چگونه یک خانم شیک پوش باشیم

چگونه یک خانم شیک پوش باشیم

چگونه شیک پوش باشیم

با این که خیلی راجع به دنیای درون صحبت می کنیم و در مقالات خود آموزش می دهیم چگونه خودتان را دوست داشته باشید، یک زن لوند چه لحن و تن صدایی دارد، چگونه حرف می زند و کلامش چگونه باید باشد و همچنین چه رفتارها و زبان بدنی باید در مقابل یک مرد داشته باشد.
.
اما با همه این نکات توقع زیادی است که از یک مرد بخواهید به دنبال زنی که شخصیتی عالی دارد اما به خودش نمی رسد برود.
چگونه شیک پوش باشیم
.

 

مردان موجوداتی بصری هستند. پس از تاثیر ظاهر بر مرد غافل نشوید. اگر به ظاهرتان نرسید و خود را آراسته نکنید به زودی به جمع افراد خسته و دل‌زده می‌ پیوندید.

در این مقاله می خواهم به شما آموزش دهم چگونه خود را با ظاهری تمیز و آراسته متمایز کنید و در مقابل نامزد یا شوهرتان جذاب به نظر برسید..
.

زیبایی فیزیکی نمایشگر بیرونی زنانگی است که مردان بیش از هر چیز دیگری جذبش می شوند.

یک زن لوند هیچوقت به خود بی توجه نمی شود. همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارد. داشتن ظاهری نامرتب حتی حرفهای قشنگ‌، مثبت و تأثيرگذار شما را از بین می برد.

.

البته من هیچگاه توصیه نمی کنم به صورت افراطی به ظاهرتان توجه کنید. اما یکی از اولویت هایتان باید این باشد که با ظاهرتان بر اطرافیانتان و مخصوصا مرد مورد علاقه تان تاثیر بگذارید.

چگونه جذاب باشیم

بعضي از افراد براساس تصوری اشتباه براي جذاب شدن به زحمت زيادی می افتند و خود را به شكل‌هاي عجيب و غريبی درست می كنند. مهمترين مسئله اين است كه مرتب، هماهنگ و در عين حال شیک و ساده باشيد.
چگونه جذاب باشیم

البته معیارهای زیبایی در میان انسان‌ها متفاوت است. اما می‌توانید با رعایت كردن حد اعتدال و این نکاتی که آموزش می دهم جذاب و دوست ‌داشتنی ‌تر باشید.

چگونه یک زن شیک باشیم

یکی دیگر از مواردی که با آن می توانید خیلی راحت توجه نامزد یا شوهرتان را به خود جلب کنید پوشاک شماست.

نوع پوشش نقش مهمی در ظرافت و زنانه نشان دادن شما دارد. در حقیقت جذابیت شما بدون لباس‌های مناسب و زیبا ناقص است.

نحوه لباس پوشیدن شما در پیشِ چشمانِ مرد مهم است. با یک پوشش جذاب و مناسب نشان می دهید ظاهر خوبی دارید و هم از اهمیت ظاهر برای آقایان آگاه هستید.

در هنگام خرید لباس این نکات را در نظر داشته باشید:

با دقت خرید کنید و چیزی را بخرید که به شما بیاید و به تن تان زیبا بنشیند. همیشه قبل از اینکه لباسی را بخرید آن را امتحان کنید و بپوشید. لباسی که در تن دوستتان زیباست، الزاماً در تن شما خوب نیست.

گاهی برای خرید کردن به یک مغازه اکتفا نکنید. به فروشگاه‌های مختلف سری بزنید تا بتوانید با مدل های بیشتر و طرح ‌های جدید و متنوع آشنا شوید.

خودتان را درگیر مُد نکنید. لذت بردن از مُد یا خریدن لباس ‌هایی که برای‌تان جذاب است هیچ ایرادی ندارد، اما از لباسی که مناسب اندام‌تان نیست یا رنگی که به شما نمی‌آیند صرف‌نظر کنید و صرفا به خاطر اینکه فلان مدل لباس یا فلان رنگ مد شده آن را نخرید.

 

در هنگام خرید لباس این نکات را در نظر داشته باشید:

 

لباس نباید حتماً خیلی گران باشد تا شیک به نظر برسد. می توانید لباس های ارزان تر اما باسلیقه و شیک انتخاب کنید.

