10 ویژگی موثر که شما را به مردی جذاب برای زنان تبدیل می کند.

10 ویژگی موثر که شما را به مردی جذاب برای زنان تبدیل می کند.

خصوصیات ظاهری مردان جذاب

از نظر زنان معیارهای زیبایی مردان متفاوت است. اما یک سری ویژگی ها  برای بیشتر خانم ها جذاب به نظر می رسد. این مشخصات ظاهری  چیست؟ خصوصیات ظاهری مردان جذاب چه چیزهایی هستند؟

چشم های ریزبین و جزئی نگر خانم ها در اولین نگاه به یک مرد به چه چیزهایی توجه می کند؟ و چه چیزهایی در ظاهر مردان زنان را جذب خود می کند؟

هر فردی دوست دارد معیارهای زیبایی از نظر جنس مخالف خود را بداند به همین دلیل  به 10 تا از مهم ترین مهم ترین خصوصیات ظاهری که باعث جذب زنان می شود، اشاره می کنیم.

البته زیبایی از نظر افراد می تواند در معیارهای مختلفی دیده شود به همین دلیل نمی توان معیارهای ثابتی برای زیبایی در نظر گرفت. اما به طور کل بعضی از معیارها در نظر افراد بیشتر وجود دارد و به آنها تاکید می کنند. بدانید معیارهایی که در این مقاله آموزش داده ام این معیارهای زیبایی مردان از نظر اکثریت خانم هاست.

ویژگی های مرد جذاب

اولین راز جذابیت ظاهری مردان : بهترین مدل موی سرتان را پیدا کنید.

اولین خصوصیات ظاهری مردان جذاب در مو و مدل آن است. به همین دلیل اولین قدم این است که مدل مناسب موی خود را بیابید. برای یافتن مدل موی منحصر به فرد خود، با یک آرایشگر ماهر مشورت کنید.

 

هیچگاه از مدل موهای عجیب و غریب استفاده نکنید. بلکه سعی کنید مدل های به روز و مناسب با عرف جامعه برای موهایتان را به کار ببرید.

برای جلوگیری از زبری مو، حالت پذیری و براق شدن آن از ماسک موی مناسب استفاده کنید. روغن نارگیل هم به درخشندگی مو کمک می کند.

اگر قسمت هایی از سرتان کم مو شده و به تازگی متوجه شده اید که ریزش پیدا کرده حتما به پزشک پوست و مو مراجعه کنید تا با استفاده از داروهای مناسب ضمن جلوگیری از ریزش مجدد موها، موهای جدید هم شروع به رشد کنند. اگر هم واقعا از طاسی سر رنج می برید بهتر است از درمان های پیشرفته تری مثل کاشت مو کمک بگیرید.

به هر حال مو عنصر مهمی در چهره مرد است و باعث جذابیت چند برابری او می شود.

دومین راز جذابیت چهره مردان : ته ریش داشته باشید.

خیلی ها می پرسند: چگونه صورت مردانه جذاب داشته باشیم ؟ در پاسخ به این آقایان باید عرض کنم که مقدار ریش صورت بسیار مهم است.

شاید فکر کنید اگر ریش خود را کامل سه تیغه بزنید، برای زنان بسیار جذاب خواهید بود، اما در صورتی که چنین نیست.

در سال ۲۰۱۳ میلادی تحقیقی انجام شد. عکس ۱۷۷ مرد به ۳۵۱ زن نشان داده شد. این مردها چهره‌های متفاوتی داشتند، برخی ریش بلند، ریش کوتاه، تعدادی ته‌ریش و سه تیغه هم بودند.

ته ریش

نتیجه نظرسنجی زنان نشان داد، مردانی که ته ریش (ریش ۱۰ روزه) دارند بیشتر از بقیه مردان برای زنان جذاب هستند.

 

همچنین در این آزمایش مشخص شد که ریش بلند و سه تیغه کمترین میزان محبوبیت را داشتند.

شاید شما هم صورت سه تیغه یا اصلاح شده را بیشتر دوست داشته باشید اما هر مردی به کمی ته ریش نیاز دارد.

این خصوصیات را حتما امتحان کنید. حتی اگر علاقه ای به ته ریش ندارید، پیشنهاد می دهم که هر از چند گاهی آن را امتحان کنید و تغییرات مثبت آن را در چهره تان ببینید. داشتن ته ریش چهره شما را جذاب، کمی جدی و قدرتمند خواهد کرد.

خصوصیات چهره مرد جذاب

سومین راز جذابیت ظاهری مردان : اجزای صورت تان متقارن باشد.

یک خط فرضی از بالای پیشانی تا پایین چانه تان به صورت عمودی در نظر بگیرید. آیا ویژگی های صورت شما، در هر دو طرف خط، مانند هم هستند؟ مثلاً آیا چشم ها و گوش هایتان هماهنگی دارند؟

آیا دو طرف لب تان متقارن است؟ آیا خط ریش هایتان مثل هم است؟

خصوصیات فیزیکی مردان جذاب

هر چه تقارن یک سمت صورت تان با سمت دیگر بیشتر باشد، زیبا و جذاب تر هستید.

