بدست آوردن دل مردان برای ازدواج

بدست آوردن دل مردان برای ازدواج

بدست آوردن دل مردان برای ازدواج

بهترین روش بدست آوردن دل مردان برای ازدواج چیست؟ اگر می خواهید دل مردی را به دست بیاورید در همان ابتدای آشنایی باید ثابت کنید که می توانید یک رازدار و همدم خوبی برای او باشید. شما باید این اطمینان را به مرد مورد علاقه تان بدهید که می تواند با شما درد و دل کند و رازهای دلش را بگوید.

چگونه دل مردی را بدست بیاوریم

تکنیک کاملا موثر برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج : 

به طرف مقابل ثابت کنید بهترین مأمن اسرار و یا همدرد برایش هستید. معمولا افراد رازهای دل و اسرارشان را به نزدیکانی که خیلی دوستش دارند می گویند. پس از این طریق شما می توانید دل طرف مقابل را بدست اورید.

یکی از مراجعینم تعریف می کرد: « مدتی است در محل کارم با دختری آشنا شدم. از همه لحاظ او را پسندیده ام و حتی می خواستم درخواست ازدواج هم بدهم اما مسئله ای باعث شده که کمی عقب نشینی کنم. چند روز پیش به او گفتم کاری بهتر با حقوق و مزایای بیشتری پیدا کردم و احتمالا از اینجا خواهم رفت. چون این موضوع قطعی نبود نمی خواستم فعلاً دیگر همکارانم بفهمند. اما او به دیگر همکاران گفته بود بعد از این هر کس مرا می دید می گفت: دلمان برایت تنگ می شود، کجا می خواهی بروی، بگو ما هم بیاییم. البته گاهی هم دیده ام خبرهای دیگر کارمندان را به این و آن می گوید. حالا من چکار کنم؟ او را خیلی دوست دارم ولی بیشتر دوست دارم همسر آینده ام رازدار باشد.»

می بینید! این پسر با اینکه دختر را پسندیده بود و می خواست از او خواستگاری کند ولی به خاطر اینکه دختر همراز خوبی نبوده منصرف شد. او می گفت نمی خواهم بعداً اسرار زندگی مشترکمان را از دهان این و آن بشنوم. برخی خانم ها عادت دارند که اسرار زندگی مشترک شان را برای اعضای خانواده، دوستان و آشنایان خود تعریف می کنند. اگر به آنها بگویید برای چه این کار را می کنید دلیل می آورند: «من که نمی توانم همه چیز را تو خودم بریزم، اگه نگم دق می کنم، حرف خاصی نزدم و …» پس قطعا مهمترین روش برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج رازداری است.

اگر زندگی تان را دوست دارید به این چند دلیل رازدار باشید:

1. ممکن است دعوای خود با نامزد یا شوهرتان را برای کسی تعریف کنید. به هر حال روزی این اختلاف شما حل می شود و ناراحتی‌تان برطرف شود اما تصویر بدی که در ذهن دوست یا آشنایان از همسرتان می‌سازید، از ذهن آن‌ها پاک نمی‌شود.

2. به دیگران فرصتی برای قضاوت و دخالت کردن در زندگی مشترکتان را می دهید.

3. ممکن است حرف هایتان یک کلاغ چهل کلاغ شود. یک موضوع در زندیگتان به گوش خیلی ها برسد که مرد اصلا دوست نداشته باشد.

برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج این جملات فریب دهنده را هم کنار بگذارید که «پیش خودت بمونه» یا «به کسی از این موضوع چیزی نگو» به هر حال همیشه آن افراد هم کسی را در زندگی‌شان دارند که به او همین جملات را بگویند.

برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج !

برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج !

آقایی تعریف می کرد: «یک سالی است که با دختر خانمی که در دانشگاه آشنا شده بودم ازدواج کردم. در این مدت یک سال تمام خبرهای زندگی مان را از زبان همکلاسی هایم می شنوم. گاهی که با همسرم بر سر موضوعی بحث می کنیم دوستانش با نگاه های خشم آلود به من نکاه می کنند به طوری که می فهمم او دعوای بینمان را برای دوستانش تعریف کرده است.

البته موضوع دهن لقی او تنها منحصر به دوستانش نیست. ما آب بخوریم مادر و خواهرهایش فورا می فهمند. گاهی می ترسم در مورد موضوعی با او مشورت کنم. چون فکر می کنم فورا آن را به خانواده اش انتقال می دهد. این کار همسرم باعث شده دخالت اطرافیان در زندگی ما بیشتر و بیشتر شود. هر کاری بخواهم بکنم با همه در میان می گذارد و بعد همه اظهار نظر می کنند.

مثلا یک ماه پیش می خواستم ماشینم را عوض کنم و همه در مورد مدل ماشین جدیدی که می خواستم بخرم نظر خود را می گفتند. انگار نه انگار ما زندگی خصوصی داریم.

من همسرم را دوست دارم اما اگر رازدار و محرم اسرارم بود خیلی بیشتر و بیشتر دوستش می داشتم و همیشه با او درد دل می کردم و تنها او را سنگ صبورم می دانستم. گاهی به دلیل اینکه می ترسم با او دردل کنم و بعد حرف هایم را به مادرش بگوید به جای همسرم با دوستان نزدیکم حرف می زنم و این واقعا جای تاسف دارد.»

برای برای بدست آوردن دل مردان برای ازدواج باید کاری کنید تا او حرف های دلش را با شما در میان بگذارد. در این صورت است که وابستگی اش به شما بیشتر خواهد شد و تنها شما را بهترین همراه برای طی ادامه مسیر زندگی خواهد دید.

چگونه دل یک پسر را بدست بیاوریم

احتمالا به این نتیجه رسیده اید که در زمان آشنایی با پسر و تبدیل این رابطه به ازدواج باید به نکات زیادی توجه کنید و تکنیک هایی مخصوص را اجرا کنید.گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند. همیشه می گویند زنان موجودات پیچیده ای هستند. اما به هر حال مردان هم پیچیدگی های خاص خود را دارند. نمی توان بدون آگاهی و نسنجیده مردی را به ازدواج با خود ترغیب کنید.

 

یک پیشنهاد ویژه برایتان دارم.

شما می توانید روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید و یاد بگیرید چگونه دل یک مرد را ببریم ؟؟!! شما می توانید با ذهنیت و دنیای مردان آشنا شوید. کافیست در فرم پایین نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید. اگر می خواهید بدانید چگونه دل یک پسر را ببریم این فایل صوتی ارزشمند را از دست ندهید.

 

 One thought on “بدست آوردن دل مردان برای ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.