روش های دلبری کردن – شیوه های جذاب و خلاقانه برای دلبری از مرد – زیبا اندیشی

روش های دلبری کردن

روش های دلبری کردنروش های دلبری کردن

روش های دلبری کردن را بیاموزید. یادگیری مهارت های دلبری از مرد همیشه باعث استحکام و صمیمیت بیشتر رابطه تان می شود.

شما خانم عزیز باید روش های دلبری از همسر و به دست آوردن قلبشان را بلد باشید و حتما آنها را در زندگی تان به کار بگیرید.

در این مقاله می خواهم روش های دلبری کردن از شوهر و نکات طلایی را آموزش دهم تا با به کارگیری آنها در زندگی مشترک و رابطه تان تغییر و تحولی زیبا اتفاق بیفتد.

این تکنیک ها به شما کمک می ‌کند تا در نظر نامزد یا شوهرتان به زنی جذاب و دوست داشتنی تبدیل شوید. زیباتر و خوب‌تر جلوه کنید و از مردی که عاشقش هستید، عشق بیشتری دریافت کنید.

روش هاي دلبري كردن براي شوهر

روش های دلبری کردن از شوهر و یا نامزدتان چیست ؟ به نکات رفتاری و کارهای ساده‌ ای که در ادامه می گویم با دقت توجه کنید.

دختر دوست داشتنیتکنیک اول: نامه یا یادداشتهای محبت آمیز بنویسید.

یکی از بهترین روش های دلبری کردن و راههای ابراز علاقه و محبت به نامزد یا شوهرتان نوشتن نامه عاشقانه است که باعث ایجاد روابطی محکم و پایدار می شود.

شاید بگویید با آمدن این همه تکنولوژی، ایمیل، اس ام اس، تلگرام و … دیگر نیازی به نوشتن نامه نیست و نامه دیگر قدیمی شده است. اما اشتباه همین جاست.

.

هنوز هم نوشتن یک جمله عاشقانه و پرمهر برای نامزد یا شوهرتان با دست خط خودتان تاثیرگذاری بیشتری نسبت به متن هایی است که از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی برای او می فرستید.

.

 البته فرستادن پیامهای زیبا، هم خوب است و حتما هر از گاهی این کار را انجام دهید. اما اینها نباید جای نوشتن یک یاداشت عاشقانه را بگیرد.

دوستی تعریف می کرد: «من و همسرم 2 سال نامزد بودیم و 7 ساله که ازدواج کردیم. خیلی از زوج ها بعد از گذشت 9 سال رابطه شان سرد، یکنواخت و کسل کننده می شود. اما خانم من همیشه با گذاشتن یادداشت های عاشقانه در کیفم به من یادآوری میکنه که دوستم داره و من هر روز سرکار با انگیزه و انرژی بیشتری کارم را شروع می کنم.»

روش های دلبری از شوهر

قبل از نوشتن نامه توجه به این نکات هم خالی از لطف نیست:

♥ در نامه از مرد با القاب زیبایی همچون «ستاره آسمان زندگی ام،‌ فرشته مهربانم، تک ستاره قلبم، تک گل باغچه زندگی ام و …» یاد كنید.

♥ بیشترین حجم متن نامه را با جملات عاشقانه و زیبا پر كنید.

♥ نیازی نیست كه نامه حتماً طولانی باشد. نوشتن چند خط نیز كافی است.

♥ یاداشتتان را در پاكتی زیبا قرار دهید و با عطری خوشبو یا گل های خشك تزیین كنید.

♥ هفته ای یک نامه محبت آمیز کوچک بنویسید و آن را جایی بگذارید که او حتماً آن را ببیند. مثل درون داشبورد ماشینش، درون کیفش، کشوی میزش، جیب لباسش و …»

♥ گاهی یک یادداشت در اتومبیلش بگذارید و روی آن بنویسید: «روز خوبی داشته باشی»

♥ یک کارت برایش بفرستید و در آن ۱۰ چیزی که در مورد او دوست دارید و یا 10 ویژگی خوبش را یادداشت کنید.

بسیاری از افراد این نامه ها را نگه داشته و پس از گذشت سال ها از آن دوران با دیدن آنها خاطرات زیبای دوران نامزدی و محبت همسرشان را دوره می كنند.

به شما توصیه می کنم حتما این تکنیک را اجرا کنید.

روش های دلبری از همسر

دختر دوست داشتنیتکنیک دوم: کارهای کوچک اما با تاثیرات زیاد انجام دهید.

یکی دیگر از روش های دلبری کردن این است که نامزد یا شوهرتان را سورپرایز کنید و برای او خاطره ای خوش خلق کنید.

هيچ انسانی خواهان یک رابطه یکنواخت و كسالت آور نيست. ميل طبيعی انسان هميشه به تغيير و تنوع است. اینکه طرف مقابل شما را دوست دارد به این معنی نیست که شما دست از تلاش برای به دست آوردن قلبش بردارید.

.

هر چند وقت یکبار کارهای غیرمنتظره و قشنگی انجام دهید و طرف مقابل را غافلگیر و هیجان زده کنید.

میزان جذابیتی که می توانید بدست آورید، به میزان خلاقیت شما در رابطه با نامزد یا شوهرتان بستگی دارد. اگر خلاقیت داشته باشید و دائماً ابداع و نوآوری کنید، دیگر دچار یکنواختی و سردی در رابطه و زندگیتان نخواهید شد.

.

