روانشناسی جذب مردان – رازی که یک خانم برای جذب مرد مورد علاقه اش باید بداند – زیبا اندیشی

روانشناسی جذب مردان

روانشناسی جذب مردان

روانشناسی جذب مردان

با روانشناسی جذب مردان آشنا شوید. در این مقاله می خواهم یک تکنیک کاملا موثر و مفید را در مورد جذب مرد مورد علاقه تان آموزش دهم. تکنیکی که بسیاری از دختر خانم ها به آن توجه نمی کنند.

روانشناسی جذب آقایان

ابتدا به این داستان توجه کنید.

یکی از مراجعینم تعریف می کرد: «دوست دارم وقتی با نامزدم قرار می گذارم خودش را ببینم نه اینکه برایم نقش بازی کند. چون رفتار او موجب شود که من هم برایش فیلم بازی کنم. چگونه می توانم به او اعتماد کنم هنگامی که با من روراست نیست. با اینکه او را خیلی دوست دارم اما در صداقت او تردید دارم برای همین از متعهد شدن و ازدواج با او می ترسم و نمی دانم آیا می توانم او را برای همسری برگزینم؟»

اگر بخواهید خود را همان‌طوری که هستید نشان دهید کار سختی است؟‌

چرا بیشتر اوقات در حال بازی‌کردن نقشی هستید که اصلا شباهتی به ویژگی‌های خودتان ندارد؟ تا کی می‌توانید نقش یک آدم کامل که هیچ عیب و ایرادی ندارد، بازی کنید؟

اگر روزی خسته شدید و ناگهان خود واقعی تان را نشان دادید، فکر نمی‌کنید با این کار نامزدتان را بیشتر شوکه می‌کنید؟

روانشناسی جذب مردها

تکنیک جذب مردان این است: صادق باشيد، صادق باشيد و باز هم صادق باشيد!

روانشناسی جذب مردان – برای آن كه او را به دنبال خود بكشانید برایش نقش بازی نكنید. همیشه سعی کنید آنچه هستید و آنچه می توانید در آینده باشید را بگویید نه بیشتر.

خودتان باشيد و براي خود واقعي‌تان ارزش قايل شويد. با صداقت، مي‌توان به همه‌ جا رسيد. براي اين كه « اگر راستش را بگویم چه خواهد شد » نگرانی به خود راه ندهيد.

بدون اینکه ترس از دست دادن را همراهتان داشته باشید، صادقانه و با جسارت از عقاید و احساس‌هایتان حرف بزنید و نترسید.

به او نشان دهید که چه دیدگاههایی دارید حتی اگر نظرتان مخالف دیدگاه او باشد. همواره همان فردی باشید كه هستید و از ابراز ماهیت واقعی خود بیم نداشته باشید.

شاید این مهمترین خصلتی باشد كه پسران در دختران جستجو می‌كنند.

روانشناسی جذب مردان – 99 درصد از پسران در نظر‌سنجی‌های گوناگون این گونه اظهار داشته‌‌اند دخترانی كه شخصیتشان بعد از ازدواج دستخوش تغییر می‌شود در ردیف نخستِ فهرست علت جدایی‌ها پس از ازدواج آنها قرار می‌گیرند.

پسری تعریف می کرد: «با دختری در محل کارم آشنا شدم هر چه می گفتم حرف مرا تایید می کرد فکر می کردم واقعاً با من هم عقیده است. بعد از یک سال ازدواج کردیم اما حالا در کمال تعجب می بینم که بر سر هر موضوع کوچکی با من مخالفت می کند و می خواهد حرف خود را به کرسی بنشاند.

وقتی علت را جویا می شوم می گوید: من برای اینکه با تو ازدواج کنم این دروغ ها را می گفتم وگرنه از لحاظ فکری عقاید تو را قبول ندارم.»

حالا نمی دانم چه کار کنم سالها در کنار زنی باشم که از از لحاظ فکری تشابهی با هم نداریم و فقط با دروغ هایش مرا فریب داد یا از او جدا شوم.»

