فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چگونه با یادگیری مهارت کنترل ذهن رابطه گذشته خود را فراموش کنیم؟

... اگر شما هم می خواهید رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

چگونه عشق خود را فراموش کنیم

چگونه عشق خود را فراموش کنیم ؟ دختر خانمی برای مشاوره نزد من آمده بود و تعریف می کرد: حدود ۳ سال با آقایی رابطه داشتم و می خواستیم با هم ازدواج کنیم اما یکدفعه همه چیز به هم خورد و مجبور شدیم از هم جدا شویم الان ۶ ماهی است که با هم رابطه نداریم و او را ندیدم اما هنوز نتوانستم از یاد ببرمش.

او به دنبال راه حلی بود تا بتواند عشق سابق خود را فراموش کند.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم

شاید برای شما هم پیش آمده که نمی دانید چگونه عشق خود را فراموش کنیم و دوباره به زندگی عادی برگردید؟

این‌که چگونه باید به رابطه‌ای پایان داد و بعد همه چیز را فراموش کرد سوال خیلی هاست.

مسلما کار راحتی نیست اما شما می توانید با این ۵ تکنیکی که در این مقاله آموزش می دهم کنترل ذهن خود را به دست بگیرید و با پاکسازی ذهنتان از افکار و خاطرات گذشته یک زندگی جدید را آغاز کنید.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم ؟ برای فراموش کردن عشق خود باید یاد بگیرید که ذهن تان را مدیریت کنید و اجازه ندهید ذهنتان هرگاه که خواست به گذشته سفر کند.

بیشتر اوقات ذهن در گذشته یا آینده سیر می‌کند و کمتر پیش می‌آید که ذهن به همان زمان حال فکر کند.

اما چگونه می‌توان ذهن را به زمان حال آورد؟

یاسر مهدویانمن یاسر مهدویان ۱۶ سال است که در زمینه کنترل ذهن تحقیق و پژوهش کرده ام و پایه گذار مکتب زیبا اندیشی و ایده دستور دادن به ذهن هستم.

در همین راستا می خواهم به شما آموزش دهم چگونه ذهن‌تان را مدیریت و از افکار منفی گذشته پاکسازی کنید؟

ذهن مثل کودکی بازیگوش مرتب به گذشته سفر می کند.

با آموختن این روش‌ها می توانید افسار ذهن خود را به دست بگیرید و مانع سفر آن به گذشته‌ و افکار نامطلوب شوید.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم

۱- به ذهنتان دستور ایست دهید.

یعنی خیلی محکم به ذهن‌تان نه بگویید تا نتواند به هرکجا خواست برود.

شاید برای شما پیش آمده که هنگام تماشای تلویزیون، در تاکسی، در یک مهمانی یا… یکدفعه ذهن تان به سمت موضوعی در گذشته منحرف می شود و برای لحظاتی کنترل ذهنتان را از دست می دهید.

بنابراین حواس‌تان باشد به محض این‌که ذهن تان بخواهد به عشق سابق تان و خاطرات گذشته سفر کند به آن یک ایست محکم بدهید و نه بگویید تا از پیشروی آن جلوگیری شود.

مثلاً می‌توانید به ‌خود بگویید: «نه، تو حق نداری به این مسئله فکر کنی، ساکت، دیگر نمیخواهم بیشتر فکر کنم! هیس و …» یا در ذهن‌تان روی این افکار مزاحم ضربدر بزنید و جلوی پرداختن به آنها را بگیرید.

.

۲- ذهن ‌تان را خالی کنید.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم ؟ گاهی ذهن شما آنقدر از اتفاقات گذشته پر می شود که مرتب این وقایع در ذهن تان مرور می‌شود و نمی گذارد به موضوع دیگری فکر کنید.

ذهن تا حد معینی گنجایش دارد و باید به نوعی از افکار نامطلوب خالی شود. یکی از روش ها برای خالی کردن ذهنتان نوشتن است.

یک قلم و کاغذ بردارید و هرچه در ذهن دارید و از احساساتتان بنویسید:

  • بعد از به هم خوردن رابطه تان چه حسی دارید؟
  • فکر می کنید چرا رابطه تان به هم خورد؟

هیچ‌چیزی را جا نیندازید، صادقانه بنویسید تا ذهن شما کاملا تخلیه شود. بعد وقتی ذهن کاملا خالی شد، آن کاغذها را دور بیندازید یا حتی بسوزانید.

