7 راهکار طلایی برای جلب اعتماد مرد برای ازدواج

7 راهکار طلایی برای جلب اعتماد مرد برای ازدواج

چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم

چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم ؟ یکی از مسائلی که خیلی از خانم ها در دوران آشنایی قبل از ازدواج با آن مواجه می شوند جلب اعتماد پسر و چگونگی جذب مردان برای ازدواج است.

آنها به دنبال یک رابطه پایدار و ازدواجی عاشقانه هستند اما نمی دانند برای رسیدن به خواسته شان باید چگونه با طرف مقابل رفتار کنند تا رابطه شان به ازدواجی موفق ختم شود؟

در مقاله « چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم » 7 راهکار در زمینه جلب اعتماد مردان را آموزش می دهم که با عمل به اینها می توانید اعتماد طرف مقابل را برای ادامه رابطه و ازدواج به دست بیاورید.

راهکار اول: سعی نکنید پسر را تغییر دهید.

در ابتدا باید بدانید که دختران جذاب چگونه رفتار می کنند، البته اولین کار برای بدست آوردن اعتماد پسر و جذب او برای ازدواج اینست که به او حس ارزشمندی دهید، نه اینکه دائماً از او ایراد بگیرید و انتقاد کنید.

بعضی دختران کمی عجول هستند و به محض اینکه با پسری آشنا می شوند و یا به محض اینکه ازدواج می کنند می خواهند طرف مقابل را بر طبق ویژگی های که دوست دارند بسازند.

گویا می خواهند طرف مقابل را بکوبند و از نو بسازند؟

به نظر شما آیا این کار واقعا درست است؟ وقتی مدام از او ایراد می گیرید، فقط عیب های او را می بینید و به رخش می کشید مطمئن باشید اولین فکری که به ذهن پسر می رسد اینست که این خانم خیلی مرا دوست ندارم که همیشه این مسئله را بر سر من می کوبد، وگرنه یک عاشق واقعی جز دیدن زیبایی های معشوق چه چیزهای دیگری می بیند.

سعی نکنید پسر را تغییر دهید.

مردها به خاطر مرد بودن شان غرور نهفته ای دارند و تقاضای تغییر و مدام ایراد گرفتن از آنها موجب می شود آنها فکر کنند که نقصی دارند و یا نزد شما جایگاه ویژه ای ندارند.

 اگر شما چیزی را دوست دارید که او دوست ندارد، او را وادار به قبول آن نکنید.

این کار هم نوعی خودخواهی است که بخواهیم هر چیزی که ما دوست داریم طرف مقابل هم همان را دوست داشته باشد یا هر کاری ما می کنیم او هم همان کار را بکند.

اگر غذایی دوست دارید و او دوست ندارد، اگر دوستانی دارد که دوستشان ندارید، اگر فیلمی دوست دارید که او دوست ندارد، اگر به تفریحی علاقه مند است که شما نمی خواهید دلیل نمی‌ شود او را وادار کنید مثل شما فکر و رفتار کند.

نیازی نیست هر چه شما دوست دارید او هم دوست داشته باشد. او را همان گونه که هست دوست بدارید.

مطمئن باشید وقتی عمق عشق شما را ببیند آن وقت هر چه شما دوست دارید را دوست می دارد، فقط باید کمی صبر کنید. این کار نیاز به زمان دارد.

در طول زندگی مشترک شما با عشق و هنر لوندی می توانید او را چنان عاشق و شیفته خود کنید که او ناخودآگاه هر چه شما دوست دارید دوست بدارد و از هر چه متنفر هستید دوری کند.

احتمالا می پرسید چرا؟ چون او اول شما را دوست دارد و چون شما را دوست دارد هر چه دوست دارید بی آنکه حتی بخواهد دوست می دارد.

من زوج های زیادی را می شناسم که علایق شان خیلی با هم فرق دارد اما عاشقانه همدیگر را دوست دارند.

