فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟

دوستان و مراجعین زیادی در مورد اینکه چگونه دیگران را جذب خود کنیم سوال می کنند و ایمیل های فراوانی هر روز در این زمینه به دستم می رسد برای همین تصمیم گرفتم در این مقاله شما را با راه های جذب دیگران و اینکه چگونه دیگران را مجذوب خود کنیم آشنا کنم.

چگونه دیگران را جذب خود کنیمآیا به نظر شما جذب دیگران دیگران کار مشکلی است؟ سخت است کاری کنید که دیگران شما را دوست داشته باشند؟ نه، اصلاً سخت نیست.

شاید پیش خود بگویید: اگر اینکار آسان بود پس چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف می کنند اما به موفقیت نمی رسند؟

جواب این سوال ساده است هر کاری راه و روشی دارد که اگر راه و روش صحیح آن را بدانید قطعاً به خواسته تان که همان عزیز شدن نزد دیگران است می رسید.

 

چگونه دیگران را جذب خود کنیم

امروز ۳ راهکار مهم و کاربردی را برای شما خواهم گفت که به ‌واسطه‌ آن می توانید به محبوبیت برسید و دیگران را جذب خود کنید.

۱- ظاهری مرتب و آراسته داشته باشید.

اولین عامل که باعث تأثیرگذاری و جذب دیگران می شود، خوش لباسی و خوشبویی است. آیا شما دوست دارید با شخصی که دهانش بوی بد می دهد، بوی عرق می دهد یا لباسی نامرتب به تن دارد، رفت و آمد کنید؟

بعضی از افراد تصور می کنند برای جذب دیگران باید هزینه گزافی را بپردازند. مثلاً از عطر و ادکلن گران قیمتی استفاده کنند، لباسهایشان مد روز و از برندهای گران قیمت باشند، خود را با آرایش ها و یا مدل موهای خاص درست کنند.

برای عزیز شدن نزد دیگران همین که کمی به خودتان برسید، آراسته و تمیز باشید، لباس هایی بدون چروک و مرتب به تن داشته باشید، عطر بزنید، مسواک بزنید و دهانی خوشبو داشته باشید، نشان می دهد برای خود ارزش قائل هستید.

۲- لبخند بزنید و بانشاط باشید.

دومین عامل برای اینکه بدانید چگونه دیگران را جذب خود کنیم و یک شخصیت دوست داشتنی و جذاب داشته باشید این است که همیشه یک لبخند ملیح بر لب داشته باشید و فردی شاد و پر انرژی باشید. داشتن چهره عبوس و یا غمگین، اطرافیان، دوستان، همکاران، آشنایان و … را از شما دور می‌کند.

هر چهره ای با یک لبخند ملایم زیباتر می شود، بنابراین اگر می خواهید در نگاه اول تاثیرگذار و جذاب باشید و چهره خوبی از شما در ذهن طرف مقابل شکل گیرد، لبخند را فراموش نکنید.

۳- سعی نکنید دیگران را تغییر دهید.

آنها را همانطور که هستند بخواهید. هیچ گاه سعی نکنید که دیگران را به زور تغییر دهید. زیرا تا آنها نیاز به تغییر را در خود احساس نکنند، دست به تغییر خود نخواهند زد.

آیا در اطرافتان کسی را می شناسید که دلتان بخواهد او را تغییر دهید و اصلاحش کنید؟ بسیار عالی است. من هم کاملاً با این امر موافقم ولی چرا از خودتان شروع نمی کنید؟

مهم ترین وظیفه شما این است که خود را تغییر دهد، نه دیگران را. اما ما آدمها سعی می کنیم دیگران را تغییر دهیم، نه خود را.

بهتر است به جای تغییر دادن دیگران، خودمان را تغییر دهیم. آن گاه رفتار دیگران نیز با ما تغییر می کند.

دیگران عمدتاً از رفتار شما درس می گیرند. آنچه را که می خواهید در دیگران تغییر دهید، در عمل خود نشان دهید.

عده ای حاضر نیستند دست به تغییر خود بزنند چرا که از دیگران خجالت می کشند یا غرور دارند. این احساسات جرات تغییر را از آنها می گیرد. اما نیازی به خجالت کشیدن یا غرور نیست. چرا که وقتی شما تغییر را با جرات انجام می دهید، تشویق و تحسین دیگران را به خود جلب می کنید.

در همین زمینه استاد مهدویان محصول صوتی « راز محبوبیت بین اطرافیان » را به شما پیشنهاد می دهند.

 

[box type=”info” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”0″ fontsize=”16″]مطمئن باشید محبوب شدن بین دیگران شانسی و اتفاقی نیست، نیاز به آموختن مهارت های خاص رفتاری دارد [/box]

استاد مهدویان متخصص شخصیت شناسی و روابط موثر با ۱۶ سال سابقه در محصول « راز محبوبیت بین اطرافیان » مهارت هایی را به شما آموزش می دهد که با اجرای آنها می توانید محبوبیت خاصی بین اطرافیانتان به دست آوردید.

برای اطلاعات بیشتر و تهیه محصول کلیک کنید:

توضیحات بیشتر

 

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. gitar9596@gmail.com اینگونه نظر داد

    بسیار عالی
    واقعا همینجوره
    من که به این نتیجه رسیدم خودسازی و خودشناسی اولویت زندگی هرفردی باید باشه چون خودبه خود خیلی از مسیرای پیش رو رو هموارمیکنه… اطرافیان بهترمیشن موقعیتا بهترمیشن آرامش ذهن بیشتر میشه ….
    امام علی:اگرمیخواهی خدا رو بشناسی خودت را بشناس.