چطور کسی را عاشق خود کنید – سه نکته طلایی برای آن که یک نفر را عاشق خود کنید – زیبا اندیشی

چطور کسی را عاشق خود کنید

چطور کسی را عاشق خود کنید

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ برای بیشتر ما آدم ها مهم است که دیگران در مورد ما چه فکری می کنند و دوست داریم ما را دوست داشته باشند.

می خواهیم در هر مجلس و جمعی بدرخشیم، مورد ستایش و تشویق اطرافیان باشیم و در انتها کسی را که خیلی دوستش داریم عاشق خود کنیم.

برای اینکه فردی را به طرف خود جذب کنید و در نظر او محبوب و دوست داشتنی باشید، باید در گفتار و رفتارهای خود یک سری تغییرات ایجاد کنید. ممکن است این تغییرات بسیار کم و جزئی باشد، اما می تواند تاثیرات بسیار بزرگی بر روی نظر طرف مقابل نسبت به شما داشته باشد.

ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چطور کسی را عاشق خود کنید ؟

شما می توانید این تکنیک ها را با تمرین و تکرار به راحتی در زندگی خود پیاده کنید. حتی اگر پیش خود گفتید که این تکنیک ها جواب نمی دهد باز هم از آنها سرسری نگذرید.

این تکنیک ها را در زندگی خود اجرا کنید تا به چشم خود ببینید که چقدر بروی جذابیت شما اثر می‌گذارند و می توانید شخصی را که دوست دارید عاشق و شیفته خود کنید.

چگونه کسی را عاشق خود کنید

۱- لبخند زیبا و ملایم بر لب داشته باشید.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ آیا تا به حال دقت کرده اید وقتی به چهره ای که لبخند به لب دارد نگاه می کنید خیلی بیشتر از یک چهره خشک و بی روح مجذوبش می شوید. دیگران هم در برابر شما چنین عکس العملی دارند. آنها هم وقتی شما لبخند به لب داشته باشید و چهره شادابی داشته باشید ناخودآگاه جذبتان می شوند.

صورت خندان بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد. لبخند زدن به طرف مقابل این پیام را می دهد: «من پرانرژی و شاداب هستم، من دوست داشتنی هستم، من بااعتماد به نفس هستم، من خوش بین هستم و …»

اگر چهره خشک و بی روح و یا عبوسی دارید حتما تمرین زیر را انجام دهید.

.

تمرین لبخند زدن

ابتدا جلوی آینه بایستید. چند نفس عمیق بکشید و عضلات صورت، فک و گونه خود را شل کنید.

برای اینکه لبخندتان واقعی به نظر برسد سعی کنید به چیزهایی که شما را خوشحال می کند فکر کنید. مثلا اولین قرار شیرین با نامزدتان، یک شام خوشمزه، سفرتان به شمال، نمره خوبی که از یک درس سخت گرفتید و … .

برای شروع لب های خود را ببندید بعد آنها را به قدری به دو طرف بکشید اگر هم مقداری از دندان هایتان مشخص شد طوری نیست.

به حالت چشمانتان توجه کنید. برای اینکه لبخندتان زیباتر به نظر برسد باید با چشمانتان بخندید. در حین لبخند زیر چشمتان مثل نیمه یک ماه کمی جمع شود.

این تمرین را حداقل روزی ۳ بار انجام دهید تا زمانی که داشتن لبخند ملایم بر لب برایتان مثل عادت شود.

.

چطور مردی را عاشق خود کنیم

۲- از دستور دادن خودداری کنید.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ هیچ آدمی دوست ندارد کسی به او دستور دهد یا او را مواخذه کند. پس وقتی که از دیگران کاری می خواهید انجام دهد باید چه بگویید یا اگر سوالی داشتید چگونه آن را به بهترین نحو مطرح کنید؟

مثلا همسرتان امشب ۲ ساعت دیرتر به منزل آمده است. شما می توانید به او بگویید: «کجا بودی چرا اینقدر دیر کردی چرا تلفنت را جواب نمیدی؟»

اما شیوه درست مطرح کردن سوالتان این است: «عزیزم خیلی دلواپست شدم. ای کاش خبر میدادی و مرا از دل نگرانی در می آوردی.»

اگر می خواهید شخصی مثلا همسرتان برایتان کاری انجام دهد می توانید درخواست خود را اینگونه مطرح کنید: «تا ظهر لیست خرید رو میخری و هر چه زودتر به من می رسونی.»

اما به جای این می توانید بگویید: «اگر بتونی خریدها رو تا ظهر به دستم برسونی واقعا ممنون میشم.»

در حقیقت شما می‌ توانید با کمی تغییر در گفتار خود نتیجه کاملا متفاوت بگیرید. حتی اگر نتیجه مشابه هم باشد اما احساس طرف مقابل با توجه به عمل شما می‌تواند تفاوت بسیاری بکند.

قطعا این تاثیر بزرگی برروی روحیه او و عشق و علاقه اش نسبت به شما خواهد داشت.

چطور کسی را عاشق خود کنید

چطور دیگران را عاشق خود کنیم

۳- کمی متفاوت‌ رفتار کنید.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ شما در اطرافتان صدها یا هزاران زن و مرد را می بینید که با یک لحن جدی و خشک صحبت می کنند، واژه های یکسانی به کار می برند، به جای لذت بردن از شخصی که در کنار او هستند سرشان در گوشی است و سرگرم کار خود هستند.

اما برای اینکه کسی را که دوستش دارید عاشق خود کنید باید کمی متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

مردی با اینکه ۲۰ سال از زندگی مشترکشان گذشته بود اما هنوز احساس جوانی می کرد و حس و حال روزهای اول ازدواجش را داشت.

