برای جذب مرد دلخواهتان این قانون را اجرا کنید.

چگونه نامزدمان را جذب کنیم

چگونه نامزدمان را جذب کنیم

چگونه نامزدمان را جذب کنیم ؟ خیلی از مواقع در اطرافتان مردی را می بینید که آنقدر عاشق و دلباخته یک دختر خانم می شود که به جز او به هیچ شخص دیگری فکر نمی کند.

هنگامی که با هم ازدواج می کنند شما پیش خود می گویید: «چگونه این دختر خانم توانسته این مرد را جذب خود کند؟ ای کاش من هم می توانستم مرد مورد علاقه ام را جذب خود کنم.»

چگونه نامزد خود را جذب کنیم

ابتدا خود را به مرد نزدیک کنید، سپس سعی کنید او خودش را به شما نزدیک کند.

برای جذب مرد مورد علاقتان با این تکنیک باید این دو قدم را بردارید:

قدم اول برای جذب نامزد :

چگونه نامزدمان را جذب کنیم ؟ در ابتدای رابطه تان سعی کنید از همدیگر شناخت بیشتری پیدا کنید. به هر حال شما می خواهید یک عمر در کنار او زندگی کنید باید او را خوب بشناسید تا خدای ناکرده انتخاب اشتباهی نداشته باشید.

سوالاتی را از قبل آماده کنید و هر بار که او را می بینید تعدادی از آنها را بپرسید. بفهمید علایق او چیست؟ دوست دارد همسر آینده اش چگونه باشد؟ چه هدف هایی برای زندگی دارد؟ آیا برای زندگی برنامه ریزی کرده است؟ خانواده او چگوه هستند؟ و ….

در طی این دیدارها و صحبت ها شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا می کنید. با ویژگی های شخصیتی، اخلاقی، رفتاری و طرز تفکر او آشنا می شوید.

وقتی دریافتید مناسب هم هستید و او شوهر ایده آل شماست سعی کنید کم کم به هم وابسته شوید و عشق و علاقه ای بین شما ایجاد شود.

البته باید به یک نکته مهم توجه کنید و اینست که صمیمیت را به مرور زمان ایجاد کنید. در همان دیدارهای اولیه یکدفعه صمیمی نشوید اینگونه یک پسر خوب و مودب فکر خواهد کرد شما دختری جلف و سبک هستید. یا با همه پسرها اینقدر زود صمیمی می شوید و باعث زدگی طرف مقابل می شود.

بلکه سعی کنید کم کم و به مرور زمان صمیمیت بیشتری پیدا کنید. همان اول رابطه به او نشان ندهید که بدون او طاقت نمی آورید و یا هر چه بگوید شما فوراً انجام می دهید، چون ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرید. هميشه حد و اندازه خود را نگه‌داريد و برای شخصیت خود احترام زیادی قائل باشید.

قدم دوم برای جذب نامزد :

چگونه نامزدمان را جذب کنیم ؟ نباید بیش از حد به طرف مقابل نزدیک شوید و همیشه در کنارش باشید. همیشه در کنار هم بودن، باعث می شود حس قشنگ دلتنگی از بین برود و شما تکراری به نظر بیایید.

بیایید قانون کمیابی را اجرا کنید. قانون کمیابی چه می گوید: وقتی چیزی کمیاب می شود، اشتیاق بدست آوردن آن نیز بیشتر می شود.

ما انسان ها به سمت چیزهایی که کم هستند و در دسترس نیستند، گرایش داریم و دوست داریم آنها را داشته باشیم.

به مثال های زیر توجه کنید:

 • ما از این محصول تنها 5 عدد دیگر داریم و فکر نمی کنم تا فردا باقی بماند.
 • تخفیف 50% تنها برای 100 نفر اول که در دوره ثبت نام کنند.
 • تخفیف 30% مانتو که تنها تا پایان این ماه است.

در این مثال ها از قانون کمیابی استفاده شده است. یکی از دلایل پرکاربرد بودن اصل کمیابی در متقاعدسازی این است که فرد وقتی با موضوع کمیابی مواجه می شوند، دچار ترس از دست دادن می شود. این ترس به طرف مقابل انگیزه بیشتری می دهد تا بخواهد هر چه سریع تر شیء یا فرد دلخواهش را به دست بیاورند.

