چگونه دلبری کنیم – آموزش تکنیک قدرت نگاه و زبان بدن چشم ها – زیبا اندیشی

چگونه دلبری کنیم

چگونه دلبری کنیم

چگونه دلبری کنیم ؟ بعضی از خانم ها برای اینکه استقلال و قدرت خود را به آقایان نشان دهند، روی پای خود بایستند، ازشون سوء استفاده نشود و بگویند ما در زرنگی از شما چیزی کم نداریم اغلب سعی می کنند مثل آقایان شوند. خشن، جدی، مردانه تر … و ظرافت و دلبری های زنانه را فراموش می کنند.

بله! داشتن استقلال خوب هست اما نباید شما را از لطافت و ظرافت های زنانه دور کند.

چگونه دلبری کنیم ؟ یک زن قبل از هر چیزی در درجه اول باید ظرافت زنانه داشته باشد تا مرد مورد علاقه اش را به طرف خود جذب کند.

بیایید هنر زنانگی و ظرافت را بیاموزید مردها مرد بودن را بلد هستند.

به همین دلیل هنر لوندی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که یک زن در زندگی باید بیاموزد.

چگونه با زبان دلبری کنیم

چگونه دلبری کنیم ؟ در زمینه هنر لوندی مقالات بسیاری در سایت زیبا اندیشی وجود دارد. حتما مقالات ما در  زمینه آموزش لوندی را مطالعه بفرمایید. در این مقاله هم می خواهم یک تکنیک مهم و موثر را در زمینه دلبری و لوندی را آموزش دهم.

چگونه دلبری کنیم و جذاب باشیم

تکنیک لوندی: از جادوی چشم هایتان استفاده کنید.

چگونه دلبری کنیم ؟ یکی از مؤثرترین روش ها برای جذب نامزد یا شوهرتان، قدرت نگاه است.

در زبان بدن چشم ها قدرت بسیار بالایی دارند به نظر من جذابیت یک انسان در چشم های آن نهفته است و به همین دلیل ارتباط چشمی، یکی از مهم ترین بخش های اشارات بدن و ارتباط بدون کلام است.

چجوری دلبری کنمایجاد و حفظ ارتباط چشمی با دیگران نشان دهنده‌ علاقه شما به آن‌ هاست.

تماس چشمی باعث می شود ضربان قلب افزایش یافته و هورمون های عشق آزاد شوند.

اگر علاقه خود را به طرف مقابلتان نشان دهید، حس مهم ‌بودن را در او ایجاد می‌کنید و اگر باعث شوید او احساس کند فردی مهم و ارزشمند از نظر شماست، ناخودآگاه جذب تان خواهد شد.

بیشتر عاشقان را از شدت و نوع نگاهها و رد و بدل کردن نگاههایشان می توان به عمق عشقشان پی برد.

چراکه هرچه نگاه و تماس چشمی دو طرف بیشتر باشد شدت عشق و علاقه دو طرف، بیشتر است.

.

چگونه دلبری کنیم برای دوست پسر

چگونه دلبری کنیم ؟ به طور مثال هر گاه با شوهرتان در یک جمعی بودید توجهتان را روی او متمرکز کنید گاهی به او نگاهی بیندازید، لبخندی بزنید و توجه او را به سوی خود بیشتر جلب کنید. با این کار علاقه خود را به او نشان می دهید و البته بر میزان عشق او نسبت به خود می افزایید.

افرادی که یکدیگر را دوست دارند خیلی زیاد در چشمان هم نگاه می‌کنند. زیرا نگاه کردن در چشمان کسی که دوستش داریم به این معناست که «من نمی خواهم به هیچ چیز جز تو بنگرم»

چگونه دلبری کنیم برای مردان

درمورد ارتباط چشمی این نکات کلیدی را به یاد داشته باشید:

♥ انسان وقتی از کسی خوشش می آید مردمک چشم ها بزرگتر می شود و وقتی چیزی را دوست ندارد آنها کوچکتر و تنگ تر می شوند. مثل یک محیط تاریک که وقتی در آن قرار می گیریم چشم بازتر و در یک محیط روشن چشم بسته تر می شود.

بنابراین دفعه بعد که می خواهید به نامزد یا شوهرتان نگاه کنید چشمتان را درشت تر کنید. زیرا چشمان بزرگ جذابیت بیشتر و تاثیرگذاری بهتری روی طرف مقابل دارد.

چگونه دلبری کنیم ؟ نکته مهم دیگر اینست که آقایان دوست دارند به عشق خود نگاه کنند. چرا که مردان تصویر محور هستند. بنابراین با نگاههای عاشق خود هرگز سرد برخورد نکنید و همیشه نگاهش را با نگاهِ محبت آمیز جواب دهید

♥ همچنین هنگامی که به او نگاه می کنید یا تماس چشمی اش را با تماس چشمی خودتان پاسخ می دهید، حتما لبخندی زیبا چاشنی آن کنید. نگاه بی‌ تفاوت می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد.

♥ هرگز چشمانتان را خسته نکنید. زیرا وقتی چشمها خسته و بی روح باشند و زیر چشمها گود افتاده باشد، حس خوبی به طرف مقابل نمی دهید و همین جذابیت شما را کم می کند. پس سعی کنید با استراحت کافی و تغذیه مناسب چشمانتان زیباتر به نظر برسند.

