چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم – یک تکنیک موثر برای وابسته کردن مرد به خود – زیبا اندیشی

چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم

چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم

چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم ؟ در این مقاله می خواهم شما را با تکنیکی آشنا کنم که متاسفانه باتوجه به مهم بودن آن کمتر استفاده می شود و گاهی فکر می کنید ممکن است طرف مقابلتان لوس و یا پرو شود. از همان ابتدا بگویم که این افکار را دور بریزید. 

شما با مردی آشنا شدید و می خواهید او را به عنوان همسر آینده خود انتخاب کنید. بنابراین این تکنیک بعد از ازدواج هم به درد شما می خورد.

چگونه نامزد خود را وابسته کنیم

در بسیاری از مواقع دیده اید که دختری از لحاظ ظاهری از شما پایین تر است اما با مرد مورد علاقه اش خیلی زود ازدواج کردند و شما پیش خود می گویید: «با اینکه من از او سرتر هستم اما هنوز نتوانستم نظر مرد مورد علاقه ام را به خود جلب کنم. چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم ؟»

 

تکنیک تعریف و تمجید

 

همه افراد دوست دارند مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند. یک مرد با تعریف و تمجید از سوی دختر مورد علاقه اش انرژی بیشتری دریافت می‌کند.

تعریف و تمجید یکی از ارزشمندترین مهارت هاست که اگر به درستی انجام شود، چنان انرژی مثبتی ایجاد کرده و دید مرد را نسبت به شما چنان تغییر می دهد که گویی معجزه اتفاق افتاده است.

تعریف و تمجید، یعنی شما خصوصیات مثبت و تلاش های ارزشمند طرف مقابلتان را می بینید و سرسری و بی تفاوت از آنها نمی گذرید. این کار شما هوشیاری، توجه و ادراک بالایتان را نشان می دهد و مرد متوجه می شود برایش ارزش قائل هستید.

تعریف و تحسین هدیه ارزشمندی است که به نامزدتان می گوید: تو ارزش توجه کردن را داشته ای.

بله! با تعریف و تمجید، او عاشق‌تر می‌شود و به بهتر شدن ارتباط‌تان کمک زیادی می کند. مطمئن باشیدطرف مقابل هم از شما یاد خواهد گرفت و محبت های شما را بی جواب نخواهد گذاشت.

چگونه نامزدمان را وابسته خود کنیم؟ از طرف مقابل صادقانه تعریف کنید. تعریف و تمجید حس خوبی در او به وجود می آورد و بیش از پیش وابسته و عاشق شما می شود و البته رنگ تازه‌ای هم به روابطتان می دهد. اما به شرطی کارساز است که صادقانه باشد و از روی ناچاری و اجبار نباشد.

چگونه نامزدمان خود را وابسته خود کنیم ؟ فرض کنید پسر یک ویژگی شخصیتی بارز و مثبت دارد آن را در نظر بگیرید و از او به خاطر داشتن این خصوصیت تعریف کنید.

به طور مثال به او بگویید: «خیلی خوش صحبت و .. هستی، خنده شیرین و جذابی داری، خیلی صبوری و این ویژگی تو به من آرامش خاصی می دهد، تلاش و پشتکار تو در رسیدن به خواسته هایت به من هم انرژی می دهد، رانندگیت عالیه، هوش بالایی داری، هر لباسی بپوشی بهت میاد و …»

گاهی هم برای تحسین این خصوصیتش یک جشن کوچک دو نفره ترتیب دهید و هدیه ای بخرید و به او بگویید: من از تو به خاطر این ویژگی خوبی که داری تشکر می کنم و بسیار خوشحالم.

چگونه نامزدم را وابسته خودم کنم

تکنیک های تخصصی وجود دارد که دختر خانم های عزیز با یادگیری آن می توانند مرد مورد علاقه شان را مجذوب خود کنند.

این تکنیک های تخصصی چه هستند؟

شما دختر خانم عزیز آیا می خواهید رازهای جذب مردان برای ازدواج را بیاموزید.

ما در سایت زیبا اندیشی یک امکان بی نظیر را برای شما فراهم کرده ایم.

 

در این دوره راهکارهایی می آموزید تا مرد مورد علاقه تان، شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کند.

دوره «ازدواج موفق آسان است اگر …» شامل چه موضوعاتی است؟

  • چگونه خواستگاری در حد و اندازه خود پیدا کنید.
  • تکنیک افزایش اعتماد به نفس خانمها در ارتباط با آقایان
  • چگونه با رفتارهای صحیح طرف مقابل را عاشق و شیفته خود کنید.
  • نحوه انتخاب موضوع برای صحبت با طرف مقابل
  • چگونه تشخیص دهید عشق و علاقه طرف مقابلتان واقعی است.
  • چگونه یک آشنایی را به ازدواجی موفق تبدیل کنید.

دوره رایگان ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.