شماره تماس: 25917130 021

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟

در بیشتر مشاوره هایی که با افراد دارم همواره یک سوال مطرح می شود: چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟ یا چگونه کسی را که دوست داریم جذب خود کنیم ؟ این سوال مشترک که دغدغه ذهنی خیلی ها است مرا بر آن داشت تا مقاله ای را به آن اختصاص دهم.

اغلب ما آدم ها تصور می کنیم برای اینکه یک نفر را عاشق خود کنیم خوب صحبت کردن کافی است ولی برای عاشق کردن دیگران یک ویژگی مهم را نباید فراموش کنید. این ویژگی چیست؟ شنونده خوبی باشید.

وقتی شنونده خوبی باشید در واقع دارید دیگران را تشویق می کنید که صحبت کنند و این طور به نظر می رسد که بسیار خوش صحبت هستید. مردم عاشق این هستند که ساعت ها در مورد خودشان، مطالب مورد علاقشان و احساسات خود نسبت به موضوعات مختلف حرف بزنند.

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم

با گوش دادن صحیح چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟

۱- یکی از بهترین روش ها برای علاقمند کردن یک فرد به خود این است که از او سوالاتی درباره خودش بپرسید. سوالاتی بپرسید که او دوست دارد جوابش را بدهد. تشویقش کنید که درباره خودش و کارهایش و علاقه مندی هایش برایتان حرف بزند. برای جلب محبت او بیش از هر چیز به دقت به حرفهای او گوش دهید. با گوش دادن دقیق، به او می فهمانید که به دنبال درک او هستید. در عوض، او هم شما را مورد اعتماد و دوست داشتنی می داند.

۲- برای اینکه یک نفر را عاشق خود کنیم با علاقه و با تمام وجود به صحبتهایش گوش دهید. وقتی فردی با اشتیاق با شما صحبت می کند کاملا به او توجه کنید و کمی به سمت او خم شوید، با آرامش در چشمهایش نگاه کنید و به حرفهایی که می زند اهمیت دهید. زمان هایی که در وسط حرف زدن چند ثانیه سکوت می کند تا نفس بگیرد و یا یاد مطلبی بیفتد، شما باید ابراز کنید که مایلید ادامه صحبت هایش را بشنوید و این را با گفتن کلماتی مثل: چه جالب، ادامه بده، خب بعد چی شد و … بروز دهید، اینگونه به او بفهمانید که از شنیدن حرفهایش لذت می برید آنگاه خواهید دید که چگونه گل از گلش شکفته می شود.

۳- هنگامی که طرف مقابلتان صحبت می کند در راستای تایید حرفهایش سرتان را تکان دهید، سعی کنید بعضی از جملاتش رو عیناً تکرار کنید و هر از گاهی از کلماتی مثل : «دقیقا، درست است، بله» استفاده کنید. این یکی از روشهای بسیار موثر برای عاشق کردن دیگران است و نشان می دهید کاملاً حواستان به او هست.

۴- یکی دیگر از مهم ترین راهکارها برای اینکه بدانید چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم اینست که وقتی طرف مقابلتان در مورد مساله ای که ناراحتش کرده است و صحبت می کند، سریع به دنبال پیدا کردن راه حل نباشید. در بیشتر مواقع فرد فقط دنبال این است که شما مشکلش را بشنوید و انتظار کمک و ارائه راه حل از شما ندارد. او فقط نیاز دارند که از جانب شما همدردی دریافت کنند.

البته این به این معنی نیست که بی خیال باشید و هیچ قدمی برای حل مشکل او بر ندارید. نه! بلکه در وهله­ اول فقط گوش کنید، با علاقه زیاد گوش کنید و با او ابراز همدردی کنید. بعد اگر خواستید می توانید بپرسید که چه کاری از شما ساختست و چه کمکی از دست شما بر می آید.

لئوباسکالیا روانشناس و نویسنده مشهور می‌گوید: به یاد داشته باشید که بسیاری از وقت‌هاست که افراد می‌خواهند به حرف‌شان گوش دهید و نه چیزی بیش‌تر.

۵- اگر یک نفر در مورد مشکلاتش با شما حرف می زند، فقط به کسی نیاز دارد که به او گوش دهد. لزومی ندارد در همان ابتدا او را نصیحت کنید یا به خاطر اشتباهی که کرده سرزنش کنید.

۶- لبخند بزنید و مهربان باشید. در هنگام گوش کردن به حرف های طرف مقابلتان لبخندی ملایم بر لب داشته باشید و گاهی برای تایید صحبت های او از بله به همراه لبخند استفاده کنید. به او بفهمانید از اینکه با او هستید لذت می برید.

