فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

با اجرای این ۵ تکنیک طلایی شکست عاطفی خود را فراموش کنید.

... اگر شما هم می خواهید رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از پایان رابطه مدت زمانی طول می‌کشد که شرایط دوباره به حال عادی برگردد. خب این طبیعی است اما نباید بیش از اندازه در گذشته بمانید.

این ۵ راهکار را عملی کنید تا بتوانید با شکست عاطفی تان کنار بیایید و روحیه تان را بازسازی کنید.

چگونه شکست عشقی خود را فراموش کنیم

۱- مثبت بیندیشید.

اولین تکنیک برای فراموش کردن شکست عشقی اینست که اگر طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرده، به خودتان سرکوفت نزنید که «من جذاب و دوست داشتنی نیستم» به این فکر کنید که به شما فرصت دوباره داده شده تا فردی سر راهتان قرار گیرد که لیاقت شما را دارد و درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد و برایتان ارزش قائل باشد.

۲- خودتان را سرزنش نکنید.

درگیر این افکار نشوید که «ای کاش او را ترک نکرده بودم، ای کاش این حرف را نمی زدم تا از من برنجد، ای کاش فلان کار را نکرده بودم تا مرا رها کند و …»

شما با این خودخوری ها به هیچ جایی نمی رسید جز این که عمر و جوانی تان را هدر می دهید و با غصه خوردن خود را از لذت ها و زیبایی زندگیتان محروم می کنید.

۳- به‌دنبال تغییر و تحولی در زندگیتان باشید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از جدایی هرگونه تغییر در زندگیتان می ‌تواند به شما کمک کند. مثلا سفر، گردش و تفریح، خرید وسیله‌ای ‌تازه، رفتن به کلاس آموزشی و یادگیری مهارت مورد علاقه تان و …

اگر از مدت ‌ها پیش می‌خواستید موبایل جدیدی برای خود بخرید، ‌حتماً این را بکنید. به سراغ کارهایی بروید که مدت‌هاست انجام نداده‌اید و انجام آن‌ها می‌تواند در شما شادی ایجاد کند.

مثلا می‌توانید به سراغ کلاس‌های موسیقی که مدت‌هاست آن را دوست دارید بروید یا آموختن یک زبان تازه یا… بروید تا حسابی مشغول شوید. در واقع به‌دنبال فعالیت جدیدی باشید که تا به حال به آن نپرداخته‌اید این می‌تواند در شما انگیزه و شوق زندگی ایجاد کند.

۴- خودتان را سرگرم کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ اگر این دوران در خانه یا اتاقتان تنها باشید و هیچ کاری هم برای انجام دادن نداشته باشید مسلما تمام فکر و ذهنتان به سمت عشق قبلی تان منحرف خواهد شد. مدام در حال غصه خوردن، وسوسه زنگ زدن و ارتباط دوباره با او خواهید بود.

خودتان را مشغول کاری کنید و به نحوی دورتان را شلوغ کنید.

همان طور که قبلا گفتم به کارها و فعالیت‌های موردعلاقه‌تان بپردازید یا خودتان را در بین جمع های خانوادگی و دوستانتان قرار دهید تا ذهنتان به سمت دیگری کشیده شود و دیگر فرصت نکنید به عشق سابق تان فکر کنید.

اگرچه ممکن است صددرصد فراموش نکنید اما قطعاً احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

۵- حقیقت را بپذیرید.

آخرین تکنیک برای کنار آمدن با رابطه عاطفی تمام شده اینست که شما با طرف مقابل یک زندگی رویایی را در ذهنتان ساخته بودید و دوست داشتید همه چیز طبق برنامه هایتان پیش برود و هیچ مشکلی به وجود نیاید و حالا کاخ رویاهایتان فرو ریخته و به خواسته هایتان نرسیدید.

بیایید این حقیقت را قبول کنید که گاهی در زندگی واقعی همه چیز طبق آرزو های ما پیش نمی رود.

واقع بین باشید شاید قطع این رابطه به نفع‌تان بوده ‌است. به جای غصه خوردن دلایل جدایی تان را بررسی کنید تا دیگر این اتفاق برایتان پیش نیاید.

چگونه با شکست عشقی کنار بیاییم

جدایی و پایان یک رابطه می تواند آسیب ‌های فراوانی برای دختر خانم به همراه داشته ‌باشد به‌خصوص اگر  نداند در چنین موقعیتی باید چگونه برخورد کند.

اگر مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید رابطه عاطفی تمام شده را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم فایل صوتی « زنگ خطرهای یک رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید برای همیشه ذهنتان را از عشق گذشته خود پاک کنید.

شکست عاطفی همیشه زخم بزرگی بر روح و روان آدمی بر جای می گذارد. اما با کمی آموزش و آگاهی می توان از بسیاری از شکست ها جلوگیری کرد.

آیا دوست دارید بعد از ۲ سال رابطه طرف مقابل به شما بگوید: « عزیزم ببخشید. ولی باید این رابطه را تمام و راهمان را از هم جدا کنیم.»

مردان موجوداتی هستند که نمی‌توانید به راحتی ذهنشان را بخوانید و از حرف های آنها هم نمی توانید بفهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس باید چکار کنید؟

علامت هایی وجود دارد که نشان می دهد ادامه رابطه به نفع شماست یا نه؟ برای ادامه یا ترک رابطه تان چه تصمیمی اتخاذ کنید؟

از کجا بفهمید چه زمانی باید به رابطه تان پایان دهید تا بیش از این آسیب نبینید و با احساسات شما بازی نشود؟

اما این عدم آگاهی می تواند به قیمت تلف شدن عمر و جوانی­تان به پای مردی باشد که فقط برای هوا و هوس خود با شماست.

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.