چهارمین راز جذابیت ظاهری مردان : داشتن قد بلند

یکی از مهم ترین ویژگی های ظاهری مردان جذاب جذاب قد آنهاست. قد در مردان دارای اهمیت بسیار است و کوتاه قد بودن در آن ها می تواند زیبایی آنها را کمتر نشان دهد.

مردان قد بلند و کشیده در نظر زنان نسبت به مردان کوتاه و چاق جذابیت بیشتری دارند.

 

البته قد بلند تنها به معنای این نیست که قد مرد از 180 سانتی متر بلندتر باشد. همین که زن بلندتر از شما نباشد، احساس راحتی خواهند کرد.

زنان دوست دارند احساس کنند کوچکتر و یا کوتاهتر از مرد خود هستند. مثلا اگر خانمی 140 قدش باشد اما شوهرش 170 باشد به احتمال زیاد دوست خواهد داشت.

شما قد بلند، متوسط و یا کوتاه هستید ؟ اگر دارای قد بلند یا متوسط هستید که هیچ. اما اگر قد کوتاهی دارید و سن نوجوانی را پشت سر گذاشته اید دیگر نمی توان برای قدتان کاری کرد. ولی می توانید خصوصیات ظاهری دیگر را در خود درست کنید و به مردی جذاب تبدیل شوید.

پنجمین جذابیت ظاهری مردانه : تناسب اندام داشته باشید.

اندام زیبا و عضلانی، شانه های پهن، شکم صاف و بدون چربی و کمر باریک یکی دیگر از خصوصیات ظاهری است.

اگر می خواهید به مردی جذاب تبدیل شوید به وزن خود اهمیت دهید.

 

به تغذیه تان توجه کنید. اگر چاق هستید، شکم بزرگی دارید حتما رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید.

ورزش کنید پیاده روی بروید و … خلاصه وزن خود را کاهش دهید.

اگر هم خیلی لاغر هستید باید به دکتر ژریم و تغذیه مراجعه کنید و با رعایت اصول غذایی درست اندام خود را زیباتر کنید.

شاید بد نباشد که برنامه خود را خالی کنید و زمانی در هفته را به حضور در باشگاه ورزشی اختصاص دهید. البته برای داشتن اندام عضلانی پودر و مکمل ها را نخورید که اثرات سوئی بر بدن دارد.

اندام متناسب برای خانم ها نشانه یک مرد قوی و سالم است که می توانند به او تکیه کنند.

خصوصیات ظاهری مرد جذاب

ششمین راز جذابیت ظاهری مردان : لباس هایی خوب و مناسب بپوشید.

یکی دیگر از خصوصیات ظاهری، طرز لباس پوشیدن آنهاست.

شما آقای محترم! در پوشیدن لباس مناسب باید به چندین نکته مهم توجه کنید:

یاد بگیرید که چگونه لباس هایتان را با هم ست کنید. مثلا چه پیراهنی با چه رنگی، با چه نوع پارچه ای با کت و شلوار چه رنگی و چه مدلی به هم می آید. با فلان تی شرت خود چه شلوار جین و یا کتانی ست می شود.

 به سایز لباس هایتان دقت کنید. آقایان جذاب از نظر خانم ها همیشه لباس های سایز تنشان را می‌پوشند. لباس های خیلی گشاد که به تن گریه می کنند چندان جالب نیستند و از آن سوء خانم ها از مردانی که لباسهای خیلی تنگ می ‌پوشند هم فراری هستند.

به تمیزی لباس هایتان اهمیت دهید. پوشیدن کت و شلوار کهنه، لکه چایی روی بلوز، شلوار خاکی و … در نظر خانم ها اصلا جالب نیست. برای شست و شوی بهتر لباس هایتان بهتر است آن را به خشکشویی بدهید.

باس هایی خوب و مناسب بپوشید.

شیک پوش بودن

در هر مجلسی لباس مرتبط با آن را بپوشید. مثلا در یک همایش پوشیدن کت و شلوار آراسته مرد را جذاب نشان می دهد. در یک مهمانی خودمانی پوشیدن شلوار کتان و یا جین با یک تی شرت خوب است.

حداقل سالی 2 – 3 بار و با توجه به توانایی مالی که دارید لباس های نو و شیک بخرید. البته منظور من این نیست که حما لباس های خیلی گران و مارک دار بخرید. اگر لباسی با رنگ خاصی مد نظرتان هست پارچه بخرید به خیاط بدهید و طبق سلیقه تان و مد روز بدوزید.

کفش ها هم در تیپ ظاهری مرد نقش بسزایی دارند. کفش کثیف، کهنه و یا پاره جذابیت شما را از بین می برد. با این حال مقاله ی چه جملاتی در به دست آوردن دل دختر خانم ها معجزه می کند؟ را نیز مطالعه نمایید.

هفتمین جذابیت ظاهری مردان : عینک آفتابی شیک و مناسب بزنید.

عینک آفتابی از چشم شما در برابر نور خورشید محافظت می کند. علاوه بر کارایی آن حتما یک عینک آفتابی شیک که به صورتتان بیاید را انتخاب کنید.