برای خلق لحظات شیرین وقت بگذارید و بدانید که بیشتر، مسئولیت ایجاد روابط لطیف و شاعرانه بر دوش خانم هاست.

 با این کار در طرف مقابل هیجان ایجاد می کنید و باعث می شود از بودن در کنار شما لذت ببرد. همچنین به او نشان می دهید چقدر برایش اهمیت قائل هستید و دوستش دارید، ضمن اینکه یک خاطره خوب هم خلق کرده اید.

روش های دلبری زنان

روش های دلبری کردن را بیاموزید. برای این منظور باید از شیوه های جذاب و خلاقانه و هر آنچه که فکر می کنید بیاد ماندنی خواهد بود، استفاده کنید.

برای دلبری از مرد می توانید این کارها را انجام دهید:

♥ به محل کارش با پست یا پیک موتوری هدیه ای غافلگیرکننده یا یک دسته گل بفرستید.

♥ بلیط سینما یا تئاتر تهیه کنید و او را به نمایش دلخواهش ببرید.

 عكس او را به جای عکس خود در صفحه كامپيوتر و يا موبايلتان قرار دهيد. با اين كار به او می فهمانید كه در زندگی شما نقش پررنگی دارد.

♥ با بادکنک پیام عشقتان را برسانید. درون چندین تکه کاغذ جمله ای عاشقانه برای نامزد یا شوهرتان بنویسید و دورن چندین بادکنک قرار دهید و آن را باد کنید. شما می توانید به هر تعداد که می خواهید بادکنک درست کنید. بعد از او بخواهید آنها را یکی یکی بترکاند و کاغذهای درونش را بخواند.

♥ از دست هایتان استفاده کنید. غذای بسیار خوشمزه ای را درست کنید. وقتی میز غذا را آماده می کنید قاشق و چنگال را نیاورید. به شوهرتان بگویید: «امشب به یاد شب عقدمان که با انگشت عسل در دهان هم گذاشتیم، می خواهم با دست به دهان هم غذا بگذاریم.» البته بهتر است غذا آبکی نباشد. غذاهایی مثل کوکو، کتلت و .. گزینه خوبی هستند.

♥ زمانی که باران می آید از فرصت استفاده کنید. به شوهرتان پیشنهاد دهید در زیر باران قدم بزنید. بعد هنگام قدم زدن سعی کنید خاطرات عاشقانه گذشته و لحظات خوبی که با همدیگر داشتید را مرور کنید.

♥ تعریف ها و تحسین های خود از مرد را به صورت شاعرانه بیان کنید. چند قطعه شعر یا متن زیبا از قبل آماده کنید و در ذهن داشته باشید تا در زمان تعریف و تحسین کردن از او برایش بیان کنید.

♥ كارت پستال هاي عاشقانه به او بدهيد. منتظر يك مناسبت خاص نباشيد. یک كارت عاشقانه، پيام عاشقانه و محبت آمیز خود را در آن بنويسيد و به او هدیه دهید.

♥ در کیف او پنهانی نامه ای عاشقانه بگذارید.

♥ رختخوابتان را پر از گلبرگ کنید. 2 یا 3 شاخه گل رز بخرید. گلبرگ هایش را بکنید و رختخوابتان را با آن تزیین کنید. مثلا می توانید با گلبرگ ها شکل قلب درست کنید.

هنگامی که شوهرتان خواست بخوابد به او بگویید: «زندگی در کنار او مثل بستری از گل سرخ است» و بعد در کنارش با آرامش بخوابید.

و … کارهای کوچک بسیاری که شاید در نگاه شما خیلی مهم نباشد و بگویید: «حالا با یک کارت پستال که در نظر او عزیز نمی شوم» اما اشتباه فکر می کنید.

 تمرین روش های دلبری کردن : بنشینید و فکر کنید ببینید غیر از اینهایی که گفتم چکار باید کنید تا در نظر مرد دوست داشتنی شوید. با چه چیزی شگفت زده می شود؟

هر چه هست آن را اجرا کنید.

روش های دلبری دخترانه

تکنیک های بسیار دیگری هم در زمینه روش های دلبری کردن و لوندی زنانه وجود دارد که در فایل صوتی « هنر لوندی » به صورت مفصل توضیح داده ام.

.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست. 

.

ممکن است یک خانم بگوید من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم. اما نمی دانم چرا جذاب و تو دل برو نیستم. علت چیست؟

گاهی لوندی با رفتارهای جلف اشتباه گرفته می شود و یک خانم به خیال خود دارد مرد را به سوی خود جذب می کند اما نتیجه کار برعکس می شود.

لوندی یک ویژگی ذاتی و درونی است که باید با آموزش های صحیح و اصولی احیا و پرورش یابد.

چگونه لوند باشیم

در محصول صوتی «هنر لوندی» به موضوع مهم لوند بودن و تکنیک های دلبری می پردازم. و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیر منتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید.

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد !

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند

خانم های لوند همیشه چندین قدم از خانم های دیگر جلوتر هستند و توجه تمام مردان به آنهاست

با یادگیری تکنیک های گفته شده در این محصول، هر ظاهری که داشته باشید، دوست داشتنی ترین فرد برای نامزد یا شوهرتان خواهید بود.

 

من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید.

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

من به شما این اطمینان را می دهم که به یک فرد جذاب و محبوب برای مرد مورد علاقه تان تبدیل خواهید شد.

بیاموزید که برای نامزد یا شوهرتان متفاوت و منحصر بفرد باشید..

.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد