شرکت در مسابقه بهترین عیدی

همه شما دوستان عیدی گرفته اید، از عیدی های بسیار گران تا عیدی های ارزان
لحظه بسیار زیبایست، حس خوبی به انسان منتقل می کند هم شخصی که عیدی می دهد و هم شخصی که عیدی می گیرد
به نظر شما بهترین عیدی چیست ؟
عیدی که بتواند زندگی شما را دگرگون کند
عیدی که آینده شما را متحول می کند.
شما چه چیزی را آرزو می کند که عیدی بگیرید؟
گرفتن یک کادو با هر مقدار ارزش ریالی نمی تواند زندگی شما را متحول کند، حتی اگر یک میلیارد تومان هم عیدی بگیرید و همان عادت های گذشته خود را داشته باشید تغییر چندانی در زندگیتان بوجود نخواهد آمد، البته رفاه مالی خوبی خواهید داشت ولی نهایتا به داشتن پول عادت خواهید کرد
اما یک نوع عیدی هست که اگر آن را دریافت کنید، زندگیتان متحول خواهد شد

بعد از دریافت این عیدی، انسان دیگری خواهید شد، انسانی که آرزویش را دارید،
بعد از دریافت این عیدی به همان آدمی تبدیل خواهید شد که در رویاهایتان به آن می اندیشید، شخصیت شما متفاوت خواهد شد، طرز فکرتان نسبت به زندگی عوض می شود.

خوب !

برای شرکت در این مسابقه باید حدس بزنید چه چیزی هست که این ویژگی ها را دارد؟

به سه نفر از کسانی که جواب درست را حدس بزنند، همان عیدی داده خواهد شد

لطفا جواب ها یتان را در قسمت نظرات بنویسید

ایمیل خود را صحیح وارد کنید، نتیجه مسابقه از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

One thought on “شرکت در مسابقه بهترین عیدی

 1. مهدی رشیدی میگوید:

  با سلام
  به نظر من تبدیل شدن به یک انسان با ایراد های کم
  و شناخت اطرافیان که بتونه قوه درک بالایی نسبت به اطراف داشته باشه و کنترل خوبی روی خودش و برخورداش داشته باشه عیدی خوبیه

 2. سمانه وصالی میگوید:

  با سلام خدمت شما
  بهترین عیدی برای من پیدا کردن درمان بیماری ام اس به نظر من هر کسی با توجه به نیاز و مشکل اش عیدی میخواهد البته من و نامزدم با توکل به خدا تلاش همدیگه داریم این بیماری رو شکست میدیم چون ایمان داریم.

 3. علی شعبانی میگوید:

  من آرزو دارم به همه خواسته هام که فقط به دست خدا برآورده میشه برسم…

 4. mahdi میگوید:

  رسیدن به شناختی کامل از خودمان.
  که نتیجه این خودشناسی میشه بازسازی شخصیت و هدف گذاری صحیح و امکان رسیدن به تکامل.

 5. سید علی نقی موسوی میگوید:

  ترك گناه مساویست با عید شدن کل زندگی
  بهترین عیدی دیدن لبخند و شادی دل شکستگان

 6. معصومه میگوید:

