فقط یک ذهن زیبا می تواند یک زندگی زیبا خلق کند !

در مکتب زیبا اندیشی شما محکوم به موفق شدن هستید !!!

چگونه یک پسر را به خود وابسته کنیم ؟

چگونه یک پسر را به خود وابسته کنیم ؟ در این مقاله می خواهم شما را با تکنیکی آشنا کنم که متاسفانه باتوجه به مهم بودن آن کمتر استفاده می شود و گاهی فکر می کنید ممکن است طرف مقابلتان لوس و یا پرو شود. از همان ابتدا بگویم که این افکار را دور بریزید. شما با پسری آشنا شدید و می خواهید او را به عنوان همسر آینده خود انتخاب کنید بنابراین این تکنیک بعد ازدواج هم به درد شما می خورد.

در بسیاری از مواقع دیده اید که دختری از لحاظ ظاهری از شما پایین تر است اما با پسری آشنا شده و خیلی زود هم ازدواج کردند و شما پیش خود می گویید: با اینکه من از او سرتر هستم اما هنوز نتوانستم پسر مورد علاقه ام را جذب کنم. چگونه یک پسر را به خود وابسته کنیم ؟

چگونه یک پسر را به خود وابسته کنیم

همه افراد دوست دارند مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند. یک پسر با تعریف و تمجید از سوی دختر مورد علاقه اش انرژی بیشتری دریافت می‌کند.

تعریف و تمجید یکی از ارزشمندترین مهارت هاست که اگر به درستی انجام شود، چنان انرژی مثبتی ایجاد کرده و دید پسر را نسبت به شما چنان تغییر می دهد که گویی معجزه اتفاق افتاده است.

تعریف و تمجید، یعنی شما خصوصیات مثبت و تلاش های ارزشمند طرف مقابلتان را می بینید و سرسری و بی تفاوت از آنها نمی گذرید. این کار شما هوشیاری، توجه و ادراک بالایتان را نشان می دهد و پسر متوجه می شود برایش ارزش قائل هستید.

تعریف و تحسین هدیه ارزشمندی است که به پسر مورد علاقتان می گویند که تو ارزش توجه کردن را داشته ای. بنابراین گهگاهی از دوست پسرتان تعریف کنید.

بله! با تعریف و تمجید، او عاشق‌تر می‌شود و به بهتر شدن ارتباط‌تان کمک زیادی می کند. مطمئن باشید دوست پسرتان هم از شما یاد خواهد گرفت و محبت های شما را بی جواب نخواهد گذاشت.

چگونه پسری را به خود وابسته کنیم ؟ از پسر مورد علاقه تان صادقانه تعریف کنید. تعریف و تمجید حس خوبی در او به وجود می آورد و پسر بیش از پیش وابسته و عاشق شما می شود و البته رنگ تازه‌ای هم به روابطتان می دهد. اما به شرطی کارساز است که صادقانه باشد و از روی ناچاری و اجبار نباشد.

چگونه یک پسر را وابسته خود کنیم ؟ فرض کنید پسر یک ویژگی شخصیتی بارز و مثبت دارد آن را در نظر بگیرید و از او به خطر داشتن این خصوصیت تعریف کنید. به طور مثال به او بگویید: «خیلی باهوش خوش صحبت و .. هستی، خنده شیرین و جذابی داری، خیلی صبوری و این ویژگی تو به من آرامش خاصی می دهد، تلاش و پشتکار تو در رسیدن به خواسته هایت به من هم انرژی می دهد و …»

گاهی هم برای تحسین این خصوصیتش یک جشن کوچک دو نفره ترتیب دهید و هدیه ای بخرید و به او بگویید: من از تو به خاطر این ویژگی خوبی که داری تشکر می کنم و بسیار خوشحالم.

یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم شما می توانید ذهن خوانی پسرها را یاد بگیرید ؟؟!!

یعنی چی ؟ یعنی می توانید روانشناسی رفتار با یک پسر را براحتی بیاموزید اما چگونه ؟ فرم زیر را پر کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید

.

[ulp id=’KgSqYovNDXKp1wxT’]

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.