فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

۶ راهکار موثر برای فراموش کردن کسی که خیلی دوستش داشتید

... اگر شما هم می خواهید کسی را که قبلا با او رابطه داشتید، فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

چگونه فراموش کنیم ؟ همیشه ایجاد ارتباط عاطفی آسان است، اما بیرون آمدن از آن رابطه، فراموش کردن عشق تان و پذیرش شکست عشقی سخت است. اصولا دل‌کندن از کسی که دوستش دارید سخت‌ترین کار دنیاست، اما چاره ای چیست؟

چگونه فراموش کنیم

به هر حال در زندگی هر کسی ممکن است یک بار شکست عشقی رخ دهد بنابراین باید یاد بگیریم چگونه فراموش کنیم ؟

.

اگر شما هم درگیر چنین مسئله‌ای هستید این ۶ راهکار را به کار بگیرید.

۱- افکار اشتباه را از ذهنتان دور کنید.

وقتی رابطه تان به می خورد خیلی طبیعی است که افکاری همچون «این رابطه آنقدرها هم بد نبود، دیگر بهتر از او را پیدا نمی کنم، زندگی بدون او برایم جذابیتی ندارد و …» به ذهنتان هجوم می آورد و این افکار باعث می شود که احساس کنید زندگی بدون عشق قبلی تان ممکن نیست. اما باید به ذهنتان فرمان توقف بدهید و خود را سرگرم کاری کنید تا ذهنتان منحرف شود.

.

۲- نگذارید نفرت جای عشق بنشیند.

بعد از جدایی ممکن است از طرف مقابلتان متنفر شوید و حس انتقام در شما به وجود آید. اما باید حواستان باشد. این احساسات منفی باعث می شود آتش خشم در درونتان شعله ور شود و مدام با خود کلنجار بروید و زندگیتان به هم بریزد.

 

به جای اینکه خود را سرزنش کنید و یا از دست عشق سابق تان عصبانی باشید به این فکر کنید که شاید این جدایی به صلاح هر دوی ما بوده است.

به هر حال دنیا به پایان نرسیده و آدم های زیادی هستند که برای عشق شما ارزش قائل هستند و شما را خیلی دوست دارند.» و دائم حرف های امیدوارانه به خود بزنید.

.

۳- به این مکان ‌ها نروید.

چگونه فراموش کنیم ؟ از رفتن به مکان هایی که ممکن است شما را به یاد عشق سابق تان بیندازند پرهیز کنید. به هیچ وجه به محیط‌ هایی که احتمال حضور او وجود دارد، نروید.

.

۴- از رابطه تان درس بگیرید.

به جای غصه خوردن که هیچ سودی برایتان ندارد سعی کنید بفهمید چرا شما دو نفر مجبور شدید که چرا رابطه تان به هم خورد؟ علت‌ها را پیدا کنید.

وقتی روی دلایل جدایی تمرکز کنید می‌توانید اشتباهات خود و طرف مقابل را متوجه شوید تا در آینده و در رابطه بعدی، چنین مشکلاتی پیش نیاید.

.

۵- تابلوهای یادآور نصب کنید.

یکی دیگر از راه های فراموش کردن عشق قبلی تان این است که فهرستی از تمام دلایلی تهیه کنید که می‌گویند چرا او فرد مناسبی برای شما نبوده است.

خصوصیات و ویژگی های منفی اش، تمام اتفاقات بدی که بین شما افتاده، حرف های ناخوشایندی که زده شده و احساساتی که در آن لحظات داشتید را بنویسید و در زیر برگه یادداشت کنید که دیگر نمی‌خواهید آن احساسات و روزها را دوباره تجربه کنید.

 

حالا این برگه را در جایی بچسبانید که هر روز بتوانید ببینید. مخصوصا زمانی که دلتان هوای عشق سابق تان را کرد سراغ این نوشته ها بروید و بیش خود بگویید: «در آن روزگار خیلی هم همه چیز خوب نبوده، چرا من می‌خواهم به عقب برگردم و دوباره خود را شکنجه دهم؟»

.

 ۶– شادی و خوشبختی را از خود نگیرید.

چگونه عشقمان را فراموش کنیم ؟ سعی کنید زمان بیشتری را همراه با دوستان و یا خانواده تان به تفریح و گردش بپردازید. در کلاس‌های مورد علاقه تان ثبت‌ نام کنید. کتاب های مورد علاقه تان را بخوانید. ورزش کنید، پیاده‌‌روی کنید، به باشگاه ورزشی بروید زیرا حال شما را عوض می‌کند و افسردگی را از بین می‌برد و ذهن شما را از موقعیت فعلی‌تان دور می‌کند.

 

به خود بگویید: این رابطه تنها یک بخش از زندگی شما بوده ‌است. به هر حال زندگی جنبه‌های زیادی برای لذت بردن دارد. هر کاری برای شاد بودن خود بکنید.

 

یادتان باشد بهترین انتقامی که می‌توانید از عشق قبلی خود بگیرید این است که خوب زندگی کنید.

 

چگونه عشقمان را فراموش کنیم

اگر شما هم مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید عشق قدیمی خود را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم اینجا را کلیک کنید و فایل صوتی « نشانه های پایان دادن به رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید کسی را که قبلا دوستش داشتید و هنوز هم دارید فراموش کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.