10 نشانه مهم از سوی پسری که شما را نمی خواهد.

10 نشانه مهم از سوی پسری که شما را نمی خواهد.

چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش نمی آید

خیلی از دختر خانم ها مدتی با مردی به قصد ازدواج در ارتباط هستند اما بعد از مدتی متوجه می شوند طرف مقابل نسبت به آنها بی توجه و سرد است. چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش نمی آید ؟ نشانه هایی برای اینکه بفهمیم آیا پسری به ما علاقه دارد یا نه وجود دارد. در ادامه در مورد نشانه های عدم علاقه مرد به زن بیشتر صحبت می کنیم.

 10 نشانه بارز و مهم را برای نشانه های عدم علاقه مرد به زن آموزش می دهیم تا اگر در چنین رابطه ای هستید، هر چه سریع تر به آن پایان بخشیده و پرونده اش را برای همیشه ببندید و عمر خود را به پای پسری که ارزشی برای شما قائل نیست هدر ندهید. در ادامه بد نیست به مقاله ی ۷ راهکار طلایی برای جلب اعتماد مرد برای ازدواج نیز مراجعه کنید.

 

دختر خانم عزیز! شما جوان و زیبا هستید و می توانید با پسری که واقعا خواهان شماست و برایتان ارزش قائل است ازدواج کنید هیچگاه دل به رابطه ای سست و بی سرانجام دل نبندید.

نشانه اول: به شما زنگ نمی زند یا تماس هایتان را پاسخ نمی دهد.

طرف مقابل چندین روز می گذرد اما به شما زنگ نمی زند یا حتی تماس هایتان را درست و حسابی و یکی در میان جواب می دهد. هوشیار باشید این بی توجهی ها یعنی به اندازه کافی برایش اهمیت ندارید و خیلی از شما خوشش نمی آید.

 

احتمالا شما نگران هستید و از خود می پرسید: « آیا این پسر واقعا به من علاقه دارد و مرا به عنوان همسر آینده اش انتخاب کرده است؟ نکند با دختر دیگری وارد رابطه شده است ؟ چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش نمی آید ؟ »

 

10 نشانه مهم از سوی پسری که شما را نمی خواهد.

 

البته شاید او به دلیل مشغله های زیاد کار و زندگی گاهی با تاخیر جواب شما را بدهد اما به هر حال نباید این موضوع را فراموش کرد که اگر واقعا از ته قلب به شما علاقه داشته باشد و قصد او ازدواج باشد باید شما الویت اول زندگی اش باشید نه کار و یا هر چیز دیگر… .

توصیه من این است که به هیچ عنوان وحشت نکنید و واکنش تندی نشان ندهید. حواستان باشد که هیچ پیغامی برایش نفرستید.

فقط به او این پیام را بدهید: « من به قصد ازدواج پایدار و عاشقانه وارد این رابطه شدم اگر شما علاقه ای به من و زندگی مشترک با یکدیگر ندارید هر چه زودتر این رابطه را تمام کنیم. من دوست دارم در کنار شما باشم اما هیچگاه شما را محبور به این کار نمی‌ کنم.»

نشانه دوم: دیگر پیامی نمی دهد و حتی پیام هایتان را پاسخ نمی دهد.

هیچ کاری راحت تر از فرستادن یک پیام به کسی که واقعا دوستش داریم، نیست. اگر طرف‌ مقابل روزها می گذرد اما پیام هایتان را به درستی جواب نمی دهد، وقت آن رسیده است که این رابطه بی سرانجام را تمام کنید.

دلیل این رفتار فقط تنبلی نیست، ممکن است بی‌ادبی و بی‌توجهی باشد. شاید چندان اهل پیام فرستادن نباشد اگر نشانه های دیگر در او وجود ندارد می توانید پیام نفرستادن او را نادیده بگیرید.

 

نشانه دوم: دیگر پیامی نمی دهد و حتی پیام هایتان را پاسخ نمی دهد.

نشانه سوم: مدت زیادی او را نمی بینید.

وقتی مردی را روزها، هفته‌ها یا ماه‌ها بدون هیچ دلیل قانع کننده ای نمی‌بینید، یعنی آنقدرها به شما علاقه ندارد. ممکن است با افراد دیگری در ارتباط باشد و یا نمی‌خواهد وقتش را با شما بگذراند.

 

اگر مردی از ته دل واقعا عاشق شما نیست پس برای چه منتظر او هستید و به پای او نشسته اید؟  شاید در این مدت به دلیل اینکه فکر می کردید به خواستگاری تان خواهد آمد خواستگاران خود را رد کرده باشید که این امر بزرگترین اشتباه است.

