جذب پسر مورد علاقه از راه دور

جذب-پسر-مورد-علاقه-از-راه-دور

جذب پسر مورد علاقه از راه دور

یکی از سوالاتی که بسیار از من پرسیده می شود در مورد روابط دختر و پسر ، راه های جذب پسر از راه دور است.

چنین روابطی اجتناب ناپذیر است. با وجود شبکه های اجتماعی مختلف، با وجود ارتباط های آنلاین زیاد، این روابط بسیار زیاد به وجود می آید. در اینگونه روابط دختران زیاد می پرسند: « چگونه یک پسر را از راه دور جذب کنیم ؟ باید چکار کنید که آن مرد عاشق ما شود؟ طرف مقابل دلش برای ما تنگ شود؟ چگونه یک رابطه را مدیریت کنیم؟»

در این مقاله می خواهم در مورد موضوع جذب پسر مورد علاقه از راه دور با شما صحبت کنم. نکاتی را آموزش می دهم که با رعایت آنها آن مرد هر چقدر هم از شما فاصله مکانی داشته باشد باز هم عاشق و شیفته شما شود و تنها شما را برای ازدواج انتخاب کند.

مواردی که در انتهای این مقاله به آن خواهم پرداخت عبارتند از :

چگونه در چت دلبری کنیم

جذب مرد با موبایل

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم

نحوه برخورد با مرد مورد علاقه

فیلم

پیشنهاد می کنم اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را که بنا به دلایلی فعلا از هم دور هستید به طرف خود جذب کنید حتما این ویدئو را ببینید.

6 نکته برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور

1. زمانی را برای دیدار حضوری مشخص کنید.

نکته اول در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور این است که در یک رابطه از راه دور شما باید زمانی را برای دیدارهای حضوری مشخص کنید. اگر صرفا قرار است یک رابطه از راه دور و در حد تلفن صحبت کردن و چت کردن باشد بهتر است همین ابتدا رابطه را به هم بزنید و به هم دل نبندید.

جذب-پسر-مورد-علاقه-از-راه-دور2

شما به دو دلیل امکان دارد که در یک رابطه از راه دور باشید.

  • آشنایی شما از طریق آنلاین و شبکه های اجتماعی است.
  • قبلا به صورت حضوری با هم در ارتباط بوده اید ولی الان به دلیل مسائل شغلی، تغییر محل زندگی، تحصیل در شهر دیگر، سربازی رفتن مرد و … یا هر چیز دیگری فعلا مدتی از هم دور هستید.

اگر با مردی به صورت آنلاین آشنا شدید ولی برنامه ای برای ملاقات حضوری و ازدواج ندارید و اگر تاریخ و زمان مشخصی برای دیدار و ملاقات حضوری نداشته باشید، بهتر است ذهنتان را درگیر آن مرد نکنید. به هم تعهدی ندهید و به یکدیگر وابسته نشوید. اگر با مردی به صورت حضوری در ارتباط بودید اما الان مجبور هستید بنا به هر دلیلی از هم دور باشید و هیچ نقشه ای هم ندارید که در آینده دوباره پیش هم برگردید و ازدواجی در کار نباشد، بهتر است این رابطه بی سرانجام را تمام کنید.چون رابطه ای که صرفا فقط قرار است به صورت تلفنی و چت باشد قطعا سرانجام مطلوبی نخواهد داشت و به جز سرگرمی و اتلاف وقت چیزی عاید شما نخواهد شد، مسلم است که زمان برای شما خیلی مهم است و اینگونه روابط بی سرانجام، فرصت های ازدواج شما را ار بین خواهد برد

اگر احساس می کنید هیچ تمایلی به ملاقات حضوری با شما ندارد، بهتر است همین الان رابطه را تمام کنید.

2. برای خودتان زمان بگذارید روی خودسازی خودتان کار کنید.

یکی از مزیت هایی که در رابطه های دور وجود دارد این است که زمان شما بیشتر است. زمان هایی که در کنار هم هستید می خواهید بیشتر وقتتان را به مرد مورد علاقه تان اختصاص دهید. اما الان زمان زیادی را برای خودتان دارید. باید از این زمان به بهترین نحو استفاده کنید.برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور باید از وقتتان به درستی استفاده کنید تا مرد بیشتر دلتنگ شما شود، برای به دست آوردن تان تلاش بیشتر کند. آتشِ اشتیاقِ دیدنِ شما در او شعله ورتر شود. اما چطور؟

حالا شما وقت دارید روی اهداف شخصی تان فکر کنید. علایق و استعداهایتان را بشناسید. به هدف هایتان فکر کنید. آنها را دنبال کنید. برنامه های مختلفی را برای خودتان طرح ریزی کنید و اجرا کنید. پیشرفت کنید. 

جذب-پسر-مورد-علاقه-از-راه-دور1

 

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور سعی کنید برای خود و زندگیتان ارزش قائل باشید. به فکر عمر و جوانی خود باشید. تمام فکر، ذهن و زندگیتان آن مرد نباشد. مدام به طرف مقابل فکر نکنید. زندگی خود را تعطیل نکنید. برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور باید کارهایی کنید که به جذاب ترین دختر برای آن مرد تبدیل شوید. دقیقا این همان چیزی است که باعث می شود طرف مقابل به داشتن شما افتخار کند.

تنها کاری که لازمه انجام دهید این است که در مسیر پیشرفت شخصی خود حرکت کنید. اینگونه وقتی با طرف مقابل تماس می گیرید و او از اوضاع و احوالات شما باخبر می شود. متوجه تغییرات مثبت در شما می شود. می بیند که روز به روز دارید پیشرفت می کنید. به همین دلیل روز به روز به شما وابسته تر می شود. پس از زمان های خود بهترین استفاده را کنید.

 

3. منشا شادی خودتان باشید. نه اینکه منتظر باشید آن مرد با شما تماس بگیرد و خوشحال شوید.

نکته بعدی در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور این است که باید این توانایی را درون خود به وجود آورید که خودتان بتوانید خود را شاداب و خوشحال کنید. نباید خوشحالی و ناراحتی شما وابسته تر به آن مرد باشد. نمی توانید روی آدمی که از شما دور است به عنوان منشا شادی حساب کنید. نباید اینطور باشد که هرگاه با او در حال تلفن صحبت کردن یا چت کردن هستید، شاد باشید و هرگاه زنگ نمی زند غمگین و افسرده باشید.

این وابستگی ذهنی و تزلزل شما باعث می شود که نتوانید روی زندگی شخصی خود خوب تمرکز کنید و نتوانید از خود دختری قدرتمند و قوی بسازید.باید به این باور برسید که عامل اصلی شادی و آرامش در زندگی خودتان هستید. درسته که وجود آن مرد می تواند بخشی از شادی شما باشد اما همه دلیل شادی شما نباید وابسته به آن مرد باشد.

شما در مقابل شاد بودن خود مسئولیت پذیر می شوید. متوجه می شوید که شاد بودن یا نبودن فقط و فقط به خودتان بستگی دارد. در تماس تلفنی یا پیام دادن، طرف مقابلتان این احساس خوب را کاملا حس می کند. این حس را به او منتقل نکنید که او فقط می تواند شما را شاد کند.

4. اگر حس هایی مثل حسادت و عدم امنیت به سراغتان می آیند باید به خود دلگرمی بدهید.

رابطه از راه دور یکی از چالش برانگیزترین رابطه هاست. چون زمانهایی که حس حسادت، عدم امنیت می کنید، بیشتر نگران هستید و می ترسید آن مرد به طرف دختر دیگری برود. اینجاست که خودتان باید به خود دلگرمی بدهید. اگر فقط با او تماس می گیرید تا او را چک کنید و مطمئن شوید شما را هنوز دوست دارد و با دختر دیگری در ارتباط نیست دارید بدترین کار ممکن را می کنید.

“برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور و رابطه تان این تماس های تلفنی دقیقا مثل یک سم است”

 

جذب-پسر-مورد-علاقه-از-راه-دور

شما در واقع دارید حس نگرانی خود، عدم اعتماد و ترس از دست دادن پسر را به او منتقل می کنید.

دارید به او فهمانید که انقدر ارزشمند و خواستنی نیستید و از این می ترسید که شما را رها کند و به سمت دختر دیگری برود.

شما نباید هیچوقت این حس را به طرف مقابل بدهید که از اینکه شما را رها کند، می ترسید. وقتی مردی متوجه شود که شما چنین احساسی دارید دیگر آن ارزش قبلی را برای شما قائل نخواهد بود. همیشه سعی می کند خودش را از خودش دور کند و شما را تشنه تر کند.

بنابراین یادتان باشد در رابطه تان مخصوصا در رابطه از راه دور هم خودتان باید عامل شادی خود باشید و هم خودتان باید باعث دلگرمی خود باشید و زمان هایی که این افکار منفی به سراغتان می آید با آنها مبارزه کنید.

5. برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور در زمان های تماس حس خوب را به او منتقل کنید.

نکته ای که معمولا دختر خانم ها رعایت نمی کنند این است که در طی تماس هایی که با هم دارند مدام غر می زنند. دائما از اعصاب خوردی ها، درگیری ها، مشکلات خانوادگی و سختی های زندگی شان با او حرف می زنند. باید همیشه تماس های شما عامل ایجاد یک حس خوب و مثبت باشد. درست است که شما هم ممکن است یک روز بد و ناخوشایند داشته باشید و حمایت او را بخواهید و بخواهید اما فعلا آن مرد کنار شما نیست و شما فقط به صورت تلفنی و پیام با هم در ارتباط هستید.

شما که دوست ندارید در تماس هایتان به یک دختر غرغرو آزار دهنده تبدیل شوید. شما که نمی خواهید آن تماس را به یک تجربه منفی و آزاردهنده تبدیل کنید. شما یاد گرفتید منشا شاید و دلگرمی خودتان باشید. پس مدام از کمبودها و مشکلات شخصی خود با او حرف نزنید. سعی کنید مثبت و پرانرژی با طرف مقابل صحبت کنید.

6.برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور باید حس وفاداری، همراهی، حس حمایت، عشق همه این احساسات را به طرف مقابل بدهید.

برای جذب پسر مورد علاقه از راه دور چگونه این حس ها را به او منتقل کنید؟ راه های زیادی وجود دارد که می توانید حس حمایت و عشق را به مرد مورد علاقه تان بدهید. مثلا یک پیام برای او بفرستید که نیاز به پاسخ دادن نباشد. مثل یک حامی با او برخورد کنید. به او نشان دهید که به فکرش هستید. تنها می خواهید در کنار او باشید. او را برای همسری انتخاب کردید. نیمه گمشده شما تنها اوست.

 

جذب-پسر-مورد-علاقه-از-راه-دور

وقتی یک روز بد و ناخوشایند را پشت سر گذاشته است، وقتی مشکلی برایش پیش آمده است او را حمایت کنید. به او دلگرمی بدهید. البته در این کار زیاده روی نکنید. مردها در یک رابطه، عاشق حس همراهی هستند. مثل یک یار و رفیق در کنارش باشید. در تماس هایتان سعی کنید همان قدر که صحبت می کنید شنونده هم باشید. بهترین دوستش باشید.

در یک رابطه حس هیجان برای مردها خیلی مهم است. شما باید از زمان اضافه ای که دارید برای ساختن خود استفاده کنید. شاید دارید به کلاس موسیقی می روید، شاید به کلاس آرایشگری، کامپیوتر، ورزش و … می روید. شاید زمانتان را با دوستانتان به تفریح و گردش می پردازید. هر کاری که می کنید آن احساس و انرژی را با مرد مورد علاقه تان به اشتراک بگذارید.

“مردان دوست دارند با دختری باشند که بخشی از دنیای آن دختر باشند”

مردها دوست دارند احساس امنیت آرامش خاطر و وفاداری در یک رابطه داشته باشند. دوست دارند همسر آینده شان هیچ مرد دیگری را نبیند. وقتی شما در جامعه بیشتر هستید، به کلاس های مختلف می روید و با افراد زیادی در ارتباط هستید ممکن است پشنهاداتی برای ازدواج داشته باشید ولی شما آنها را رد می کنید. اینها را صادقانه به طرف مقابل بگویید.

وقتی این حس را به مرد می دهید که با همه پیشنهاداتی که داشتید همه را رد کردید چون تنها او را می خواهید طرف مقابل حس خوبی پیدا می کند. و چون می ترسد شما را دست دهد سعی می کند هرچه بیشتر به شما نزدیک تر شود. احساس می کند شما دختر باارزشی هستید که مردان بسیاری خواهان شما هستند. اما شما همه را رد کرده اید و با تمام وجود به او فکر می کنید.

اگر این 6 نکته را در مورد جذب پسر مورد علاقه از راه دور اجرا کنید مطمئن باشید آن مرد هر روز تلاش بیشتری می کند تا شما را به دست بیاورد. بیشتر دلش برای شما تنگ می شود و برای آن لحظه ای که قرار است شما را ببیند لحظه شماری می کند.

وقتی می خواهید بدانید: چگونه یک پسر را دیوانه خود کنید باید موارد بسیار زیادی را مد نظر بگیرید

راز جذابیت دختران برای جذب پسر

شما دختر خانم عزیز که می خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج کنید باید از اسرار مردان آگاه باشید. بدانید مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب میکنند ، چه رفتارهایی را در یک دختر می پسندد. شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه مردان ببینید.

 

 

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند. این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.نوع برخورد شما با طرف مقابل خیلی مهم است. اهمیت این مسئله به حدی است که در تصمیم گیری برای ادامه ارتباط و از همه مهم تر پیشقدم شدن او برای ازدواج بسیار به چشم می خورد.

شما خودتان را جای طرف مقابل بگذارید اگر رفتارهایی از او ببینید که نمی پسندید و خوشتان نمی آید آیا باز هم با او ازدواج می کنید؟

اگر به رابطه خود اهمیت می دهید همین الان محصول راز جذب پسر را دریافت کنید

سوال های پر تکراری شاید به درد شما هم بخورد :

چگونه در چت دلبری کنیم

نق و غز نزنید، همیشه منتظر نباشید که به شما پیام بده، همیشه در دسترس نباشید که هر زمان خواست بتونه پیام بده و شما هم بلافاصله پاسخ بدید، سعی کنید در مورد اهداف طرف مقابل صحبت کنید و از مسائل جنسی دوری کنید.

جذب مرد با موبایل

کار بسیار سختی هست که صرفا با موبایل و از راه دور یک مرد عاشق شما شود، چون مردها دیداری هستند، معمولا بعد از چند پیام از شما درخواست عکس می کنند که به هیچ عنوان نباید برای آنها عکس بفرستید، بهتر هست اگر واقعا قصد ازدواج با او را دارید سعی کنید سریعا قرار ملاقات حضوری (آن هم در جاهای عمومی) بگذارید

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم

اول از همه باید تشخیص بدهید آیا اون پسر ارزش این را دارد که برای او زمان بگذارید یا نه، بعد از اون می تونید به صفهحه زیر مراجعه کنید و آموزش های لازم را یاد بگیرید. چگونه برای پسری دلبری کنیم

نحوه برخورد با مرد مورد علاقه

شما باید روانشناسی رفتار با مردان را به خوبی یاد بگیرید، خوشبختانه در سایت زیبا اندیشی دوره آموزشی در این زمینه به نام دختران جذاب چگونه رفتار می کنند وجود دارد که می تونید به خوبی نحوه برخورد با مرد مورد علاقه را یاد بگیرید

One thought on “جذب پسر مورد علاقه از راه دور

  1. Ftm میگوید:

    سلام ببخشید برای عاشق کردن کسی ک ازمون دوره و البته یکم زیادی بیخیاله باید چ کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

هفت ویژگی دختران جذاب
فایل صوتی رایگان
برای دانلود فرم زیر را پر کنید

دانلود رایگان فایل صوتی
تمام آموزش های ما از طریق ایمیل ارسال می شود.