 

عینک مناسب، چهره و ظاهر شما را تکمیل می کند اما نکته اصلی انتخاب مدلی مناسب با صورت شماست. مدل های مختلف مثل ویفر، پنتوس، خلبانی، مازراتی، گرد، مربعی و … وجود دارد که شما باید با توجه به فرم صورت تان بهترین آن را انتخاب کنید.

عینک آفتابی شیک و مناسب بزنید

هشتمین راز زیبایی و جذابیت مردان : نحوه راه رفتن، ایستادن و نشستن خود را تصحیح کنید.

یکی دیگر از خصوصیات ظاهری مردان جذاب نحوه راه رفتن، ایستادن و نشستن آنهاست.

زبان بدن سیگنال های زیاد و قدرتمندی را به طرف مقابل منتقل می کند. مثلاً اگر شما قوز کنید، شانه هایتان افتاده باشد و یا کج بایستید، حس خستگی و ناتوانی را به دیگران انتقال می دهید.

 

نشان دهید مردی قوی و باابهت هستید. صاف بنشینید. شانه هایتان صاف و سینه سپر باشید. سرتان رو به جلو باشد. مستقیم راه بروید، محکم قدم بردارید و پاهایتان صاف و در راستای بدنتان باشد. راه رفتنِ با انرژی و اعتماد به نفس خانم ها را جذب می کند چون نشان می دهد آدم موفق و پشتیبان خوبی هستید.

ویژگی های ظاهری مردان جذاب

نهمین راز جذابیت ظاهری : عطری خوشبو و منحصر به فرد بزنید.

خوشبو بودن مرد در جذابیت او تاثیر بسزایی دارد. هیچگاه بوی بد و عرق ندهید. یک روز در میان یا هر روز حمام بروید. برای برطرف کردن بوی بد بدن خود می توانید از مام ها استفاده کنید.

برای جذابیت بیشتر و بیشتر از عطر و ادکلن های خوشبو استفاده کنید.

 

سعی کنید عطر مناسبی پیدا کنید و بیشتر هم از آن استفاده کنید تا رایحه آن مختص خود شما شود و هر موقع هر کسی در هر جایی آن بو به مشامش می خورد یاد شما بیفتد.

عطری خوشبو و منحصر به فرد بزنید.

دهمین راز جذابیت مردان : لبخند بزنید و خوشرو باشید.

فکر می کنید از نظر زنان کدام مردان جذاب ترند ؟ داشتن صورتی شاداب و بشاش است یا یک صورت اخمو، گرفته و غضبناک.

البته منظور من از خنده رو بودن این نیست که مدام بخندید و قهقهه بزنید. یک لبخند ملایم و زیبا کافی است تا دیگران را به سمت خود جذب کنید. خنده انرژی مثبت را به دیگران منتقل می کند و به تبع شما را فردی جذاب تر نشان می دهد.

در هنگام دیدار با آدم ها خوش برخورد و خوش مشرب باشید. بگویید و بخندید و از بودن کنار هم لذت ببرید. البته لودگی، جلف بازی و شوخی های مسخره و بی دلیل منظور من نیست.

قطعا همسرتان یا زنی که می خواهد شما را به عنوان شوهر آینده اش انتخاب کند می خواهد شما گرم و خوش خنده باشید و هرگز دوست ندارد خشک و مثل این عصا قورت داده ها باشید.

نکته اول اینکه رفتار و برخود خیلی خوب مرد می تواند حتی بعضی عیوب ظاهری اش را بپوشاند.

نکته دوم اینکه اگر یک زن واقعا به دنبال رابطه پایدار و ازدواج باشد مرد مهربان، سخاوتمند، وفادار، قابل اعتماد، متعهد، رمانتیک، دارای صداقت، دارای حس شوخ طبعی و با اعتماد به نفس و … را به مرد هیکلی با ظاهری زیبا اما فاقد صفات خوب ترجیح می دهند.

خصوصیات ظاهری مردان جذاب

اما زنی که به قضیه دید ازدواج ندارد، مردی که هیکل و ظاهری زیبا دارد اما سخاوتمند و مهربان نیست را به عنوان مرد جذاب انتخاب می کنند.

این نکته گویای این مطلب است که بیشتر زنان برای انتخاب همسر خصوصیات اخلاقی و ویژگی های رفتاری را به ظاهر زیبا ترجیح می دهند. البته اگر زنی در ابتدای امر اینگونه نباشد و معیار انتخابش تنها زیبایی باشد قطعا بعد از ازدواج به خود خواهد گفت: «ای کاش تنها به دنبال زیبایی نبودم.»

1 دیدگاه برای “10 ویژگی موثر که شما را به مردی جذاب برای زنان تبدیل می کند.

  1. Arash میگوید:

    اوکی…. لطفا در موردخصوصیات ظاهری زنان جذاب هم بنویسید.متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

چگونه لوندی را یاد بگیریم ؟

فایل صوتی رایگان
برای دانلود، فرم زیر را پر نمایید
دانلود رایگان فایل صوتی
فایل صوتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد