اندیشه آسمان آبی

در این فایل صوتی رایگان استاد یاسر مهدویان به توضیح ایده ” اندیشه آسمان آبی ” که اولین بار توسط چارز گارلدفیلد مطرح شده است می پردازد.

آیا تا به حال ایده اندیشه آسمان آبی را شنیده اید؟

من وقتی برای اولین بار با این تفکر آشنا شدم برایم خیلی جالب بود. یعنی واقعاً می توان به هر چه می خواهیم برسیم و هیچ محدودیتی نیست؟

وقتی بیشتر در مورد این ایده تحقیق کردم و آن را در زندگیم به کار بستم به موفقیت های زیادی رسیدم. برای همین تصمیم گرفتم شما را هم با این قانون مهم مکتب زیبا اندیشی آشنا کنم تا شما هم بتوانید به تمام خواسته هایتان در زندگی برسید.

همان طور که آنتونی رابینز می گوید: تمام محدودیت هایی كه دارید آنهایی هستند كه خودتان برای خود ایجاد كرده اید.

همه ما توانایی هایی داریم که می توانیم کارهایی باور نکردنی انجام دهیم، اما می ترسیم قدم اول را برداریم.

حال می بینید که آنچه ما را محدود و اسیر می کند، ذهن محدود خود ماست و گرنه هیچ محدودیتی نمی تواند ما را از رسیدن به آنچه می خواهیم باز دارد.

اگر دائماً به محدودیت ها فكر كنید، ذهن شما نمی تواند خلاقانه و آزادانه عمل كند. ما باید به ذهن خود دستور دهیم که به چه چیزی فکر کند تا اتفاقات خوبی را برای خود رقم بزنیم.

تنها مانع محدودیت در ذهن است. تنها محدودیت واقعی سطح خواسته ها و آرزوهایتان است. نه موقعیت زمانی، مکانی و امکانات شما.

اگر شدیداً خواستار چیزی باشید هیچ محدودیتی برای دستیابی به آن وجود ندارد. فقط کافی است تصمیم بگیرید به اهدافتان برسید و ذهن خود را از محدودیت ها خالی کنید.

به جایگاه امروز خود نگاه کنید و از خود بپرسید: چه کارهایی باید بکنم، چه مهارت هایی را بیاموزم، چگونه برنامه ریزی کنم، از چه کسانی کمک بگیرم تا بتوانم به آنچه می خواهم در آینده دست یابم؟

و سخن آخر این که این جمله زیبا را بزرگ بنویسید و به دیوار اتاقتان بزنید:

من هرگز نمى خواهم به واسطه محدودیت هایم، محدود شوم . باربارا استراسیند

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.