دوست داشتن و داشتن یک زندگی مشترک زیبا و عاشقانه به معنای افکار یکجور و علایق همسان نیست.

چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم

.

در پاسخ به سوال چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم باید عرض کنم اگر واقعا از ته قلب پسری را دوست داشته باشید و او را به عنوان شوهر آینده خود انتخاب کرده باشید باید تا جای ممکن از عیب ها و کم و کاستی هایش چشم بپوشید. اگر عقیده اش در مسئله ای با شما فرق دارد به نظرش احترام بگذارید نخواهید که نظر خود را به او تحمیل کنید.

از همان ابتدای آشنایی به فکر تغییر او نباشید و نخواهید او را همرنگ خودتان بکنید.

به جای اینکار هنر لوندی را بیاموزید و با دلبری، محبت و عشق زنانه خودتان کاری کنید او سعی کند طوری باشد که شما دلتان می خواهد.

.

راهکار دوم: حساسیت بیش از اندازه روی مرد نداشته باشید.

بعضی از خانم ها به محض اینکه با پسری آشنا می شوند و یا ازدواج می کنند می خواهند که او سرش را پایین بیندازد و به هیچ خانمی نه تنها حرف نزند بلکه حتی نیم نگاهی هم نیندازید.

از او نخواهید که هر وقت زنی غیر از شما را می‌ بیند پا به فرار بگذارد. از نخواهید وقتی بیرون می رود لباس های خیلی گشاد بپوشد.

اگر او به یک زن نگاهی انداخت یا به شما گفت این زن زیباست فکر نکنید در حال نقشه کشیدن برای خیانت است.

البته تا حدودی حساسیت شما نشان دهنده عشق و علاقه شما به مرد است و تا حد معقول طبیعی است. از طرف دیگر مردی که خانمی را به عنوان همسر آینده اش انتخاب می کند و یا ازدواج کرده نباید به زنان دیگر نظر سوء داشته باشد و شوخی های بیش از حد و زننده و گرم گرفتن با زنان دیگر درست نیست.

اما فشار آوردن بیش از حد به مرد فقط حس بی اعتمادی نسبت به او را نشان می دهید.

من خانمی را می شناسم که شوهرش از وقتی ازدواج کرده حق ندارد در مهمانی سرش را بالا بیاورد، با هیچ خانمی نمی تواند درست سلام و احوالپرسی کند، مدام به او سرکوفت می زند چرا در محل کارتان خانم است و … . به نظر شما آیا این سخت گیری های زیاد موثر است یا نه فقط سبب ایجاد حس بی اعتمادی بین زن و مرد می شود؟

چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم ؟ اگر شما واقعا هنر دلبری و عشوه گری را بلد باشید و بتوانید مرد را عمیقاً عاشق خود کنید او فقط و فقط شما را می بیند و حتی اگر ملکه زیبایی جهان هم بخواهد به او نزدیک شود یک تار موی شما را با او عوض نخواهد کرد.

حساسیت بیش از اندازه روی مرد نداشته باشید.

راهکار سوم: این احساس را به او بدهید که بعد ازدواج هم می تواند آزادیش را حفظ کند.

شما به رابطه جدید طوری فکر می کنید که قرار است زندگیتان را تغییر دهد، اما مردان در کنار برقراری رابطه به حفظ وضعیت قبل خود هم فکر می کند.

شما می خواهید بعد از آشنایی و ازدواج بیشتر وقتتان را با او باشید. به رستوران، سینما، پارک بروید و از طرف مقابل انتظار دارید دور تمام تفریحات با دوستانش را خط بکشد و بیشتر با شما باشد.

