چگونه فردی را که عاشقش بودیم فراموش کنیم ؟

چگونه یک نفر را فراموش کنیم

چگونه یک نفر را فراموش کنیم

چگونه یک نفر را فراموش کنیم

یکی از سوالاتی که خیلی زیاد در مشاوره ها و از طریق سایت و ایمیل از من می پرسند این است که چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟

.

اگر شما هم می خواهید شخصی که عاشقش بودید، فراموش کنید این مقاله را بادقت بخوانید و اجرا کنید.

اگر با فردی که قبلا رابطه عاطفی داشتید و به تازگی این ارتباط به هم خورده است ممکن است مدتی ناراحت و افسرده باشید، خب این طبیعی است.

  • اما تا کی می خواهید غصه بخورید؟
  • آیا باید عمر و جوانی خود را به خاطر رابطه ای که سرانجام نداشته، هدر دهید؟

مگر شما چند بار می خواهید زندگی کنید که آن را اینگونه هدر می دهید.

 

فیلماگر شما هم می خواهید رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید حتما این فیلم را ببینید …

 

چگونه یک مرد را فراموش کنیم

این 5 تکنیک را برای فراموش کردن عشق خود حتما امتحان کنید.

1- احتمالاً خیلی زیاد این فرد را دوست داشته‌اید و هیچ کس دیگری را در دنیا به جز او نمی‌بینید. فراموش کردن یک نفر که عاشقش بودید سخت است و ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

اگر می خواهید گریه کنید، غمگین باشید، در خانه بنشینید، با کسی حرف نزنید … خب این طبیعی است. اما فقط مدت زمانی کوتاه، نباید بیش از اندازه زمانی را برای سوگواری بگذرانید. 

2- گاهی باید سرنوشت را پذیرفت و از آن گذشت. دختر خانم عزیز، به جز آن پسر، قطعاً افراد دیگری هم هستند که می توانند شما را خوشبخت کنند همه آدم های دنیا که در یک نفر خلاصه نشده است. 

اصلا چه کسی گفته شما با او خوشبخت می شدید؟ هنوز افراد شایسته زیادی هستند که ممکن است در مسیر زندگی شما قرار بگیرند و شما را بسیار دوست داشته باشند.

3- چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟ همین الان هرچیزی که شما را به یاد رابطه گذشته تان می اندازد، از خود دور کنید. تمام عکس ها، فیلم ‌ها، نامه ها و هدیه ‌هایی که از او دارید را از بین ببرید. پیام ها، آدرس ها و شماره تلفن هایی که از او دارید را پاک کنید.

4- چگونه یک نفر را فراموش کنیم ؟ به مسافرت و گردش بروید. لازم نیست حتما یک سفر رویایی باشد. مهم این است که چند روزی از محل زندگیتان دور باشید و از طبیعت، مناظر، مکان های تاریخی و … دیدن کنید و ذهنتان را مشغول کنید.

5- یکی دیگر از راه هاي فراموش كردن يك نفر اینست که هیچگاه به خودتان نگویید: «شاید فرد بهتری را پیدا نکنم». دنیا که به آخر نرسیده است. 

چرا خودتان را محدود به یک نفر کرده اید؟ چرا فقط او را می بینید؟

افرادی هستند که خیلی بهتر از او هستند. فقط باید روش آن را بلد باشید و فردی که در حد و اندازه خودتان هست را بیابید.

اگر می خواهید مردی که برای شما و عشق و علاقه تان ارزش قائل است و واقعا خواستار ازدواج با شماست را بیابید باید بدانید چگونه شانس دیدن و ازدواج خود با او را افزایش دهید؟

جذب خواستگار

برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح به کسی دل ببندید، به گذشت زمان و دانستن مهارت هایی نیاز دارید.

پیدا کردن مردی که لایق و در حد و اندازه شما باشد راهکارهایی دارد که در فایل صوتی « 8 قدم تا جذب خواستگار » به طور کامل و مفصل توضیح داده ام.

چگونه یک پسر را فراموش کنیم

بیایید از ابتدا تا انتهای رابطه تان را زیر ذره بین بگذارید. بعد به این سوالات با دقت جواب دهید.

چرا رابطه تان به هم خورد؟ مشکل از کجا بود؟ شما چه رفتارهایی نادرستی با طرف مقابل داشتید؟ آن مرد چه رفتارهای اشتباهی با شما داشته است؟ باید چکار کنید تا این موضوع دیگر تکرار نشود.

اگر نمی توانید مشکل را بیابید حتما از یک مشاور کمک بگیرید.

این موضوع بسیار مهم است. اگر علت اصلی جدایی پیدا نشود ممکن است بدون آگاهی وارد یک رابطه عاطفی جدید شوید و در صورت بروز اشتباه، زمینه یک شکست دیگر را که قطعا این شکست سخت تر از قبلی است، فراهم سازید.

بسیاری از دختر خانم ها تصور می‌کنند که اگر فوراً وارد یک رابطه جدید شوند حالشان بهتر خواهد شد. برای همین یک وارد یک رابطه سرسری می شوند تا بتوانند زودتر رابطه گذشته خود فراموش کنند.

اما اگر هنوز آماده نیستید، خودتان را مجبور نکنید. این شیوه اصلا درست نیست که برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل شوید. نه برای خودتان و نه طرف مقابل، اصلا به صلاح نیست.

فایل صوتی « ۸ قدم تا جذب خواستگار » را دانلود و نکات و مراحلی که در آن گفته ام را قدم به قدم اجرا کنید تا با فردی که شایستگی و لیاقت شما را دارد، آشنا شوید و ازدواجی همراه با عشق واقعی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.