لباس های خود را ست کنید

نحوه سِت کردن لباس ها و رنگ ها را یاد بگیرید. درمورد رنگها تحقیق کنید ببینید چه رنگهایی رو میشه باهم سِت کرد و آیا این رنگها به شما می آید یا نه.

رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ و روشن هستند. پوشیدن لباس با رنگ های شاد و روشن آنقدر زیباست که هر مردی به راحتی می تواند عاشق شیک پوشی شما شود.

 

 

خیلی لباس هایی با رنگ های تیره، یکنواخت و خسته کننده مثل قهوه ای، طوسی، خاکستری و سیاه نپوشید.

برای شروع بهتر است اندام و رنگ پوست خود را ببینید و طبق آن رنگ لباس هایتان را انتخاب کنید.

زنانه بپوشید

 مردان دوست دارند زن ها مانند یک خانم لباس بپوشند. آنها لباس های اسپرت و پسرانه را زیاد جذاب نمی دانند. مثلاً به جای کفش های آدیداس بیشتر کفش های پاشنه دار به پا کنید. به جای لباسهای اسپرت، دامن، پیراهن و لباسهای مدل دار بپوشید و … .

لباس‌هایی بپوشید که خوشایند و مناسب بدن‌تان باشد و دوستشان دارید. مطمئن شوید که با ظاهر و تیپ تان احساس راحتی می کنید. هرگز چیزی نپوشید که با آن احساس راحتی نمی کنید.

 

بپوشید

 

شما مجبور نیستید گران‌قیمت‌ترین لباس فروشگاه را به تن داشته باشید، بلکه بهتر است به دنبال ظاهری منحصربه‌ فرد و سنجیده باشید.

لباس شما باید شخصیت‌تان را بالا ببرد، نه اینکه شخصیت جدیدی برای‌تان خلق کند یا تغییرش دهد. برای شیک بودن کافیست به این نکاتی که گفتم توجه کنید و کمی هوشمندانه لباس بپوشید.

از نامزد یا شوهرتان در مورد رنگ و مدل لباس هایتان نظر بخواهید. از سلیقه او آگاه شوید و گاهی بر طبق میل او لباس بخرید.

تکنیک های لازم برای جذاب شدن

تکنیک های تخصصی بسیاری در زمینه روش های دلبری کردن و لوندی زنانه وجود دارد که در فایل صوتی « هنر لوندی » به صورت مفصل توضیح داده ام.

 

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد 

 

در محصول « هنر لوندی » به بررسی دقیق و تخصصی یک زن لوند و جذاب از لحاظ ظرافت ظاهر و نوع پوشش، نحوه رفتار، زبان بدن و حرکات صورت، تن صدا و کلام و … می پردازم.

.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست. 

.

ممکن است یک خانم بگوید من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم. اما نمی دانم چرا جذاب و تو دل برو نیستم. علت چیست؟

گاهی لوندی با رفتارهای جلف اشتباه گرفته می شود و یک خانم به خیال خود دارد مرد را به سوی خود جذب می کند اما نتیجه کار برعکس می شود.

لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که باید با آموزش های صحیح و اصولی احیا و پرورش یابد.

چگونه لوند باشیم

در محصول صوتی «هنر لوندی» به موضوع مهم لوند بودن و تکنیک های دلبری می پردازم. و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیرمنتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد 

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند

خانم های لوند همیشه چندین قدم از خانم های دیگر جلوتر هستند و توجه تمام مردان به آنهاست

با یادگیری تکنیک های گفته شده در این محصول، هر ظاهری که داشته باشید، دوست داشتنی ترین فرد برای نامزد یا شوهرتان خواهید بود.

 

من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید.

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

 

مقاله پیشنهادی : تست میزان عشق 

 

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

من به شما این اطمینان را می دهم که به یک فرد جذاب و محبوب برای مرد مورد علاقه تان تبدیل خواهید شد.

بیاموزید که برای نامزد یا شوهرتان متفاوت و منحصر بفرد باشید..

.

1 دیدگاه برای “چگونه یک خانم شیک پوش باشیم

  1. سالومه میگوید:

    چقدر مقاله قشنگی بود. دستتون درد نکنه. واقعا چقدر خوبه که ادم همیشه خوش لباس و شیک پوش باشه. آدم هر چقدر به خودش برسه کمه و در واقع زمانی که به ملاقات بقیه هم میریم این باعث احترام به اونا هم میشه. من از عطر و ادکلن سان تارا هم همیشه دیدن می کنم و معتقدم آدم خوش پوش هم خوش لباسه و هم خوش عطر.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد