با اجرای این 5 تکنیک طلایی شکست عاطفی خود را فراموش کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از پايان رابطه مدت زماني طول مي‌كشد كه شرايط دوباره به حال عادي برگردد. خب این طبیعی است اما نباید بیش از اندازه در گذشته بمانید.

فیلماگر شما هم می خواهید رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید حتما این فیلم را ببینید …

موارد زیر را در این مقاله بررسی خواهیم کرد

 

  • چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم
  • چگونه یک دوست را فراموش کنیم
  • مدت زمان فراموشی شکست عشقی
  • درمان افسردگی شکست عشقی
  • راه هايی برای فراموش كردن يك رابطه در 24 روز
  • چگونه رابطه گذشته را فراموش کنیم
  • چقدر زمان میبرد تا یک نفر را فراموش کنیم
  • راههاي فراموش كردن يك نفر
  • چگونه با شکست عشقی کنار بیایم

 

این ۵ راهکار را عملی کنید تا بتوانید با شکست عاطفی تان کنار بیایید و روحیه تان را بازسازی کنید.

 

1- مثبت بیندیشید.

اولین تکنیک برای فراموش کردن شکست عشقی اینست که اگر طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرده، به خودتان سرکوفت نزنید که «من جذاب و دوست داشتنی نیستم»

به این فکر کنید که به شما فرصت دوباره داده شده تا فردی سر راهتان قرار گیرد که لیاقت شما را دارد و درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد و برایتان ارزش قائل باشد.

2- خودتان را سرزنش نکنید.

درگیر این افکار نشوید که «ای کاش او را ترک نکرده بودم، ای کاش این حرف را نمی زدم تا از من برنجد، ای کاش فلان کار را نکرده بودم تا مرا رها کند و …»

شما با این خودخوری ها به هیچ جایی نمی رسید جز این که عمر و جوانی تان را هدر می دهید و با غصه خوردن خود را از لذت ها و زیبایی زندگیتان محروم می کنید.

3- به‌دنبال تغيير و تحولی در زندگیتان باشيد.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از جدايي هرگونه تغيير در زندگیتان می ‌تواند به شما كمك كند. مثلا سفر، گردش و تفریح، خريد وسيله‌اي ‌تازه، رفتن به کلاس آموزشی و یادگیری مهارت مورد علاقه تان و …

اگر از مدت ‌ها پيش مي‌خواستيد موبایل جدیدی براي خود بخريد، ‌حتماً این را بکنید. به سراغ كارهايي برويد كه مدت‌هاست انجام نداده‌ايد و انجام آن‌ها مي‌تواند در شما شادی ايجاد كند.

مثلا مي‌توانيد به سراغ كلاس‌هاي موسيقي كه مدت‌هاست آن را دوست داريد برويد يا آموختن يك زبان تازه يا… برويد تا حسابي مشغول شويد. در واقع به‌دنبال فعاليت جديدي باشيد كه تا به حال به آن نپرداخته‌ايد این مي‌تواند در شما انگیزه و شوق زندگی ایجاد کند.

4- خودتان را سرگرم کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ اگر این دوران در خانه يا اتاقتان تنها باشيد و هيچ كاري هم براي انجام دادن نداشته باشيد مسلما تمام فکر و ذهنتان به سمت عشق قبلی تان منحرف خواهد شد. مدام در حال غصه خوردن، وسوسه زنگ زدن و ارتباط دوباره با او خواهید بود.

خودتان را مشغول کاری کنید و به نحوی دور و بر خود را شلوغ كنيد.

همان طور که قبلا گفتم به كارها و فعاليت‌هاي موردعلاقه‌تان بپردازید یا خودتان را در بین جمع های خانوادگی و دوستانتان قرار دهید تا ذهنتان به سمت دیگری کشیده شود و ديگر فرصت نكنيد به عشق سابق تان فکر کنید.

اگرچه ممكن است صددرصد فراموش نكنيد اما قطعاً احساس بهتري پيدا خواهيد كرد.

5- حقیقت را بپذیرید.

آخرین تکنیک برای کنار آمدن با رابطه عاطفی تمام شده اینست که شما با طرف مقابل یک زندگی رویایی را در ذهنتان ساخته بودید و دوست داشتید همه چیز طبق برنامه هایتان پیش برود و هیچ مشکلی به وجود نیاید و حالا کاخ رویاهایتان فرو ریخته و به خواسته هایتان نرسیدید.

بیایید این حقیقت را قبول کنید که گاهی در زندگی واقعی همه چیز طبق آرزو های ما پیش نمی رود.

واقع بین باشید شاید قطع اين رابطه به نفع‌تان بوده ‌است. به جای غصه خوردن دلایل جدایی تان را بررسی کنید تا دیگر این اتفاق برایتان پیش نیاید.

چگونه با شکست عشقی کنار بیاییم

جدایی و پايان يك رابطه می تواند آسيب ‌های فراوانی داشته ‌باشد به‌خصوص اگر فرد نداند در چنين موقعيتی بايد چگونه برخورد كند.

اگر مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید رابطه عاطفی تمام شده را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم فایل صوتی « زنگ خطرهای یک رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید برای همیشه ذهنتان را از عشق گذشته خود پاک کنید.

چگونه عشق گذشته خود را فراموش کنیم

شکست عاطفی همیشه زخم بزرگی بر روح و روان آدمی بر جای می گذارد. اما با کمی آموزش و آگاهی می توان از بسیاری از شکست ها جلوگیری کرد.

آیا دوست دارید بعد از ۲ سال رابطه طرف مقابل به شما بگوید: « عزیزم ببخشید. ولی باید این رابطه را تمام و راهمان را از هم جدا کنیم.»

مردان موجوداتی هستند که نمی‌توانید به راحتی ذهنشان را بخوانید و از حرف های آنها هم نمی توانید بفهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس باید چکار کنید؟

علامت هایی وجود دارد که نشان می دهد ادامه رابطه به نفع شماست یا نه؟ برای ادامه یا ترک رابطه تان چه تصمیمی اتخاذ کنید؟

از کجا بفهمید چه زمانی باید به رابطه تان پایان دهید تا بیش از این آسیب نبینید و با احساسات شما بازی نشود؟

اما این عدم آگاهی می تواند به قیمت تلف شدن عمر و جوانی­تان به پای مردی باشد که فقط برای هوا و هوس خود با شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.