Take 1 tablespoon 2-3 times a day before meals. In addition, decreased visual acuity, cracks in the corners of the mouth (so-called) perleches inflamed oral mucosa (stomatitis evolution). 1 small herb Knapweed part, because the alternation of heat in the body begins a powerful realignment. improves blood circulation and oxygen-enriched blood is enriched with oxygen to increase, the cells are full of vitality. At the same time, there is a kind of internal massage vessels and therefore order valacyclovir no prescription cheap their ochischenie.Priznaki diabetes insipidus align themselves with the symptoms of diabetes. Key - thirst, frequent urination, and low density of urine. Patients today drinks 5 to 10 liters. Put your feet two times higher than in the previous year. Inhale and bend your elbows and stretch your fingers. Turn your body to the left as possible and breathe, pull the right front right. Return to starting position and repeat on the other side. Repeat 2-8 times., E "You have to know where the north and south sides. If you want to increase your energy level, then climb a tree on the south side, take the trunk of his hands pressed against his chest and are 1.5-2 min.General Characteristics: During meals, we reduce the amount of animal fat and carbohydrates. Protein is a natural physiological group. Reducing carbohydrates and fat rate depends on body weight (diet options cm. Below). Limited salts without liquid, extract, and cholesterol. Vitamin C and B can i buy antabuse without prescription adult content and materials lipotronnyh linoleic acid, dietary fiber, potassium, magnesium and trace elements (vegetable oils, fruits, vegetables, seafood and cheese). No salt and ready-made foods, add some salt on the table. Viscose fiber, meat, boiled fish, vegetables, fruit crush, soft. Room temperature food temperature. - drinking in the company of men, carefully. Throughout the history of humanity of women, I tried to metal, wood, such protection, and enter into the womb of other materials, such as for the purposes of abortion.
شماره تماس: 25917130 021

انتخاب هدف در زندگی چه مزایایی به همراه دارد؟

گاهی اوقات شما انتخاب هدف و تلاش برای رسیدن به هدف در زندگی تان را به تعویق می اندازید. روزها پشت سر هم می آیند و می روند عمر گران مایه می گذرد اما هیچ تغییر و تحولی در زندگی تان به وجود نمی آید و با خود فکر می کنید امروز که گذشت اما فردا چنین و چنان می کنم. فردا هم می آید و می رود باز می گویید فردا نه از شنبه، شنبه ها هم می گذرند و آن فرصت های طلایی هرگز نمی رسند و غافل از اینکه که امروز همان فردایی است که دیروز در انتظارش بودید.

به راستی دلیل این همه تعلل و سستی چیست؟

اگر هر روز صبح سرشار از انرژی و امید از خواب بیدار نمی شوید به خاطر این است که شما در زندگی تان هدف ندارید. این بی هدفی است که تیشه بر ریشه فرصت هایی طلایی عمر ما می زند و زمان را به هدر می دهد.

هدف در زندگی

آیا می دانید داشتن هدف در زندگی می تواند چه تاثیرات مفید و مثبتی برروی سلامت جسم و روح شما داشته باشد؟

1- تاثیرات داشتن هدف در زندگی بر جسم انسان

تحقیقات نشان می دهد داشتن هدف در زندگی می تواند بر سلامتی و طول عمر تاثیر بگذارد. دکتر کوهن و همکارانش با بررسی اطلاعات و مطالعه از مجموع ۱۳۷۰۰۰ مرد و زن، دریافتند افرادی که حس هدفمندی کمتری دارد، احتمال بیشتری دارد که دچار سکته‌ مغزی، حمله قلبی و یا بیماری‌های عروقی تصلب شرائین شوند. البته مزایای زندگی هدفمند تنها به سلامت قلب محدود نمی‌ شود.

تحقیقات انجام شده در دانشکده‌ پزشکی دانشگاه Rush در شیکاگو اثبات می‌کند که زندگی هدفمند از ذهن نیز محافظت می‌کند. دکتر پاتریکا ای بویلر، متخصص مغز و اعصاب مرکز بیماری آلزایمر Rush معتقد است هدف هر آنچه که باشد به مغز انعطاف‌پذیری می‌ بخشد. داشتن هدف در زندگی ، مغز شما را در برابر بیماری ‌هایی مانند آلزایمر قوی ‌تر و مقاوم ‌تر می‌ کند.

2- تاثیرات داشتن هدف در زندگی بر روح و روان انسان

داشتن هدف به زندگی معنا می دهد. داشتن هدف آرامش بخش زندگی است. برای داشتن آرامش در زندگی عوامل بسیاری وجود دارند که یکی از مهم ترین این عوامل داشتن هدف در زندگی است. روشن و واضح بودن هدف زندگی یکی از عوامل مهم آرامش ، شاد زیستن و سلامتی روانی فرد است.

بسیاری از سردرگمی ها و افسردگی ها در اثر این است که افراد هدف مشخص و روشنی برای زندگی خود ندارند. اگر انسان نتواند هدف زندگی خود را بیابد زندگی برای او پوچ، بی هدف و بی معنا خواهد بود.

علاوه بر تاثیراتی که تعیین هدف بر سلامت جسم و روح دارد. تاثیرات شگفت آور دیگری در زندگی و آینده شما دارد که در این مقاله به گوشه ای از این مزایا اشاره خواهیم کرد.

مزایای داشتن هدف در زندگی :

  • داشتن هدف در زندگی ، باعث می شود از تقلید کورکورانه و گم شدن در راهی که مقصود شما نیست دوری کنید.
  • هدف مسیر و مقصد زندگی را تعیین و روشن می کند و به شما اعتماد به نفس، انگیزه و عشق به زندگی می دهند.
  • داشتن برنامه و هدف در زندگی ، حس حرکت می دهد و در شما انرژی می آفریند.
  • با داشتن هدف در زندگی می دانید که یک سال آینده ، پنج سال بعد و ده سال دیگر ، می خواهید در کجا و چه موقعیتی باشید.
  • اگر شما برای خود هدف در زندگی تعیین کرده باشید و چشم اندازی دقیق از آینده خود مد نظر داشته باشید با تمرکزی دقیق به سمت هدفتان حرکت خواهید کرد و دست از کارهای بیهوده و وقت تلف کنی خواهید کشید.

پس بیایید در هر سنی که هستید و در هر مرحله و شرایطی که هستید نه با رویاپردازی و آرزوهای دور و دراز، بلکه با منطق و واقع بینی آنچه را که دوست دارید به آن برسید را مشخص کنید و همه چیز را برای به دست آوردن هدف زندگی در نظر بگیرید و با توکل به خداوند، تلاش و پشتکار و برای داشتن فردایی بهتر شویم قدم بردارید.

روش صحیح هدف گذاری

هدف یعنی مقصد.. تمام تلاش شما از صبح تا شب در راه رسیدن به هدفی است.و اگر هدفی که انتخاب میکنید، درست نباشد تمام عمر شما به بطلالت خواهد گذشت!
آیا شما هم جزو کسانی هستید که بعد از انتخاب هدف دلسرد می شوید و دنبال رسیدن به اهدافتان نمی روید؟
دلیل آن این است که آن اهداف با استعدادهای درونی شما سازگار نبوده اند.و متاسفانه هیچ جا به ما یاد نداده اند که چگونه می توانیم استعداد های خود را کشف کنیم و همین می شود که اکثرا در حسرت رویاهایمان می مانیم!!!
شما اول از همه باید خودتان و درونیات خود را بشناسید، تا بتوانید بر اساس آن اهداف منسجم و درستی را انتخاب کنید.
برای اینکه در بزرگراههای تصمیم گیری راه خود را گم نکنید نیازمند دانستن تکنیک های هدف گذاری هستید.

من یاسر مهدویان، نویسنده و سخنران و مدرس دوره های مهارت های فردی و پایه گذاره مکتب زیبا اندیشی در ایران در فایل صوتی “روش صحیح هدف گذاری” شخصیت شما را آنالیز می کنیم تا به بهترین نحو، خودتان و علایقتان و اهدافتان را بشناسید.
ین دوره مخصوص کسانی ست که حاضر هستند برای نابغه شدن تلاش کنند.
این دوره مخصوص کسانی است که تصمیم جدی گرفته اند که در زندگی خود تحول اساسی ایجاد کنند.

ضمانت برگشت پول

اهدافت را مطابق با استعدادهایت انتخاب کن!

محتویان این محصول: تکنیک های صحیح هدف گذاری

فرمت : MP3

قابل گوش کردن در موبایل و ماشین نحوه تحویل: دسترسی به دانلود بلافاصله پس از پرداخت حجم فایل: ۱۷ مگابایت

پرداخت آنلاین

 

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره هدف گذاری صحیح
در این دوره به چه نکاتی پرداخته خواهد شد
  • روش های صحیح هدف گذاری
  • شناخت ویژگی های منحصر به فرد خودتان
  • روش های برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به هدف
  • استفاده از قانون جذب برای رسیدن به هدف
برای شرکت در این دوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، این دوره غیر حضوری ست و از طریق ایمیل برگزار می شود.
به هیچ عنوان ایمیل های تبلیغاتی برای شما ارسال نمی گردد.
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
چگونه ذهن پسرها را بخوانیم ؟
با پر کردن فرم زیر فایل صوتی رایگان
برایتان ارسال می شود
دانلود فایل صوتی رایگان
برای دانلود رایگان فایل صوتی در مورد نحوه برخورد با اشتباهات گذاشته فرم زیر را پر کنید. لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد
* اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
با اشتباهات گذشته خود چه باید کرد
ثبت نام در دوه رایگان ذهن زیبا
فایل ها به ایمیل شما ارسال می شود