چگونه انگیزه داشته باشیم ؟

چگونه انگیزه داشته باشیم ؟
۰
(۰)

چگونه انگیزه داشته باشیم

چگونه انگیزه داشته باشیم ؟ تاکنون ایمیل های زیادی دریافت کرده ام که در آنها پرسیده شده چگونه می توانیم انگیزه خود را برای مدت طولانی نگه داریم؟ به دلیل اهمیت این موضوع می خواهم در این مقاله به برخی از راهکارها اشاره کنم تا یاد بگیرید چگونه انگیزه داشته باشیم

به این تکنیک ها در مورد داشتن انگیزه خوب توجه کنید و از آنها سرسری نگذرید.

۱-موفقیت هایتان را کوچک نشمارید.

هرگاه موفقیتی به دست می‌آورید هرچند هم که کوچک باشد، معتقد باشید که درنتیجه سعی و تلاش شما بوده، نه شانس و اتفاق. این نوع تفکر انگیزه شما را به شدت تقویت می کند و با انرژی و اراده بیشتری کارهایتان را دنبال می کنید.

۲- با افراد مثبت اندیش، با انگیزه و پرانرژی معاشرت کنید.

چگونه انگیزه قوی داشته باشیم ؟ آیا صحبت های خود را با آخرین انسان بدبین و ناامید به خاطر دارید؟ چه حس بدی به شما دست داده بود؟ آنرا مقایسه کنید با کسی که بسیار پرانرژی و باانگیزه است و لحظات خوبی را در کنارش داشته اید.

انتخاب صحیح افرادی که که با آنان زندگی می‌کنید، کار می‌کنید و رفت و آمد دارید، بیشتر از هر عامل دیگری بر احساسات و موفقیت شما تاثیر می‌گذارد. باور کنید گشتن با افراد مثبت، پرنشاط و باانگیزه حالتان را خیلی بهتر می کند. هر چه افراد پرانرژی و خوش بین بیشتر در اطراف شما باشند انگیزه و تمایل بیشتری خواهید داشت.

این مطلب را هم بخوانید
چطور انگیزه پیدا کنیم ؟

چگونه انگیزه داشته باشم

همیشه در اطراف ما افرادی هستند که در انجام کارهایشان مایوس و بی انگیزه هستند، دائماً از زندگی و شرایط خود شکایت می‌کنند، خود یا دیگران را سرزنش می‌کنند، عادت‌های بدی دارند و سعی می‌کنند شما را نیز با افکار و انرژی منفی خود عقب نگه دارند و مانع از موفقیت و خوشبختی شما شوند. عقاید و احساساتی که این افراد منفی در محیط پیرامون خود منتشر می‌کنند تأثیر بدی بر روی افکار و رفتار شما خواهد داشت.

اگر می‌خواهید موفق شوید باید از این افراد که منبع انرژی منفی هستند دوری کنید و مصمم شوید که از هم اکنون، دیگر افراد منفی و اضطراب آور را به زندگیتان راه ندهید.

به دنبال اشخاص همفکر و پرانرژی باشید که به دنبال چیزهایی هستند که شما می خواهید. رفتن به مسیر موفقیت در زندگی به تنهایی ممکن است، اما بسیار دشوار است.

همراه بودن با افراد دیگر در سفر موفقیت با اشتراک گذاشتن ایده ها در بین مسیر به شما کمک می کند تا سفر بهتری داشته باشید و باعث می شود همیشه باانگیزه باقی بمانید. همین امروز تصمیم بگیرید که با افراد شاد، خوشبین، باانگیزه و کسانی که در زندگی اهداف بزرگی مثل خودتان دارند معاشرت کنید.

به قول بزرگی: موفقیت آینده هر کسی را می توان از دوستانی که اکنون دارد تخمین زد.

براتون مفید بود این مطلب؟

لطفا به این مطلب ستاره دهید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

شما اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.