یاسر مهدویان کیست ؟ و ایده زیبا اندیشی از کجا آمد ؟
از هر شخصی بپرسید در زندگی به دنبال چه هستی ؟ اولین جوابی که می دهد کلمه ” موفقیت ” است، من هم از این قاعده مستثنی نبودم.
۱۶ سال مطالعه،تحقیق و گذرندان دوره های مختلف آموزشی و خواندن بیش از ۷۰۰ جلد کتاب در زمینه روانشناسی باورهای جدیدی به من داد، مخصوصا زمانی که بیوگرافی تک تک کسانی که در دنیا موفقیت های بزرگی داشتند را می خواندم و متفکرانه به زندگی آنها دقت می کردم نگرشی جدیدی درباره کل هستی، و قدرت بی نهایت فکر انسان کشف کردم.
نگرشی که می تواند زندگی هر شخصی را از جهنم به بهشت تبدیل کند و برعکس.
من این ایده را زیبا اندیشی نامگذاری کردم.
اگر به طور خلاصه بخواهم درباره این ایده صحبت کنم می توانم اینگونه برایتان توضیح بدهم:
انسان های معمولی از ذهنشان دستور می گیرند که چگونه زندگی کنند، اما انسان های موفق به ذهنشان دستور می دهند که به چه چیزی فکر کند و تقریبا تمام اتفاق های زندگی را در تسلط خودشان دارند ….
توضیح این ایده و نحوه اجرای آن در این مجال نمی گنجد، اما با تمام وجود به شما قول می دهم همه آموخته های خودم در طول این ۱۶ سال را در سایت زیبا اندیشی در اختیار شما دوستان قرار دهم،
یکی از اصلی ترین دلایلی که تصمیم گرفتم دانش و اطلاعاتم را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم، این است که :
زمان هایی که واقعا نیاز به راهنما و شخصی مثل الان خودم داشتم، نه تنها هیچ کسی نبود، بلکه مجبور بودم کتاب هایی را هم که می خوانم با روزنامه جلد کنم تا مورد تمسخر اطرافیانم قرار نگیرم.
حرف آخر :
از شما می خواهم با بکارگیری و اجرای نکات گفته شده در این سایت کنترل زندگی خودتان را به دست بگیرید، موفقیت های خودتان را جشن بگیرید و زندگیتان را به آنچه خودتان می خواهید تبدیل کنید.