آموزش تخصصی عشوه گری

آموزش تخصصی عشوه گری
۳.۹
(۱۱۳)

آموزش تخصصی عشوه گری

آموزش لوندی تصویری مرحله به مرحله همراه با عکس و توضیحات کامل. در این مقاله می خواهم یکی از تکنیک های بسیار مهمی که سبب می شود شما زنی لوند و دلبر به نظر برسید را آموزش دهم. برای اینکه آموزش تخصصی عشوه گری را کامل یاد بگیرید این مطلب را تا انتها بخوانید

این تکنیک که برای لوندی در مقابل مرد هست، مربوط به زبان بدن می شود. یعنی یاد می گیرید که با استفاده از حالات چهره خود در مقابل نامزد یا شوهرتان به گونه ای لوندی کنید که به خانمی جذاب و دوست داشتنی تبدیل شوید.

آموزش تصویری لوندی – یادگیری و استفاده صحیح از زبان بدن بسیار مهم است و به شما این امکان را می‌دهد که منظور واقعی‌ تان را در قالب حالات چهره و بدن به طرف مقابل برسانید.

آموزش تخصصی عشوه گری

آموزش تخصصی عشوه گری
لوندی و دلبری

تکنیک لوندی: روی حالت های چهره خود کار کنید.

  1. میمیک و حالت چهره شما باید چگونه باشد؟

صورت شما ناحیه‌ای با سیگنال‌های بسیار است. در حقیقت، در زمینه‌ی حرکات ریز صورت که افراد به طور ناخودآگاه از خود بروز می‌دهند، تحقیقات بسیاری انجام شده است.

آموزش لوندی برای همسر

انسان‌ها بدون اینکه بدانند اطلاعات زیادی را از این طریق منتقل می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از صورت‌تان، اطلاعات زیادی درباره‌ی خودتان به مردم بدهید.

تا به حال از «صورت خونسرد یا خنثی » چیزی شنیده‌اید؟

خیلی از مواقع پیش آمده که وقتی به فردی نگاه می کنید اصلا جذب او نمی شوید و گاهی هم به محض اینکه به یک نفر نگاه می کنید چنان از او خوشتان می آید که می خواهید حتی دقایقی با او هم صحبت شوید.

آموزش تخصصی عشوه گری

تمرین لوندی
اموزش لوندی

بین این دو چهره چه تفاوت هایی وجود دارد؟

سمت چپ یک چهره سرد، خشک و بی روح

سمت راست یک چهره گرم همره با ارتباط چشمی و لبخند ملایم و زیبا

خب معلوم است. در یک صورت خونسرد یا خنثی هیچ جاذبه ای وجود ندارد تا شخصی را به سمت خود بکشاند.

یک چهره بدون لبخند، بدون ارتباط چشمی و بدون هرگونه حرکت در اجزای صورت از جمله ابروها. شما هم طبیعتا تمایل نخواهید داشت با فردی که این نوع حالت صورت را دارد، ارتباط برقرار کنید.

حتما سعی کنید صورت عادی شما (برای نمونه وقتی با لپ‌تاپ یا موبایل کار می‌کنید) اگر هم شاد و خنده رو نیست، لااقل راحت به نظر برسد. یک ترفند آسان اینست که حالتی به خودتان بگیرید که انگار چیز جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را یافته‌اید.

این مطلب را هم بخوانید
راه های جذاب شدن چهره

از صورت خُنثای خود چهره‌ا‌ی شاد را به نمایش بگذارید.

۲- ابروهایتان را بالا بیندازید.

بازی کردن با ابروها پیامهای مختلفی را به همراه دارد. چون ابروها نزدیک به چشم هستند، لذا حالتهای مختلفی را می توانید با آنها در صورت خود ایجاد کنند.

حالت اَبروهای بالا رفته در موقعیتهای زیادی استفاده می شود که اَغلب اوقات، نشانه خوبی است.

عشوه گری با کلام

در چه زمان هایی از حرکت بالا بردن ابرو استفاده کنید؟

تمرین لوندی
آموزش تصویری لوندی

بالا انداختن ابرو شش نشانه دارد:

اول: بالا بردن مخصوصا یک ابرو می تواند نشانه ناز کردن باشد. بنابراین اگر می خواهید خود را برای نامزد یا شوهرتان ناز کنید از این حرکت استفاده کنید.

