جذب پسر مورد علاقه از راه دور -چکار کنید مرد در رابطه از راه دور دلش برایتان تنگ شود- زیبا اندیشی

جذب پسر مورد علاقه از راه دور

جذب پسر مورد علاقه از راه دور – یکی از سوالاتی که بسیار از من پرسیده می شود در مورد روابط دختر و پسر ، راه های جذب پسر از راه دور است.

چنین روابطی اجتناب ناپذیر است. با وجود شبکه های اجتماعی مختلف، با وجود ارتباط های آنلاین زیاد، این روابط بسیار زیاد به وجود می آید.

جذب پسر مورد علاقه از راه دور

در اینگونه روابط دختران زیاد می پرسند: « چگونه یک پسر را از راه دور جذب کنیم ؟ باید چکار کنید که آن مرد عاشق ما شود؟ طرف مقابل دلش برای ما تنگ شود؟ چگونه یک رابطه را مدیریت کنیم؟»

در این مقاله می خواهم در مورد موضوع جذب پسر مورد علاقه از راه دور با شما صحبت کنم. نکاتی را آموزش می دهم که با رعایت آنها آن مرد هر چقدر هم از شما فاصله مکانی داشته باشد باز هم عاشق و شیفته شما شود و تنها شما را برای ازدواج انتخاب کند.

null

پیشنهاد می کنم اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را که بنا به دلایلی فعلا از هم دور هستید به طرف خود جذب کنید حتما این ویدئو را ببینید.

راه های جذب پسر از راه دور

6 نکته برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور

null

نکته اول: زمانی را برای دیدار حضوری مشخص کنید.

نکته اول در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور این است که در یک رابطه از راه دور شما باید زمانی را برای دیدارهای حضوری مشخص کنید. اگر صرفا قرار است یک رابطه از راه دور و در حد تلفن صحبت کردن و چت کردن باشد بهتر است همین ابتدا رابطه را به هم بزنید و به هم دل نبندید.

شما به دو دلیل امکان دارد که در یک رابطه از راه دور باشید.

دلیل اول: آشنایی شما از طریق آنلاین و شبکه های اجتماعی است.

دلیل دوم: قبلا به صورت حضوری با هم در ارتباط بوده اید ولی الان به دلیل مسائل شغلی، تغییر محل زندگی، تحصیل در شهر دیگر، سربازی رفتن مرد و … یا هر چیز دیگری فعلا مدتی از هم دور هستید.

در این زمان چه باید بکنید؟

اگر با مردی به صورت آنلاین آشنا شدید ولی برنامه ای برای ملاقات حضوری و ازدواج ندارید. اگر تاریخ و زمان مشخصی برای دیدار و ملاقات حضوری نداشته باشید. بهتر است ذهنتان را درگیر آن مرد نکنید. به هم تعهدی ندهید و به یکدیگر وابسته نشوید.

یا اگر با مردی به صورت حضوری در ارتباط بودید اما الان مجبور هستید بنا به هر دلیلی از هم دور باشید و هیچ نقشه ای هم ندارید که در آینده دوباره پیش هم برگردید و ازدواجی در کار نباشد، بهتر است این رابطه بی سرانجام را تمام کنید.

چرا؟ چون رابطه ای که صرفا فقط قرار است به صورت تلفنی و چت باشد قطعا به ازدواج ختم نخواهد شد. خب این وسط کدام یک از شما ضرر می کند؟ قطعا شما دختر خانم عزیز!

شما به طرف مقابل روز به روز وابسته تر می شوید. احساس تان بیشتر درگیر می شود. ولی خبری از ازدواج نیست.

اما وقتی زمانی را برای ملاقات حضوری مشخص می کنید. آن وقت رابطه تان جدی تر می شود. از پسر می خواهید برای خواستگاری و ازدواج پا پیش بگذارد. پس این رابطه جهت پیدا می کند. بیهوده نخواهد بود و در نتیجه ارزش ماندن در رابطه را دارد.

null

نکته دوم: برای خودتان زمان بگذارید روی خودسازی خودتان کار کنید.

یکی از مزیت هایی که در رابطه های دور وجود دارد این است که زمان شما بیشتر است. زمان هایی که در کنار هم هستید می خواهید بیشتر وقتتان را به مرد مورد علاقه تان اختصاص دهید. اما الان زمان زیادی را برای خودتان دارید. باید از این زمان به بهترین نحو استفاده کنید.

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور باید از وقتتان به درستی استفاده کنید تا مرد بیشتر دلتنگ شما شود، برای به دست آوردن تان تلاش بیشتر کند. آتشِ اشتیاقِ دیدنِ شما در او شعله ورتر شود. اما چطور؟

حالا شما وقت دارید روی اهداف شخصی تان فکر کنید. علایق و استعداهایتان را بشناسید.

به هدف هایتان فکر کنید. آنها را دنبال کنید. برنامه های مختلفی را برای خودتان طرح ریزی کنید و اجرا کنید. پیشرفت کنید. 

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور سعی کنید برای خود و زندگیتان ارزش قائل باشید. به فکر عمر و جوانی خود باشید. تمام فکر، ذهن و زندگیتان آن مرد نباشد. مدام به طرف مقابل فکر نکنید. زندگی خود را تعطیل نکنید.

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور باید کارهایی کنید که به جذاب ترین دختر برای آن مرد تبدیل شوید. دقیقا این همان چیزی است که باعث می شود طرف مقابل به داشتن شما افتخار کند.

تنها کاری که لازمه انجام دهید این است که در مسیر پیشرفت شخصی خود حرکت کنید. اینگونه وقتی با طرف مقابل تماس می گیرید و او از اوضاع و احوالات شما باخبر می شود. متوجه تغییرات مثبت در شما می شود. می بیند که روز به روز دارید پیشرفت می کنید..

به همین دلیل روز به روز به شما وابسته تر می شود. پس از زمان های خود بهترین استفاده را کنید.

چگونه یک پسر را از راه دور جذب کنیم

null

نکته سوم: منشا شادی خودتان باشید. نه اینکه منتظر باشید آن مرد با شما تماس بگیرد و خوشحال شوید.

نکته بعدی در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور این است که باید این توانایی را درون خود به وجود آورید که خودتان بتوانید خود را شاداب و خوشحال کنید. بدون وجود آن مَرد.

نباید خوشحالی و ناراحتی شما وابسته تر به آن مرد باشد. نمی توانید روی آدمی که از شما دور است به عنوان منشا شادی حساب کنید. نباید اینطور باشد که هرگاه با او در حال تلفن صحبت کردن یا چت کردن هستید، شاد باشید و هرگاه زنگ نمی زند غمگین و افسرده باشید.

این وابستگی ذهنی و تزلزل شما باعث می شود که نتوانید روی زندگی شخصی خود خوب تمرکز کنید و نتوانید از خود دختری قدرتمند و قوی بسازید.

باید به این باور برسید که عامل اصلی شادی و آرامش در زندگی خودتان هستید. درسته که وجود آن مرد می تواند بخشی از شادی شما باشد اما همه دلیل شادی شما نباید وابسته به آن مرد باشد.

خب این کار چه سودی برایتان دارد؟

شما در مقابل شاد بودن خود مسئولیت پذیر می شوید. متوجه می شوید که شاد بودن یا نبودن فقط و فقط به خودتان بستگی دارد. در تماس تلفنی یا پیام دادن، طرف مقابلتان این احساس خوب را کاملا حس می کند. این حس را به او منتقل نمی کنید که او باید شما را شاد کند.  

null

نکته چهارم: اگر حس هایی مثل حسادت و عدم امنیت به سراغتان می آیند باید به خود دلگرمی بدهید.

رابطه از راه دور یکی از چالش برانگیزترین رابطه هاست. چون زمانهایی که حس حسادت، عدم امنیت می کنید، بیشتر نگران هستید و می ترسید آن مرد به طرف دختر دیگری برود. اینجاست که خودتان باید به خود دلگرمی بدهید.

اگر فقط با او تماس می گیرید تا او را چک کنید و مطمئن شوید شما را هنوز دوست دارد و با دختر دیگری در ارتباط نیست دارید بدترین کار ممکن را می کنید.

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور و رابطه تان این تماس های تلفنی دقیقا مثل یک سم است.

شما در واقع دارید حس نگرانی خود، عدم اعتماد و ترس از دست دادن پسر را به او منتقل می کنید.

دارید به او فهمانید که انقدر ارزشمند و خواستنی نیستید و از این می ترسید که شما را رها کند و به سمت دختر دیگری برود.

شما نباید هیچوقت این حس را به طرف مقابل بدهید که از اینکه شما را رها کند، می ترسید. وقتی مردی احساس کند که شما چنین احساسی دارید دیگر آن ارزش قبلی را برای شما قائل نخواهد بود. همیشه سعی می کند خودش را از خودش دور کند و شما را تشنه تر کند.

بنابراین یادتان باشد در رابطه تان مخصوصا در رابطه از راه دور هم خودتان باید عامل شادی خود باشید و هم خودتان باید باعث دلگرمی خود باشید و زمان هایی که این افکار منفی به سراغتان می آید با آنها مبارزه کنید.

جذب پسر برای ازدواج از راه دور

null

نکته پنجم: در زمان های تماس حس خوب را به او منتقل کنید.

نکته بعدی در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور که معمولا دختر خانم ها رعایت نمی کنند این است که در طی تماس هایی که با هم دارند مدام غر می زنند. دائما از اعصاب خوردی ها، درگیری ها، مشکلات خانوادگی و سختی های زندگی شان با او حرف می زنند.

باید همیشه تماس های شما عامل ایجاد یک حس خوب و مثبت باشد. درست است که شما هم ممکن است یک روز بد و ناخوشایند داشته باشید و حمایت او را بخواهید و بخواهید اما فعلا آن مرد کنار شما نیست و شما فقط به صورت تلفنی و پیام با هم در ارتباط هستید.

شما که دوست ندارید در تماس هایتان به یک دختر غرغروی آزار دهنده تبدیل شوید. شما که نمی خواهید آن تماس را به یک تجربه منفی و آزاردهنده تبدیل کنید.

