چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟ چگونه مرد مورد علاقه تان را که به تازگی با هم آشنا شده اید عاشق و دیوانه خود کنید !!! اگر شما با مردی به قصد ازدواج در ارتباط هستید و دوست دارید بدانبد چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم فایل صوتی زیر را گوش بدید.

در این فایل صوتی توضیح دادم وقتی با پسری به قصد ازدواج در ارتباط هستید و دوست دارید اون پسر دیوانه وار شما را دوست داشته باشه نیاز به چه مهرات هایی دارید و چگونه می تونید به این مهم دست پیدا کنید

متاسفانه در جامعه فعی در مورد ارتباط های قبل از ازدواج دختر و پسر آموزش هایی وجود ندارد و شما دختر خانم عزیز با دنیا و تفکرات و توقعات پسرها آشنا نیستید، ولی من براتون آموزش هایی را دارم که می تونید با به کار گیری آنها چنان در قلب دوست پسرتان نفوذ کنید که دیوانه وار عاشق ما باشه و به شما عشق بورزه

play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off

چگونه پسری را وابسته خود کنیم

چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم ؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در اطرافتان به زنانی غبطه خورده باشید و بخواهید مثل او مردی را دیوانه وار عاشق خود کنید . متاسفانه بعضی از خانم ها زمانی که با یک مرد آشنا می شوند خیلی از نکات را نمی دانند یا رعایت نمی کنند.

همین موارد باعث می شود آن نیرو و جاذبه ای که باید از سوی خانم، مرد را مجذوب خود کند، احساس نمی شود و بعد از مدتی به صورت ناخودآگاه مرد نسبت به خانم دلسرد می شود.

اگر می خواهید بدانید چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم ادامه این مطلب را بخوانید البته قبل از شروع پیشنهاد می کنم حتما دوره دختران جذاب چگونه رفتار می کنند را دانلود و همین الان گوش کنید تا بتوانید رابطه موفق تری داشته باشید.

چگونه یه پسر مغرور را دیوانه خود کنیم

دختران جذاب چگونه رفتار می کنند ؟

اگر این تکنیک ها را یاد بگیرید هیچ پسری نمی تواند در مقابل:

جذابیت شما مقاومت کند

در این دوره یاد می گیرید:

 • چطور پسری را عاشق کنید.
 • بهترین نحوه برخورد با یک پسر چیست؟
 • چگونه از سرد شدن رابطه جلوگیری کنید ؟

اگر به خود و رابطه تان اهمیت می دهید همین الان دوره را دانلود کنید.

برای سفارش و دانلود کلیک کنید

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟

راهکارها و تکنیک های تخصصی وجود دارد که می توانید قلب مرد مورد علاقه تان را تسخیر کنید. یکی از آن مواردی که می خواهم در این مقاله به شما آموزش دهم:

فهمیدن خواسته مرد و تحسین و تشویق او برای رسیدن به هدفش است.

وقتی طرف مقابل را تشویق و تحسین می کنید :

 • احساس ارزشمندی و قدرت می کند.
 • اعتماد به نفس قوی در او به وجود می آید.
 • استعدادهای نهفته اش شکوفا می شود و فرصتی است تا به توانمندی و ارزش های خود پی ببرد.
 • او را از ناامیدی نجات می دهد و به زندگی دلگرم می کند.
 • گاهی یک تشویق، مسیر زندگی فرد را دگرگون می سازد.
 • مرد احساس می کند که می تواند از پس هر مشکلی برمی آید

تشویق کردن ما مردان انواع مختلفی دارد :

1- تحسین وجود مرد

به مرد خود یادآوری کنید که چقدر از بودن او در کنارش احساس خوشبختی می کنید.

این جملات و شبیه آن را گاهی به مرد خود بگویید :

 • « من خیلی خوش‌شانس هستم که تو رو دارم »
 • « عزیزم مرسی که هستی »
 • « تنها نیمه گمشده من تو بودی »
 • « در کنار تو به اندازه هیچ کس آرامش نمی گیرم. »
 • « خدا رو شکر که در کنارم هستی »
 • و …

2- تشویق و بعد از انجام یک کار

اگر نامزد و یا همسرتان کاری را خوب انجام داده است، حتما او را تحسین کنید و با کلام و یا نگاه تان به او بفهمانید که چقدر به او افتخار می کنید.