درحالی که او مایل است است برنامه های قبلی خود را حفظ کند و تا حد امکان در آن تغییری ایجاد نکند. حداقل در ابتدای آشنایی و ازدواج این امر پررنگ تر و به مرور زمان که در از زندگی مشترکتان می گذرد مسئولیت و مشکلات بیشتر می شود، بچه دار می شوید و … تمایلش به بودن در کنار دوستانش کمتر و کمتر می شود.

اما در همان ابتدای ازدواج از او نخواهید دور همه چیز را خط بکشد.

بسیاری از مردان از به خاطر دور شدن از لذت های مجردی جدا شدن از رفقایشان و تنهایی بعد از ازدواج می ترسند. آن‌ها دوست دارند روابط قبلی شان را این بار در کنار همسرشان تجربه کنند.

برای او ثبات به معنای امنیت است. اگر سعی کنید زندگی او را به سرعت تغییر دهید، احساس تهدید خواهد کرد.

برای جلب اعتماد مرد او را کمی آزاد بگذارید. به عنوان مثال، بگذارید وقتی را با دوستان خودش بگذراند. دائماً او را چک و کنترل نکنید، نپرسید: کجا هستی؟ دیشب کجا بودی؟ چرا با دوستات رفتی و … نشان دهید اگر او بدون حضور شما برای تماشای فوتبال یك شب را با دوستان خود بگذارند، اعتراضی ندارید.

اگر او را دوست دارید خیلی به او سخت نگیرید. حضور شما در همه لحظات ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. آزادش بگذارید این احساس را به او بدهید که بعد از دوستی هم می تواند حداقل تا میزانی منطقی آزادیش را حفظ کند.

 

این احساس را به او بدهید که بعد ازدواج هم می تواند آزادیش را حفظ کند.

راهکار چهارم: ثابت کنید که او را به خاطر خودش می خواهید.

به طرف مقابل این اعتماد را بدهید که او را فقط و فقط به خاطر خودش نه پول، موقعیت شغلی اش، زیبایی اش، اندامش، قد بلندش و … می خواهید.

مدام از پول حرف نزنید. نپرسید: چقدر پول توی بانک داری، حقوقت چقدر است؟

یک مرد به دنبال زنی وفادار است که تنها او را به خاطر خودش بخواهد نه چیز دیگر…

راهکار پنجم: بیش از اندازه به یک مرد وابسته نباشید.

بعضی از دختر خانم ها برای به دست آوردن یک مرد و وابسته کردن او سعی می کنند مدام خود را به او بچسبانند.

دختر خانم عزیز!  اگر بیش از اندازه به یک مرد آویزان شوید، او را پس خواهید زد.

اگر مدام به دنبال مردی بدوید او پیش خود می گوید: این زن برای خودش ارزش قائل نیست!

راستش همه مردان می خواهند مطمئن باشند دختری را که تور می کنند، خیلی با ارزش است.

هیچگاه خودتان را دست پایین نگیرید. توی سر خودتان نزنید. نگویید: «من زشتم این پسر خیلی از من سرتره، این پسر لطف کرده که منو انتخاب کرده و … من هیچ هنری بلد نیستم آشپزی ام صفر است حتی یه تخم مرغ ساده رو نمیتونم درست کنم. من خنگم و …»

اگر تصور می کنید 2 روز از هم خبری نداشته باشید باعث زده شدنش از شما می شود و ممکن است بعد از مدتی خیال ازدواج با شما از سرش بیرون برود، سخت در اشتباهید.

باور کنید اگر همین انرژی را برای قوی تر کردن خودتان و بالابردن توانایی هایتان بگذارید به نتیجه بهتری می رسید. نگاهی به مقاله ی 10 ویژگی افراد با شخصیت قوی و تاثیرگذار نیز بنمایید.

روی اعتماد به نفس خود کار کنید. شما دختر فوق العاده و هنرمندی هستید. استعدادها و توانمندی های منحصر به فرد خود دارید. فقط استعدادهایتان را کشف کنید. هدف هایتان در زندگی بیابید و آنها را دنبال کنید.