چگونه دلبری کنیم برای پسر

♥ در گفتگو با طرف مقابل اگر می خواهید نشان دهید به صحبت با او علاقه دارید، ارتباط چشمی زیادی برقرار کنید. اما برای اینکه این تکنیک مفید باشد به یاد داشته باشید ارتباط چشمی مداوم نگاه خیره و بدون پلک باعث ناراحتی می‌شود ممکن است معذب‌کننده باشد.

.

حالا چکار کنید تا نگاهتان خیره و خسته کننده نباشید؟

راهکار: هنگام نگاه کردن به طرف مقابل مثلث دلبری را اجرا کنید.

این یکی از تکنیک‌های دلبری کردن است که در آن ابتدا به چشم چپ، بعد به چشم راست و سپس به لب‌ هایش نگاه ‌کنید. بعد دوباره این کار را تکرار ‌کنید.

.

چگونه دلبری کنیم و جذاب باشیم ؟ نکته دیگری که در مورد ارتباط چشمی باید رعایت کنید اینست که وقتی در کنار نامزد یا شوهرتان هستید مدام چشم نچرخانید. به این طرف و آنطرف نگاه نکنید. نگاه کردن به اطراف، ناخودآگاه بار منفی به همراه می‌آورد.

چگونه دلبری کنیم برای پسرمرد ممکن است تصور کند که خیلی از بودن در کنارش احساس خوبی ندارید یا خسته و کسل هستید. برایش احترام و ارزش قائل نیستید. دوست ندارید حرف بزند یا نمی خواهید بشنوید. از حرفهایش یا بودن در کنار او خسته شده اید یا حواستان جای دیگریست و در کل نشانه بی علاقگی و سردی است.

♥ از در هم ‌کشیدنِ چهره تان، اخم کردن، از گوشه چشم نگاه کردن، یا نگاه نکردن به چشم طرف مقابل خودداری کنید؛ مگر اینکه بخواهید به او این احساس را بدهید که نسبت به او بی‌اعتنا هستید.

.

اگر خواسته ای از مرد دارید و می خواهید رد نشود کارتان را زمانی که در حال نگاه کردن در چشمان او هستید، بگویید. این کار شانس قبول شدن خواسته تان را افزایش می‌‌دهد.

چگونه دلبری کنیم برای مردان ؟ اگر قبلا فکر می کردید که زیبایی ظاهر بسیار مهم است و به افراد بسیار زیبا حسرت می خوردید دیگر نگران نباشید چون با استفاده از این تکنیک می توانید به جذاب ترین فرد در پیش چشمان نامزد یا شوهرتان تبدیل شوید.

.

جادوی چشم چیزی نیست که از آن سرسری بگذرید. تماس چشمی را از همین امروز یاد بگیرید. چون با استفاده از این تکنیک قدرتمند می توانید با نگاهتان مرد مورد علاقه تان را عاشق و شیفته خود کنید.

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم

چگونه دلبری کنیم برای پسرا

تکنیک های تخصصی بسیاری در زمینه روش های دلبری کردن و لوندی زنانه وجود دارد که در فایل صوتی « هنر لوندی » به صورت مفصل توضیح داده ام.

.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست. 

.

ممکن است یک خانم بگوید من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم. اما نمی دانم چرا جذاب و تو دل برو نیستم. علت چیست؟

گاهی لوندی با رفتارهای جلف اشتباه گرفته می شود و یک خانم به خیال خود دارد مرد را به سوی خود جذب می کند اما نتیجه کار برعکس می شود.

لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که باید با آموزش های صحیح و اصولی احیا و پرورش یابد.

چگونه لوند باشیم

در محصول صوتی «هنر لوندی» به موضوع مهم لوند بودن و تکنیک های دلبری می پردازم. و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیرمنتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد !

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند

خانم های لوند همیشه چندین قدم از خانم های دیگر جلوتر هستند و توجه تمام مردان به آنهاست

با یادگیری تکنیک های گفته شده در این محصول، هر ظاهری که داشته باشید، دوست داشتنی ترین فرد برای نامزد یا شوهرتان خواهید بود.

 

من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید.

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

من به شما این اطمینان را می دهم که به یک فرد جذاب و محبوب برای مرد مورد علاقه تان تبدیل خواهید شد.

بیاموزید که برای نامزد یا شوهرتان متفاوت و منحصر بفرد باشید..

.

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم

در قدم اول باید اعتماد به نفس خوبی داشته باشید، اگر ندارید می توانید در سایت زیبا اندیشی بیاموزید، بعد از آن باید روانشناسی رفتار با پسر ها را بدانید که آن هم در سایت زیبا اندیشی آموزش داده شده است.

چجوری دلبری کنم

با یادگیری تکنیک هایی که در محصول هنر لوندی توضیح داده شوده به خوبی یاد می گیرید که چجوری دلبری کنید

چگونه با نگاه دلبری کنیم

یکی از مهم ترین تکنیک های دلبری استفاده از چشم و ابرو و نگاه کردن است که در محصول هنر لوندی به صورت کامل توضیح داده شده است.

چگونه دلبری کنیم برای دوست پسر

اول از همه سعی کنید رگ خواب او را به دست بیاورید، بعد از با به کارگیری نکاتی که در محصول هنر لوندی گفته شده است می توانید برای دوست پسرتان دلبری کنید

1 دیدگاه برای “چگونه دلبری کنیم – آموزش تکنیک قدرت نگاه و زبان بدن چشم ها – زیبا اندیشی

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد