دختران دوست داشتنی حتما این 3 ویژگی را دارند.

دختران دوست داشتنی حتما این 3 ویژگی را دارند.

چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم؟

احتمالا شما هم در اطرافتان دختر خانم هایی را دیده اید که با حضور در هر جمع و مهمانی مرکز توجه قرار می گیرند و دیگران با دیدن آنها بسیار خوشحال می شوند و دوست دارند حتما آن دختر خانم در مهمانی شرکت کند. در ادامه با بعضی معیارهای رفتاری یک دختر دوست داشتنی و جذاب آشنا خواهید شد. 

این دختر خانم ممکن است زیباترین یا خوش اندام ترین دختر در فامیل یا جمع دوستان نباشد، اما در نگاه دیگران، بسیار دوست داشتنی است.

اینجاست که برایتان سوال پیش می آید دلیل این محبوبیت چیست؟ چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم؟

 

چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم؟

تکنیک اول: اعتماد به نفس داشته باشید.

خیلی از دختران می پرسند: « چگونه یک دختر جذاب باشیم؟ » در جواب این دختر خانم ها باید عرض کنم یکی از مهم ترین روش ها برای اینکه به دختری دوست داشتنی و جذاب تبدیل شوید این است که اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

 

اعتماد به نفس باعث می شود تا دیگران به سمت شما جذب شوند و برای شما ارزش زیادی قائل باشند.

برای افزایش اعتماد به نفس خود به 8 راهکار زیر توجه کنید:

1- یک لیست از استعدادها ، توانایی ها و نقاط قوت رفتاری و ظاهری خود تهیه کنید و آن را در هر جایی از خانه تان که دوست دارید قرار دهید تا همیشه و هر روز برایتان مرور شود.

مثلا بنویسید:

 • من خیاطی بلدم و با این هنر توانسته ام لباس های زیادی برای خودم بدوزم.
 • من کار با کامپیوتر (آفیس، فتوشاپ و …) را بلدم.
 • قد من بلند است.
 • موهای من پرپشت و نرم است.
 • من دختری مهربان و خوش قلب هستم.
 • من دست و دلباز و بخشنده هستم.
 •  و…. هر خصوصیت و توانایی که دارید را بنویسید.

 

بعد این کاغذ را روی میز کارتان، کنار آینه در اتاقتان داخل کیف پولتان قرار دهید.

همچنین می توانید عکس نوشته ای درست کنید و روی پس زمینه گوشی و یا کامپیوترتان قرار دهید.

2- عکس زنان موفقی که دوست دارید را در اطرافتان قرار داده تا از دیدن آن ها انرژی بگیرید. زندگی نامه های افراد موفق و معروف را بخوانید.

3- مجله های زیبایی و مد را دور بریزید. در اینستا به دنبال عکس ها و فیلم ها زنان خیلی زیبا نروید. دیدن زنان خیلی زیبا که کارشان مدلینگ هست و با آرایش های غلیظ، لباس های زننده و انواع فتوشاپ ها خود را در نظر همه زیبا جلوه می دهند اعتماد به نفس شما را به شدت کاهش می دهند که اصلا چیز خوبی نیست.

من دختران زیادی را دیده ام که مدام می گویند: «من چرا به اندازه فلان خانم در مجلات زیبا نیستم؟ چرا این زن در اینستا خیلی قشنگه اما من اینقدر زشتم و …»

 

چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم؟

4- اول باید خودتان را دوست داشته باشید. حدالامکان از آینه دوری کنید. بعضی از دختران و خانم ها مدام جلوی آینده و در حال ایراد گرفتن از خود هستند: «چرا من بینی من اینقدر بزرگه، چرا قدم بلندتر نیست و …»

این حرف هایی که به خودتان می زنید سبب می شود که همیشه از خود ناراضی باشید خودتان را آنطور که باید و شاید دوست نداشته باشید و از زندگی لذت نبرید. در ادامه ما را در مقاله ی ۷ راهکار طلایی برای جلب اعتماد مرد برای ازدواج همراهی کنید.

