۵ تکنیک کاملا موثر برای اینکه بتوانید همدمی را پیدا کنید.

۵ تکنیک کاملا موثر برای اینکه بتوانید همدمی را پیدا کنید.

چگونه یک همدم پیدا کنیم

چگونه یک همدم پیدا کنیم ؟ احتمالا شما هم جزو آن دسته از دختر خانم های مجردی هستید که به دنبال یک همدم و شریک زندگی خوب هستند.

اما از کجا می توانید یک مرد ایده آل را پیدا و با او ازدواج کنید؟

اگر واقعا قصد ازدواج دارید و به دنبال همدم و همسری مناسب می گردید به تکنیک هایی که در مقاله « چگونه یک همدم پیدا کنیم؟ » آموزش داده ام خوب توجه و آنها را مو به مو اجرا کنید.

مطمئناً اگر این 5 تکنیک را به درستی اجرا کنید به مراد دلتان خواهید رسید.

چگونه یک همدم پیدا کنیم

تکنیک اول: چه خصوصیاتی را در مرد ایده آل خود می­خواهید.

اولین کاری که باید انجام دهید تا بتوانید یک همدم خوب پیدا کنید این است: مشخص کنید دقیقا چه خصوصیاتی را در یک مرد می­ خواهید.

به خودتان اجازه ­دهید در مورد مردی که می­ خواهید و می­ توانید داشته باشید، خیال پردازی کنید. تصور کنید هیچ محدودیتی ندارید. در حال حاضر هر مشکل، بهانه یا مسئله­ای را کنار بگذارید و به ذهن­تان اجازه دهید آزادانه پرواز کند.

فرض کنید شما قوی­ترین زن در دنیا هستید و می­ توانید هر مردی را با هر خصوصیتی که بخواهید، داشته باشید.

 

حالا قلم را بردارید و تمام مواردی که می­خواهید در مرد ایده­ آلتان باشد، به طور کامل فهرست کنید و به این سوالات پاسخ دهید:.

 1. از لحاظ فرهنگی در چه سطحی باشد؟
 2. میزان تحصیلاتش چقدر باشد؟
 3. شغل و وضعیت مالی اش به چه صورت باشد؟
 4. آیا می خواهید شغل آزاد داشته باشد ؟ و یا در سازمان و ادارات دولتی استخدام باشد ؟
 5. دوست دارید مرد دلخواهتان از نظر قیافه و ظاهر چگونه باشد؟ قد و وزنش چقدر باشد؟
 6. چه نوع رفتاری با شما، فرزندان،خانواده و دوستانتان داشته باشد؟
 7. می خواهید چه عکس العملی در مقابل مشکلات و شکست­ ها نشان دهد؟
 8. چه روحیه ای داشته باشد؟ میزان شوخ طبعی اش چقدر باشد؟ فردی احساساتی، همواره آسان­گیر، صمیمی و خنده روباشد؟
 9. چقدر در زندگی هدفمند باشد؟ چه خواسته­ ها و اهدافی در زندگی داشته باشد و به چه چیزهایی برسد؟
 10. می خواهید اوقات فراغتش را با شما چگونه بگذراند؟ از انجام چه کارهایی در کنار هم لذت می­برید؟ آیا دوست دارید شما را به رستوران ببرد؟ چند بار در سال به مسافرت بروید؟ شما را برای گردش به کجاها ببرد؟
 11. باورها و عقایدش در مورد سیاست و مذهب چگونه باشد؟

و … خصوصیات دیگری که برایتان مهم است و می خواهید مرد مورد علاقتان داشته باشد را بنویسید. البته لازم نیست که همسر آینده تان تمام خصوصیاتی که نوشتید را داشته باشد بیشتر آنها را داشته باشد کافیست.

بعد از انجام این تکنیک شما به خوبی می دانید چگونه یک همدم پیدا کنیم و بیشتر به دنبال چه همدمی با چه ویژگی های شخصیتی و اخلاقی برای زندگی مشترک هستید.

تکنیک اول: چه خصوصیاتی را در مرد ایده آل خود می­خواهید.

تکنیک دوم: ازدواج را جزء اولویت های خود قرار دهید.

اینکه تنها به خود بگویید: «من می خواهم ازدواج کنم.» کافی نیست. باید از خود بپرسید: « چگونه یک همدم پیدا کنیم ؟»

همانطور که برای شرکت در کنکور، تحصیل در دانشگاه و یا پیدا کردن شغل مناسب وقت می گذارید، باید برای ازدواجتان نیز وقت و انرژی صرف کنید و در این راه آموزش های لازم را ببینید.

 

اگر اقوام و دوستان شما ببینند که درس و شغل شما در زندگیتان حرف اول را می زند و در ظاهر میلی به تشکیل زندگی مشترک ندارید یا اگر ببینند که در مهمانی ها و مجالس شرکت نمی کنید به این نتیجه می رسند که به دنبال ازدواج نیستید و وقتی برای تشکیل زندگی ندارید.

در این صورت اگر حتی اگر پسری از میان دوستان و آشنایان تان بخواهد پیشنهاد ازدواج دهد پا پس می کشد و یا اگر شخصی بخواهند موردی مناسب به شما معرفی کنند از این کار صرف نظر می کنند.

تکنیک سوم: از دیگران کمک بگیرید.

اگر واقعا به دنبال این هستید که  چگونه یک همدم پیدا کنیم ؟ خجالت و ترس را کنار بگذارید. از اطرفیانتان بخواهید که اگر فردی مانند شما یا با خصوصیاتی شبیه به آنچه در تکنیک اول نوشته اید می شناسند، معرفی کنند تا با هم قرار ملاقاتی بگذارید و بیشتر آشنا شوید.

در جمع های خانوادگی و دوستانه هرگاه سخن از ازدواج می شود بگویید: «به دنبال همدمی خوب با این خصوصیات هستید، دوست ندارید مجرد بمانید یا خیلی دیر ازدواج کنید.»

البته یک سری واسطه های ازدواج نیز هستند که کارشان معرفی کیس مناسب برای ازدواج و ایجاد بستری برای آشنایی خانواده دختر و پسر با یکدیگر است. آنها با گرفتن خصوصیات شما و اینکه می خواهید شوهر آینده تان به چه صورت باشد موارد مناسبی را برای ازدواج معرفی می کند.

 

تکنیک چهارم: روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.

اگر دلتان می خواهد یاد بگیرید چگونه یک همدم پیدا کنیم باید این نکته را عرض کنم که هنوز هم در بسیاری از خانواده، انتخاب همسر و یافتن یک همدم خوب از طریق خانواده ها صورت می گیرد.

شرکت در میهمانی های خانوادگی و دوستانه، مجالس زنانه مثل عروسی ها و جشن تولدها، مراسم مذهبی مثل روضه ها و عزا می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

حتی اگر به میهمانی دعوت نمی شوید، خودتان پیش قدم شوید و یک میهمانی راه بیاندازید. اقوامتان را دعوت کنید گاهی دوستانتان را دعوت کنید و از دوستان تان بخواهید تا دیگر دوستان شان را با خود بیاورند.  این کار باعث می شود بیشتر دیده شوید و احتمال آشنا شدن شما با مرد ایده آل تان بالاتر خواهد رفت.

 

در ضمن اگر کسی از فامیل یا دوستان از شما پرسید که قصد ازدواج دارید یا نه، علاوه بر پاسخ، معیارهایتان را هم بگویید. خیلی از اوقات افراد چون فکر می کنند مسئله ی خاصی برای شما مهم است، موارد خوبی که برای ازدواج وجود دارند، اما فاقد آن مورد خاص هستند به شما معرفی نمی کنند.

مثلا فکر کنید برای شما شغل همسر آینده تان اهمیتی ندارد که کارمند باشد یا شغل آزاد داشته باشد. خاله شما فکر می کند که شما می خواهید شوهرتان حتما شغل دولتی داشته باشد به همین دلیل پسر همسایه شان که خیلی خوب است اما فروشنده مغازه هست را معرفی نمی کند.

اما وقتی بفهمد که معیارهای تان چیست می تواند مواردی را هم که حتی شغل آزاد دارند به شما پیشنهاد دهد.

تکنیک چهارم: روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.

یک راه دیگر برای اینکه بدانید چگونه یک همدم پیدا کنیم این است که بیشتر در اجتماع حاضر شوید.

در کلاس های آموزشی مختلف شرکت کنید. با نشستن در خانه یک همدم مناسب درِ خانه شما را نخواهد زد.

اول: باید به دنبال علاقمندی ها و استعدادهایتان باشید. آنها را بشناسید.

آیا به هنر خاصی مثل خیاطی، آرایشگری، عروسک سازی، گلسازی و … علاقه دارید؟ آیا دوست دارید  نقاش شوید؟

آیا علاقه مند به یادگیری نرم افزارهای کامپیوتری مثل فتوشاپ، آفیس، انیمیشن و …. هستید؟

به چه رشته ورزشی علاقه دارید؟ ایروبیک، بدنسازی، کاراته و …

خوب فکر کنید و علاقه مندی هایتان را بنویسید.

دوم: حتما در کلاس هایی که به آنها علاقه دارید شرکت کنید.

هر چه بیشتر در فعالیت های مختلف شرکت کنید، شانس خود را برای یافتن همدم و شریک زندگی بالاتر برده اید. با شرکت در کلاس هایی که به آنها علاقه دارید، با خانم هایی که ممکن است شما را برای پسر، برادر و … در نظر بگیرند یا مردانی که مشترکات زیادی با شما خواهند داشت، آشنا می شوید.

چگونه یک همدم پیدا کنیم

تکنیک پنجم: بررسی کنید همدم مناسب شما کجاهاست.

با اجرای تکنیک اول به خوبی می­دانید که چه نوع مردی ایده آل شماست.