ذهن شما سطل زباله نیست که هر فکر بیهوده ای را درون آن نگه دارید.

پس ذهنتان را از پرداختن به عشقی که هیچ ارزشی ندارد خالی کنید.

۳- سعی کنید خوش‌ بین باشید.

خوش‌بین بودم کمک می‌کند زودتر فراموش کنید. به جای اینکه مدام غصه بخورید که «من عشقم را از دست داده ام» به این فکر کنید که «من هنوز جوانم و فرصت های زیادی دارم و با آدم های زیادی در زندگی ام آشنا خواهم شد.»

یک لحظه به این بیندیشید که با فردی بهتر از عشق قبلی تان آشنا خواهید شد و آن موقع است که به حال این روزهای خود می خندید که چقدر بیخودی نگران بودید.

.

۴- در ابتدا به جدایی هم فکر کنید.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم ؟ وقتی در مراحل آشنایی هستید سعی کنید وابسته نشوید و با خود قرار بگذارید که من مدتی با این فرد رابطه دارم اگر فرد خوب و مناسبی بود با هم ازدواج می کنیم. اما اگر بنا به دلایلی دیدم به درد هم نمی خوریم و یا مرا ترک کرد غصه نمی خورم.

.

۵- احساسات را بعد از شناخت وارد کنید.

برای جلوگیری از وابستگی همان ابتدای رابطه احساسات را وارد نکنید. ابتدا سعی کنید طرف مقابل را بیشتر و بهتر بشناسید. وقتی دیدید که فرد مناسبی است و به درد هم می خورید کم کم خود را نزدیک کنید، رابطه ها را بیشتر و احساسات را وارد رابطه کنید.

حواس‌تان باشد که اگر احساسات شما زودتر از شناخت پیش برود خیلی زود به هم وابسته می شوید و دیگر نمی توانید به راحتی از طرف مقابل دل بکنید و فراموش کردن او سخت می شود.

من همیشه به مراجعانم توصیه می‌کنم، دریچه‌ قلبتان را زود به روی هر کسی باز نکنید. ابتدا او را بشناسید اگر لیاقت شما را دارد و برایتان ارزش قائل است احساسات را وارد کنید.

چگونه عشق قبلی خود را فراموش کنیم

جدایی و پایان یک رابطه می تواند آسیب ‌های فراوانی داشته ‌باشد به‌خصوص اگر فرد نداند در چنین موقعیتی باید چگونه برخورد کند.

.

اگر مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید رابطه عاطفی تمام شده را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم فایل صوتی « زنگ خطرهای یک رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید برای همیشه ذهنتان را از عشق گذشته خود پاک کنید.

شکست عاطفی همیشه زخم بزرگی بر روح و روان آدمی بر جای می گذارد. اما با کمی آموزش و آگاهی می توان از بسیاری از شکست ها جلوگیری کرد.

آیا دوست دارید بعد از ۲ سال رابطه طرف مقابل به شما بگوید: « عزیزم ببخشید. ولی باید این رابطه را تمام و راهمان را از هم جدا کنیم.»

مردان موجوداتی هستند که نمی‌توانید به راحتی ذهنشان را بخوانید و از حرف های آنها هم نمی توانید بفهمید که واقعا خواستار ازدواج با شماست، پس باید چکار کنید؟

علامت هایی وجود دارد که نشان می دهد ادامه رابطه به نفع شماست یا نه؟ برای ادامه یا ترک رابطه تان چه تصمیمی اتخاذ کنید؟

از کجا بفهمید چه زمانی باید به رابطه تان پایان دهید تا بیش از این آسیب نبینید و با احساسات شما بازی نشود؟

اما این عدم آگاهی می تواند به قیمت تلف شدن عمر و جوانی­تان به پای مردی باشد که فقط برای هوا و هوس خود با شماست.

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Hello. Add your message here.
محصول راز جذب پسر 60 هزار تومان گران خواهد شد ! الان می توانید با قیمت قبلی خرید کنید خرید با قیمت قبلی