برای اینکه بیشتر از این احساسات خود را درگیر این مرد نکنید هر چه سریع تر رابطه را پایان دهید.

نشانه چهارم: عقاید و باورهای شما را تحقیر می ‌کند.

اگر بی ‌ادبانه فقط قصد تحقیر نظریات شما را دارد، احتمالاً هیچ علاقه‌ای به شما ندارد.

چرا؟ به این دلیل که اگر پسری با نگرش و برخی افکار شما مخالف باشد اما اگر واقعاً دوستتان داشته باشد و به شما احترام بگذارد هیچگاه شما را به خاطر اختلاف نظری که با هم دارید تحقیر نمی کند و بلکه به نظرات و عقاید شما احترام هم می گذارد.

 

گاهی حتی در مسئله ای با اینکه نظرش مخالف شماست، اما بر طبق نظر شما عمل می کند. چرا؟ چون آنقدر عاشق و شیفته شماست و برایش مهم هستید که هیچ گاه با شما مخالفت نمی کند.

 

نشانه چهارم: عقاید و باورهای شما را تحقیر می ‌کند.

نشانه پنجم: جزئیات زندگی اش را به شما نمی گوید.

مردی که نخواهد رابطه عمیق و پایداری با شما داشته باشد خیلی از جزئیات زندگی خود به شما نمی گوید.

شما به درستی نمی دانید پدر و مادر او کیستند و چه کاره اند، محل زندگی اش کجاست، نمی دانید اوقات فراغتش چه می کند؟ شغلش چیست یا به دنبال چه شغلی است؟ از برنامه ها و اهدافش در آینده حرفی نمی زند و … .

خیلی از افکار و عقایدش، کارهایی که قبلا کرده یا بعدها می خواهد انجام دهد را به شما نمی گوید.

 

به طور کلی چون به دنبال یک دوستی زودگذر هست لزومی نمی بیند که شما را وارد زندگی اش کند و اطلاعات زندگی خصوصی اش را پیش شما بازگو کند.

 

جزئیات زندگی اش را به شما نمی گوید.

تکنیک ششم: از دیده شدن در کنار شما دوری می کند.

 او دوست ندارد در اجتماع در کنار یکدیگر دیده شوید. مثلا اگر همکار هستید اصلا دوست ندارد بقیه همکاران از رابطه شما چیزی بفهمند. هر چه به او می گویید که کم کم باید این رابطه را علنی کنید و به خواستگاریتان بیاید طفره می رود.

در مکان هایی با شما قرار می گذارد که فرد آشنایی شما را با هم نبیند.

اگر دوستی یا آشنایی را ببیند شما را به او معرفی نمی کند.

به طور کلی سعی در مخفی کردن شما و رابطه تان دارد. ما به شما مقاله ی ۱۰ ویژگی افراد با شخصیت قوی و تاثیرگذار را پیشنهاد می کنیم.

 

دلیل این رفتارهایش چیست؟ دلیل این رفتارها این است که او هنوز شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب نکرده به همین جهت نمی‌ خواهد خیلی شما را درگیر خانواده و دوستانش کند تا هر وقت خواست رابطه‌ اش را راحت با شما به هم بزند.

در این صورت باید بدانید که خیلی برای او باارزش نیستید وگرنه این مخفی کاری ها چه لزومی دارد.

تکنیک هفتم: با بقیه خانم ها هم به خوبی ارتباط می گیرد.

اگر اخیرا متوجه شده اید این مرد خیلی راحت با دیگر خانم ها رابطه برقرار می کند، شوخی می کند، می خندد و به گرمی صحبت می کند و این در حالی است که شما کمتر مورد توجه هستید باید عرض کنم که انگار خیلی هم عاشق و شیفته شما نیست و رابطه شما از اول هم اشتباه بوده است.

شما فکر می کردید که تنها شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کرده اما حالا می بینید با بسیاری از خانم ها گرم می گیرد و خیلی زود صمیمی می شود به همین دلیل این رابطه زودگذر را تمام کنید.

 

با بقیه خانم ها هم به خوبی ارتباط می گیرد.

تکنیک هشتم: نسبت به شما بی تفاوت است.

چه مرد خیلی غیرتی و متعصب و چه مرد متعادل تر باشد، به هر حال دوست ندارد همسر آینده اش با هر مردی گرم بگیرد.

این را بدانید که نوع رفتار شما با سایر مردها برای فردی که شما را واقعا دوست داشته باشد حائز اهمیت است و نسبت به شما حساس است.