دوم: اگر با شخصی اولین بار باشد که برخورد می کنید و او در همان برخورد اول به مدت ۳ یا ۴ ثانیه ابروهایش را بالا بیندازید این کار نشانه ای از دوستی است. این حرکت باعث جلب نظر شما به سمت او می شود.

سوم: بالا رفتن ابروها هم زمان با یک لبخند یا تکان دادن سر، به معنی موافقت شما با حرفای شوهرتان است. و به احتمال زیاد به او نشان می دهید فقط به این خاطر که شما می گویید من این حرف را قبول دارم.

اگر طرف مقابلتان در هنگام حرف زدن برای شما با ابرو تائید کرد نشانه تائید و خواهان جذب محبت یا تائید از سوی شماست.

چهارم: تقریبا زنان وقتی تماس چشمی برقرار می کنند ابروهایشان را بالا می اندازند تا نشان بدهند واقعا آن چه را می بینند دوست دارند. شما هم بعد از دیدن چیزی که خوشتان آمد، حتماً اَبروهای خود را بالا ببرید.

پنجمزمانی که از دیدن چیزی شگفت زده می شوید( مثلاً هدیه ای از سوی نامزدتان دریافت می کنید یا خبر خوشی به شما می دهد) همراه لبخند، ابروهایتان را کمی بالا بیندازید.

این کار را به آرامی انجام دهید تا او متوجه هیجان و تغییر در حالات شما بشود.

ششم: ابروهایتان را بیش از حد بالا ندهید چون ممکن است نشان دهنده انزجار در شما باشد.

آموزش عشوه گری دخترانه

آموزش تخصصی عشوه گری

۳- چشمک زدن را تمرین کنید.

مورد بعدی که باید در صورت به آن توجه کنید. پلک زدن است. هنگامی که در مقابل شوهرتان نشسته اید اگر خیره و بدون هیچ پلک زدنی به او نگاه کنید چندان جالب نیست.

این مطلب را هم بخوانید
آرایش مورد علاقه مردان

“گاهی برای لوندی و دلبری در مقابل نامزد و یا شوهرتان در حین صحبت کردن و یا تایید حرفهای او چشمکی بزنید”

لوندی
چگونه لوندی و دلبری کنیم

قبل از استفاده از این تکنیک چندین بار جلوی آینه چشمک زدن صحیح و زیبا را تمرین کنید تا در هنگام استفاده از این حرکت بهترین تاثیر را روی مردتان بگذارید.چشمک زدن نشان دهنده علاقه شما به مرد هم هست.

 

۴- ارتباط چشمی داشته باشید.

مورد دیگری که در صورت باید به آن توجه کنید چشم ها هستند.

به طور مثال هر گاه با شوهرتان در یک جمعی بودید توجهتان را روی او متمرکز کنید گاهی به او نگاهی بیندازید، لبخندی بزنید و توجه او را به سوی خود بیشتر جلب کنید. با این کار علاقه خود را به او نشان می دهید و البته بر میزان عشق او نسبت به خود می افزایید.

افرادی که یکدیگر را دوست دارند خیلی زیاد در چشمان هم نگاه می‌کنند. نگاه کردن در چشمان کسی که دوستش داریم به این معناست که «من نمی خواهم به هیچ چیز جز تو بنگرم»

نکته مهم دیگر اینست که آقایان دوست دارند به عشق خود نگاه کنند.

چرا که مردان تصویر محور هستند. بنابراین با نگاههای عاشق خود هرگز سرد برخورد نکنید و همیشه نگاهش را با نگاهِ محبت آمیز جواب دهید

کانال آموزش عشوه گری
آموزش لوندی برای همسر

آموزش لوندی

همچنین هنگامی که به او نگاه می کنید یا تماس چشمی اش را با تماس چشمی خودتان پاسخ می دهید، حتما لبخندی زیبا چاشنی آن کنید. نگاه بی‌تفاوت می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد.

