فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چگونه فردی را که عاشقش بودیم فراموش کنیم ؟

... اگر شما هم می خواهید کسی را که قبلا با او رابطه داشتید، فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

یکی از سوالاتی که خیلی زیاد در مشاوره ها و از طریق سایت و ایمیل از من می پرسند این است که چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟

.

اگر شما هم می خواهید کسی که عاشقش بودید، فراموش کنید این مقاله را بادقت بخوانید و اجرا کنید.

.

چگونه یک نفر را فراموش کنیم

ابتدا این سوالات را پاسخ دهید:

اگر با فردی رابطه داشتید و تازگی به هم خورده است ممکن است مدتی ناراحت و افسرده باشید خب این طبیعی است.

  • اما تا کی می خواهید غصه بخورید؟
  • آیا باید عمر و جوانی خود را به خاطر رابطه ای که سرانجام نداشته، هدر دهید؟

مگر شما چند بار می خواهید زندگی کنید که آن را اینگونه هدر می دهید.

چگونه یک نفر را فراموش کنیم

این ۵ روش فراموش کردن یک نفر را حتما امتحان کنید

۱- احتمالاً خیلی زیاد این فرد را دوست داشته‌اید و هیچ کس دیگری را در دنیا به جز او نمی‌بینید. فراموش کردن یک نفر که عاشقش بودید سخت است و ممکن است زمان زیادی طول بکشد. خب این طبیعی است اما نباید بیش از اندازه زمانی را برای سوگواری بگذرانید اگر می خواهید گریه کنید غمگین باشید اما فقط مدت یک هفته.

۲- گاهی باید سرنوشت را پذیرفت و از آن گذشت. عزیز من به جز او، افراد دیگری هم هستند که می توانند شما را همانقدر خوشبخت کنند همه آدم های دنیا که در یک نفر خلاصه نشده است.

اصلا چه کسی گفته شما با او خوشبخت می شدید؟ هنوز افراد شایسته زیادی هستند که ممکن است در مسیر زندگی شما قرار بگیرند و شما را بسیار دوست داشته باشند.

۳- چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟ همین الان هرچیزی که شما را به یاد عشق قدیمی تان می اندازد را از خود دور کنید. تمام عکس ها، فیلم ‌ها، هدیه ‌هایی که از او دارید را از بین ببرید. پیام ها، نامه ها، آدرس ها و شماره تلفن هایی که از او دارید را پاک کنید.

 ۴- یکی دیگر از راه های فراموش کردن یک نفر اینست که هیچگاه به خودتان نگویید: «شاید فرد بهتری را پیدا نکنم». دنیا که به آخر نرسیده است.

افرادی هستند که خیلی بهتر از او هستند. فقط باید روش آن را بلد باشید و فردی که در حد و اندازه خودتان هست را بیابید.

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » را دانلود کنید و به ۸ راهکاری که در آن گفته ام عمل کنید تا با فردی که شایستگی و لیاقت شما را دارد، آشنا شوید و ازدواجی همراه با عشق واقعی را تجربه کنید.

5- چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟ به مسافرت و گردش بروید. لازم نیست حتما یک سفر رویایی باشد. مهم این است که چند روزی از محل زندگیتان دور باشید و از طبیعت، مناظر، مکان های تاریخی و … دیدن کنید و ذهنتان را مشغول کنید.

۶- به دوستان و خانواده تان پناه ببرید. سعی کنید با اعضای خانواده تان وقت بیشتری را بگذرانید و بیشتر در جمع باشید از تنهایی دوری کنید جزء آن افرادی نباشید که در لاک تنهایی خود فرو می روند، به اتاقشان می روند و در را قفل می کنند و گریه و ناله سر می دهند.

همچنین می توانید با دوستانتان قرار بگذارید و بیرون بروید. اگر دوست صمیمی و دلسوزی هم دارید می توانید با او درد دل کنید و خود را خالی کنید.

۷- کار دیگری که می توانید برای سرگرمی خودتان بکنید این است که ورزش کنید، به باشگاه های ورزشی بروید.

۸- یکی دیگر از راههای فراموش کردن یک نفر اینست که مهارتی که مدت ها دوست داشتید را یاد بگیرید. مثلاً در کلاس های آموزشی همچون زبان، خیاطی، آرایشگری، کامپیوتر، موسیقی و … شرکت کنید تا ضمن یادگیری مهارت جدید با افراد جدیدی هم آشنا شوید.

۹- فراموش کردن یک نفر ، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید؛ نه در گذشته! دائماً به گذشته فکر کردن به روح و جسم شما صدمه می زند.

کسی که شما برایش فقط یک گزینه هستید و اهمیتی برای شما قائل نیست را به اولویت زندگی‌تان تبدیل نکنید و عمرتان را با افسوس خوردن و فکر کردن به او تباه نکنید.

فقط از گذشته خود و اشتباهاتتان درس بگیرید. بررسی کنید:

چرا رابطه تان به هم خورد؟ مشکل از کجا بود؟ شما چه سهل انگاری هایی داشتید؟ باید چکار کنید تا این موضوع دیگر تکرار نشود؟

اگر اشتباه از جانب شما بوده، تقصیرهای خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید تا وقتی دنبال با فرد جدیدی آشنا می شوید، با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر رقم نخورد.

 ۱۰- وقتی از لحاظ روحی آماده بودید، دوباره در جستجوی عشق باشید. آدم‌هایی هستند که اگر به آنها فرصت دهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائلند.

خیلی‌ها تصور می‌کنند که اگر وارد یک رابطه جدید شوند حالشان بهتر خواهد شد. برای همین یک وارد یک رابطه سرسری می شوند تا بتوانند زودتر فراموش کنند.

اما اگر هنوز آماده نیستید، خودتان را مجبور نکنید؛ این درست نیست که برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل شوید نه برای خودتان و نه آن فرد جدید اصلا به صلاح نیست.

هیچگاه برای جلب حسادت فرد قبلی وارد چنین رابطه‌هایی نشوید چون ارزشش را ندارد.

برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح به کسی دل ببندید، به گذشت زمان و دانستن مهارت هایی نیاز دارید.

پیدا کردن فردی که لایق شما باشد راهکارهایی دارد که در فایل صوتی « ۸ قدم برای جذب خواستگار » به طور کامل و مفصل توضیح داده ام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.