دفعه بعد که می خواهید باب گفتگو را با کسی باز کنید به این مسئله فکر کنید. شنونده خوبی باشید و دیگران را تشویق کنید درباره خودشان با شما حرف بزنند. آدمهای جذاب ترجیح می دهند به جای سخنران بودن ، شنونده خوبی باشید.

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم؟

شما دختر خانم جوانی که در حال خواندن این مقاله هستید، میدانم که ذهن شما درگیر سوالاتی است که درمورد پسر مورد علاقه تان دارید:

چرا همیشه گرفتار عشق یک طرفه میشوم و به بن بست عشقی می رسم؟

چرا نمیتوانم پسر موردعلاقه م را جذب خود کنم ؟

چگونه با دوست پسرم ازدواج کنم؟

چگونه پسر مورد علاقه م را عاشق خود کنم؟

چطوری میشه یه پسر رو غیر مستقیم جذب کرد؟

پسرها از چه دخترانی خوششون میاد؟

چطوری میشه یه پسر رو غیر مستقیم جذب کرد؟

چرا عشقی که به پسر مورد علاقه م می دهم به سمتم بر نمی گردد؟

این سوالات و مشکلات شما کاملاً طبیعی هستند چون اینگونه آموزشها معمولاً نه از طرف خانواده و نه از طرف جامعه به دختران داده نمی شود و همین می شود که بسیاری از دختر خانم ها از بدست آوردن پسر مورد علاقه شان شکست می خورند.

پس به خودتان تبریک بگویید که برای آگاه شدن قدمی برداشته اید.

در رابطه برقرار کردن با یک پسر نکاتی که باید رعایت کنید خیلی زیاد هستند و البته مهم:

میزان دفعاتی که با هم قرار می گذارید و یا حتی نحوه قرار گذاشتن بسیار مهم است

طرز نگاه کردن شما خیلی مهم است

شما باید یاد بگیرید چه چیزی پسرها را راضی نگه می داره؟

شما باید یاد بگیرید که چطور علاقه تان را به دوست پسرتان بفهمانید که از شما فرار نکند؟

باید بدانید که چگونه یک پسر را عاشق خودتان کنید؟

و حالا مهم ترین سوال :

این اصول و قوانین مهم را از کجا بیاموزم؟

من یاسر مهدویان مدرس دوره های شخصیت شناسی و ایجاد روابط موثر به عنوان فردی که ۱۶ سال مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی دختران و پسران دارم و به پسرها و دخترهای زیادی مشاوره دادم، پای درد دل آنها نشسته ام و با طرز تفکر آنها آشنایی بسیاری دارم، کلیه مواردی که لازم هست شما در یک ارتباط با پسر رعایت کنید را در این بسته آموزشی آماده کرده ام.

توضیحات صوتی در مورد این بسته را در فایل زیر بشنوید:

این بسته آموزشی به صورت صوتی هست و بعد از پرداخت برایتان ایمیل می شود و می توانید دانلود و گوش کنید.

دانلود نظرات خریداران قبلی

.

راه های جذب پسرانضمانت برگشت وجه پرداختی

پسرا چه دخترایی رو میپسندن

محتویان این محصول:

۱۱۸ دقیقه رازها و تکنیک های تخصصی جذب پسر

فرمت : MP3

——————–

قابل گوش کردن در موبایل و ماشین

نحوه تحویل: دسترسی به دانلود بلافاصله پس از پرداخت

حجم فایل: ۱۸ مگابایت

پرداخت آنلاین

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره هدف گذاری صحیح
در این دوره به چه نکاتی پرداخته خواهد شد
  • روش های صحیح هدف گذاری
  • شناخت ویژگی های منحصر به فرد خودتان
  • روش های برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به هدف
  • استفاده از قانون جذب برای رسیدن به هدف
برای شرکت در این دوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، این دوره غیر حضوری ست و از طریق ایمیل برگزار می شود.
به هیچ عنوان ایمیل های تبلیغاتی برای شما ارسال نمی گردد.
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
چگونه ذهن پسرها را بخوانیم ؟
با پر کردن فرم زیر فایل صوتی رایگان
برایتان ارسال می شود
دانلود فایل صوتی رایگان
برای دانلود رایگان فایل صوتی در مورد نحوه برخورد با اشتباهات گذاشته فرم زیر را پر کنید. لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد
* اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
با اشتباهات گذشته خود چه باید کرد
ثبت نام در دوه رایگان ذهن زیبا
فایل ها به ایمیل شما ارسال می شود