اگر با مردی شوخی کنید در همان لحظه واکنش نشان می دهد مثلا اخم می کند و یا به بعد موکول می کند و به شما تذکر می دهد و می گوید که من دوست ندارم با مردی به غیر از من شوخی و خنده زیاد داشته باشید.

 

به همین دلیل اگر طرف مقابل زمانی که با مرد دیگری صحبت می کنید یا می خندید و شوخی می کنید، حسادت نمی‌کند یا اصلا برایش مهم نیست باید زنگ هشداری برای شما باشد.

تکنیک نهم: به شما و کار هایتان علاقه ای نشان نمی دهد.

آیا تا به حال شده کاری را با اشتیاق تمام انجام دهید و بعد که برای طرف مقابل تعریف می کنید او چندان استقبال نکند و یا بهتر بگوییم آنچه شما انجام دادید چندان مورد توجه قرار نگیرد؟

همیشه تعریف و تمجید از یک شما و یا کارهایتان نشانه علاقه قلبی طرف مقابل نسبت به شماست.

فرض کنید شما مانتویی که به تن دارید را خودتان دوخته باشید و این اولین لباسی باشد که به تنهایی و بدون کمک مربی خود دوخته باشید. شما برای طرف مقابل تعریف می کنید و انتظار دارید او هم مثل شما ذوق زده شود و حتی از شما تعریف کند اما می بینید که تبریک نمی گوید، به وجد نمی آید، بدون شور و شوق پاسخ می دهد و یا فقط می گوید « خوب است »

 

اگر در چندین مورد او را امتحان کرده اید و هر بار دیده اید که نسبت‌ به کار‌هایی که انجام می ‌دهید، علاقه‌ای نشان نمی دهد و واکنش او بسیار خشک است باید این نشانه را دست کم نگیرید و با وجود دیگر نشانه ها یک تصمیم درست برای رابطه تان بگیرید.

 

به شما و کار هایتان علاقه ای نشان نمی دهد.

تکنیک دهم: شما در زندگی آینده او جایگاهی ندارید.

مردی که شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب نکرده و صرفا به دلیل چند روز خوشگذرانی با شماست از هرگونه برنامه‌ ریزی برای آینده تان خودداری می‌ کند.

هر وقت حرف از آینده و زندگی مشترکی که قرار است با هم شروع کنید می شود بحث را جدی نمی گیرد، حرف را عوض می کند یا سکوت می کند.

وقتی از او می پرسید: «چرا به دنبال شغل مناسبی نیستی، آیا کار پیدا کردی، آیا به فکر تهیه یک خانه مناسب (اجاره یا خرید) هستی، آیا با پدر و مادرت در مورد خواستگاری صحبت کردی، و …» جواب درست و حسابی دریافت نمی کنید.

البته در عمل هم می بینید که برای ازدواج با شما، برنامه ریزی و تلاش برای زندگی که قرار است در آینده با هم تشکیل دهید کاری نمی کند.

 

 

اگر این 10 نشانه را در پسر دیدید باید عرض کنم که او به دنبال ایجاد ازدواج عاشقانه و یک رابطه طولانی و پایدار نیست.

پس تا دیر نشده هر چه زودتر تکلیف خود را مشخص کنید شما لایق بهترین ها هستید و نباید با پسری که از شما خوشش نمی آید و فقط به خاطر هوا و هوس با شماست رابطه داشته باشید.

 

تکنیک دهم: شما در زندگی آینده او جایگاهی ندارید.

چگونه بفهمیم مردی از ما متنفر است

شکست عاطفی همیشه زخم بزرگی بر روح و روان آدمی بر جای می گذارد. اما با کمی آموزش و آگاهی می توان از بسیاری از شکست ها جلوگیری کرد.

آیا دوست دارید بعد از ۲ سال رابطه طرف مقابل به شما بگوید: « عزیزم ببخشید. ولی باید این رابطه را تمام و راهمان را از هم جدا کنیم.»

مردان موجوداتی هستند که نمی‌توانید به راحتی ذهنشان را بخوانید و از حرف های آنها هم نمی توانید بفهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس باید چکار کنید؟

علامت هایی وجود دارد که نشان می دهد ادامه رابطه به نفع شماست یا نه؟ برای ادامه یا ترک رابطه تان چه تصمیمی اتخاذ کنید؟

از کجا بفهمید چه زمانی باید به رابطه تان پایان دهید تا بیش از این آسیب نبینید و با احساسات شما بازی نشود؟ تا به اینجا احتمالا با نشانه های عدم علاقه مرد به زن آشنایی پیدا کرده اید.

اما این عدم آگاهی می تواند به قیمت تلف شدن عمر و جوانی­تان به پای مردی باشد که فقط برای هوا و هوس خود با شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.