بیش از اندازه به یک مرد وابسته نباشید.

شما در پیش چشمان معشوق خود زیباترین خانم جهان هستید. همان طور که مجنون در وصف زیبایی لیلی که چهره خیلی زیبایی نداشت می گفت:

به مجنون گفت روزی عیب جویی           که پیدا کن به از لیلی نکویی

که لیلی گرچه در چشم تو حوریست      به هر جزوی ز حسن او قصوریست

ز حرف عیب‌جو مجنون برآشفت           در آن آشفتگی خندان شد و گفت

اگر در دیدهٔ مجنون نشینی                 به غیر از خوبی لیلی نبینی

آقایان به طور ذاتی صیاد آفریده شده اند. زن ها نیز صید!

صیاد باید برنامه ریزی کند و رویش کار کند تا بتواند صیدش را به تور اندازد.

اما شما دختر خانم چه می کنید؟ می پرید در آغوش صیاد! اجازه نمی دهید برای به دست آوردن شما تلاش کند. زحمت بکشد.

مطمئن باشید مردان چیزی را که با زحمت به دست می آورند برایش ارزش و احترام زیادی قائل هستند. اما اگر سریش باشید و بخواهید همیشه به طرف مقابل بچسبید و مدام به او پیشنهاد ازدواج بدهید فکر می کنید او پیش خود چه فکری خواهد کرد؟

شاید فکر کند نکند شما عیبی دارید یا باارزش نیستید که اینقدر به دنبال او هستید و برای ازدواج دست و پا می زنید. بگذارید او برای شما دست و پا بزند.

این نکته را بدانید مردی که در زمان آشنایی تمایلی به ازدواج ندارد، به احتمال زیاد بعد از راضی شدن به ازدواج هم تا ابد در کنارتان نمی ماند. همچنین نگاهی به مطلب آیا رابطه تان به ازدواج ختم خواهد شد، داشته باشیم.

تا به حال دیده اید بعضی از افراد می گویند: «من 10 بار خواستگاری این خانم رفتم، یک سال مدام خواستگاری می رفتم هر بار جواب منفی می دادند اما باز هم می رفتم تا بالاخره راضی شدند.»

ببینید مرد اگر واقعا عاشق شما باشد هیچگاه شما را رها نخواهد کرد. به همین دلیل اصرار نکنید هر روز به او زنگ نزنید چرا خواستگاری ام نمیای خسته شدم پس کی میای ؟

.

البته مدت زمان دوره آشنایی و شناخت نباید بیش از حد طولانی شود.

ولی خب همان اول کار به او نگویید یالا به خواستگاری ام بیا.

اگر زمان می خواهد به او مهلت دهید. اگر می خواهد درسش تمام شود، سربازی برود، شغلی مناسب پیدا کند، کسب و کاری راه بیندازد و … صبر کنید و او را غیر مستقیم زیر نظر بگیرید ببینید واقعا به دنبال همین هست.

اگر بود که عالی است مدت زمانی را به او بدهید تا زندگی اش را جمع و جور و برای آینده برنامه ریزی کند.

اما اگر به شما دروغ می گوید مثلا به شما گفته به دنبال کار است اما الان 3 ماه گذشته و هیچ قدمی برنداشته، به هیچ کاریابی تاکنون سرنزده در هیچ کارخانه و شرکتی فرم پر نکرده و … بهتر است با او صحبت کنید.

اگر متعهد و مسئولیت پذیر نباشد در زندگی مشترک هم مرد مسئولیت پذیری نخواهد بود که این خود باعث مشکلاتی در آینده تان خواهد شد. اگر واقعا به دنبال یک رابطه پایدار و ازدواج نیست بهتر است در رابطه تان تجدید نظر کنید.

.

چگونه اعتماد یک پسر را جلب کنیم

راهکار ششم: به مرد امتیازات اضافی ندهید.

