چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم – با این تکنیک طرف مقابل از گفتگو با شما لذت خواهد برد – زیبا اندیشی

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند. این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم

چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم ؟ در این مقاله می خواهم شما را با تکنیکی آشنا کنم که شاید تاکنون کمتر به آن توجه می کردید.

شاید فکر کنید برای مجذوب کردن طرف مقابل ، خوب و زیبا صحبت کردن کافی است اما برای جذاب بودن به یک فاکتور مهم دیگر هم نیاز است.

این فاکتور چیست؟ چگونه طرف مقابل را جذب خود کنیم ؟

چگونه طرف مقابل را جذب خود کنیم

یکی از مهم ترین مهارت ها که با به کارگیری آن می توانید طرف مقابل را مجذوب خود کنید شنونده خوب بودن است. چون آدم‌ها بیشتر جذب کسانی می‌شوند که به حرف هایشان خوب توجه می کنند.

وقتی به صحبت های نامزدتان خوب توجه می کنید احساس مهم بودن را به او می دهید. نامزدتان با این کار شما می فهمد که چقدر برای او و حرف هایش ارزش قائل هستید.

بیشتر مردان این تصور را دارند که خانم ها زیاد حرف می زنند. شما باید این اطمینان را به مرد مورد علاقه خود بدهید که به اندازه کافی گوش می دهید.

شاید فکر کنید برای جلب توجه او، خوب و زیبا صحبت کردن کافی است ولی باید این را بدانید برای اینکه دختری جذاب و دوست داشتنی به نظر برسید باید شنونده خوبی هم باشید.

چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم ؟ وقتی شنونده خوبی باشید در واقع دارید او را تشویق می کنید که صحبت کند، با شما درد دل کند، از خوشی ها و ناخوشی هایش بگوید و آن وقت است که طرف مقابل تصور می کند شما بسیار خوش صحبت هستید.

لئوباسکالیا روانشناس و نویسنده مشهور می‌گوید: «به یاد داشته باشید که بسیاری از وقت‌هاست که افراد می‌خواهند فقط به حرفهایشان گوش دهید، نه چیزی بیش‌تر.»

یک دختر که مدام از خودش حرف می زند، اجازه حرف زدن نمی دهد یا و برای صحبت های طرف مقابل اهمیت چندانی قائل نمی شود قطعا به مرور زمان از چشم می افتد.

وقتی به حرف‌های طرف مقابل خوب توجه می کنید به ‌تدریج شعله های عشق را در او روشن خواهید کرد که برای همیشه ماندگار است.

بنابراین با دقت، با سکوت کامل و بدون اینکه حرف او را قطع کنید به حرفهایش گوش کنید چنانکه گویی هیچ چیز در دنیا و در آن لحظه برای شما مهم تر از حرف های او نیست.

چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم ؟ وقتی می خواهد در مورد موضوعی با شما صحبت کند اگر در حال انجام کاری هستید، آن را کنار بگذارید و تمام توجه تان را به آنچه می گوید متمرکز کنید.

هرگز صحبت ‌هایش را قطع نکنید. تلفن همراهتان را خاموش کنید و به او بگویید تا بداند به خاطر او موبایل تان را خاموش کردید. با این کار مطمئن باشید که او احساس ارزشمند بودن می کند و عشق شما در دلش بیشتر خواهد شد.

گاهی در حین صحبت کردن با پرسیدن سوالات مرتبط، همدردی کردن، سر تکان دادن و با میل و رغبت گوش کردن تشویقش کنید تا بیشتر درباره موضوع پیش آمده حرف بزند.

احتمالا به این نتیجه رسیده اید که در زمان آشنایی با پسر و تبدیل این رابطه به ازدواج باید به نکات زیادی توجه کنید و تکنیک هایی مخصوص را اجرا کنید.

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

چگونه طرف مقابل را به خود جذب کنیم

همیشه می گویند زنان موجودات پیچیده ای هستند. اما به هر حال مردان هم پیچیدگی های خاص خود را دارند.

نمی توان بدون آگاهی و نسنجیده مردی را به ازدواج با خود ترغیب کنید.

یک پیشنهاد ویژه برایتان دارم.

شما می توانید روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید؟؟!!

یعنی چی؟ شما می توانید با ذهنیت و دنیای مردان آشنا شوید.

اما چگونه ؟

کافیست در فرم پایین نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.