راه عاشق کردن مرد مورد علاقه تان را بیاموزید.

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم

در بیشتر مشاوره هایم با دختر خانم هایی رو به رو می شوم که از من می پرسند: « چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم »

یکی از مراجعینم تعریف می کرد: «مدتی است که با مردی آشنا شدم. او را خیلی دوست دارم و ایشان هم به من علاقه دارد، اما هنوز خود را به طور کامل متعهد نکرده و تا به حال صحبتی از ازدواج به میان نیاورده است.

احساس می کنم باید بیشتر از قبل او را عاشق و دلبسته خود کنم تا به هیچ کس جز من برای ازدواج فکر نکند.»

چگونه مردی را عاشق خود کنیم

اگر در فکر این هستید که خود را به مرد دلخواهتان نزدیکتر، رابطه تان را گرم تر و صمیمی تر و آشنایی تان را به ازدواج تبدیل کنید، به این نکته کاربردی و مهم خوب توجه کنید.

یکی از راه های عاشق كردن مردان این است که مرد مورد علاقه تان را تایید و تحسین کنید.

خصوصیات خوب شخصیتی، رفتاری و موفقیت های مرد را نادیده نگیرید. هر شخصی در طول زندگی نیاز به تایید ویژگی های مثبتش و موفقیت هایش دارد. این نیاز مانند نیاز به غذا و استراحت مداوم است.

در پاسخ به سوال « چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم » باید بگویم که به دنبال فرصت هایی برای تایید نامزدتان باشید. بدانید با اجرای این تکنیک مورد استقبال او قرار می گیرید و در پیش چشمانش عزیزتر خواهید شد.

بهترین تعریف برای تایید، ستایش است. هرگاه مرد را به خاطر کاری که انجام داده ستایش کنید اعتماد به نفس و انگیزه اش افزایش می یابد.

اگر او به موفقیتی هر چند کوچک دست پیدا کرده، بی تفاوت و سرسری از آن نگذرید. هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید تا به او بفهمانید موفقیت های او برای شما با ارزش و مهم است.

فرض کنید نامزدتان در حال راه اندازی کسب و کاری است. در طول این مدت سعی کنید مثل یک همراه و همدل در کنارش باشید در شکست ها و سختی ها او را دلداری دهید و در پیشرفت ها او را تحسین کنید و موفقیت هایش را جشن بگیرید.

به این داستان توجه کنید.

پسری به من مراجعه کرده بود و تعریف می کرد: «حدود یک سالی است با دختری آشنا شدم و قصد ازدواج با او را دارم. من خیلی او را دوست دارم اما او یک عیب بزرگ دارد که به تازگی فکر مرا به خود مشغول کرده است.

من 6 ماه پیش کسب و کاری را راه اندازی کردم و خدا را شکر اوضاع خوب است. اما او در این مدت 6 ماه از کارهایی که می کنم هیچ چیزی نمی پرسد. انگار برایش مهم نیست وقتی هم خودم از موفقیت هایم تعریف می کنم خیلی معمولی برخورد می کند و بعد بحث را به موضوعی دیگر که خود دوست دارد تغییر می دهد.

من هر کاری می کنم برای آینده مان است. دوست دارم به من انگیزه و انرژی دهد و هنگامی که در کارم با مشکلی بر می خورم همراه و همدل من باشد اما متاسفانه این طور نیست.»

اگر دختر خانم این نکته را می دانست و در موفقیت ها نامزدش را تایید و تشویق می کرد. هیچگاه پسر از ازدواج با او دلسرد نمی شد. پس این تکنیک با ارزش می تواند پاسخ خوبی به سوال « چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم » باشد.

چگونه مردان را عاشق خود کنیم

دختر خانم عزیز و دوست داشتنی!

اگر می خواهید با مرد مورد علاقتان ازدواج کنید باید از ذهنیت آقایان آگاه باشید.

باید بدانید مردان چه رفتارهایی از دختران را می پسندد و از چه چیزهایی متنفر هستند؟

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

شما باید روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید.

متاسفانه اینگونه آموزش ها در جایی گفته نمی شود و به دلیل حساسیت بالایی که دارد نداستن آن، ضربه ی زیادی به روح لطیف دختر خانم ها می زند.

نوع برخورد شما با طرف مقابل خیلی مهم است. اهمیت این مسئله به حدی است که در تصمیم گیری برای ادامه ارتباط و از همه مهم تر پیشقدم شدن او برای ازدواج بسیار به چشم می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.