالی است که با مهسا نامزد کردیم. اما تازگی احساس خوبی نسبت به او ندارم. زیرا فکر می کنم او مرا به خاطر پولم انتخاب کرده است نه خود من. اوایل نامزدی همیشه از حقوق و پاداشی که دریافت می کنم سوال می کرد. بعد هر وقت هم برای خرید مرا همراه خود می بَرد چون می داند وضع مالی من خوب است گرانترین لباس را می خرد.

من آدم خسیسی نیستم. اما دوست دارم عشق طرف مقابل فقط به خاطر خودم باشد. مهسا خانم خواسته یا ناخواسته این ذهنیت را برای نامزدش به وجود آورده بود که به خاطر پول در کنار تو هستم و اگر روزی پولت را از دست بدهی تو را ترک خواهم کرد.

چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم ؟

اگر وضع مالی خوبی دارد است باید به او بفهمانید که حتی اگر روزی پولش را از دست بدهد و دچار شکست مالی شود احساساتتان نسبت به او تغییر نخواهد کرد و همان قدر دوستش خواهید داشت. اگر بسیار زیباست، باید به او بگویید که اگر در حادثه ای زیبایی خود را از دست بدهد یا در اثر افزایش سن صورتش چروک بردارد، نه تنها عشق و علاقه تان کم نخواهد شد بلکه روز به روز بیشتر هم می شود.

چگونه عشق خود را به یک پسر نشان دهیم ؟ به صورت کلی باید به طرف مقابل ثابت کنید تحت هر شرایطی از عشق و علاقه شما نسبت به او کم نخواهد شد. چون شما تنها او را به خاطر خودش، نه وضعیت مالی خوب، ظاهر زیبا، هیکل متناسب و … دوست دارید. فرض کنید یک پاداش عالی که اخیراً از طرف رئیسش دریافت کرده را برای شما تعریف می کند، از او نپرسید آن پاداش چقدر بوده است، با آن می خواهد چکار کند یا برای شما هم خرج خواهد کرد و …

بلکه درمورد هیجان انگیز بودن آن تجربه و احساسی که دارد، با او حرف بزنید و موفقیتش را تحسین و تشویق کنید. باید در کنار او لذت ببرید نه اینکه حساب بانکی های او را چک کنید. بعد از مدتی که توانستید اعتماد او را به خود جلب کنید و او را عاشق و وابسته خود کنید همه چیز را به شما خواهد گفت. مگر اینکه خیلی آدم مرموزی باشد که این خود یک علامت بسیار منفی است. باید طوری رفتار کنید که بفهمد که برای او فارغ از هر طبقه ای که باشد، ارزش و احترام قائل هستید.

چگونه علاقه خود را به یک پسر نشان دهیم و چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم ؟

شما طرف مقابل را بسیار دوست دارید به عنوان همسر آینده تان انتخاب کرده اید و می خواهید هر چه زودتر رابطه تان به ازدواجی پایدار و عاشقانه منجر شود.

اما آیا او هم چنین حسی به شما دارد؟

از کجا بفهمید عشق و علاقه طرف مقابل واقعی است و قصد ازدواج دارد؟

تصور می کنید پسری که با او رابطه دارید واقعا عاشقتان است. شما را خوشبخت خواهد کرد.اما شاید اینگونه نباشد و باید حتما در رابطه تان تجدیدنظر کنید و این به نفع خود شماست. من دختران زیادی را می شناسم که خواستگاران خود را به خاطر علاقه به پسری رد کرده اند در صورتی که این علاقه یک طرفه و تنها از جانب دختره بوده است.

نباید عمر و بهترین سالهای جوانی تان را به پای پسری بگذرانید که علاقه ای به شما ندارد و صرفا برای چند روز خوشگذرانی با شماست و در آخر بدون هیچ تعهدی شما را رها خواهد کرد.

هیچگاه به حرف های یک پسر نمی توان اطمینان کرد. اگر از حرف های طرف مقابل نمی توان فهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس چگونه از عشق و احساس واقعی او مطمئن شوید؟ پیشنهاد می کنم کتاب صوتی آیا ارتباطتان به ازدواج ختم خواهد شد را گوش کنید تا وقت خود را در ارتباطی بیهوده تلف نکنید.

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.