شما یاد گرفتید منشا شاید و دلگرمی خودتان باشید. پس مدام از کمبودها و مشکلات شخصی خود با او حرف نزنید. سعی کنید مثبت و پرانرژی با طرف مقابل صحبت کنید.

null

نکته ششم: حس وفاداری، همراهی، حس حمایت، عشق همه این احساسات را به طرف مقابل بدهید.

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور چگونه این حس ها را به او منتقل کنید؟

راه های زیادی وجود دارد که می توانید حس حمایت و عشق را به مرد مورد علاقه تان بدهید. مثلا یک پیام برای او بفرستید که نیاز به پاسخ دادن نباشد. مثل یک حامی با او برخورد کنید. به او نشان دهید که به فکرش هستید. تنها می خواهید در کنار او باشید. او را برای همسری انتخاب کردید. نیمه گمشده شما تنها اوست.

وقتی یک روز بد و ناخوشایند را پشت سر گذاشته است، وقتی مشکلی برایش پیش آمده است او را حمایت کنید. به او دلگرمی بدهید..

البته در این کار زیاده روی نکنید.

مردها در یک رابطه، عاشق حس همراهی هستند. مثل یک یار و رفیق در کنارش باشید. در تماس هایتان سعی کنید همان قدر که صحبت می کنید شنونده هم باشید. بهترین دوستش باشید.

در یک رابطه حس هیجان برای مردها خیلی مهم است. شما باید از زمان اضافه ای که دارید برای ساختن خود استفاده کنید. شاید دارید به کلاس موسیقی می روید، شاید به کلاس آرایشگری، کامپیوتر، ورزش و … می روید. شاید زمانتان را با دوستانتان به تفریح و گردش می پردازید. هر کاری که می کنید آن احساس و انرژی را با مرد مورد علاقه تان به اشتراک بگذارید.

او را وارد دنیای خود کنید. مردان دوست دارند با دختری باشند که بخشی از دنیای آن دختر باشند وقتی با او تماس می گیرید او را در جریان کارهایی که می کنید بگذارید.

مردها دوست دارند احساس امنیت آرامش خاطر و وفاداری در یک رابطه داشته باشند. دوست دارند همسر آینده شان هیچ مرد دیگری را نبیند. وقتی شما در جامعه بیشتر هستید، به کلاس های مختلف می روید و با افراد زیادی در ارتباط هستید ممکن است پشنهاداتی برای ازدواج داشته باشید ولی شما آنها را رد می کنید. اینها را صادقانه به طرف مقابل بگویید.

وقتی این حس را به مرد می دهید که با همه پیشنهاداتی که داشتید همه را رد کردید چون تنها او را می خواهید طرف مقابل حس خوبی پیدا می کند. از ترس از دست دادن شما برای ازدواج پیشقدم می شود. احساس می کند شما دختر باارزشی هستید که مردان بسیاری خواهان شما هستند. اما شما همه را رد کرده اید و با تمام وجود به او فکر می کنید.

اگر این 6 نکته را در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور اجرا کنید مطمئن باشید آن مرد هر روز تلاش بیشتری می کند تا شما را به دست بیاورد. بیشتر دلش برای شما تنگ می شود و برای آن لحظه ای که قرار است شما را ببیند لحظه شماری می کند.    

جذب پسر

رفتار مناسب با جنس مخالف هم نیاز به مهارت دارد. نیاز دارد که درون شما نهادینه شود. نکات و تکنیک های تخصصی بسیار زیادی وجود دارد.

اگر دوست دارید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید فایل صوتی «دختران جذاب چگونه رفتار می کنند ؟» که به صورت مفصل در مورد روانشناسی رفتار با آقایان و راه های تبدیل شدن به یک دختر جذاب و دوست داشتنی را آموزش دادم، تهیه کنید.

شما دختر خانم عزیز که می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج کنید باید از اسرار مردان آگاه باشید.

بدانید مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند ، چه رفتارهایی را در یک دختر می پسندد. شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه مردان ببینید.

جذب پسر

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

نوع برخورد شما با طرف مقابل خیلی مهم است. اهمیت این مسئله به حدی است که در تصمیم گیری برای ادامه ارتباط و از همه مهم تر پیشقدم شدن او برای ازدواج بسیار به چشم می خورد.

شما خودتان را جای طرف مقابل بگذارید اگر رفتارهایی از او ببینید که نمی پسندید و خوشتان نمی آید آیا باز هم با او ازدواج می کنید؟

موارد بسیاری هست که اگر آنها را بیاموزید می توانید پسری را عاشق و شیفته خود و او را به ازدواج ترغیب کنید.

این اصول و قوانین مهم را از کجا بیاموزید؟

من یاسر مهدویان نویسنده، مشاور و مدرس دوره های شخصیت شناسی و ایجاد روابط موثر و مدیر و موسس سایت زیبا اندیشی

به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم، به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم.

کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در بسته آموزشی «دختران جذاب چگونه رفتار می کنند ؟» آماده کرده ام.

کلیه نظرات شخصا توسط استاد مهدویان پاسخ داده می شوند، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − یازده =

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.
close-link