گاهی هم چشمانتان را درشت تر کنید. بنابراین دفعه بعد که می خواهید به نامزد یا شوهرتان نگاه کنید چشمتان را درشت تر کنید. زیرا چشمان بزرگ جذابیت بیشتر و تاثیرگذاری بهتری روی طرف مقابل دارد.

آموزش تخصصی عشوه گری

۵- لب هایتان را غنچه کنید.

مورد آخر لب ها هستند. هیچگاه کاملا دو تا لَب هایتان را به هم نچسبانید. می توانید خیلی کم بین لب هایتان را باز کنید تا بزرگتر و غنچه تر به نظر بیایند.

می توانید گاهی هم کمی لب هایتان را غنچه کنید تا زیباتر به نظر برسند. مثل کاری که هنگام سلفی گرفتن انجام می‌دهید.

کانال تلگرام آموزش لوندی
آموزش لوندی و دلبری

غنچه کردن لب ها در حین صحبت کردن، اعلان عشق بی نظیر به طرف مقابلتان است، که واقعا بر روی مرد تاثیر گذار است و حتی می توان به آن یک محرک بزرگ گفت.

آموزش تصویری لوندی

به طور کلی کارهایی که می توانید در هنگام گفتگو با مرد انجام دهید تا جذاب تر به نظر برسید این موارد است:

بالا بردن ابرو ها، گشاد کردن یا درشت کردن چشم ها، چشمک ظریف زدن، هنگام صحبت زبان بر روی لب کشیدن و گاز گرفتن گوشه لب و هنگامی که دارید به صحبت های طرف مقابل گوش می دهید سرتان را آرام آرام تکان دهید یا دو انگشت اشاره و وسط را روی لب پایینی تان بگذارید.

این مطلب را هم بخوانید
توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند

کانال آموزش عشوه گری

تکنیک های بسیار دیگری در زمینه دلبری و لوندی در مقابل نامزد یا شوهرتان وجود دارد که در فایل صوتی « هنر لوندی » به صورت مفصل توضیح داده ام.

یک زن لوند لحظات بسیار شیرین و هیجان انگیزی را در رابطه خود با مرد مورد علاقه اش خلق می کند.

اگر این بُعد شخصیتی زن آشکار شود هیچ مردی قادر به مقاومت در برابر آن نیست.

ممکن است یک خانم بگوید من در رابطه با نامزد یا شوهرم رفتارهای لوندی دارم و سعی می کنم طرف مقابل را به سوی خود جذب کنم. اما نمی دانم چرا جذاب و تو دل برو نیستم. علت چیست؟

 

 

آموزش تصویری عشوه گری برای شوهر

در محصول صوتی «هنر لوندی» به موضوع مهم لوند بودن و تکنیک های دلبری می پردازم. و به شما یاد می دهم که بتوانید ظرافت های زنانگی خود را در قالب لوندی بروز دهید و همیشه غیر منتظره و مورد توجه مرد مورد علاقه تان باشید.

 

چگونه لوند باشیم

 

  • لوندی یک هنر است که با آموختن آن مطمئن باشید ازدواجی موفق خواهید داشت.
  • عشوه گری و لوندی هنری ست که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند.

همین الان دانلود کن

رموز عشوه گری

لوندی و دلبری کردن ربطی به زیبایی چهره ندارد !

عشوه گری و لوندی هنری است که هر زن با داشتن آن می تواند جذابیت خود را چندین برابر کند.

 

من تکنیک هایی را که آموزش خواهم داد که می توانید با تمرین به راحتی بر آن مسلط شوید.

در ضمن محصول « هنر لوندی » تئوری محض نیست. بلکه در کنار هر تکنیک، تمرین های عملی هم آورده ام که با اجرای آن می توانید تاثیرات شگفت انگیز آن را در روابطتان مشاهده کنید.

این مهارت هم مثل هر مهارت دیگری هر چه بیشتر تلاش کنید و درباره آن یاد بگیرید، موفق تر خواهید بود.

چگونه شیطنت دخترانه داشته باشیم

براتون مفید بود این مطلب؟

لطفا به این مطلب ستاره دهید

میانگین امتیاز ۳.۹ / ۵. تعداد امتیاز: ۱۱۳

شما اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

One دیدگاه “آموزش تخصصی عشوه گری

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.