  بسم الله الرحمن الرحیم.حمد و سپاس خداوندی راست که پروردگار جهانیان است.بعداز حمد خدا آرزو دارم هر چه زودتر خداوند عیدی خودش را بر همه عالمیان عرضه دارد و آن چیزی نیست جز فرج مولایمان صاحب عصر و الزمان.خداونداگر ظهور حضرتمان مهدی موعود عجل الله را ميسرفرمايد بهترین عیدی ماست عیدی که ذهنها قادر به درک آن نخواهد بود آن روز دنیا گلستان میشود عمرهاطولاني میشود علوم ناشناخته،شناخته میشود هیچ ظلمی به هیچ انسانی در روی زمین نخواهد شد دنیا آنقدرپرازامنيت و آرامش میشود که حتی یک زن با طبقی پر از طلا برسرازشرق عالم به غرب بدون احساس هیچ ترسی ميتواند گذر کند بدون هیچ اذیت و آزار و گزندی از دزد و راهزنان، آنقدرفراواني میشود که حتی فقیری پیدا نمیکنی که به اوصدقه بدهی عدالت همچون گردو غبار از روزنه ها وارد منازل میشوند عقل انسانها بر اثر لطف و عنایت حضرت آنقدر شکوفا میشود که حتی زنها در منزل قاضی میشوند و حکم صادر میکنند حیوانات وحشی دیگر حیوانات ديگر را پاره پاره نمیکنند گرگ و میش با هم دوست ميشوندهيچ مادری فرزند دلبندش را رها نميکندآنقدر علم پیشرفت میکند که بیست و پنج حرف ناشناخته علم که جمعا بیست و هفت حرف می باشد بر همه آشکار میشود دیگر درد و مرض و ناخوشی نخواهد بود دیگر غم و غصه ای نخواهد بود دیگر خانه ای تاریک و زندان نخواهد بود دیگر کسی یا کسانی را کسی یا کسانی نميترسانند دیگر هیچ ظلمی نخواهد بود همه جا پر میشود از نور و زیبایی از نور فرزند نور آنروز آیه نور ترجمه میشود و میشود نور آنروز همه تاریکی ها در نور تجزیه می شود و دنیا می شود کلهم نور واحد آنروز روز ظهور منجی عالم ،مهدی موعود حضرت صاحب عصر و الزمان است ای خدا در ظهور حضرتت تعجیل فرما از تاریکی های ذهن ما کم کن وعیدی مارا تعجیل در فرج مولایمان قرار بده العجل العجل یا مولا یا صاحب الزمان.عیدی ما تنها همان است.ظهور آن یگانه دوران.آمين یا رب العالمین.

 7. پسر بد میگوید:

  سلام
  برای من بهترین عیدی بخشیده شدن از طرف دوستمه
  باید حس خیلی خوبی باشه وقتی آرزوشو داری توی لحظات خوب زندگیت با کسی ک برات با ارزش ترینه باشی
  ب نظر من بخشیدن دیگران بهترین عیدی ب اون هاست

 8. مرتضی میگوید:

  سلام.
  هرچیزی که باشه,صددرصد یک شبه نمیشه متحول شد و به چیزی که تو رویاهامه تبدیل شم.عیدی که من انتظار دارم اولش اینکه همین سلامتیه تنمو داشته باشم تا هراتفاقی هم برام افتاد,بتونم روپام وایسم و از صفر شرو کنم و مورد دوم اینکه نگرشی پیدا کنم که به یک آرامش درونی برسم و بتونم به همه مردمه عالم این حسمو انتقال بدم که هیچ چیز تو این دنیا,پایدارو جاوید نمیمونه جز خوبی.تا همه ی مردم دنیا باهم مهربونتر باشن.دوستدار شما.

 9. Mehdi میگوید:

  كتاب زيبا انديشي
  بهترين عيدي توي اين ايام ميتونه دلي رو شاد كردن باشه،چه از نظر مالي يا معنوي و…

 10. علی میگوید:

  یک کتاب و یا یک دوره اموزشی بسیار خوب که امکان دارد جمله ای ساده از آن مارا برای همیشه متحول کند

 11. علی زارع میگوید:

  بهترین عیدی میتونی یه لبخند به یه کودک باشه یا کمک کردن به یه نیازمند و یا ….
  انسان بودن خود یک عیدی است…

 12. فاطمه رادفر میگوید:

  به نام خدا
  ارزومن برای سال جدید این است که اشتباهات خود را پیدا کنم وبه خاطر اشتباهاتم تقاضا بخشش کنم .ودرزندگی خاصیت داشته باشم به جای اینکه سعی کنم خاص باشم و ازکلمات قدرتمند نسبت به دیگران استفاده کنم.ودرهرشرایطی بدانم که سختی مساوی رشد است وهمراه با انرژی مثبت تلاش برای قوی شدن کنم و همیشه در زندگی تعادل داشته باشم وحرکت به سوی رشد را متوقف نکنم و همیشه در هر لحظه خدا را در همه شرایط زندگی در نظر داشته باشم و بدانم که عرش خداوند بر زمین استوار است .
  در اخر اینکه با اعتماد به نفس فراوان و توکل به خداوند متعال به سوی دسترسی به اهداف خود و کمال و رشد گام بردارم و در سال جدید اخلاقیات خوب را تقویت و منفی را کاهش دهم و پول و ثرو ت همراه با ایمان مفید و زیباست .

