فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

با اجرای این ۵ تکنیک طلایی شکست عشقی خود را فراموش کنید.

... اگر شما هم می خواهید کسی را که قبلا با او رابطه داشتید، فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از پایان رابطه مدت زمانی طول می‌کشد که شرایط دوباره به حال عادی برگردد. خب این طبیعی است اما نباید بیش از اندازه در گذشته بمانید.

.

این ۵ راهکار را عملی کنید تا بتوانید با شکست عشقی تان کنار بیایید و روحیه تان را بازسازی کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

1- مثبت بیندیشید.

اولین تکنیک برای فراموش کردن شکست عشقی اینست که اگر طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرده، به خودتان سرکوفت نزنید که «من جذاب و دوست داشتنی نیستم» به این فکر کنید که به شما فرصت دوباره داده شده تا فردی سر راهتان قرار گیرد که لیاقت شما را دارد و درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد پیدا و برایتان ارزش قائل باشد.

۲- خودتان را سرزنش نکنید.

درگیر این افکار نشوید که «ای کاش او را ترک نکرده بودم، ای کاش این حرف را نمی زدم تا از من برنجد، ای کاش فلان کار را نکرده بودم تا مرا رها کند و …»

شما با این خودخوری ها به هیچ جایی نمی رسید جز این که عمر و جوانی تان را هدر می دهید و با غصه خوردن خود را از لذت ها و زیبایی زندگیتان محروم می کنید.

۳- به‌دنبال تغییر و تحولی در زندگیتان باشید.

بعد از جدایی هرگونه تغییر در زندگیتان می ‌تواند به شما کمک کند. مثلا سفر، گردش و تفریح، خرید وسیله‌ای ‌تازه، رفتن به کلاس آموزشی و یادگیری مهارت مورد علاقه تان و …

اگر از مدت ‌ها پیش می‌خواستید موبایل جدیدی برای خود بخرید، ‌حتماً این را بکنید. به سراغ کارهایی بروید که مدت‌هاست انجام نداده‌اید و انجام آن‌ها می‌تواند در شما شادی ایجاد کند.

مثلا می‌توانید به سراغ کلاس‌های موسیقی که مدت‌هاست آن را دوست دارید بروید یا آموختن یک زبان تازه یا… بروید تا حسابی مشغول شوید. در واقع به‌دنبال فعالیت جدیدی باشید که تا به حال به آن نپرداخته‌اید این می‌تواند در شما انگیزه و شوق زندگی ایجاد کند.

۴- خودتان را سرگرم کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ اگر این دوران در خانه یا اتاقتان تنها باشید و هیچ کاری هم برای انجام دادن نداشته باشید مسلما تمام فکر و ذهنتان به سمت عشق قبلی تان منحرف خواهد شد. مدام در حال غصه خوردن، وسوسه زنگ زدن و ارتباط دوباره با او خواهید بود.

خودتان را مشغول کاری کنید و به نحوی دورتان را شلوغ کنید.

همان طور که قبلا گفتم به کارها و فعالیت‌های موردعلاقه‌تان بپردازید یا خودتان را در بین جمع های خانوادگی و دوستانتان قرار دهید تا ذهنتان به سمت دیگری کشیده شود و دیگر فرصت نکنید به عشق سابق تان فکر کنید.

اگرچه ممکن است صددرصد فراموش نکنید اما قطعاً احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

۵- حقیقت را بپذیرید.

آخرین تکنیک برای کنار آمدن با شکست عشقی اینست که شما با طرف مقابل یک زندگی رویایی را در ذهنتان ساخته بودید و دوست داشتید همه چیز طبق برنامه هایتان پیش برود و هیچ مشکلی به وجود نیاید و حالا کاخ رویاهایتان فرو ریخته و به خواسته هایتان نرسیدید.

بیایید این حقیقت را قبول کنید که گاهی در زندگی واقعی همه چیز طبق آرزو های ما پیش نمی رود.

واقع بین باشید شاید قطع این رابطه به نفع‌تان بوده ‌است. به جای غصه خوردن دلایل جدایی تان را بررسی کنید تا دیگر این اتفاق برایتان پیش نیاید.

چگونه با شکست عشقی کنار بیاییم

اگر شما هم مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید عشق قدیمی خود را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم اینجا را کلیک کنید و فایل صوتی « نشانه های پایان دادن به رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید کسی را که قبلا دوستش داشتید و هنوز هم دارید فراموش کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.