البته من نمی گویم آینه را کنار بگذارید نه! منظور من این است به جای اینکه مدام جلوی آینه بایستید و از خود ایراد بگیرید حرفه و یا هنری را دنبال کنید، در کلاس های کامپیوتری ثبت نام کنید، باشگاه ورزشی بروید و … به گونه ای خود را مشغول کنید.

5- ورزش کنید. ورزش‌کردن منظم، مزایای زیادی برایتان به همراه دارد.

ورزش‌کردن …

 • اندام شما را زیباتر می‌کند
 • انرژی و شادابی تان را افزایش می دهد
 • روحیه تان را بهبود می بخشد
 •  سبب می شود نسبت به خود احساس بهتری داشته باشید
 • اعتماد به نفس تان را تقویت می کند.

البته منظور من ورزش های خیلی سخت و یا ورزش کردن در مدت طولانی نیست.

مثلا روزی 30 دقیقه پیاده روی کنید. در یک باشگاه ورزشی در رشته ای مثل ایروبیک ثبت نام کنید و یک روز در میان بروید. اگر نمی خواهید باشگاه بروید سی دی های آموزشی ایروبیک را تهیه کنید و در منزل ورزش کنید.

6 – اگر اعتماد به نفس شما ضعیف است اما وانمود کنید که اعتماد به نفس بالایی دارید.

اگر احساس می کنید اعتماد به نفس بالایی ندارید حداقل به گونه ای رفتار و تظاهر کنید که انگار دختری بااستعداد و هنرمندی هستید و خودتان را نیز دوست دارید. این باعث می شود در مدت خیلی کم به اعتماد به نفس واقعی دست یابید.

ابتدا باید نحوه نشستن، ایستادن و راه رفتن خود را تصحیح نمایید. به گونه ای راه بروید و بنشینید که نشان دهنده اعتماد به نفس شما باشد.

در زمان راه رفتن محکم قدم بردارید. کمرتان کاملاً صاف باشد، سینه رو به جلو و شانه هایتان به سمت عقب باشد.

کمرتان را صاف نگه دارید. به جای اینکه سرتان رو به پایین باشد، سرتان رو به جلو و رو به رو را نگاه کنید. شانه‌ هایتان را پایین نیندازید.

 

رابطه خود با دیگران را بهبود بخشید.

وقتی که نشسته اید، قوز نکنید. این ها را در خانه تمرین کنید تا در بیرون از منزل هم کم کم عادت کنید و انجام دهید.

 

 7- سعی کنید بیشتر با افرادی که دارای اعتماد به نفس بالا هستند رفت و آمد کنید. از دوستی با افرادی که از مدام انرژی منفی می دهند غر می زنند و از همه چیز و همه جا ناامید هستند حدالامکان دوری کنید.

8- یکی از مهم ترین روش ها برای تقویت اعتماد به نفس خود این است که نواقص خود را بپذیرید و به خود بگویید هیچ آدمی در دنیا بی عیب نیست.

خیلی وقت ها به خاطر بعضی ایرادات خود را سرزنش می کنیم و به خودمان سرکوفت می زنیم که چرا من اینطوریم چرا من مثل فلانی نیستم.  

ابتدا به خود بگویید هیچ کس کامل نیست و دوم سعی کنید آنها را بپذیرید و سوم برای برطرف کردن نواقص خود تلاش کنید.

فرض کنید از حرف زدن در جمع واهمه دارید. خب با کمک مشاور، مطالعه و تمرین سعی کنید این مسئله را حل کنید نه اینکه مدام خود را سرزنش کنید و به خودتان برچسب عقب ماندگی بزنید.

تکنیک دوم : رابطه خود با دیگران را بهبود بخشید.

برای اینکه دختر دوست داشتنی باشید باید ارتباطات خود با دیگران را بیشتر و بهتر کنید. از کامپیوتر، موبایل و شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک، اینستا و … بیش از حد استفاده نکنید.