حالا از خودتان بپرسید: « احتمال حضور مرد ایده آل من کجاها بیشتر است؟»

 

اگر تصمیم دارید با مردی با گرایش­های مذهبی آشنا شوید که به طور منظم به مکان­های مذهبی می­رود، باید به مکان­های مذهبی بروید، در مراسم­های معنوی بیشتر شرکت کنید و به جلسه­های مذهبی بروید.

باید عضو انجمن­های مذهبی شوید و فعالیت کنید. داوطلبانه وقت بگذارید تا با فردی آشنا شوید که او هم در فعالیت های مذهبی و معنوی شرکت می­کند.

اگر می خواهید مرد دلخواهتان از نظر مالی موفق باشد یا در آینده به موفقیت مالی برسد. در این زمینه هم باید در جای مناسب جست و جو کنید. ممکن است به این فکر بیفتید که در یک شرکت که پیشرفت سریعی دارد، مشغول به کار شوید.

اگر در محل کارتان افراد زیادی در مسیر پیشرفت قرار داشته باشند، احتمال آشنا شدن تان با یک فرد خوش آتیه بسیار زیاد خواهد شد.

همچنین در سمینارهای موفقیت، رشد کسب و کار و … شرکت کنید. کسانی که در زمینه­ رسیدن به پول مصمم هستند حتما در این سمینارها شرکت می کنند. در این سمینارها ثبت نام کنید و حتما در آنها شرکت کنید.

تکنیک پنجم: بررسی کنید همدم مناسب شما کجاهاست.

 

با این کار، احتمال آشنا شدن و جذب مردان جالبی را که علایق مشترکی با شما دارند، افزایش می­ دهید.

اگریکی از خواسته­ تان این است که فرد مورد نظرتان تندرست، سالم و علاقه­ مند به فعالیت­های ورزشی باشد، عضو یک باشگاه ورزشی شوید و هفته­ ای دو تا سه بار برای تمرین بروید.

همچنین می­ توانید عضو باشگاه­های فرهنگی _تفریحی شوید. در کمیته­ های اجرایی باشگاه فعالیت کنید. هر باشگاه فرهنگی_تفریحی کمیته­ هایی دارد که اعضای آن مرتب برای برنامه­ ریزی و اجرای برنامه­ های مختلف در راستای هدف انجمن دور هم جمع می­شوند. با این کار شما در آن انجمن با کسانی آشنا می­ شوید که با شخصیت و هدفی که دارید، اشتراکات زیادی دارند.

اگر عاشق سیاست هستید، با عضویت در احزاب سیاسی و شرکت در گردهمایی­ های دوره­ا ی می ­توانید با مرد مورد نظرتان آشنا شوید. داوطلب بشوید که در ستادهای انتخاباتی فعالیت کنید. با کسانی که در حزب سیاسی فعال هستند، تعامل داشته باشید.

اگر می خواهید با یک موسیقیدان ازدواج کنید، در کلاسهای متعدد موسیقی شرکت کنید یا عضو انجمنی شوید که موسیقیدانان معمولا عضو آن می شوند.

 چگونه یک همدم پیدا کنیم ؟

همیشه به مکان هایی بروید که می ­توانید با مردی که علایق، پیشینه و اهداف مشترکی با شما دارد آشنا شوید.

خود را متعهد كنید كه حداقل هفته ای یک یا دو بار به جایی بروید كه  افراد هم فكر و هم سیلقه شما در آن جمع حضور دارند.

.

بسیاری از دختر خانم ها عنوان می کنند با این که زیبا هستیم یا شرایط خوبی داریم اما خواستگار مناسبی نداریم.

دختر خانم عزیز!

شاید شما درگیر این موضوع هستید که چگونه می توانید خواستگاری در حد و اندازه خودتان پیدا کنید؟ یا چگونه یک همدم پیدا کنیم ؟

بعضی از دختر خانم ها فکر می کنند که دوری کردن یا به اصطلاح مغرور بودن باعث جذب خواستگار مورد علاقه می شود و بعضی دیگر برعکس فکر میکنند زیادی در دید بودن باعث می شود خواستگار جذب آنها شود. 

من یاسر مهدویان در طی سالها مشاوره هایی که با دختران و پسران امروزی داشتم و با ریز شدن در شخصیت آنها، به نتایج جالبی رسیدم که در قالب راهکار و نکته به دختران جوان زیادی در این زمینه کمک کردم تا خواستگار ایده آلی داشته باشند.

تکنیک های تخصصی بسیاری برای جذب خواستگار مناسب وجود دارد. این تکنیک های تخصصی چه هستند؟

در همین راستا برای شما دختر خانم عزیز یک پیشنهاد ویژه دارم : 

فرق این محصول با دیگر محصول ها در این زمینه اینست که، شما با راهکارهای عملی برای جذب خواستگار خوب و مناسب آشنا می شوید که می تواند مشکلات سد راه شما برای داشتن یک ازدواج موفق از میان بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.