مثلا به او بگویید:

 • « اگه تو نبودی من چکار می کردم »
 • « من اگه تو رو نداشتم چه می کردم »
 • « تو خیلی باهوش و زرنگی »
 • « تو از پس انجام هر کاری بر میای »
 • « کاری هست که تو نتونی انجام بدی »
 • و …

3- تشویق برای رسیدن به اهداف و خواسته هایش

ابتدا مشخص کنید مرد مورد علاقه تان چه هدف و آرزوهایی دارد. بعد او را تشویق کنید به خواسته هایش برسد.

اگر مرد را برای انجام کاری تشویق کنید چنان شور نشاطی در او ایجاد خواهید کرد که او سعی می کند نقص های خود را برطرف کند و فردی توانمند و موفق شود.

مرد وقتی ببیند شما او را درک می کنید و به خواسته هایش بها می دهید، قطعا شیفته و دیوانه شما خواهد شد و پیش خود خواهد گفت:

«این دختر با تمام دخترهای دیگر فرق می کند. من تنها در کنار او خوشبخت و موفق خواهم بود.»

برای رسیدن به اهداف ، به یکدیگر کمک کنیم

یکی از دوستانم تا مقطع لیسانس درس خوانده بود. بعد از چند سال یک روز اتفاقی او را دیدم و گفت دانشجوی دکترا است. وقتی شور و اشتیاق او را برای ادامه تحصیل جویا شدم گفت: «حدود ۳ سال پیش با دختری نامزد کردم در اثر تشویق های او در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و بعد از گذراندن دوره فوق لیسانس مرا تشویق به شرکت در آزمون دکترا کرد و در این راه همیشه پشتیبان و همراه من بود و با هر موفقیتی که پشت سر می گذاشتم مرا تحسین و تشویق می کرد. به تازگی هم در یک شرکت بزرگ و معتبر کار می کنم.

قبل از اینکه این که با او آشنا شوم فردی بی اعتماد به نفس بودم. دکتر بودن جزء رویاهایم بود اما همیشه توانایی های خود را دست کم می گرفتم تا بالاخره تشویق های نامزدم محرک من شد. من دیوانه وار عاشق او شدم و به خاطر روحیه انگیزشی که داشت در ازدواج با او مصمم و به تازگی با هم ازدواج کردیم.

او می توانست مثل خیلی از دختران دیگر فقط به فکر خودش و خوشگذرانی هایش با پسر باشد. البته من نمی گویم تفریح و لذت چیز بدی است. نه! حرف من این است که او وقتی فهمید هدف و خواسته من در زندگی چیست، تلاش کرد با تشویق ها و حمایت هایش مرا به خواسته ام برساند و به نتیجه هم رسید.»

شما هم دختر خانم عزیز، به نامزدتان در رسیدن به اهدافش کمک کنید و همراه او باشید. او را تشویق کنید تا در کاری که به آن علاقه دارد پیشرفت کند. موفقیت هایش را صادقانه تحسین کنید تا احساس بهتری به خود پیدا کند. در این صورت است که شما خواهید توانست پسری را دیوانه خود کنید.

ما آقایان به تشویق شدن علاقه و نیاز داریم.

شما خانم عزیز باید مراقب باشید که اگر نیاز مرد خود را برآورده نکنید ، از شما ناامید و دلسرد می شود.

اگر در بیرون خانه ، خانمی به عنوان همکار ، بستگان و آشنایان ، او را تحسین و تشویق کند و به او تاکید کند که تو توانایی و … . اصلا بعید نیست که در دراز مدت شوهرتان از شما دور و دورتر شود و با همه صمیمی شود جز شما و حتی از کس دیگری خوشش بیاید.

اگر می بینید همسرتان با همه به جز شما گرم و صمیمی است ، شاید به این علت باشد که کسی جز شما مدام از او انتقاد نمی کند ، با او بحث و جدل نمی کند و نمی گوید : « تو بی عرضه ای ».

البته تنها سخن من روی خانم ها نیست. آقایان هم باید به این موارد توجه کنند و در مواقع لزوم خانم خود را تشویق و تحسین کنند.

بیایید تشویق و تحسین شیرین را جایگزین انتقاد و سرزنش تلخ کنیم تا زندگی مان روز به روز عاشقانه تر و رابطه مان صمیمی تر شود.

چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم ؟

چگونه پسری را بخندانیم

بارها و بارها در سمینارها و یا در مشاوره هایم دختر خانم ها می پرسند ؟

ما با مردی به قصد ازدواج آشنا شده ایم، اوایل رابطه ما خیلی شور و نشاط داشت ولی بعد از مدتی رفتارهای طرف مقابل سرد شده فکر می کنم پای شخصی دیگری در میان هست و یا دیگر مرا دوست ندارد چه باید بکنم؟ چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم ؟

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد و به ازدواج ختم نمی شود، به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند. متاسفانه خیلی از این ارتباط ها بدون نتیجه می ماند و فقط وقت و احساسات یک دختر آسیب می بیند.

هیچ دختری دوست ندارد در زندگی اش شکست عشقی را تجربه کند و قطعا شما هم کنجکاو هستید بدانید چگونه پسر مورد علاقه تان را ترغیب به ازدواج با خود کنید.پس بهتر هست مثل هر کاری دیگری در این راه هم سعی کنید آموزش ببینید تا هم عشق واقعی را تجربه کنید و هم بتوانید به خواسته خود یعنی ازدواج موفق دست یابید.

متاسفانه اینگونه آموزشها جایی داده نمی شود و همین می شود که اغلب رابطه ها به بن بست می رسد.اگر بخواهید تمام این موارد را خودتان با آرمون و خطا کردن بیاموزید چندین سال از شما زمان می گیرد و ضربه های زیادی به احساسات شما می زند و به احتمال خیلی زیاد پسر تا آن زمان با دختر دیگری که این رازها را می داند وارد رابطه خواهد شد

برای شما محصول ویژه ای در نظر گرفته ام

به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم، به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم..

این محصول را برای بانوانی مثل شما ایجاد کردم تا کمک کنم که مردی که دوستش دارید را برای خودتون نگه دارید و در نظر اوم مرد جذابترین دختر باشید، اما نه از طریق بازی ها و تاکتیک هایی که ممکن بعضی از مربیان به شما آموزش بدن، بلکه با تغییر اعتماد به نفس شما که ناشی از رشد، عزت نفس و اصالت شماست.

کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در بسته آموزشی « دختران جذاب چگونه رفتار می کنند ؟ » آماده کرده ام. به اطمینان می گویم هیچ محصول آموزشی کامل تر این، در هیچ جا نمی توانید پیدا کنید !

در محصول « دختران جذاب چگونه رفتار می کنند؟ » شما با روانشناسی آقایان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه در نظر او دختری جذاب و دوست داشتنی باشید و بتوانید او را مشتاق ازدواج با خود کنید.

اگر می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج موفق داشته باشید به شما توصیه می کنم این پکیج را که حاصل ۱۶ سال تجربه من در زمینه روانشناسی و شخصیت شناسی هست را در پایین همین صفحه سفارش دهید و خوب به نکات گفته شده گوش دهید.نظرات برخی خریداران فایل صوتی جذب پسر یاسر مهدویان ” قبل از هر چیز می توانید نظر صوتی دختر خانم هایی که قبل از شما این محصول را تهیه کردند گوش دهید.”

سوال هایی که با خرید محصول به جواب آن پی می برید :

 • چگونه بدون آن که به غرورتان لطمه ای وارد شود یک پسر را به طرف خودتان جذب کنید؟
 • بهترین نوع آرایش و لباس زمان برخورد با پسر چگونه باشد؟
 • نوع نگاهتان در برخورد با یک پسر چگونه باید باشد؟
 • پسرها در زمان گفتگو از چه نوع لحن، جملات و موضوعاتی لذت می برند؟
 • پسر ها چه توقعاتی از دختر ها دارند که حتی به زبان نمی آورند؟
 • شما یاد می گیرید ذهن آقایان را بخوانید.چگونه باید با یک پسر رفتار کرد تا تمام ذهن و حواسش در تمام روز پیش شما باشد؟
 • چرا بعد از گذشت مدتی از رابطه رفتارهای پسر نسبت به شما سرد می شود؟
 • چگونه یک پسر را به ازدواج با خود ترغیب کنید تا فکر نکند آویزان او هستید؟

و صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را دختری جذاب و دوست داشتنی نشان دهد!