ارسطو می گوید: «ما آدمها چیزهایی که به سختی یا با تاخیر به آنها می رسیم برایمان لذت بخش تر هستند.»

چگونه نامزدم را جذب خود کنم

در رابطه خود اعتدال را رعایت کنید. همیشه در دسترس پسر نباشید تا هر وقت خواست بتواند شما را ببیند یا بخواهد صحبت کند. ضرب المثلی هست که می گوید: گاهی دوری، دوستی مي‌آورد.

زیاد در دست و پایش نباشید. ياد بگيريد كه گاهی جواب رد بدهيد. مدام تلفن را در دست نگیرید که چکار می کنی، چکار می کنم، کجایی، کجایم، چطوری، چطورم و … .

دائماً به او زنگ نزنید تا گزارش کارهای روزانه به او بدهید. بعضی مواقع موبایلتان را خاموش کنید یا هر وقت تماس گرفت به گونه ای جواب ندهید که انگار منتظرش بودید. بلکه حتی گهگاه خیلی شتاب زده جواب دهید و بگویید: «کار دارم بگذار برای بعد».

کنجکاوی او را تحریک کنید. اجازه دهید در ذهنش این سوال بوجود آید که چکار می کند که نمی تواند جواب دهد؟ هیچ وقت نباید طوری نشان دهید که انگار بیکار کنار تلفن نشسته‌اید و منتظر تماس او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد!

سر خود را شلوغ کنید، خودتان را تغییر دهید و تعجبش را جلب کنید، زندگی شما فقط حول او نمی چرخد. به او نشان دهید که درگیر کارهای زیادی هستید.

خلاصه برای زندگیتان برنامه ریزی داشته باشید تا بیکار نباشید. در دسترسش نباشید. بگذارید دنبالتان بگردد و دلش برای شما تنگ شود و در این موقع است که او سعی می کند خودش را به شما نزدیک کند.

در همان ابتدای آشنایی بیشتر با او باشید غیرقابل دسترس و دور نباشید. در عوض به دنبال بهانه های مختلف باشید برای اینکه وقت خود را با او بگذرانید. تا شناخت بیشتری از او پیدا کنید و ببینید آیا به درد هم می خورید یا نه؟

بعد درست در زمانی که مطمئن هم کفو هم هستید و او را مجذوب خود کرده اید کمیاب گردید، مشاهده خواهید کرد محبوب تر می شوید.

تکنیک های تخصصی وجود دارد که دختر خانم های عزیز با یادگیری آن می توانید مرد مورد علاقه تان را مجذوب خود کنید.

این تکنیک های تخصصی چه هستند؟

شما دختر خانم عزیز آیا می خواهید رازهای جذب مردان برای ازدواج را بیاموزید.

ما در سایت زیبا اندیشی یک امکان بی نظیر را برای شما فراهم کرده ایم.

 

در این دوره تکنیک هایی را می آموزید تا مرد مورد علاقه تان، شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کند.

دوره «ازدواج آسان می شود اگر …» شامل چه موضوعاتی است؟

 • چگونه خواستگاری در حد و اندازه خود پیدا کنید.
 • تکنیک افزایش اعتماد به نفس خانمها در ارتباط با آقایان
 • چگونه با رفتارهای صحیح طرف مقابل را عاشق و شیفته خود کنید.
 • نحوه انتخاب موضوع برای صحبت با طرف مقابل
 • چگونه تشخیص دهید عشق و علاقه طرف مقابلتان واقعی است.
 • چگونه یک آشنایی را به ازدواجی موفق تبدیل کنید.

دوره رایگان ازدواج

 

One thought on “برای جذب مرد دلخواهتان این قانون را اجرا کنید.

 1. mot.nasekhian میگوید:

  این فایل ها صرفا برای کسانی کاربردی است که در یک رابطه(نامزدی یا دوستی) هستند
  برای اطلاع کسانی عرض میکنم که مثل من باهدف جذب پسری که فعلا از طرف خودشون بهش علاقه مند هستند و میخواهند او را نیز به خودشان علاقه مند کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.