خیلی از خانم ها از من می پرسند: چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم ؟ من به آنها جواب میدهم قطعاً امتیاز دادن اضافی به مرد نیست.

اشتباهی که بعضی از دختر خانم ها انجام می دهند این است که به مرد مورد علاقه شان بیش از اندازه سرویس می دهند و فکر می کنند با این کارها می توانند اعتماد او را جلب و بیش از پیش مجذوب خود کنند.

 • موقع تولد پسر یک کادوی گرانقیمت می خرند.
 • هر موقع رستوران یا کافی شاپ می روند خودشان حساب می کنند.
 • مدام به او حرف های عاشقانه می زنند.
 • جشن تولدهای بزرگ می گیرند.
 • همیشه در حال خرید کردن برای او هستند.
 • و …

خب آخرش چه می شود؟

پسر می گوید این دختر یا برای همه این مدلی است یا از بی خواستگاری انقدر هول شده که دارد برای من خودکشی می کند… نه این دختر ارزش تلاش ندارد.. همون اول همه چیز را ریخته روی دایره …

در ضمن اگر پسری بدجنس باشد سو استفاده جنسی هم می کند و بعد دنبال زندگی خودش می رود.

امتیاز دادن های اضافی به یک مرد، نه تنها او را به شما وابسته نمی کند، بلکه باعث می شود شما را پس بزند و میلی به ازدواج کردن با شما نداشته باشد.

هیچ کس دوست ندارد زندگی اش را با فردی ضعیف که به خاطر جلب رضایت دیگران حاضر است هر کاری بکند، بگذراند.

به مرد امتیازات اضافی ندهید.

راهکار هفتم: مردها از زنان غرغرو متنفرند.

آخرین موردی که در پاسخ به سوال چگونه اعتماد پسر رو بدست بیاریم باید عرض کنم این است که مردان زنان را موجوداتی غرغرو می دانند. شما باید این تصور ذهنی را برای او در هم شکنید.

بهتر است شکایت های خود را به درخواست تبدیل کنید و درخواست هایتان را واضح و روشن مطرح کنید.

فرض کنید یک سال از رابطه تان می گذرد اما طرف مقابل هنوز به خواستگاری تان نیامده و یا حرفی از ازدواج نیست.

شما 2 راه پیش رو دارید:

راه اول: مدام شکایت کنید: «چرا نمیای، پس کی میای، خسته شدم و …»

راه دوم: یک روز به او زنگ بزنید و قرار بگذارید. در زمان ملاقات به او بگویید: «محمد، می خوام راجع به رابطه خودمون با هم صحبت کنیم. ما یک ساله که با هم آشنا شدیم و فکر میکنم که الان وقتش رسیده که در مورد آینده به صورت جدی تر با هم حرف بزنیم.

من میخوام از ابتدا تا به اکنون آشنایی مان را با هم بررسی کنیم. ببینیم آیا واقعا به درد هم میخوریم؟ آیا واقعا عاشق هم هستیم اگر جواب مثبت است پس دلیل این همه تعلل برای چیست؟ تو دوست داری رابطه مون به چه سمتی ادامه پیدا کنه؟»

اگر طرف مقابل به خاطر تمام کردن کار نیمه تمامی از شما مهلت میخواهد (مثل تمام شدن درسش سربازی یا یافتن شغل) به او مهلت دهید اما اگر دیدید باز هم تعلل می کند باید فکری به حال رابطه تان کنید. در این زمینه مقاله ی رمزگشایی یکی از رازهای دلبری که هر خانمی باید بلد باشد. کمک شایانی خواهد کرد.

One thought on “7 راهکار طلایی برای جلب اعتماد مرد برای ازدواج

 1. Elay میگوید:

  اینا فقط برای ازدواج هستن؟
  برای جلب اعتماد یک پسر به عنوان داداش مجازی چیکار کنیم؟ خاهشا کمکم کنید/

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.