برای سفارش و دانلود کلیک کنید

One thought on “چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

 1. علیرضا میگوید:

  همین الان ولش کن جسمتتو میخان بد نفشه ای برات دارند گوشی بازی بیخیال الان کروناهه مطالعه گلدان اپارتمانی جمعهای دخترونه سازنده گو به قبرش

 2. مریم میگوید:

  سلام به شما زیبا اندیشی عزیز لطفا جوابم را بدید خواهش می کنم به گفته های شما خیلی نیاز داریم
  با تشکر ازشما

 3. مریم میگوید:

  سلام من چهار سال که یک پسر را دوست دارم ولی به من پیشنهاد نداده وقتی از جلوی مغازش رد می شم بامن می خنده وحتی منو به تمام دوستاشم نشون داده و دو تا از دوستاش وقتی منو می بینن می خندن نمی دونم واسه چی ؟ دو ماه پیش یه پیج اینستا درست کردم و پستاشو با یکی از کامنتاشو لایک کردم و اونم منو فالو کرد ومنم فالوشو قبول کردم اولش نفهمید منم ولی بعدش که پست های عاشقانه وعکس خودمو گذاشتم فهمید منم وپستامو لایک میکرد وحتی ستوری می گذاشت که به من ربط داشت وبعد مدتی دوستم گفت که از پیجم حذفش کنم ببینم چه واکنشی نشان می ده ومن اینکار را کردم و اون یه ستوری گذاشت که نوشته بود{نادیده گرفتن کسی که دوسش داری سختره یا شکتن قلب کسی که عاشقته کدوم ؟چرا؟} وحتی وقتی دوستاشو فالو می کنم فکر کنم بلدشون کرده که منو از پیجشون حذف می کنن وآنفالوم می کنن وحتی یه بار یکی از دوستاشو فالو کردم واونم منو فالو کرد وبعد دو روز او ن دوستش منو از پیجش حذف کرد وآنفالوم کرد وحتی یه بارم که از جلوی مغازش رد می شدم که دو تا پسر درپشت من حرکت می کردن که اون یه جوری به اونا می کرد انگار که بدش می اومد که اونا از پشتم می یان
  ویه چیز اون می دونه من خیلی دوستش دارم دو سال پیش دوستام بهش گفتن که من دوستش دارم واونم گفته بود که من این دختر را دوست ندارم
  تو را خدا جوابمو بدین مادر ندارم و هیچکی هم جواب درستی به من نمی دهد نمی دونم واسه چی؟
  به نظر شما منو دوست داره؟ اگر دوستم داره واسه چی به من پیشنهاد نمی ده؟ واگر دوستم نداره چرا اینکار را انجام می دهد؟
  به نظر شما اینکه فهمیده من دوسش دارم کار اشتباهیه؟وچرا دوستاشو بلد می کنه که اینجوری رفتار کنن؟ واگر دوستم نداره چرا حساسیت نشان می ده؟ واون ستوری که گذاشته بود به نظر شما چه منظوری داشته ؟
  از اینکه به خاطر خواندن این همه مطلب اذیت کننده از شما خیلی متشکرم که وقت گرانبهای خود را برای من گذاشتید واقعا بی مادری را فقط دخترایی مثل من می فهمن

 4. گل دختر میگوید:

  با سلام و وقت بخیر خدمت جناب عالی، ممنون و سپاسگزار از فرمایشاتتان.

 5. ام البنین میگوید:

  باسلام و عرض ادب محضر شریف و ارزشمند شما استاد بزرگوار جناب آقای مهدویان از ارائه مطالب مفید و ارزنده شما ممنون و سپاسگزارم بسیار عالی بود متشکرم.

 6. میترا میگوید:

  خدایا سکرت که با سایت زیبا اندیشی آشنا شدم، نمی دونستم انقدر دارم تویه رابطه اشتباه میکنم، خیلی نکات کلیدی گفتید. دستتتتتتتتتتتتون درد نکنه

  • یاسر مهدویان میگوید:

   خواهش می کنم. رفتار با یک پسر زمانی که در رابطه هستید بسیار مهم هست. من سعی کردم تک تک مواردی که باید اجرا کنید را بگم. ممنون از حمایت شما

 7. مهتاب میگوید:

  آموزش هایی که اصلا در جامعه ما وجود ندارد و خیلی نیاز هست را در سایت شما پیدا کردم. خدا خیرتون بده واقعا ممنونم.

  • یاسر مهدویان میگوید:

   در مورد ذهنیت مردها وقتی در یک رابطه هستند توضیحات کاملی داده شده. اینکه چه توقعاتی دارند و چه انتظارهایی، بهترین برخورد را در زمان های مختلفی که باهم هستید را آموزش دادیم. بهترین و کاربردی ترین جواب هایی که در مقابل یک مرد باید بدید را گفتیم و کلا شما را وارد دنیای مردان می کنیم که متوجه بشید چگونه باید برخورد کنید که رابطه شما به ازدواج ختم بشه و از صمیم قلب به شما عشق بورزه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.