وقتی با قدرت موضع خود‌ را مشخص می‌کنید و حرفتان را می زنید 2 مزیت دارد:

اول اینکه به نامزدتان نشان می دهید چه شخصیتی دارید و چه عقاید و باورهایی دارید.

دوم او در درون به شجاعت و جسارت شما در بیان اعتقادات­تان افتخار خواهد کرد.

روانشناسی جذب مردان – در مورد علایق، احساسات، نقاط ضعف و حتی گذشته خود صادق باشید. هر چیزی که ممکن است بعدها لو برود و او را نسبت به شما سرخورده کند، باید صادقانه و شجاعانه بازگو شود.

پنهان کاری نکنید. مطمئن باشید اگر او به اندازه کافی دوستتان داشته باشد نه تنها ترکتان نخواهد کرد، بلکه صداقت و شهامت شما را خواهد ستود و چه بسا به شما کمک خواهد کرد.

ممکن است وسواس خاصی داشته باشید، در حال حاضر از یک بیماری رنج ببرید یا شرایط مالی خانواده تان زیاد خوب نباشد، ولی ترس از دست دادن او نباید شما را به دروغ گفتن ترغیب کند. اگر ازدواج ناموفقی داشتید آن را پنهان نکنید. در مورد وضع مالی خانواده خود بزرگنمایی نکنید.

سعی کنید طبیعی رفتار کنید. خودتان باشید و علایقتان را پنهان نکنید. اگر طرفتان می گوید به موسیقی رپ علاقه دارد و اسم خواننده هایی را که هیچوقت نشنیده بودید به زبان آورد، به هیچ وجه تظاهر نکنید که آنها را می شناسید و دوستشان دارید. خیلی راحت بگویید که هیچ چیز از آن سبک موسیقی نمی دانید. اگر همیشه طرفدار موسیقی سنتی بوده اید، بگویید.

اگر با هم به سینما رفته اید و موقع تماشای یک فیلم در کنار او گریه تان گرفت، هیچ اشکالی ندارد گریه کنید. اگر خواستید بخندید، بخندید. بگذارید بعضی از اوقات بدون آرایش شما را ببینید. به این ترتیب او هم در کنارتان راحت تر خواهد بود. خودتان باشید تا او هم خودش باشد. وقتی شما خودتان باشید او هم تشویق می شود که در حضور شما خودش باشد و تظاهر نکند.

شما و او دو آدم متفاوت با خصوصیات متفاوت هستید. برای تظاهر و دروغ گفتن خودتان را تحت فشار قرار ندهید.

خود را بیشتر از آنچه که هستید نشان ندهید. شاید با تعریف بیش از حد از خود، در مورد کارهای آینده محبوبیتی کسب کنید اما این کار در آینده در صورت انجام ندادن می تواند از شما یک آدم بی دست و پا در ذهن او بسازد و در صورت انجام دادن سطح توقعاتش را بالا ببرد.

ممکن است پسر از نقشی که بازی‌ می کنید آگاه شود اگر این را به روی شما نیاورد مطمئن باشید هیچ گاه برای ازدواج متعهد به شما نخواهد بود.

مردان برای ازدواج به دنبال دخترانی هستند که خودشان باشند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. در روابطتان همواره فرد قابل اطمینان و قابل اعتمادی باشید. نقاب را بردارید. حقیقت را بگویید. صادق باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.

روانشناسی جذب پسران

همیشه می گویند زنان موجودات پیچیده ای هستند. اما به هر حال مردان هم پیچیدگی های خاص خود را دارند.

نمی توان بدون آگاهی و نسنجیده مردی را به ازدواج با خود ترغیب کنید.

یک پیشنهاد ویژه برایتان دارم.

شما می توانید روانشناسی رفتار با آقایان و نحوه جذب آنها را بیاموزید؟؟!!

یعنی چی؟ شما می توانید با ذهنیت و دنیای مردان آشنا شوید.

اما چگونه ؟

کافیست در فرم پایین نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.