 13. zeinab میگوید:

  Ba salam va tashakkore faravon vase in ide zibaton be nnazare man dashtan kasi ke asheghane maro dost dashte bashe va be ma ehsas sarzende bodan va mohem bodan bede man be shakhsebba dashtan jamchin hamdami kheili zendegimvtaghir mikone va besyari az khala haye atefim por mishe va mitonam behtarin pishraftha ro to zendegim dashte basham

 14. عفت میگوید:

  گدشت نسبت به دیگران وهمینطور اعتماد به نفس .آز مهمترین چیز های است که دوست دارم داشته باشم .

 15. فاطیما میگوید:

  سلام
  ممنون از این ایده ی جالبتون.
  فکر میکنم این ایده باعث میشه که ما آدما کمی به درونمون رجوع کنیم و ببینیم واقعا چه چیزی در اعماق وجودمون هست که با انجام دادنش به آرامش میرسیم.
  همیشه این آرزو در وجودم بوده که وقتی که عید میشه بتونم گروهی از اشخاص رو دور خودم جمع کنم و به دیدار بچه های سرطانی ، بچه های بهزیستی و بی سرپرست و خانه ی سالمندان بریم تا بتونیم دلی به دست بیاریم.
  دوست دارم با بچه های سرطانی بازی کنم تا بتونم دوباره شادی و خنده رو، روی لبشون ببینم.همیشه میگن خنده و شادی همه ی دردا رو دوا میکنه. شاید اینجوری بتونم کمکی در روند خوب شدنشون کرده باشم و همچنین متوجه بشن که تنها نیستن.
  دوست دارم به بچه های بهزیستی و بی سرپرست محبت کنم، دست نوازش بر سرشون بکشم. نوازش و محبتی که همیشه آرزوشو داشتن.
  دوست دارم به خانه ی سالمندان برم، شاید بتونم با این کار ذره ای دل شکسته پدربزرگ مادربزرگهایی که بچه هاشون سال هاست که اونا رواونجا تنها گذاشتن و به عیادتشون نمیرن رو التیام ببخشم، دوست دارم بدونن که تنها نیستن و کسانی هستند که به یادشون هستند و دوستشون دارن.
  امیدوارم روزی برسه که بتونم این عیدی رو بگیرم.

 16. مسعود مجمع میگوید:

  تفکر مثبت داشتن نسبت به زندگی بهترین عیدی است که انسان مبتواند دریافت کند یا به دیگران عیدی بدهد.

 17. R@ میگوید:

  درود بي پايان
  بهترين عيد بلوغ فكري با محوريت اخلاق و كرامت است

 18. لیلا موقر میگوید:

  بهترین عیدی که دوست دارم دریافت بکنم تغییر حال درونی و تغییر دیدگاهم در مورد زندگی وانسان
  و درک کردن و رسیدن به مفهوم واقعی این جمله از نیکچه :
  در من چه می گذرد در ان زمان که جهان در گذر است .
  که فکر می کنم این همون دعایی که موقع تحویل سال همه می خوانیم
  یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
  وقتی حال درون درست باشه همه چیز درست میشه.

 19. نرگس حمیدیانی پور میگوید:

  من آرزو دارم یه دختر موفق باشم تو درسم تو کاری ک قراره انجامش بدم دوس دارم مدرس دانشگاه بشم یه حسابدار خبره و یه مدیرمالی عالی.
  اما هم از نظر مالی واسه ادامه تحصیلمشکل دارم هم کاری ک دارم زیاد حقوق نداره اما عاشق تحصیلم عیدی پول نمیخام یه راه حل واسه رسیدن ب همه ی این چیزایی ک گفتم میخام این راه حل میتونه کمک از طرف یه فرد با تجربه باشه میتونه یه کتاب باشه میتونه یه کار خوب باشه دلم میخاد یه آدم موفق باشم البته با تلاش خودم عیدی خودمو میخام خود موفقمو نرگس موفق فقط کمک و راهنمایی میخام پیشاپیش سال نوتون مبارک.

 20. مریم میگوید:

  بزرگترین عیدی که میتونم داشته باشم شادی و رضایت پدر و مادرم. دلم میخواد به آرزوشون برسند و خوشحال باشند. بزرگترین عیدی برام این که همیشه بتونم باعث افتخار پدر و مادرم باشم.

 21. ترمه میگوید:

  كمك كردن به خلق خدا بهترين هديه براى بنده است دلى راشاد كردن .احساس خوبى به انسان دست ميده ،ميفهمى كه تو هم ميتونى خوب باشى وخدارو خوشحال كنى وخودت به ارامش روحى برسى

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.