وقتی از او در مورد راز خوشبختی شان پرسیدند جواب داد: «خانم من همیشه در صدا زدن من خلاقیت به خرج می دهد و مرا به القابی زیبا و جذابی صدا می زند.

القابی همچون: عزیزم، نیمه گمشده من، دلبندم، مهربانم، سرورم، سلطان قلبم، آرامشم، تک ستاره قلبم، حامی من، حس زندگی من، …. علی جان.

شیوه منحصر به فرد او در صدا زدن و نحوه صحبت کردن و به کار بردن کلمات جذاب باعث شده هیچگاه احساس پیری و یکنواختی در زندگی نکنم.»

چگونه همسرتان را عاشق خود کنید

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ تکنیک های بسیاری برای دلربایی از کسی که دوستش دارید وجود دارد.

شما خوب می دانید که نداشتن لطافت و حس زنانگی و عدم آشنایی با تکینک های لوندی تا چه حد زندگی مشترک تان را تحت تاثیر قرار داده است.

احساس می کنید زندگی تان سرد و بی روح شده است. به دنبال راه هایی برای برگرداندن عشق و گرمای اوایل ازدواج هستید.

گاهی پیش آمده به دلیل اینکه هنر لوندی را بلد نیستید نتوانستید کاری کنید که شوهرتان بودن در کنار شما را به کارش و یا تفریحات و جمع های رفقایش ترجیح دهد.

بارها و بارها شده خواسته هایتان از سوی شوهرتان رد شده است. فقط به دلیل اینکه نمی دانید چگونه با دلبری او را مطیع خود کنید.

آیا تمام توجه و نگاه شوهرتان به شما در یک سلام و خداحافظی خلاصه می شود؟

مدام سرش در گوشی هست و شما را نادیده می گیرد؟

آیا تا به حال برای ایجاد روابطه گرم و عاشقانه در زندگیتان قدمی برداشته اید؟

اگر تا به حال کاری نکرده اید باید دست به کار شوید…

.

آیا می خواهید یک زندگی سرد و تکراری را ادامه دهید و روز به روز هم از شوهرتان دورتر شوید؟

یا نه دوست دارید موقعی که شوهرتان به خانه می آید بخواهد تمام وقتش را در کنار شما باشد؟ دیگر کنترل تلویزیون را دست نگیرد و مدام از این کانال به آن کانال نرود؟ با رفقایش قرارهای شبانه نگذارد و شما الویت اول زندگی اش باشید؟

تمام اینها منوط به استفاده شما از هنر لوندی برمی گردد…

.

چگونه شوهرتان را عاشق خود کنید

اگر به تازگی نامزد کرده اید و می خواهید یک زندگی سراسر با عشق و هیجان را شروع کنید

یا چند سالی است از ازدواجتان گذشته و می خواهید تکانی به زندگی یکنواخت و سرد خود بدهید همین حالا برای یادگیری هنر لوندی کلیک کنید.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ شما با یادگیری تمام تکینک ها و نکات هنر لوندی می توانید کاری کنید تا در طول روز حتی زمان هایی که جسمش پیش شما نیست ذهنش درگیر شما باشد و برای آمدن به خانه ثانیه شماری کند.

.

بله! با یادگیری و استفاده از هنر لوندی می توانید تغییرات مثبت و اساسی در زندگی تان قدمی بردارید.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ راهکارهایی که در این مقاله گفتم یک گوشه کوچکی از به کار بردن هنر لوندی در زندگی و عاشق کردن کسی که دوستش دارید است.

تکنیک های تخصصی بسیاری در زمینه روش های دلبری کردن و لوندی زنانه وجود دارد که در فایل صوتی « هنر لوندی » به صورت مفصل توضیح داده ام.

در محصول «هنر لوندی» نکاتی آموزش داده خواهد شد که بسیاری از خانم ها نمی دانند و فکر می کنند بلد هستند.

در این محصول به بررسی دقیق و تخصصی یک زن لوند و جذاب از لحاظ ظرافت ظاهر و نوع پوشش، نحوه رفتار، زبان بدن و حرکات صورت، تن صدا و کلام و … می پردازم.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست. 

.

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنید

ممکن است بگویید: «من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم. اما نمی دانم چرا جذاب و دلربا نیستم. علت چیست؟»

گاهی لوندی با رفتارهای لوس و جلف اشتباه گرفته می شود و یک خانم به خیال خود دارد مرد را به سوی خود جذب می کند اما نتیجه کار برعکس می شود.

لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که باید با آموزش های صحیح و اصولی احیا و پرورش یابد.

چطور کسی را عاشق خود کنید ؟ در محصول صوتی «هنر لوندی» به موضوع مهم لوند بودن و تکنیک های دلبری می پردازم و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیرمنتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد !

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند.

خانم های لوند همیشه چندین قدم از خانم های دیگر جلوتر هستند و توجه تمام مردان به آنهاست.

با یادگیری تکنیک های گفته شده در این محصول، هر ظاهری که داشته باشید، دوست داشتنی ترین فرد برای نامزد یا شوهرتان خواهید بود.

 

چطور  پسری را عاشق خود کنید

من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

کمترین محصولی را می توانید پیدا کنید که تا این حد به صورت تخصصی و جامع به موضوع لوندی و تکنیک های هنر دلبری پرداخته باشد.

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

من به شما این اطمینان را می دهم که اگر این محصول «هنر لوندی» را گوش دهید و تمرین های آن را انجام دهید به یک فرد جذاب و دوست داشتنی برای مرد مورد علاقه تان تبدیل خواهید شد.

بیاموزید که برای نامزد یا شوهرتان متفاوت و منحصر بفرد باشید.

.

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.