زمان خود را بیشتر صرف دوستان واقعی کنید تا دوستان مجازی.

اگر می خواهید دوست پیدا کنید، بیشتر در اجتماع حضور پیدا کنید. به مکان های عمومی و کلاس های مختلف بروید. در فعالیت های داوطلبانه اجتماعی شرکت کنید. همچنین می توانید روابط خود با همکلاسی ها و آشنایان تان را بیشتر کنید.

 

با اعضای خانواده و دوستانتان مهربان باشید. برنامه ای ترتیب دهید و هرازگاهی با خانواده و دوستان خود به گردش بروید. در طول تفریح سعی کنید با رفتارهای مناسب هم به شما و هم اطرافیانتان حسابی خوش بگذرد.  

سعی کنید با همه به خوبی رفتار کنید. محبت کنید و در مواقعی که به کمک های شما چه مالی و چه جانی نیاز دارند آنها را حمایت کنید. در این زمینه مقاله ی رمزگشایی یکی از رازهای دلبری که هر خانمی باید بلد باشد. نیز به شما کمک خواهد کرد.

خوب گوش دادن را بیاموزید تا در مواقعی که فردی با شما درددل می کند و حرف می زند شنونده خوبی باشید و او را به خوبی همراهی و همدلی کنید.

در مناسبت های خاص مثل تولد عزیزانتان و دوستان خود با آنها تبریک بگویید و یک هدیه حتی شده یک شاخه گل بخرید تا به انها نشان دهید که به یادشان هستید و برایتان ارزشمند هستند.

چگونه یک دختر دوست داشتنی باشیم؟

اگر کسی برای شما کاری انجام می دهد حتما از او تشکر کنید و آن را به پای اینکه کار خاصی نکرده یا وظیفه اش هست، نگذارید.

در کارهای داوطلبانه و خِیر شرکت کنید. مثلا در یک موسسه خیریه به صورت پاره وقت کار کنید. در جمع آوری زبانه از مکان های گردشگری و تفریجی کمک کنید. اگر فرد مسنی در اتوبوس ایستاده جای خود را به او بدهید. و …. هر کاری که فکر می کنید می تواند دلی را خوشحال کند.

چگونه یک دختر جذاب باشیم؟

تکنیک سوم: برای زندگی و آینده خود هدف انتخاب کنید.

داشتن یک زندگی هدفمند و منظم و تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که دوست دارید شما را به دختری دوست داشتنی تبدیل می کند.

مرد آینده زندگی شما، بیشتر جذب دختری می شود که به دنبال ساختن آینده ای بهتر و زیباتر باشد.

به خودتان نگویید: «من بی عرضه، بی استعداد و بی هنرم، من آدم بد شانسی هستم و …»

 

شما لایق بهترین زندگی هستید. مطمئن باشید با انتخاب هدف هایی خوب در زندگیتان می توانید به دختری دوست داشتنی تبدیل شوید که هر مردی مجذوبش می شود.

 ابتدا باید علایق و استعدادهای خود را بشناسید و بعد بر اساس آنها هدف هایتان را پیدا کنید و در آخر راه رسیدن به هدفتان را نیز مشخص کنید.

اگر هدف ندارید و نمی دانید چگونه هدف های درست و مطمئن برای خود انتخاب کنید حتما فایل صوتی « هدف گذاری به روش نابغه ها » را گوش دهید.

اگر هدف دارید اما نمی دانید چگونه به آن دست یابید پیشنهاد می کنم فایل صوتی « برنامه ریزی به سبک افراد موفق » را گوش دهید.

با رعایت نکات گفته شده در مقاله « چگونه یک دختر دوست دشتنی باشیم؟ » مطمئن باشید دختر دوست داشتنی بعدی جمع، شما خواهید بود.

شما خالق زندگی خودتان هستید. از همین حالا با خود زمزمه کنید من دوست دارم تغییر کنم و به دختری دوست داشتنی تبدیل شوم.

 

1 دیدگاه برای “دختران دوست داشتنی حتما این 3 ویژگی را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.